MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý deň chcela by som vedieť či vaša kozmetika obsahuje lanolin,katon,nikel,,paraben,tazke kovy,triklosan,fosfaty mám alergiu a potrebujem radu či by bola vhodná táto kozmetika ďakujem Miklosova

Dobrý den,

konzervační činidlo Triklosan nepoužíváme.

Fosfáty – používáme u 2 výrobků cetyl phosphate a potassium cetyl phosphate (Konopný výživný gel, Hydratační 24 h krém), ale domnívám se, že se jedná o jiné fosfáty, které vám vadí.

Parabeny – používáme jako konzervační látku směs 4 parabenů: methylparaben, ethylparaben, propylparaben a butylparaben. Máme ji u cca 1/3 výrobků, ale vzhledem k tomu, že máme výrobků cca 200, tak věřím, že byste si vybrala. Seznam Vám můžeme zaslat na Vaši emailovou adresu.

Lanolin nepoužíváme, ale obecně byste se s ním mohla v kosmetice setkat. Ryor používá hlavně látky rostlinného původu.

Katon – používali jsme jako konzervační činidlo, ale jeho použití bylo v roce 2015 omezeno Evropskou unií. Nyní nepoužíváme, mohla byste se s tím setkat ještě na trhu, protože je částečně dovoleno ve velmi nízkých koncentracích.

Nikl a chrom (těžké kovy) v kosmetice nepoužíváme, ale tyto kovy se mohou do kosmetiky ve stopovém množství dostat z obalů nebo z výrobních zařízení. Jistě jste dostala nějaké doporučení od dermatologa, jakým způsobem omezit styk s těmito prvky v běžném životě.

S pozdravem,

Mgr. Kateřina Böer

 

Oddělení Vývoje

 

Prosila bych poradit s výběrem přípravků na odlíčení, denní a noční krém pro normální typ mladé pleti - 22 let. Pokud máte tak i v cestovním balení nebo noční denní v jednom. Děkuji Vám za odpověď

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Pro toto období aplikujte na den i noc Výživný krém s ceramidy z řady Normální a smíšená pleť.

Více o krému ZDE

Je také možné zakoupit i cestovní balení.

Více o sadě ZDE

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat ,mam na zádech v oblati lopatek krupičku .Jsou to malé pupiky které svědí sem tam a mám suchší kuži když se nenakremuji.Některé nejdou vymáčknout a když jo tak de vodička.Mužete mi na to něco poradit?
Děkuji Jana

Dobrý den,

tyto místa doporučuji umýt a přetřít Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

Na noc doporučuji místa namazat naši novinkou - Konopný korekční krém pro problematickou pleť z řady Cannabis derma Care.

Více o krému ZDE

Každé ráno aplikujte Konopné tělové mléko z řady Cannabis Derma Care.

Více o mléku ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,
začala jsem se zajímat o kosmetiku značky ryor, zdá se mě že by mě mohla pomoci, ale máte velký sortiment, tak bych potřebovala nejprve poradit a sestavit co na suchou a na citlivou pleť s rozšířenými póry.
Náhodou jestli by jste mě neposlali vzorečky.

S pozdravem krásného dne Vám přeje Jiřina

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť a následně je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Večer i ráno na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

Následně na celý obličej na den i noc v tomto období aplikujte Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,
chtěla bych koupit krém na obličej pro manžela, který trpí na červené podrážděné mapky na tvářích pod očima a také krém pro mě. Mám spíše sušší citlivější plet.
děkuji za radu Jana

Dobrý den,

na červená podrážděná místa doporučuji vždy večer Výživný konopný gel z řady Cannabis Derma Care.

Více o gelu ZDE

Jako denní krém v tomto období doporučuji výrobky z řady Ryamar.

Krém s amarantovým olejem je mastnější a je možná aplikace jako denní i jako noční krém.

Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím je lehký krém pro všechny věkové kategorie a pro velmi citlivé pleti.

Více o výrobcích ZDE

Nezbytně nutné je důkladné čištění pleti.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Věřím, že budete spokojeni.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den, potřebovala bych poradit jak sestavit kosmetickou řadu k ošetření mé pleti. Pleť mám smíšenou - nos, brada masnější jinak normání. Nos a brada pleť bývá zarudlejší - citlivější. Jinak žadné výrazné problémy s pletí nemám. Děkuji za odpověď. Marcela

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Na zarudlá místa večer i ráno aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor.

