MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
prosím Vás o vypsání vhodných krémů, gelů a sér na pleť:
Je mi 33let, vrásky začínají, pleť kolem očí povadá, typ pleti mám normální, přes zimu se mi dělá peronární dermatitida.
Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Marcela B.

Dobrý den, Marcelo,

Základem péče o pleť je čistění pleti, které by mělo vypadat následovně:

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

4) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem- unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

5) Aplikujte na noc Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, případně Noční krém s hedvábím.

Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

4) Na den použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.


 

Nelekejte se většího množství bodů, po pár týdnech si na péči zvyknete a přijde Vám všední :)

 

Hezký den

 

Lucie Rysková

 

Dobrý den.
Velice Vás prosím o radu. Moje pleť je smíšená. Pokud jí vyčistím a umyji vodou, je příšerně suchá, cítím se úplně scvrkle. Ale sotva jí namažu, je mastná. Takže používám pudru. Ale odpoledne je zase mastná :( Taky se mi párkrát do roka kolem pusy objeví vyrážka - rudá, svědivá a loupavá. Kožní doktorka mi řekla, že je to hormonální vyrážka. Sice nevím co to je, ale myslím si, že to mám ze stresu. Co byste mi poradili za kosmetické přípravky? Velice děkuji

A za mamku - 50 let, její pleť je normální, ale objevilo se jí něco jako růžovka. Ta by měla používat, co? Děkujeme

Dobrý den, Veroniko,

Základem péče o pleť je čistění pleti, které spočívá ve dvou krocích, níže popisuji večerní a ranní péči.

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Bezvadné na všechny problémy v pleti je Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Bude řešit problémy kolem úst a zároveň díky kmenovým buňkám už se řeší začínající vrásky.


Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Konopný korekční krém je lehčí a hydratační na den. Konopný výživný pak na den.

 

Mamince bych doporučila stejné čištění ráno a večer, jak jsem popisovala výše a pak na růžovku krém Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám.

 

Věřím, že uvedené přípravky Vám oběma velmi uleví a péče o pleť pro vás obě již  bude hračkou.

 

Hezký den

 

Lucie Rysková

 

Dobrý den,
po nanesení kyseliny hyaluronové - gel, doporučujeteošetřit pleť tonikem. Za jak dlouho asi (nejsem si jistá, jestli se již kyselina vstřebala) a jakým způsobem? Na vatovém tamponku? Poťupkáváním, nebo tahy? Nesmyji si tím nanesenou kyselinu hyaluronovou?
Dále prosím o radu, zda mohu místo tonika použít převařenou vodu, nebo Jarischův roztok - Solutio jarisch (Acidum boricum 4,0g, Glycerolum 85% 8,0 g, Agua purificata 188,0 g, Promikrobní přísada: Methylparabenum 0,066 g, Propylparabenum 0,066 g.)

Moc děkuji
R.Černá

Dobrý den paní Černá,

 

děkujeme za dotaz. Aplikace se provádí tak, že nejdříve na pleť nanesete kyselinu hyaluronovou a chvilku necháte vstřebat (netrvá to dlouho, stačí to pohledem zkontrolovat) a poté aplikovat tonikum případně i převařenou vodu na tamponek a tím pleť poklepávat (nikoliv potírat).

 

Ohledně Vašeho druhého dotazu - Jarischův roztok Vám neublíží, ale je to zbytečné a není to úplně vhodné. Jarischův roztok je farmaceutický produkt a je určen k řešení nějakého akutního problému a je zbytečné ho dávat na pleť  v kombinaci s kyselinou hyaluronovou.

 

Tímto postupem se snažíme do pleti dostat více vody. Je tedy možné použít převařenou vodu, případně tonikum, které mimo jiné obsahuje i bylinné extrakty a hydratační látky.

 

Jarischův roztok bych k tomu účelu nedoporučila. Nejlépe se nám osvědčila tonika, ale samozřejmě můžete použít převařenou vodu.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

S pozdravem

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den ,
používám vaší kosmetiku ,krémy s arganovým olejem.
V lednu mám odjet na měsíc do Dominikánské rep. a potřebovala bych poradit nějaký hydratační krém,abych neměla moc vysušenou plet.
Děkuji
Kršková Ivana

Dobrý den, paní Ivano,

 

děkujeme za dotaz.

 

Na běžné nošení bych Vám doporučila Trio-aktivní krém SPF 30, který kromě hydratace a výživy poskytuje také vyšší ochranný faktor, kromě další látek obsahuje i vysoce hydratační kyselinu hyaluronovou.

