MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, mám galvanickou žehličku NuSkin. Chtěla bych si koupit produkty pro galvanizaci od Ryoru. Ale nevím:
a) zda-li je možné je použít pro tento typ žehličky
b) jaké produkty mi doporučíte pro můj věk (52 let)
c) jaké číslo programu zvolit pro jaký konkrétní produkt
d) máte produkt i na galvanizaci celulitidy?
Děkuji za vyjádření
Malinka

Dobrý den Malinko :), 

níže podropný popis jak naše přípravky pod galvanickou žehličku fungují

Ošetření galvanickou žehličkou (ionoforéza) vyžaduje specifické přípravky na ošetření. Nelze používat běžné funkční přípravky, ale pouze přípravky – speciální gely, které mají příslušný elektrický náboj a zaručují určitou, přesně zadanou funkci.

Výhody gelů Ryor pod galvanickou žehličku
Gely jsou plněny do hygienických 50 ml dávkovačů.
Jestliže jsou použity 4 ml od každého přípravku – tedy gelu č. 1 a gelu č. 2
(stejné množství jako 1 ampule), vystačí jedno balení obou přípravků na 12 kompletních ošetření.
Cena jednoho ošetření za použití obou typů gelů – tedy gelu č. 1 a gelu č. 2 je přibližně 65 Kč.
Princip použití gelů
Důkladně vyčistěte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze nebo Pleťovým mlékem čisticím dle typu pleti a dočistěte tonikem dle typu pleti.
Příprava pleti na ošetření galvanickou žehličkou - dočištění, hydratace pokožky.
Pleť dočistíte Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku.
Aplikujte 1. Čistící gel pod galvanickou žehličku (-) – následuje práce s galvanickou žehličkou (-),
jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, je nutné přidat na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší.
Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku dokonale odstraníte zbytky gelu.
Nyní na pleť naneste 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a přepněte žehličku do polohy s plusovou polaritou,
kdy zapracujete 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a zároveň se vytahujete nečistoty,
které se uvolnily při 1. kroku.
Jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, přidejte na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší
Na závěr - po ukončení celého procesu je nutné pleť vyčistit Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku

  1. Čistící gel pod galvanickou žehličku https://eshop.ryor.cz/x8185/1.-cistici-gel-pod-galvanickou-zehlicku
  2.  Vyživující gel pod galvanickou žehličku https://eshop.ryor.cz/x8186/2.-vyzivujici-gel-pod-galvanickou-zehlicku

Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku https://eshop.ryor.cz/x8187/zvlhcujici-roztok-pod-galvanickou-zehlicku  

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den. Prosím o sestavení péče pro moji pleť na jarní a letní období. Je mi 63 roků. Moje pleť vykazuje povolené obličejové kontury a ostré nosní rýhy. Při sestavení prosím o využití sér ( ty prosím ponechte ze současné péče), očního, denního a nočního krému a masky. Moje poslední péče : ráno - tonikum, sérum s retinolem, sérum na oční okolí, aktivující výživný krém s ASC III ( tento krém využívám již 2x).
Večer - pleť. mléko, tonikum, kolagenový krém na vrásky, sérum na oční okolí a aktivující výž. krém s ASC III. Děkuji a přeji všem pevné zdraví. Alena

Dobrý den Aleno,

vaše péče je přímo ukázková, staráte se o pleť znamenitě :). Používáte ty nejlepší a nejůčinější přípravky, není prakticky důvod nic měnit, krémy i séra které používáte jsou určené na celoroční péči, tedy i na jaro a léto. Jediné co bych vyměnila je oční péče a to za Výplň vrásek pro korekci pleti . Také bych doporučovala zařadit 1x týdně Enzymatický peeling ten cíleně a jemně díky obsaženým AHA-kyselinám a enzymu odstraňuje odumřelé buňky a tím urychluje obnovu pokožky.  Ideální maska pro váš typ pleti je Lifting maska s ASCIII ta obsahuje směs lipozomů ASC III, které ovlivňují nervová zakončení buněk, aby začala produkovat kolagen III. Dále jsou obsaženy hedvábné proteiny, avokádový a jojobový olej. Pravidelným ošetřováním dochází k vypínání pleti a vyhlazování vrásek.

