MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, na vaši kosmetiku nedám dopustit používám ji mnoho roků. Střídám různé krémy bez nějakého řádu, většinou nevím, který vybrat, který je pro mě ten správný. Nabídka je opravdu široká :-). Je mi 50 let a chtěla bych začít pečovat o svoji pleť systematicky. Pleť mám normální bez nějakých problémů jen vzhledem k věku vrásky kolem očí a trochu na čele. Můžete mi prosím poradit jak postupovat a jaké produkty bych měla používat? Samozřejmě bych chtěla zpomalit vznik vrásek, popř. jejich redukci.
Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den paní Jiřino,

děkujeme za váš dotaz a velice ráda vám sestavím váš osobní plán jak pečovat o pleť. Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti,aby všechny aktivní látky z krémů a sér měly tu správnou funkci,takže by jste na něj neměla nikdy zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek.

2) Na oční okolí a vrásky na čele aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

3) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký,výživný krém  s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,který cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a tím minimalizuje tvorbu vrásek. Zvyšuje elasticitu a pružnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Hydratuje a regeneruje pokožku.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí a vrásky na čele opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

2 x týdně použijte Liftingovou masku s ASC III je to výživná,vysoce účinná maska s vypínacím účinkem.Tato maska intenzivně zvyšuje hydrataci,pevnost a elasticitu pokožku.Při pravidelném používání dochází k vypínání pleti a vyhlazování vrásek.Masku aplikujte na vyčištěnou pleť,nechte 20min. působit a poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý deň, poprosím o radu, teraz cez zimu sa moja pleť stala veľmi suchá, okolo očí extrémne citlivá, v okolí očí výrazne zhoršenie vrások, poprosím o postup a produkty, ktoré by ste mi poradili od čistenia až po krém deň, noc. Ďakujem.

Dobrý den Evo,

uklidním Vás, nejste v tom sama, velké procento žen i mužů pociťuje v zimním období zhoršení stavu pleti, pnutí, pálení, citlivost atd. Je to zbůsobeno mimo jiné přechodem z přetopených místností do větrného a mrazivého počasí. Prostě dáváme té naší pokožce pěkně zabrat a ona se vlastně jen brání :). Ale my jí i Vám pomůžeme, jdeme tedy na to.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodu)

2)Na oční okolí aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti  - ta obsahuje dvě unikátní aktivní látky. První aktivní látka zajišťuje okamžitý účinek a způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti po dobu 6hodin. Druhá aktivní látka zajišťuje dlouhodobý účinek a způsobuje postupné vyplňování vrásek vlastním tukem zevnitř :)

3)Na ostatní části pleti nanesete Výživný krém s přírodními oleji - snadno vstřebatelný krém s vysokým obsahem klíčkového, jojobového, karotenového a olivového oleje, které jsou přirozenými zdroji vitaminu A, E, F. Přírodní oleje chrání pleť před vysoušením a také před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí   - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3,4)Postup stejný jako ráno, na oční okolí Výplň vrásek pro korekci pleti, na ostatní části pleti Výživný krém s přírodními oleji.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně atopického ekzému. Můj bratr má výrazný atopický ekzém v oblasti obličeje a odmítá se mazat krémy s tím že nerad chodí ,,zmaštěný" a naopak že tělová mléka příliš rychle zaschnout a nemají vliv. Ráda bych se zeptala, zda byste mi doporučili nějaký z vašich výrobků.

Dobrý den Nikolo,

asi vás bohužel zklamu, ale na atopický ekzém bych vám doporučila právě Konopný výživný gel a Konopné tělové mléko . Za sebe bych doporučila : gel který je opravdu mastný aplikovat na noc a tělové mléko které je krásně vláčné na den. Pokud bude přípravky takto aplikovat je úspěch zaručen :) 

Z Ryoru zdraví Renata

 

Prosím o radu, zda máte přípravek bez chemie, vhodný na péči o pleť i tělo při chemoterapii a biologické léčbě - velmi suchá, místy vypadá jako popálená, loupající se pokožka. Nesnesu parfémované výrobky, vše na pleti pálí nebo má slabý účinek. Zatím vyzkoušeno Excipial - nevhodný kvůli jeho vůni, Uriage Xemose - málo promazává a pleť je hned zase suchá a táhne. Děkuji za odpověď, Soňa Mikešová

Dobrý den Soňo,

jednoznačně doporučuji 100% přírodní Amarantový olej  neobsahuje konzervanty, parfemaci ani minerální oleje. Amarantový olej jako nosič ochranných látek a nosič v tuku rozpustných vitaminů hraje významnou roli zejména v ochraně poškozené kůže. Má regenerační, revitalizační a antioxidační účinky.

