MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o radu. Je mi 46 let. Trápí mě vrásky kolem očí a vrásky nad horním rtem. Jinak mám typ pleti normální. Na čištění pleti používám: Dvoufázová odličovací emulze pro všechny typy pleti a Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť. Používala jsem jen Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem a Noční krém s hedvábím, beta -glukanem a arganovým olejem. Revitalizační sérum používám pod denní i noční krém. Nyní jsem si zakoupila Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie a Výplň vrásek pro korekci pleti. Nevím jak správně tyto dva nové krémy používat a v jakém pořadí? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

čištění pleti je naprosto v pořádku a velmi dobře jste zvolila výrobky.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Výplň vrásek aplikujte pouze do vrásek i kolem očí nebo místo Revitalizačního séra na celý obličej. Výplň vrásek aplikujte vždy jako první.

Více o výrobku ZDE

Následně opět na celý obličej aplikujte ráno i večer  Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

Více o krému ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmezička F. Ryor

 

Dobrý den, chtěla bych si pořídit kompletní řadu pleťové kosmetiky Vaší značky, ale nemohu se rozhodnout, která řada a přípravky by byly pro mne nejvhodnější.
Mám suchou, citlivou pleť s již viditelnými žilkami na tvářích, které ošetřuji speciálními krémy a "maskuji" makeupem. Po odlíčení se mi u některých přípravků stává, že pociťuji svírání pleti, dokud ji neošetřím krémem. V zimě se mi v mrazech objevují na nose i drobné šupinky suché kůže a pokožka je zarudlá a celkově podrážděná. Chtěla bych poradit přípravky na odlíčení - bylo by vhodnější odličovací mléko pro suchou pleť a tonikum nebo dvoufázová emulze a tonikum? Lze je použít i na odlíčení očí? Mnohé přípravky na odlíčení mě totiž do očí štípou. A jaký denní a noční krém by byl pro moji pleť vhodný? Co bych ještě měla zvolit z intezivních přípravků? Jsem zvyklá používat masky i séra. Na doplnění, pracuji v kanceláři a dostatečně piji, nekouřím a snažím se zdravěji se stravovat.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

čištění pleti je nezbytně nutné. Jestliže se líčíte, tak doporučuji Dvoufázovou odličovací emulzi na celý obličej včetně očí. Po emulzi je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Ráno i večer na žilky aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor.

Více o krému ZDE

Hlavně večer na celý obličej včetně očního okolí doporučuji Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti. Sérum dle pleti je vhodné aplikovat i na den.

Více o séru ZDE

Jestliže večer budete mít pocit suchosti na pleti aplikujte Krém s amarantovým olejem z řady Ryamar.

Více o krému ZDE

Jako denní krém vždy aplikujte Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím.

Více o krému ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,mám mastnější pleť se sklonem k akné,rozšířené pory na nose a bradě a zároveň samozřejmě řeším vrásky,hodně kolem očí,tam mám zároveň i kruhy.Poradíte mi prosím jaké krém mám používat teď v zimním období.Podotýkám,že pokud používám moc mastné krémy cca po týdnu se objeví bílé pupínky,pleť je jakoby přemaštena.Předem díky za odpověď.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné číštění pleti.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

Jako noční krém aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť z řady Cannabis Derma Care.

Více o krému ZDE

V tomto chladném období jako denní krém aplikujte Výživný krém s ceramidy z řady Normální a smíšená pleť.

Více o krému ZDE

Je vhodná i aplikace Enzymatického peelingu.

Více o peelingu ZDE

Doporučuji aplikovat i naši poslední novinkou Masku na černé tečky z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,

chtěla bych požádat o doporučení vhodné kosmetiky. Ráda bych si pořídila oční krém, krém na obličej, čisticí masku na póry a také přípravky na čištění. Je mi 33 let a mám spíš sušší pleť, kromě T-zóny, kde se mi posledních cca 8 měsíců začalo tvořit akné. Zároveň bych ráda eliminovala tvorbu vrásek (především na čele, mezi obočím a v oblasti očí. Měla bych používat jiné přípravky v zimě a teplejších měsících?

Velmi děkuji za Vaše doporučení.

Tam

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Pleťovémléko čisticí a následně je nutné vždy pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť (obsahuje více hydratačních látek).

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Do vrásek večer i ráno aplikujte výrobek Výplň vrásek pro korekci pleti z řady Arganový olej.

Více o výrobku ZDE

Následně večer i ráno na celý obličej i kolem očí aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

Jako denní krém pro ochranu pleti aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Tento krém je vhodný i do mrazu.

Více o krému ZDE

Na černé póry aplikujte Masku na černé tečky.