 

Na opalování a cílené vystavování slunci doporučuji některý z přípravků z řady Sun Care - dostačující by měl být Opalovací mléko SPF 30, je však třeba ho aplikovat několikrát denně, zejména po koupání. Případně také Opalovací krém SPF 50. Opalovací přípravky RYOR se výborně rozmazávají, nezanechávají mastný film a přitom poskytují vysokou ochranu a výživu.

 

Po opalování doporučuji Regenerační mléko po opalování s pantenolem, pleť po opalování zklidňuje a regeneruje.

 

Přejeme krásnou dovolenou!

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den, jelikož nabídka péče o pleť je opravdu velká, tak bych potřebovala poradit s výběrem krému...
Je mi 36 let, mám mastnější pleť, na čele a kolem očí začínající vrásky. Je to asi 3 týdny, co jsem začala používat kosmetiku Ryor. Na odlíčení používám Ryor hydratační micelární vodu, občas dočistím ještě pleťovou vodou pro smíšenou a mastnou pleť - tu používám i každé ráno. Na pleť okolo očí a vrásku mezi obočím používám výplň vrásek pro korekci pleti (arganový olej). Mám tedy prosbu, jaký denní a noční krém by byl pro mě vhodný? Nevím, jestli když bych používala řadu s arganovým olejem, jestli je to pro mou mastnější pleť vhodné, protože nechci chodit celý den s hodně lesklou pletí. Zároveň bych chtěla, aby byl krém pečující pro mou věkovou kategorii... Děkuji Tejnická

Dobrý den, Michaelo,

 

děkujeme za Váš dotaz.

 

Doporučím Vám ošetření přímo na míru :) Do budoucna bych jen doporučila vyměnit Pleťovou vodu za Bylinné tonikum na problematickou pleť z řady Aknestop v kombinaci s Čistící pěnou Aknestop. Tonikum neobsahuje alkohol, nevysušuje a obsahuje směs bylin, které pleť skvěle dočistí, osvěží a v v kombinaci s pěnou pomáhají vyrovnávat mazotvorbu a srovnávat pleť.

Dalším výborným přípravkem a zejména krémem, který bych Vám doporučila jak na ráno, tak i na večer je Konopný korekční krém pro problematickou pleť. my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

Večerní péče:

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4) Aplikujte lokálně Výplň vrásek pro korekci pleti.

5) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

2) Aplikujte lokálně Výplň vrásek pro korekci pleti.

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)
Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.
Veronika Čížková

 

Dobrý den,

ráda bych si nechala poradit ohledně vhodné péče pro moji pleť. Je mi 26 let, a moje pleť je stále místy problematická - t-zóna, dekolt. Na nose a bradě se přidávají rozšířené póry a zároveň se mi kolem očí tvoří první vrásky :)

Moc se nelíčím, doteď jsem se o pleť nijak důsledně nestarala- pouze odličovací mléko, občas čistící maska či nějaký krém a ráda bych toto napravila. Zároveň ale vím, že nejsem schopná používat x různých přípravků...3 jsou tak maximum.

Děkuji

Dobrý den, Terezo,


připravím Vám ošetření přímo na míru, ale je opravdu třeba při odličování a čištění pleti dodržovat důslednost. Právě tato důslednost stojí z velké části za výsledky, pokud není pleť řádně vyčištěná tak se k ní aktivní látky z krémů nedostanou.


Ošetření se Vám pokusit sestavit co nejjednodušší, ale několik kroků se držet musí, ráda to přirovnávám k čištění zubů - jak si na tento postup zvyknete, přijde Vám to naprosto automatické :)


Večerní péče:

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou. Tuto pěnu můžete mít klidně ve sprše :)

3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.  Krém obsahuje vzácný kanabidiol(CBD), který se získává z konopí a který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, má veliký regenerační potenciál a působí i na vrásky.

 

Ranní péče

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 

3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.Maska na černé tečky

1x týdne aplikujte večer Masku na černé tečky, díky obsahu ovocných kyselin pomáhá redukovat černé tečky a předcházet tvoření nových. Masku nechte působit 5-10min, nelekejte se začervenání pleti, je způsobeno působením ovocných kyselin. Masku smyjte.


Podívejte se i na video jak pečovat o problematickou aknózní pleť:

Jak na akné

Jak na černé tečky a rozšířené póry


Je třeba hlavně vydržet a uvidíte, že výsledky se dostaví po cca 3-4 týdnech.

