MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobry den, nove pouzivam Vasi kosmetiku a jsem velmi nadsena. Opravdu uzasna za skvele ceny. Jenze mate tolik lakavych kremu, ze clovek nevi na co sahnout a jak to kombinovat. Mam popraskane zilky a i zanetlivou zarudlou plet(na tvarich)..asi kuperoza s rozaceou. Zaroven i rozsirene pory,supinky a tvori se i vrasky samozrejme. Ted sem si koupila nocni krem a serum s arganovym olejem, taky mam krem na popraskane zilky, trezalkovou masku. Vyzkousela sem vzorek konopneho gelu i korekcniho kremu s konopim a zdaji se byt uzasne. Vlastne bych chtela dosahnout zmizeni toho cervenani,zmensit pory, tedy vyhladit pokozku a take bojovat proti vraskam.
Prosim sestavite mi kompletni plan se vsim vsudy? Takovy jidelnicek pleti, rekneme :) Dekuji za radu a bozske produkty!

Dobrý den, 

velmi děkujeme za krásnou pochvalu a samozřejmě jídelníček na míru Vám zhotovíme :-)

Neprosto nejdůležitější záležitostí v péči o pelť je její čištění.

Koukněte prosím tady na instruktážní video , kde pochopíte, jak ráno i večer čistit pleť. Pro Vás jsou vhodné následující čisticí produkty:

Dvoufázová odličovací emulze

Pleťové tonikum na suchou a citlivou pleť. 

Výrobky jste vybrala správně. Doporučujeme používat následovně:

Krém na rozšířené žilky používejte ráno i večer, ale pouze lokálně na problematické partie. Postupně bude zarudnutí redukovat. 

Na den si naneste Konopný korekční krém na problemtickou pleť. Je vhodný i pod make-up.

Večer pleť dokonale vyčistěte a plaikujte opět krém na žilky, sérum s raganovým olejem (to Vám stáhne rozšížené žilky) a noční krém s arganem. 

Třezalkovou masku aplikujte 1-2 týdne. 

Přejeme hodně zdaru. 
Jana a Eva Štěpánkovy

 

Dobrý den obracím se na vás o radu jak pečovat o svoji pleť v minulosti uz jsem používala krémy ryor nyní bych se k nim chtěla vratit vyzkoušela jsem nyní i vaše krémy acs na pleť i oci přesto si nejsem jistá zda jsem vybrala správné.Je mi 56 let mám velmi citlivou pleť bohužel poslední dva roky se mi začaly tvořit hluboké vrásky kolem rtu a nosu plet vypadá velmi povadle a unaveně mam tmave kruhy pod očima pravdou je ze málo spím a odpocívám mam fyzicky náročnou práci bohuzel ve špatných pracovních podmínkách pro pleť.Pracuji jako kuchařka v mastnem klimatizovanem velmi horkém a vlakem prostředí bohuzel moje plet velmi trpí.Do práce používám jako ochranu pouze bb krem ktery mi přijde jako pro moji pleť celkem dobrý.Prosím zda mi můžete poradit které z vašich přípravků jsou pro moji pleť a péči o plet nejvhodnější.Děkuji s pranim hezkého dne Markova

Dobrý den,

tak jak stále upozorňuji, za kvalitu pleti je ze 40% odpovědné kvalitní čištění a odličování, což vyloženě a doslova platí ve vašem případě, pracujte-li v prostředí, které pleti více škodí než pomáhá.

Čištění - posílám odkaz - viz zde, pokud pleť nevyčistíte, nemá cenu používat jakýkoliv další přípravek, protože se nedostane do hlubších vrstev pokožky, kde má svou funkci a poslání.

Jde -li o citlivou pleť, zaměřila bych e na řadu Ryamar,která je pro tuto pleť nejideálnější.

Na den Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím, na noc bych zvolila teď, v pro vás kritické době - zhoršený stav pleti - Kolagenový gel na vrásky z řady Professional skin care. Je to jeden u nejsilnějších přípravků na zásadní ovlivnění stavu pleti.

Až se situace upraví, přejděte na Krém s amarantovým olejem,ten se používá na noc a je ideální k ošetření vrásek pro suchou a velmi citřlivou pleť.

Na oči , kde jsou kruhy pod očima je vhodný Kaviderm - krém na redukci kruhů a váčků pod očima, viz zde.