Z Ryoru zdraví Renata

 

 

 

Dobrý den p.kosmetičko chtěla bych Vám velice poděkovat za Vaší radu
ohledně mé pleťi jaké vhodné přípravky mám používat z řady kosmet.Ryor.
Krém konopný výživný s kmenovými buňkami je výnikajicí opravdu se mi pleť zlepšila do 14 dnů po jeho používáni je pleť krásně jemná a hebká a hlavně vyléčená suchost a strupy též na Vaše dopor.používám Pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť obojí přípravky jsou skvělé jako celá kosmetika zn.Ryor na kterou nedám dopustit a také děkuji za Vaší kosmet.poradnu za rychlé odpovědi.

Dobrý den Lenko,

to my děkujeme Vám, jsme moc rádi že jste s výrobky Ryor spokojená:). Přejeme mnoho dalších radostí s Ryorem :)

Za celý tým Ryoru děkuje Renata  

 

Dobrý den,

mohli by jste mi prosím poradit, jak pečovat o pleť a jaké výrobky používat? Mám smíšenou pleť, světlou s pihami. Na bradě, někdy kolem rtů občas nějaký pupínek a kolem nosu rozšířené žilky. A prosím i o radu jaké krémy denní/ noční používat v období podzim/zima a jaro/léto.

Děkuji,
s pozdravem Míša

Dobrý den Míšo,

výběr krému je samozřejmě velice důležitý ,ale neméně důležité je správné čištění pleti, bez toho by nikdy žádný krém nemohl fungovat :) Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE 

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou)

2)V tuto chvíli jednoznačně doporučuji Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám - Vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.Komplex vitaminů A,C a E ve formě lipozomu působí antioxidačně, posiluje žilní stěny a předchází jejich praskání.

VEČERNÍ PÉČE

1)Vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro nomální a smíšenou pleť -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikace stejná jako ráno, tedy Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 

Později bych doporučila na den Denní krém s kyselinou haluronovou a arganovým olejem , krém na noc bych ponechala stávající.

Z Ryoru zdraví Renata

 

Renata Voláková

 

Dobrý den,
hledám pro babičku (70) vhodný krém pro zralou pleť.
Do teď používala ten s kaviárem a byla spokojená, ale možná je čas na změnu.
Poradíte prosím?
Děkuji,
Dolotina

Dobrý den Kamilo,

jednoznačně doporučuji naš nej, nej Aktivující výživný krém s ASCIII - lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající. Má vliv na zvýšenou elasticitu a pevnost pleti, výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti, regeneruje a hydratuje pokožku. JAK ŘÍKÁM NÁŠ MILÁČEK :)

Z Ryoru zdraví Renata

 

Dobrý den, prosím o radu při výběru vhodné kosmetiky pro celkovou péči o pleť. Poslední dobou (aniž bych cokoli změnila) se mi zhoršila pleť. Mám lehký atopický exém od dětství. Nikdy jsem výrazně netrpěla na akné. Aktuálně se mi objevují suchá místa na bradě a pupínky na čele a semtam boláček na tvářích. Dlouho se vše hojí a zůstávají červená místa ještě dalších x týdnů. Celkově je pleť napnutá, začervenalá, někdy pocit až hřejivý. Byla jsem na kosmetice, kde paní používá francouzskou značku a osypal se mi celý obličej virážkou. Ráda bych se o pleť starala, vyzkoušela značku Ryor, ale nevím co vše a které výrobky se hodí.
Mockrát děkuji za odpověď.
Veronika

Dobrý den Veroniko,

obávám se, že tohle kosmetikou asi nevyřešíme. Možná by jste měla zvážit návštěvu kožního lékaře. Velice těžko (když Vás nevidím osobně) mohu vybrat to nejlepší. Ale i tak bych začala očistou jak se říká zevnitř a to tak že budete po dobu 6týdnů popíjet Čaj Lymfodren - čaj obsahuje byliny, vhodné pro pročištění lymfatického systému.Má výrazný vliv na zlepšení kvality vlasů, nahtů a pleti. A také Vám tedy navrhnu kompletní péči, ale opravdu nedokážu posoudit konečný výsledek. Ale každopádně je pro Vás velice důležité důkladné čištění pleti a její následná ochrana.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, ta na pleť vůbec nepatří, pokožku dráždí, vysušuje a narušuje velice cenný ochraný kožní film)