 

Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den,
mám dotaz ohledně vlasů, příští rok v květnu se vdávám a ráda bych měla ještě delší vlasy než mám nejlépe po pas (teď mám po ramena). Tím, že chci mít pletený cop je problém, aby mi dorostla ideální dělka vlasů. Zaujala mě Vaše 3 měsíční kůra, ale nevím jaký šampón k tomu zvolit jesti pivní nebo ze stéjné řady. Vím, že potřebuji něco co mi nejlépe umyje vlasy a pak vyživí. Přemýšlím i na vnitřní výživu, ale tam ještě hledám a čtu. Mé vlasy mi obvykle rostou rychle, ale teď poslední dobou je to pomalejší a pomalejší, beru jinak hlívu ustřičnou, B-komplex a občas chlorelu, kvůli cvičení jím každý den ovoce a zeleninu a snažím se jíst co nejmíň nezdravě upravených potravin. Vlasy nijak tepelně neošetřuji, nečešu mokré a neupravuji styling přípravky.

Děkuji za radu a pomóc s výběrem.

Dobrý den Renáto,

 

určitě Vám mohu doporučit oba dva naše šampony, oba dva jsou výborné, ale pro delší typ vlasů, který má tendence se u konečků lámat a ničit bych rozhodně doporučila používat spíše Pivní šampon s keratinem, který vlasy ještě intenzivněji vyživuje a regeneruje.

 

Dále bych doporučila používat i Pivní balzám na vlasy s keratinem, který je standardně oplachový - nanáší se po šamponu a poté se důkladně z vlasů vymyje.


Kombinace těchto přípravků Vám zajistí perfektně vyživené, regenerované a lesklé vlasy.

 

Urychlovač růstu vlasů (3 měsíční kúra) - aplikujte 2x denně (ráno a večer) do pokožky hlavy a prsty lehce promasírujete, nemusíte mít obavy, vlasy nemastí.¨

 

Pokud chcete opravdu dlouhé vlasy tak počítejte s tím, že mají tendence být u konců suché, je dobré tedy jednou za čas dodat vlasům intenzivní kúru - osobně doporučuji nanést  do délky vlasů Amarantový olej pro pleť a tělo, vlasy zabalte do igelitu a ručníku a nechte cca 20 min působit, poté vlasy umyjte.

 

Hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobry den.
Nedavno vam psala maminka a s vasimi produkty a radami je moc spokojena. Proto se na vas obracim i ja.
Pristi rok v breznu mi bude 30 a mam smisenou pleť. Vzdy jsem mela mastnou a lesklou T zonu a na nose rpzsirene pory s cernymi teckami a problem s akne.
Letosni leto jsem prodelala solarni ekzem v obliceji a zustaly mi po nem jizvycky, cerneve zabarveni a rozsirene pory v oblasti tvari, licnich kosti a spancich.
Plet se mi hodne masti, ucpavaji se mi pory a je hodne svetla. Priznavam, ze na kosmetiku nechodim a extra se o plet nestaram. Pokud mam vetsi problem s akne, zachrani to zinkova mast. Pouzivam micelarni vodu na odliceni a na peci rano a vecer. Rano pouzivam spise BB kremy s matijicim efektem a to ne vzdy.
Vecer spise jen odliceni a pri pocitu napnuti pouziju nejaky hydratacni krem na noc. Ale mam pocit, ze zatezuji a jeste vice se po nich plet masti.
Veskera kosmetika, kterou jsem pouzivala byla spise znacky avon, oriflame, DM. Ale nic nebylo a neni extra co by melo viditelne vysledky.
Timto vas prosim o radu, co by me pleti vyhovovalo. Neco, po cem bych se zbavila viditelnych jizvicek a zarudnuti po akne a solarnim ekzemu, neucpavaly se mi pory, vymizely cerne tecky a plet pritom vsem dychala, dostala by zdravy odstin a lehkost.
Moc dekuji za radu a vas nazor.
S pozdravem, Pavla Vlckova, Hradec Kralove

Dobrý den, Pavlo,

děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše výrobky. Sestavila bych Vám ošetření pleti přímo na míru Vašim problémům. Bylo by úplně ideální kdybyste ho zkusila celé dodržovat, počítejte však s tím, že výsledky se mohou dostavit až za 3-4 týdny (pleti nějakou dobu trvá než si navykne na nové přípravky a ustálí se). Podle toho co píšete také Vaše pleť může být naopak i dehydrovaná  V případě, že má někdo mastnou pleť tak má tendence se řádně odmastit, ale to je právě špatně, pleť se potom brání ještě větší produkcí mazu.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Určitě pořiďte Konopný korekční krém bude díky svým vysokým regeneračním vlastnostem na jizvičky to nejlepší co můžete zvolit díky obsahu vzácného kanabidiolu (CBD), který se získává z konopí a který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Je vhodný na problémy s pupínky, které už nejsou přímo akné, mastnější pleť a další problémy s tím spojené. Je to krém pro ty z nás, které již mají pubertu za sebou, ale občas je trápí nerovnováha pleti, pupínky a černé tečky :)


VEČERNÍ PÉČE

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) 2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) 3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4) 4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.