Přeji úspěch a zlepšení stavu se zvolenými, vybranými přípravky - zdraví Eva Štěpánková

 

 

Dobrý den,
výrobky Ryor používám nahodile, spí se mi zdá, že mě-mou pleť "nevyživí". Krémy spíše střídám. Zjištěno na sobě mám, že jak nemám krém s vitamínem nebo kvalitní krém?nevím jistě, dělají se mi zánětlivé pupínky na obličeji a krku. Zkoušela jsem pár vzorků, ale nedá se říci, že bych zaznamenala absolutní spokojenost. Možná s Výživ.krémem z kmen.buňkami z argánie nebo Extra výživ. krém s argan.olejem pro such.pleť. Léčím se se štítn.žlázou, což asi také nepřidá. Čistím pouze micerální vodou, to je asi málo, plánuji doplnit tonikem. Stačí, když budou jedné řady? Pleť nevím jistě-smíšená, citlivější, trochu mastn.t-zona, jsem bruneta, vrásky spíše jen kolem očí. Děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí. Jana

Dobrý den,

nebudu hodnotit Vaši snahu o péči, spíš mi to připadá, že je to střílení od boku.Každý krém byste měla používat minimálně 2 měsíce s VELICE PEČLIVOU PÉČÍ než začnte hodnoti.

Ale začnu od začátku, kvalitní komplexní čištění ovliňuje 40% kvality a vhledu pleti, jestliže není pleť kvaltině a správně vyčištěna, nemá cenu na ni aplikovat jakékoliv přípravky, protože se nedostanou do spodních vrstev pokožky, kde by měly hlavní působení - spíš se pleť jen povrchově ucpává a zatlačují se nečistoty,které měly být odstraněny.  Absence vitaminů  v přípravku to tedy opravdu není!!!

Čištění - viz zde je nezbytnost, obzláště při  organizmu zatíženém nemocí.

Pokud se dělají zánětlivé pupínky, zkuste Konopný korekční krém pro problematickou pleť (3K3P), viz zde, kde kanabidiol dokáže řešit většinu zásadních problémů pokožky., viz zde

Tento přípravek bych použila na partie, kde jsou pupínky a problematická pokožka, na denní i noční použití bych volila přípravky z řady Mořské řasy - Denní  a Noční krém.

Je jedno, jestli použijete přípravky z různých řad, ale musí vyhovovat Vaší pleti a potřebám.

Testery - vzorky - jsou jen na otestování, tedy zda nejste alergická a nesnášenlivá na ten určitý daný přípravek, jeho vhodnost a aktivitu na vaši pleť v tomto případě a množství nezjistíte.

Bruneta nebo blondýna - to je celkem jedno, záleží na tom, jaký je tonus - tedy napětí pleti.

Někdy ve 20 je pleť  nutno ošetřovat výsostně intenzivně, někdy v 70 můžete  vystačit se základními přípravky, ale vždy je nutno kvaltině čistit.

Přeji hodně zdaru  v nalezení vhodných přípravků - Eva Štěpánková

 

Dobrý den,
prosím o pomoc. Mám na obličeji pigmentové skvrny a rok co rok je to víc a víc vidět. CHci zkusit depigmentační krém, ale k tomu doporučujete krém s ovocnými kyselinami. Nevím který krém to je. Mužete mi poslat odkaz ? Jinak bych chtěla dělat RY jako se dělá například Avon...je to možné?Děkuji Nováková

Dobrý den,

Avon je založen na prodeji před poradkyně, Ryor nikoliv - to už vidíte na výšce cen konečných produktů, z cen Ryoru by asi nebylo možné platit provizi poradkyním.

Depigmentační krém - viz zde není spojen s  Krémem s ovocnými kyselinami , ten už se rok nedělá, ale s Enzymatickým peelingem - viz zde, který  obsahuje AHA kyseliny a navíc enzymy a je tedy účinnější.

Ovšem je nutné pracovat podle návodu, aplikace max. 1x týdně, působení max. 5 min. a nutnost ošetření pleti přípravkem s vysokým faktorem z řady Cílená UV ochrana pleti s SPF 15 nebo SPF 30.

Aplikace nejlépe 2x denně lokálně na pigmentové skvrny.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den,
ráda používám vaši kosmetiku, vyzkoušela jsem ale zatím jen krémy.

Chtěla bych doplnit i další přípravky pro péči o pleť. Vaše nabídka je ale tak veliká, že si raději nechám poradit.

Mám opravdu hodně mastnou pleť, převážně v T-zóně. V této zóně i rozšířené póry. Neubráním se začínajícím vráskám ani mimickým vráskám okolo očí. Okolo očí a na čele se mi objevily i pigmentové skvrny.

Prosím o radu, co vše použít ráno i večer. Od odlíčení pleti, vyčištění, výživu a to jak na léto i na zimu.

Děkuji moc za radu.