2)Pleťové krémy budete muset aplikovat lokálně, na místa aknózní Kokopný korekční krém pro problematickou pleť (součastí přípravku je i extrakt z irisu, vitamin A, zinek, arganové máslo a lecitin. Krém je ideální pro pleť  s občasným výskytem problematických partií a pupínků). Na místa suchá Konopný výživný krém s kmenovými buňkami (Výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší problémy citlivé pleti. Je vhodný zejména pro sušší, podrážděné, šupinaté a zarudlé typy pleti. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Kmenové buňky spouštějí rychlou regeneraci a zpevnění pokožky)

VEČERNÍ PÉČE

1)Vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikace stejná jako ráno, Konopný korekční krém pro problematickou pleť na místa s akné , Konopný výživný s kmenovými buňkami na místa suchá.

Vhodné by pro Vás také bylo promazávat extrémně suchá místa Konopným výživným gelem který výrazně napomáhá obnově ochranného kožního filmu a okamžitě promazává i extrémně suchá a podrážěná místa. Na místa výskytu akné bodově nanášet Aknestop roll-on oblíbený přípravek, který nyní kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Váš Kolagenový gel na vråsky, zda je vhodný pro moji smíšenou, pörovitou pleť. Je mi 42 let. Děkuji, přeji hezký den. S pozdrav Marika.

Dobrý den Mariko,

Kolagenový gel na vrásky je velice jemný a lehký, tudíž vhodný i na smíšený typ pleti s rozšířenými póry. Otázkou pouze je zda chcete řešit póry nebo vrásky :) ? Tento fantastický produkt Vám zaručí krásnou, pevnou pleť bez jediné vrásky, ale póry Vám nestáhne :). Přípravek obsahující dvě cíleně vybrané aktivní látky, ASC III a Kalpariane, které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezují tvorbu vrásek. ASC III je látka na bázi lipozomu, která působí na nervové zakončení buňky, kde cíleně ovlivňuje na daném, určitém místě tvorbu vlastního kolagenu III, který je pro kvalitu pleti zásadní. Kalpariane je extrakt z hnědé mořské řasy. Stimuluje (urychluje) tvorbu kyseliny hyaluronové a zvyšuje tak hydrataci pleti až o 80%.

Z Ryoru zdraví Renata

 

 

 

 

Dobrý den, mám smíšenou pleť a miluji vrstvenou péči a kosmetiku Ryor. Ráno používám Denní sérum s magnolií a mechem, na to Sérum s retinolem, Výplň vrásek a Denní krém s kaviárem. Večer používám Noční sérum se sněžnou řasou, Sérum s retinolem, Výplň vrásek a Výživný krém s ASC III. K tomu používám 2x týdně Liftingovou masku s ASC III nebo Kolagenový gel jako masku. Prosím o radu, kam nebo případně místo kterého kroku zařadit Kyselinu hyaluronovou - gel. A ještě přemýšlím nad zařazením Kolagenového gelu do rutiny jako jeden z kroků, ale prosím o radu, v jakém pořadí, kam ho přesně přidat. Moc děkuji!!

Dobrý den Marcelo,

vrstvená péče je super, ale nesmí se to přehánět :). Ideální by bylo vrstvení obden střídat. Jako příklad uvedu: 1.denráno Kyselina hyaluronová-gel (tu je nutné přestříkat nap. Osvěžující mlhou s kyselinou hyaluronovou) na oční okolí Výplň vrásek pro korekci pleti  , následovat bude Denní sérum s magnólií a mechem a to vše na závěr překryjete Denním krémem s kaviárem2.den ráno bude vše totožné, pouze VYMĚNÍTE Denní sérum s magnólií a mechem za Sérum s retinolem1.den - večer Kyselina hyaluronová-gel, na oční okolí Výplň vrásek pro korekci pleti, následovat bude Noční sérum se sněžnou řasou a to vše překryjete Aktivujícím výživným krémem s ASCIII2.den-večer bude vše totožné, pouze VYMĚNÍTE Noční sérum se sněžnou řasou za Sérum s retinolem. Kolagenový gel na vrásky bych zatím ponechala pouze 1-2x týdně jako pleťovou masku :)

Z Ryoru zdraví Renata :)