RANNÍ PÉČE

1) 1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

2) 2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

3) 3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Doplňkové výrobky

Maska na černé tečky - péči bych také doporučila doplnit používáním Masky na černé tečky, ta se používá 1x týdne na 5-10min a poté se smývá.

Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

SPF PRODUKTY

Vzhledem k Vašemu solárnímu ekzému je třeba používat výrobky s vyšším ochranným faktorem, na denní nošení doporučuji přípravky z řady Cílená UV ochrana pleti.

Na opalování nebo při velkém a intenzivním vystavení slunci přípravky z řady Sun Care.


Podívejte se i na video jak pečovat o problematickou aknózní pleť:

Jak na akné

Jak na černé tečky a rozšířené póry

 

Je třeba hlavně vydržet a uvidíte, že výsledky se dostaví. Držíme Vám palce.


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den,

hledala jsem v Praze možnost se poradit, ale neuspěla jsem.
Nemám zkušenosti s vaší značkou, ale často slyším chválu. Proto bych chtěla dceru podarovat. Má 45 roků a velmi citlivou pleť. Často je vystavena nepřízni počasí, zejména větru. Nesnáší krémy, které se po nanesení nevstřebají a na povrchu vytvářejí mastný film.
Budu moc ráda, když mi nabídnete něco z vaší nabídky.

Pěkný den přeje
Helena Dvořáková

Dobrý den, paní Heleno,

 

moc nás těší Váš zájem o naši výrobky.

 

Vaší dceři bych doporučila krém, který je koncipován pro citlivé typy pleti a zároveň poskytuje vysokou ochranu proti vnějším vlivům - Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.


Tento krém je vysoce výživný nezanechává však na pleti nepříjemný mastný pocit, během chvíle se vstřebá. Navíc obsahuje obsah kanabidiolu (CBD) z konopí, který je vysoce regenerační a pomáhá řešit většinu zásadních problémů pleti, arganové máslo a také kmenové buňky z arganového stromu, které působí proti vráskám. Při pravidelné aplikaci (ráno a večer) dochází k redukci vrásek a pleť je vláčná a rozjasněná.

 

Doporoučila bych následující ošetření:

 

VEČERNÍ PÉČE

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť dočistěte pleťovým tonikem Hydroperfekt, v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

3) Aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

 

 

RANNÍ PÉČE

1) Pleť očistěte a osvěžte tonikem Hydroperfekt.

2) Aplikute Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Kdyby byla Vaše dcera spokojená dá se tato péče doplnit ještě o oční krém, sérum nebo třeba make-up :) Kdybyste chtěla Vy nebo dcera s nečím v budoucnu poradit, neváhejte s na nás obrátit.

 

Přeji hezký den

 

Veronika Čížková

 

 

Dobrý den,
ráda bych se zeptala jaký krém používat pokud mám suchou pleť se sklony k šupinkování, ale zároveň se mi dělají černé tečky a občas pupínky.
Děkuji Petra

Dobrý den, Petro,

 

doporučila bych Vám používat Konopný korekční krém pro problematickou pleť - ten díky vysoce regeneračnímu potenciálu díky obsahu kanabidiolu (CBD), který se získává z konopí pomáhá při řešení většiny zásadních problémů pleti.

 

Je to krém pro ty z nás, které již mají pubertu za sebou, ale občas je trápí nerovnováha pleti, pupínky a černé tečky :)

 

Péči bych také doporučila doplnit používáním Masky na černé tečky, ta se používá 1x týdne na 5-10min a poté se smývá.

 

Doporučuji následující ošetření pleti:

 

Večerní péče

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť dočistěte tonikem Hydroperfekt, v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

3) Doplňte péči i o Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

5) Pokud cítíte, že Vám na noc stačí Konopný korekční krém, tak není třeba používat další krém. Pokud cítite, že pleť pne a chybí jí hydratace a výživa použijte např. Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pleťovým tonikem Hydroperfekt.

2) Aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

4) Na obličej aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - vyživuje, pleť chrání i v zimě a působí proti vráskám.

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Vyzkoušejte i nový balzám na rty Chameleon, barvu Vašich rtů přizpůsobuje v závislosti na výši pH Vašich rtů, rty se přirozeně zbarvují v odstínech od světle růžové až po temně růžovou. Je vhodný i na rty, které mají tendenci praskat.

 

Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Veronika Čížková