Přeji pěkný den.
S pozdravem

Kateřina Hrabalová

Dobrý den,

Začneme tedy čištěním, které ze 40% ovlivňuje kvalitu pleti.

Celé čištění Vám  nejlépe vysvětlí instruktážní video viz zde

Velmi bych doporučila vyčistit T zónu pomocí Masky na černé tečky- viz zde, návod na použití máte uveden.

Je-li zóna opravdu dobře vyčištěna, lze použít potom Zklidňující sérum na rozšířené póry, hlavně tedy na noc.

Na den bych zvolila MATUJÍCÍ KRÉM S PUDROVÝM EFEKTEM z řady Mořské řasy, alespoň jako základ a potože bylo provedeno hluboké čištění, tak pleť musíte chránit - Duo aktivní krém SPF 15 dejte na Matující krém - nebudete se mastit.

Na noc jen lehoučké Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Pigmentové skvrny  - tedy jejich likvidaci, nechte až na podzim,možná, že používán í Duo aktivního krému SPF 15 bude dostačující.

Na podzim, až bude  vyrovnanější počasí zkuste použití Degimnetačního krému-viz zde, návod na použítí uveden, předtím je dobré použít Enzymatický peeling- viz zde, maximálně 1x týdně na 5 min.

A na oční okolí - Aktivní sérum na oční okolí s Matixylem viz zde, vždy je lepší prevence než odstaňování vzniklých škod.

Doufám, že rady jsou vyčerpávající - zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den,
mám na Vás dotaz ohledně odličování. Mohu použít na odlíčení dvoufázovou odličovací emulzi a na dočistění hydratační micelární vodu místo tonika?
Mockrát děkuji za odpověď.
S pozdravem a přáním pěkného dne
vaše spokojená zákaznice :)

Dobrý den,

tak odpověď , na dočištění po odlíčení Dvoufázovou odličovací emulzí je třeba použít tonikum  zvolené podle typu pleti.

Micelární voda  má podobnou funkci jako Dvoufázová odličovací emulze, ale jsou v ní  látky tenzidového typu, takže když to přeženu, odličujete se jemným Jarem, který uzavírá nečistoty do podoby micel.

A tyto typy  micel a zbytky tenzidového odličovacího přípravku je třeba dostat z pleti.

Proto vysvětlujeme a doporučujeme odstanit zbytky DOE ( dvoufáze ) nebo mic. vody tonikem,

které je skutečně vodným roztokem s přídavkem glycerinu a rostli. extraků a pleť dočistí a osvěží.

Tak doufám, že vysvětlení je vypovídající a dostačující a obhájilo funkčnost a potřebnost tonika.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu co z vaší řady používat jak pro vyčištění pleti tak vhodný krém. Nemám žádné zkušenosti - ač je to v mém věku asi divné. Pleť mám mastnou - T-zona, ale pod očima zase tak citlivou a suchou, že pokud nemažu tak je kůže zarudlá a dělají se mi až půchýřky, kůže pne. Bohužel se mi stále dělají i uhry, černé tečky. Kůže je celkově "flekatá" působí unaveně a samozřejmě vrásky. Chtěla bych mít pěknou pleť a nevím co správně použít abych toho docílila.
Děkuji za rady
Daniela

Dobrý den,

tak začneme čištěním, které odpovídá ze 40% za kvalitu pleti.

Pošlu vám videočlánek o čištění - viz zde, kde je kompletně popsáno, jak provádět jednotlivé kroky čištění.

Používání jakéhokoliv přípravku, myslím krému, bez dobře vyčištěné pleti nemá smysl.Na T zónu bych doporučila použít Masku na černé tečky -viz zde. Pokud vyčistíte střed obličeje, je třeba dodržet ošetřování podle uvedených pravidel a ošetřovat pleť v těchto partiích minimálně Duo aktivním krémem SPF 15.

Ostatní partie ošetřujte Krémem s amarantovým olejem,který je určen pro vysoce citlivou pleť a zároveň je ideální k ošetření vrásek.

Nepíšete, kde jsou uhříky, ale ideálním pomocníkem pro jejich ošetřeníje Konopný korekční krém pro problematickou pleť na partiekde je občasný výskyt pupínků,viz zde.

Pleť můžete sjednotit make-upem, lehoučký rozjasňující make-up 8v1 sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti- musíte si zvolit svou barvu, nejběžnější je medium.