Z Ryoru zdraví Renata:)

 

Dobrý den,
je mi 35 a nevím si moc rady s péčí o pleť. Mám pleť zvenku spíše sušší, ale silně podmaštěnou zevnitř, proto když používám krémy a péči na mastnou pleť, tvoří se mi suchá místa a šupiny a na stranu druhou mám díky mastnému podkladu akné... Také bych ráda předcházela tvorbě vrásek, ale nevím, čím dříve začít... Suchou pokožkou, akné nebo vráskami?
Děkuji za radu

Dobrý den Renato,

začít se musí jednoznačně důkladným čištěním pleti, to nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a její vzhled. Jak tedy na to ?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, ta na pleť nepatří, neboť pleť dráždí a narušuje velice cenný ochranný kožní film !! ). Na takto vyčištěnou pleť nanesete jako první Sérum s retinolem - sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné. Sérum následně překryjete Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť - lehký hydratační krém, který je ideální pro pleť s občasným výskytem problematických partií a pupínků. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, součástí přípravku je také kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci.    Bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné nanášejte Antiakné roll-on - kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.

Večer pleť odlíčíte a vyčistíte Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně dočistíte Byliným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra i krému. Na takto vyčištěnou pleť naneste Sérum s retinolem které následně překryjet Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť. 

Věřím, že pokud se budete držet tohoto jednoduchého manuálu, vaše pleť se zklidní a hodí se, jak se říká, do pohody :)

Z Ryroru zdraví Renata :)

 

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, jak správně pečovat o pleť po sportovní aktivitě. Každé ráno použiji tonikum, sérum a nakonec nanesu krém. Když jdu však během dne například běhat, zpotím se a určitě se mi na obličeji zachytí spoustu nečistot. Mám poté požít pouze tonikum nebo opakovat celý ranní proces?
Děkuji

Dobrý den Markéto, 

po sportovní aktivitě (pokožka se potí, usazují se na ní nečistoty)je určitě důležité pleť nejprve vyčistit (Dvoufázová odličovací emulze, Pleťové mléko čistící, Hydratační micelární voda, Mycí gel s minerály) a následně dočistit pleťovým tonikem. 

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den potřebuji poradit s denním a nočním krémem na vrásky a něco na kruhy a také vrásky okolo očí . Mám malého syna a skoro nespím což se hodně podepsalo na mé pleti. Dal bych chtěla doporučuti něco na čištění pleti na černé pupínky a otevřené póry. Moc děkuji za odpověď

Dobrý den Radko, 

naprosto vás chápu, toto období je hóódně náročné. Velice ráda vám doporučím vhodnou péči, která vaši pleť rozzáří :) Jak tedy na to ?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou) na takto vyčištěnou pleť aplikujete, včetně očního okolí Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - sérum viditelně stahuje póry, obsažená kyselina hyaluronová optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky. Následně sérum překryjete Krémem s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami - Lehký, jemný krém s obsahem rostlinných kmenových buněk, vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové a arganového másla. Významně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a hydratuje pleť.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na takto vyčištěnou pleť nanesete, včetně očního okolí Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Na noc sérum překrývat nemusíte, záleží pouze na vašem pocitu. Pokud by jste chtěla sérum překrýt, použijte stejný krém jako na denní péči. 

1x týdně, vždy na důkladně vyčištěnou pleť, aplikujte lokálně Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aplikaci postupujte podle návodu uvedném na obale.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

 

 

 

Dobrý den,

Potřebovala bych poradit, jaké produkty používat na svou pleť. Pleť mám problematickou, dělají se mi pupínky po celém obličeji. Zároveň ale nemám mastnou pleť. Spoustu výrobků na problematickou pleť mi nevyhovují, jelikož mě po tom pleť pne. Momentálně jsem těhotná.
Děkuji za radu.