Více o krému ZDE

Následně v tomto období na celý obličej večer i ráno aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

Věřím, že budete spokojená.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý deň, chcela by som používať Vašu kozmetiku. Prosím o odporučenie výrobkov (od čistenia po krémy). Mám mastnú avšak dehydrovanú pleť s rozšírenými pórmi a sklonom k začervenaniu. Ďakujem.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Hydratační micelární vodu a následně je nutné vždy pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Večer i ráno aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

Následně na celý obličej večer i ráno aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den, ráda bych se zeptala na aplikaci zmekcujiciho gelu na komedony, v navodu píšete nechat působit až 15 min a poté se gel smyva před ručním hloubkovém čištění nebo před aplikací ultrazvukové špachtle? předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

gel musíte umýt vždy po 15 minutotách a to před hloubkovým čištěním i před čištěním ultrazvukovou špachtlí.

Jestliže budete čistit manuálně, je možné začít hloubkově čistit ihned.

Jestliže budete potřebovat pleť vyčistit ultrazvukovou špachtlí, tak je nutné pleť potírat Změkčujívím roztokem pro ulztrazvukovou špachtli.

Vícce o výrobku ZDE

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,
prosila bych o radu, jak hydratovat pleť teď v zimě ?

- Věk 42, práce v kanceláři
- suchá pleť (po umytí pocit pnutí, bez krému to nejde), ale leskne se (nos, čelo nejvíce)
- pocit suchosti, dehydratace
... neumím si vybrat hydrataci na zimní období + případně pleť.masku

A prosím, dá se na webu ryoru najít složení výrobků (konzervanty, parabeny ..) ?

Moc děkuji za odpověď, rady
Hezký den
Libuše R.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a následně použijte Bylinné tonikum na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Večer i ráno aplikujte na celý obličej Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej.

Více o séru ZDE

Následně na den i noc na celý obličej v tomto období aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

1x za týden aplikujte Masku s kyselinou hyaluronovou.

Více o masce ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den, v prosinci se chystám do Vašeho kosmetického salonu v Brně, ale než se tam dostanu, chtěla bych poradit, jaké přípravky mám používat na svou pleť. Od vysazení antikoncepce mě trápí akné, dělají se mi především komedony všude na tvářích, sem tam se mi udělá nějaká cysta, která sice bolí, ale vždycky sama zmizí. Na čele a nose mě trápí černé tečky. Akné mě trápí i v dekoltu a na zádech. Zároveň mám však pleť nejspíš dehydrovanou, a to tak, že se na některých místech na pleti dost loupu (na nose, tvářích i čele). Na zbytku těla je pleť suchá. Paradoxně když použiji lehčí krém na akné, tak se mi vše ještě zhorší, akné se dělá víc a více se loupu. Vyzkoušela jsem zatím jen přípravky z řady Aknestop, ale ty mě opravdu velice vysušovaly a jejich používání jsem musela přerušit. Na druhou stranu si na obličej můžu dát klidně kokosový olej a pleť je po něm moc pěkná, já bych ale přeci jen chtěla něco "lepšího". Pokaždé když jsem byla na kosmetice, tak na mě kosmetičky použily něco jiného (asi si taky moc nevěděly rady), jednou to byly přípravky na suchou pleť, jindy na problematickou, pak zase klidnící... Na kožním mi byly jen doporučeny komerční přípravky z lékárny a pravidelné návštěvy kosmetického salonu. Děkuji za doporučení.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer je nutné pleť důkladně vyčistit za pomoci Pleťového mléka čisticího pro normální a smíšenou pleť a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jako noční i denní krém doporučuji naši poslední novinku, která bude v prodeji v průběhu 14 dnů a jedná se o Konopný korekční krém pro problematickou pleť z řady Canabis derma Care.

Na den v tomto zimním období následně ještě jako druhý krém aplikujte Výživný krém s ceramidy z řady Normální a smíšená pleť.

Více o krému ZDE

Na černé tečky 1x za týden aplikujte nyní Gelovou masku slupovací z řady Aknestop a od ledna 2017 bude v prodeji Maska na černé tečky z řady Aknestop.

Doporučuji též celkově pročistit organismus za pomoci Bylinného čaje Lymfodren.

Více o čaji ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička F. Ryor