A teď to opravdu chce pravidelnou péči a dodržovat pravidla, bez toho není výsledek.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den, objednávala jsem u vás výrobky pro depilaci pokožky a nevím, zda toto zboží máte ještě ve svém sortimentu. Jedná se o depilační vosk. Na krabičce je číslo 1304 12 a na nalepeném štítku číslo 4412. Je to větší balení bývá i v menší krabičce. Na nahřívání mám starší přístroj a do něj se dají zasunout jen tyto hranaté krabičky.. Poraďte, zda máte toto zboží, nebo jak by šlo třeba z jiného plnění, balení přelít vosk do starší krabičky. Děkuji Křížová

Dobrý den,

tak tyto typy vosků už dávno nemáme, suroviny - vosky  - se zdražují a vyplatí se vyrábět jen ve velkém množství.

Máme pouze Depilační folie pro tělo a na obličej, které nakupujeme v zahraničí.

Kdo tyto hranaté krabičky má nevím, možná některý velkoobchod např. Tasha.

Nejlépe by bylo navštívit  veletrh Beauty v Letňanech nebo Holešovicích, tam se nejspíš najde žádaný sortiment nebo prozkoumat internet.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den.Prosila bych o radu jaký krém mám používat na den a na noc. Je mi 72 let a o svoji plet pečuji, plet mám smíšenou T zona a tváře normální.Na den ted používám Trio 30.Na noc si nevím rady co mám ve svém věku používat. Vrásky nemám,jen malé vějířky okolo očí,když se usmívám.Také prosím o radu na krém o oční okolí. Odličuji se pravidelně mlékem a plet dočištuji pletovým tonikem. Ráno jenom tonikem.Moc Vám děkuji za rady. Na tváři mám jen světlé pigmentové skvrny.S pozdravem Drobilová.

Dobrý den,

tak to jsme stejně staré, proto to mohu dobře posoudit.

Ošetření na den  - opravdu Trio  SPF 30 je nejvhodnější, už kvůli pigmentovým skvrnám. Na noc bych volila

Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

A na oční okolí, pokud nemáte větší problémy, Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti, začíná se s ním jako s prvním přípravkem před nanesením denního nebo nočního krému.

Odličování večer i ráno je v pořádku.

Pokud chcete likvidovt pigmentové skvrny, tak raději až  na podzim, teď je to opravdu nevhodné a posílám návod, jak na to - viz zde, máme ještě na toto téma videočlánek - viz zde, kde je popsán přesný postup, jak postupovat.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den, nakoupila jsem si mnoho výrobků Vaší značky, avšak nevím jak přesně bych měla vrstvit. Plet mám smíšenou, mastnější t-zona , a při usměvu velké vějíře a vrásky na čele. Mám doma jak kys.hyal, výplň vrásek, korekční krém,masku na černé tečky, krem s kmenovymi bunkami morske rasy, trio krem. Dělají mi starost hlavne vrasky . Mohla bych je odstranit kombinaci kys.hyal + korekcniho kremu pro probl. plet a pretrit jeste trio kremem jako ochranu?Neni to moc? Mastim se.. Nebo spise kremu s morskymi rasami a kmen. bunkami? A na oci aplikovat vypln? Mam problem ze ciste po matujicim kremu se mi trochu loupe nos a po mastnejsim musim parkrat za den odsat mastnotu, je to taky spravne?? Nevim ci pouzivat stejne vyrobky rano i vecer abych dosahla rychlejsiho efektu. Ocividine mam problem s hydrataci. K cisteni pouzivam oplachujici micelarni gel od jedne znacky a docistuji Vasim tonikem. Dekuji Turnova

Dobrý den,

tak já to vezmu jednodušeji než rozebírat jednotlivé výrobky.

T zónu čistěte 1x týdne pomocí Masky na černé tečky, potom je nutné používat některý z přípravků Cílené ochrny pleti , vy máte Trio- aktivní krém SPF 30, tak ten. Samozřejmě tento přípravek se používá jen na den, budete-li končit  ošetření maskou navečer, dejte tam jen Zklidňující sérum na rozšířené  póry, které se vždy aplikuje po velkém a hlubokém čištění. Ráno a dalších 5 dní potom na den Trio, aby nedošlo k pigmentaci.

Na noc dejte podklad Výplň vrásek a potom Kmenové buňky z mořských řas, příště si kupte Výživný krém s kmenovými buňkami

z argánie, ten je na redukci vrásek intenzivnější.

Tam, kde se loupete, dejte větší množství přípravku s hyaluronovou, totéž kolem očí. Hyaluronová je schopna vázat až 100 násobné množství vody, ale musítě pokožku uzavřít nějakým přípravkem, který vytvoří ochranný kožní film- třeba Krémem s kys. hyaluronovou a kmenovými buňkami.

Vždy hydratace a uzavřít pokožku ochranným filmem - toje zásada.

Zdraví Eva Štěpánková