Dobrý den Kateřino,

nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování, čištění a tonizace. Pokud je pleť špatně nebo nedostatečně vyčištěna, nadělá to ve výsledku obrovskou neplechu. Jak tedy na to ? 

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť (tonikum NIKDY neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří neboť narušuje velice cenný ochranný kožní film), na takto vyčištěnou pleť aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť - ten obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, kyselinu hyaluronovou a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci, součastí přípravku je i extrakt z irisu, vitamin A, zinek, arganové máslo a lecitin.   Bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné budete nanášet Antiakné roll-on - kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně dočistíte Byliným tonikem na problematickou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na takto vyčištěnou pleť nanesete Konopný korekční krém pro problematickou pleť. 

1x týdně, vždy na důkladně vyčištnou pleť aplikujte Gelovou masku slupovací - hluboko čisticí gelová maska obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry.

Z Ryoru zdraví Renata :)

                                              

 

 

 

 

Dobrý den,

po vysazení HA pozoruji výrazné zhoršení pleti, pleť se více mastí, na nose a čele se těžko zbavuji ucpaných pórů a na tvářích bojuji s akné. Již delší dobu sháním vhodný krém, který by mi posloužil zároveň jako báze pod minerální makeup (aby tedy hydratoval, nedělal žmolky a zároveň aby pokud možno na pleti v rozumné vrstvě nepůsobil mastně, protože lesk pod makeupem opravdu není žádoucí). Zároveň jsem pátrala po krému, který bude splňovat výše zmíněné plus bude mít i SPF, protože na doporučení kožní lékařky aplikuji na noc sérum s retinoidy a 2x do týdne provádím chemickou exfoliaci a musím se tedy chránit proti UV záření denně. Zaujal mě proto Váš krém Trio SPF 30 a chtěla jsem se zeptat, zda by splňoval výše zmíněné a byl vhodný i pro mastnější pleť s komedony a občasným akné na tvářích?

Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Kateřina

Dobrý den Kateřino,

Trio-aktivní krém SPF 30 je vzhledem k vyššímu ochrannému faktoru mastnější, tudíž pro váš typ pleti né moc vhodný, mnohem lehčí konzistenci a také dostačující UV ochrannu má Duo aktivní krém SPF 15. Nicméně, pokud budeme chtít řeši vaši (problematickou) pleť jednoznačně doporučuji Krém s fytosfingosinem a irisem ten obsahuje přírodní látku fytosfingosin a komplex extraktu z irisu, zinku a vitaminu A, dále pak vitamin E a extrakt z mořských řas. Výrazně zlepšuje stav pleti a mírní akné :). Krém aplikujte ráno i večer, vždy na DŮKLADNĚ VYČIŠTĚNOU PLEŤ, neboť to je nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti !!!! Jak správně čistit problematickou pleť neleznete zde http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1344347348-pece-o-aknotickou-plet---videoclanek  Žádoucí je též, očistit se , jak se říká zevnitř a to popíjením Čaje lymfodren ten obsahuje bylinny vhodné na pročištění lymfatického systému, má výrazný vliv na zlepšení stavu pleti, vlasů i nehtů.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobry den , potrebuji dokoupit oblicejovou kosmetiku, neb prave dochazi posledni kousek-denni krem-od vas...pouzivam bud s kys.hyal. a nebo s morskou rasou...no ,ale radeji bych pripravky lepe zacilila primo na sebe. Mam dve mensi deti 5 a 2,5 roku. Kuze na obliceji zacina byt povadla, pri kojeni deti jsem i vyrazne zhubla-hodne v obliceji a nevyspani take dela sve...vrasky okolo oci uz sou celkem vyrazne a rada bych to nejak zarazila :)...kuze je rekla bych normalni spise sussi, obcas jiz pigm. skvrna. Po kterych pripravcich bych se mela prosim kouknout? Dekuji. Petra