Více o masce ZDE

V letním období jsou nutné lehčí, hydratační krémy.

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosetička F. Ryor

 

Dobrý den,

mám problematickou smíšenou aknózní pleť (někdy jen T-zónu) a začínají mi první viditelné vrásky. Prosím o radu, jaké konkrétní produkty Vaší značky používat, aby se mi pleť zlepšila a zároveň abych dodala péči začínající stárnutí pleti. Děkuji. S pozdravem
Míša Š.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Hydratační micelární vodu nebo Aknestop čisticí pěnu nebo Mycí gel a následně vždy pleť dočistíte Aknestop bylinným tonikem z řady Aknestop.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jako noční krém aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

Více o krému ZDE

V tomto ondobí jako denní krém aplikujte Výživný krém s ceramidy z řady Normální a smíšená pleť. Tento krém je vhodný i do mrazu.

Více o krému ZDE

V letním období jsou vhodné na denní použití hydratační krémy.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 


Mám na tvářích suchou pleť, na čele a nose mastnou, na nose se mi někdy pokožka olupuje. Vaše krémy s arganovým olejem suchá pleť rychle vsákne, pleť je vláčná, avšak za několik hodin pocit komfortu mizí. Mám pocit, že potřebuji hutnější (mastnější ?) krém.
Můžete mi, prosím, poradit s výběrem Vašich přípravků ?

Děkuji.

Dobrý den,

jestliže v tomto období potřebujete hutnější krémy, tak doporučuji Výživný krém s přírodními oleji a Výživný krém s mandlovým olejem.

Více o krémech ZDE a ZDE

Důležité je čištění pleti.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

V zimním období, zvláště nyní je potřeba mastnějších krémů.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den, chci se zeptat v jaké fázy čištění nanášet od aknestop masku na černé tečky? Děkuji

Dobrý den,

Masku na černé tečky aplikujte 1x týdněna vyčištěnou pleť. To znamená např. po Aknestop čisticí pěně nebo po Mycím gelu a následně vždy dočišťujete Bylinným tonikem na problematickou pleť.

Po tomto dvoufázovém čištění aplikujte lokálně na černé tečky Masku na černé tečky.

Více o masce ZDE

Věřím, že budete spokojen.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,

jaký přípravek byste doporučili na tmavé kruhy pod očima pro zralou pleť? A poradíte i, jak s tímto bojovat vnitřně? (strava, nápoje,...)

Děkuji moc předem,

Věra, 60

Dobrý den,

na tmavé kruhy ráno i večer aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima.

Více o krému ZDE

Doporučuji celkově pročistit organismus za pomoci čaje Lymfodren a následně Modelin.

Doporučuji též kombinovat a prostřídat Pohár života a Chia semínka

Více o čajích a stravě ZDE

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,
ráda vyzkouším vaší kosmetiku na moji citlivou pokožku.
Nesnesu na pokožku téměř žádný krém, většinou do hodiny mě začnou šíleně pálit oči, zarudnou,pálí,....takže vše umyji vodou,..Z toho důvodu se ani nemohu líčit. Oční víčka trvale, celý život citlivé-lze používat pouze infadolan,...
Další problém mám s vráskami.Ze zdravotních důvodů mohu spát pouze na levém boku, tj levá tvář přes noc na polštáři. Vrásky na této levé tváři jsou jedna vedle druhé,.. naproti tomu pravá tvář téměř bez vrásek.

Nyní jsem objevila dětský krém od HIPP, zatím OK.Používám DOVE na probl.pleť. Tyto přípravky ale neřeší vrásky,...alespoň mě po nich nepálí oči.

Děkuji Vám za odpověď.

Věra Procházková

Dobrý den,

doporučuji důkladné dvoufázové čištění pleti. Každý večer použujte Pleťové mléko čisticí Arnika ptro suchou a citlivou pleť a následně je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlůlivou pleť. Nedoporučuji používat vodu z vodovodu.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí i na celý obličej hlavně večer, aplikujte Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

V tomto období následně po séru aplikujte na celý obličej večer i ráno Krém s amarantovýmolejem z řady Ryamar.

Výrobky z této řady jsou testovány na vysoce citlivých typech pletí.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobry den potřebuji poradit o každodenní péči o plet mam akné někde mastna a někde sušší tak už nevím a ještě zda mohu čaje na pročištěni když kojim děkuji ☺

Dobrý den,

v případě, že kojíte čaje nedoporučuji.

Nezbytně nutné je důkladné čištění pleti.

Jak pleť správně čistit a jaké výrobky použít uvidíte ZDE

Jako noční krém doporučuji Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

Více o krému ZDE

Jako denní krém aplikujte nyní Krém s fytosfingosinem a irisem.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička F. Ryor