MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
používám vaše výrobky již několik let a momentálně jsem úplně nejvíc nadšená z enzymatického peelingu. jen nevím jaký krém je po něm nejlepší. Jaká je následná péče?
děkuji za odpověď
Miriam Novotná

Dobrý den,

jsem moc ráda, že jste spokojena s Enzymatickým peelingem a v tomto období doporučuji na den jeden z výrobků z řady Cílená ochrana pleti.

Více o výrobcích ZDE

Na noc aplikujte dle typu Vaši pleti. Nyní je vhodný Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy nebo Noční krém s hedvábím a beta-glukanem a arganovým olejem z řady Arganový olej.

Více o výrobku ZDE a ZDE

Věřím, že i nadále budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
prosím o informaci, jsem Váš spokojený zákazník ale nedávno jsem se dozvěděla o stahování Vašich kosmetických produktů z trhu, které jsou vyrobené s konzervací látkami MIT/MICT a po 16.4.2016 se tyto výrobky nesmí na trhu vyskytovat ! Zakládá se tato informace na pravdě ? Zakoupila jsem si minuly týden Váš výrobek a nebyla v obchodě vůbec informována ! Prosím o odpověď
Děkuji Anna
Ústí nad Labem

Dobrý den,

bohužel nařízením komise EU 1003/2014 příloha č. V. bylo stanoveno, že finální kosmetické produkty konzervované MIT/MICT bylo možné vyrábět do 16. 7. 2015 a z naši strany toto bylo dodrženo.

Dále ovšem bylo stanoveno, že termín pro prodej produktů vyrobených s konzervací MIT/MICT  byl stanoven na 16. 4. 2016 a dále se nesmí výrobky s touto konzervací na prodejních místech vyskytovat. Za tuto skutečnost ovšem nenese odpovědnost výrobce, ale již prodávající.

Jelikož jsme zjistili na některých prodejnách, že tuto informaci vůbec nevědí a výrobky mají v regále, tak jsme projevili vstřícný krok a výrobky vzali do firmy, aby prodejny neplatila pokuty.

Bohužel Vám nedokáži říci, proč vás na prodejně neinformovali a je také možné, že tyto výrobky na prodejně vůbec neměli.

Jen musím podoktnot, že tyto výrobky nejsou ničím nebezpečné a tato konzervační látka se používala x let.

V případě dalších dotazů, Vás poprosím kontaktovat ing. Lenku Průšovou z našeho oddělení vývoje lenkaprusova@ryor.cz

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, prosím Vás, jak se správně používá sérum na podbradky?
Koupila jsem si ho a nevidím žádný výsledek.
Možná to je tím, že neprovádím masáž, kterou doporučujete na přípravku - poradíte mi, prosím, jak se provádí?
Děkuji za odpověď. Tali

Dobrý den,

Sérum na podbradky aplikujte každé ráno a večer od středu brady směrem k uším, rovnými tahy.

Doporučuji též celkově pročistit organismus za pomoci bylinného čaje Lymfodren.

Více o čaji ZDE

Následně po vypotřebování séra na podbradky aplikujte Zpevňující emulzi s rostlinnými extrakty a proteiny z řady Body Form.

Více o emulzi ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. RYOR

 

Dobrý den, potřebuji poradit noční krém. Věk 40 let, pleť smíšená, občas se vyskytuje akné. Začínající vrásky.
Děkuji předem za informace
S pozdravem Romana Holubová

Dobrý den,

pro Vaši pleť a toto roční období doporučuji Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

V rámci občasného výskytu akné doporučuji celkově pročistit organismus za pomoci bylinného čaje Lymfodren a nativní stravy Poháru života.

Více o přípravě ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
ráda bych do péče o pleť zapojila arganový olej.
Mám velice suchou pleť a někdy pocit pnutí a vysušené pleti na dlouho nevyřeší ani velmi mastný krém.
Momentálně moje péče vypadá následovně: pleť čistím micelární vodou a dočišťuji tonikem (růžovou vodou). Pak nanáším sérum, oční krém a následně překryji krémem denním či nočním.
Ráda bych do toho vložila ještě ten olej. Mám ho za něco vyměnit, nebo do které "mazací" fáze ho zapojit. Místo séra a přes něj použít krém, nebo sérum nechat, použít sérum, pak olej pak překrýt krémem, nebo olej až na krém, nebo krém / sérum úplně vynechat?
Moc děkuji za Váš čas a radu.

Dobrý den,

nejdříve Vám doporučuji vyměnit micelární vodu za Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi.

Micelární voda není úplně to nejlepší na suchou pleť.

Následně doporučuji večer aplikovat sérum potom Arganový olej a v případě suchosti aplikujte ještě Váš noční krém.

Na denní použití v tomto období olej nedoporučuji. Tam doporučuji sérum a následně krém.