Dobrý den Petro, jak stále opakujeme, základem je správné a důkladné čištění, to totiž nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti !!! Dovolím si vám navrhnou kompletní péči. Ráno osvěžíte a vyčistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou) na takto vyčištěnou pleť aplikujete, včetně očního okolí Výplň vrásek pro korekci pleti  -  přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek. Kombinace dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek. Následně překryjete Výživným krémem s ceramidy  tento báječný krém nejen zpevňuje kontury pleti a řeší vrásku, ale zároveň také hloubkově hydratuje :). Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na takto vyčištěnou pleť nanesete, včetně očního okolí Výplň vrásek pro korekci pleti, tu následně překryjete Výživným krémem s ceramidy. 

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

 

 

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu, má pleť je smíšená s tvorbou zanícených pupínků, či takových těch malých nebolestivých ucpaných pórů, které nejsou vidět, ale na pohmat jsou cítit, zvlášť na bradě. Ráda si pleť odličuju bez použití odličovacích tamponků, včetně očí. Ráda bych se Vás zeptala, jestli je i u vás nějaký takový přípravek k odlíčení bez užití odličovacích tamponku, eventuelně, zda je to pro moji smíšenou pleť vhodné? Nyní už používám krém konopný korekční a kyselinu hyaluronovou, ráda si sbírku rozšířím o další produkty.

Předem moc děkuji za odpověď. Markéta

Dobrý den Markéto,

Konopný korekční krém pro problematickou pleť máte zvolený skvěle:), pokud trváte na odličování bez použití tamponků, tak vás zklamu ): vy samozřejmě můžete používat na večerní odlíčení Mycí gel s minerály který šetrně odstraní make-up a běžné nečistoty, ALE po smytí zbytků gelu z pleti vodou je nezbytně nutné pleť dočistit Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť !!!!!!! Tonikum použijete také ráno na osvěžení a očištění pleti (tonikum nikdy neoplachujte vodou). Vhodné je také zařadit Antiakné roll-on ten nanášejte bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné. Ideálně doplnit ještě hluboce čistící Gelovou maskou slupovací ,maska obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

 

Dobrý den, od porodu se mi zhoršila pleť. Kolem očí a i tváři mám dost ochlablou kůži. Po odliceni mam plet dost suchou az svedici. Vrasky mi pribily a t-zóna je permanentně oseta černými teckami. Kdyz nanesu jakýkoliv krém, tak ihned se černé tečky objeví. Jako i řadu bych měla používat? Moc děkuji za odpověď. Veronika

Dobrý den Veroniko,

to že se vaše pleť po porodu zbláznila :) je zcela běžné, ale nebojte se vše se dá napravit :). Jdeme tedy na to.

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří neboť narušuje velice cenný ochranný kožní film a pokožka se pak stává velice citlivou ). Na takto vyčištěnou pleť nanesete, včetně očního okolí Denní sérum s magnólií a mechem , sérum při pravidelné aplikaci  posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci. Sérum následně překryjete Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami  ten obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, také kyselinu hyaluronovou, arganové a bambucké máslo které pokožku hydratují, vyživují a regenerují. 

Večer pleť odlíčíte a vyčistíte Dvoufázovou odličovací emulzí -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na takto vyčištěnou pleť aplikujete, včetně očního okolí Noční sérum se sněžnou řasou - kyselina hyaluronová společně se sněžnou řasou zajišťují hloubkovou hydrataci a vyplnění pleti, první výsledky jsou vidět již po dvou týdnech pravidelné aplikace. Sérum následně překryjete Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami. 

1x týdně, lokálně na problematické partie aplikujte Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aplikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale.

Z Ryoru zdraví Renata :)