Více o arganovém oleji ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, chci poprosit o radu ohledně krému na pleť. Kvůli cestování bych potřebovala nějaký krém, který bych mohla používat i jako denní a noční zároveň. Je to jen dočasně, proto bych se chtěla zeptat, jaký mi doporučíte? Mám smíšenou pleť... Děkuji

Dobrý den,

pro Váš věk a typ pleti v tomto ročním období doporučuji Vypínací a zpevňující fluid z řady Mořské řasy. Tento krém je určen od 20 roku a jedná se velmi jemnou hydratační emulzi přes kterou je možné použít podkladovou bázi pod make-up i na závěr make-up a pudr.

Více o krému ZDE

Více o výrobcích z řady Decorative Care ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, mám aknozní pleť (sem tam pár pupínků, spíše mne trápí černé tečky), jinak je docela vysušená. Poradili byste mi prosím jaké přípravky/řady používat?

Dobrý den,

každý večer je nutné pleť důkladně vyčistit.

Jak pleť čistit uvidíte ZDE

Jako noční krém aplikujte Zklidňující sérum na rozšířené póry z řady Aknestop.

Více o séru ZDE

Jako denní krém v tomto období doporučuji Duo - aktivní krém SPF 15 z řady Cílená ochrana pleti.

Více o krému ZDE

1x za týden až 10 dnů na černé tečky aplikujte Gelovou masku slupovací.

Více o masce ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

hned na úvod musím pochválit vaše výrobky, které jsem "objevila" v lékarně a na základě vyzkoušených vzorečků i tamtéž objednala.

Mám suchou pleť se sklony k pigmentaci na obličeji. Jako denní krém jsem doposud používala váš Hydratační krém s aoe vera s UV filtry, ale teď na jaro a léto jej střídám s Duo aktivním krémem SPF 15, aby byla ochrana větší. Chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl v tom, když je krém s UV filtry a na jiném je uveden i faktor ochrany. Ten s faktorem chrání také proti UV, ne? Prosím o vysvětlení a také zda myslíte, že v našich podmínkách SPF 15 stačí nebo raději používat na pigmenty Duo aktivní SPF 30?

Na noc používám váš Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie a jsem z něho nadšená, zejména také proto, že je bez parfemace. Po používání přírodní kosmetiky jsem si na výraznější vůně už odvykla. Doporučily byste mi na noc a teď v období jara, léta zároveň také váš Depigmentační krém nebo s ním začít až na podzim, zimu?

Nelíčím se, makeup nepoužívám a k čištění aplikuji ráno i večer micelární vodu, ale na vašich stránkách jsem četla, že ráno pouze tonizovat - proč? Nebo funguje micelární voda na stejném principu a můj postup je takto v pořádku?

Děkuji předem za informace a ať se vám a vašim klientkám daří!!!

S pozdravem, Holubová

Dobrý den,

jestliže máte pigmentové skvrny, tak do našeho počasí a pro běžný pracovní den je pro Vás vhodný a postačující Duo - aktivní krém SPF 15. Tento krém má samozdřejmě i UV filtr.

Hydratační krém s aloe vera a Uv filtrem má Uv filtr, ale SPF je cca 4. Jedná se o ochranný faktor, z aktivních látek. Tento ochranný faktor není měřitelný, tudíž se nemůže dle legislativy uvádět na obal.

V období léta a vystavování na slunci je nutná aplikace Opalovacího krému SPF 50.

Více o krému ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Hezký den,dnes jsem prošla asi 10 drogerií a chtěla si koupit novy make-up,ale bohužel mi nikde nebyli schopni nabídnout tester nebo vzorek.Mám velmi problematickou pleť,proto používám Aknecolor z lékárny ale bohužel mi asi začal "nesedět".Jsem ochotna zakoupit si kvalitní make-up i za vyšší cenu,ale potřebuji zjistit,zda mi vyhovuje.Proto se na Vás obracím s prosbou o zaslání testerů nebo vzorků (klidně si je i zakoupím) make-upu.
Děkuji za pochopení


S pozdravem a přáním krásného dne


Zuzana

Dobrý den,

 

prosím napište mi Vaši adresu, kam je možné testery zaslat.

Je možné mi zaslat i prodejny, kde jste byla. Jelikož naše VIP prodejny mají nebo by měly mít testery k dispozici.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o radu. Z důvodu toho, že RYOR má opravdu mnoho druhů krému, nevím, pro který se rozhodnout.

Moje pleť je suchá, hlavně v okolí nosu, pusy a očí. Ať mažu jakýmkoliv mastnějším krémem, nic nezabírá. Často se mi vyskytují i pupínky (akné).

Proto bych byla ráda, kdybyste mi poradili, na jakou řadu krémů se obrátit a co vyzkoušet.

Děkuji.

Dobrý den,

doporučuji Vám na noc Výživný krém s mandlovým olejem z řady Suchá a citlivá pleť.

Více o výrobku ZDE

Na den v tomto období aplikujte Denní krém z řady Mořský řasy.

Více o krému ZDE

Nezbytně nutné je důkladné čištění pleti.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor