MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,prosím o radu ohledně mé pleti. Je mi 67 let a trpím katastrofálním ucpáváním poru,černé tečky i kolem rtů! Používám kosmetiku La Roche-Posay
a to na doporučení dermatologa v Dusseldorfu,který mi laserem odstraňoval ztvrdlé tukové bulky a řekl,že mám sklon k tomuto hromadění tuku v obličeji.
Problem je,že část obličeje, okolo očí a vlastně i celý obličej,by potřebovaly výživné látky a ty se nachází v pleťových řadách pro zralou pleť a jsou mastné!!! Potřebovala bych,dle mého laického pohledu,hydratační výživný krém s minimem tukového podílu. Používala jsem krém Ryor na zpevnění podbradku a byl vynikající,stejně hodnotily i mé kamarádky.kterým jsem tento krém doporučila.

Předem děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů v další práci.

Se srdečným pozdravem
Eva Rybníčková

Dobrý den,


doporučila bych Vám vyzkoušet následující výrobky:Večerní péče:

1) . Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti.

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) Dočistěte pleť pomocí Bylinného tonika pro problematickou pleť (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

4) Aplikujte Zkliďnující sérum na rozšířené póry.

5) Aplikujte Kyselinu hyaluronovou - gel - dodá pleti hydrataci, je to lehké nemastné sérum, které má velký anti aging potenciál.

6) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Pravděpodobně se vyloženě o akné již nejedná. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. životním stylem, stresem nebo u nás žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.
Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro problematickou pleť

2) Aplikujte Zkliďnující sérum na rozšířené póry.

3) Aplikujte Kyselinu hyaluronovou - gel

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Doplňková péče


Slupovací maska
- používejte dle návodu na obale, čistí póry a pleť udržuje matnou (používejte 1x týdně večer po čištění, po použití a dočištění pleti naneste krém)


Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

Maska na černé tečky – používejte 1x týdně dle návodu na obale v případě výskytu černých teček.


Vytrvejte v péči, první výsledky se dostaví za 3-4 týdny. V péči o jakokoliv pleť, zejména problematickou je velmi nutné pořádné čištění pleti!Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý večer, ráda bych vás požádala o radu. Rozhodla jsem se o kompletní změnu kosmetiky a zvolila vaší značku. Ale máte toho tolik na výběr, že si nejsem jistá volbou.
Řekla bych, že mám mastnou pleť, ale zároveň se mi často loupe. Přibylo mi spousty černých teček, které mi dělají i hrbolky na obličeji. A i po vyčištění u kosmetičky, jsem za týden, tak kde jsem byla.
S dcerou teď nemám tak kvalitní spánek a mám pocit, že vypadám tak o pět let starší. Pleť je šedivá, po krému od MIXA zrudne, pod očima mám vaky.
Zároveň však péči o pleť musím stíhat v co nejkratším čase.
Děkuji vám předem za odpověď. Markéta

Dobrý den,

 

níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:


Večerní péče:

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

4) Aplikujte Zkliďnující sérum na rozšířené póry.


5) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Pravděpodobně se vyloženě o akné již nejedná. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. životním stylem, stresem nebo u nás žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Aplikujte Zkliďnující sérum na rozšířené póry.


3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

Doplňková péče


Slupovací maska
- používejte dle návodu na obale, čistí póry a pleť udržuje matnou (používejte 1x týdně večer po čištění, po použití a dočištění pleti naneste krém)

Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

 

Maska na černé tečky – používejte 1x týdně dle návodu na obale v případě výskytu černých teček.


Vytrvejte v péči, první výsledky se dostaví za 3-4 týdny. V péči o jakokoliv pleť, zejména problematickou je velmi nutné pořádné čištění pleti!

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den,
chtěla bych Vás touto cestou požádat o radu v použití Vašich přípravků na rosaceu. Klientka dochází k dermatologovi a dlouhodobě s ním spolupracuje. Nicméně se na mne obrátila s prosbou kosmetického ošetření. Doporučili by jste mi prosím, s kterou kosmetikou poskytnout šetrné ošetření, popřípadě jaké produkty jí doporučit k domácímu ošetření? Mnohokrát děkuji.
Z.K.

Dobrý den,

doporučila bych Vám používat výrobky z řady Derma Ryor Klidnící sérum a Krém proti zarudnutí, máme s těmito přípravky výborné zkušenosti.

Doporučila bych jí následující ošetření:

Večer

1) Hydratační micelární voda - odličuje makeup a další nečistoty (používejte i v případě, že se nelíčíte).

2) Pleťové tonikum Hydroperfekt - dočitění, hydratace a osvěžení pleti

3) Klidnící sérum pro intolerantní pleť (používejte lokálně na problematické partie)

4) Krém proti začervenání s probiotiky (používejte lokálně na problematické partie)

5) Výživný konopný krém s kmenovými buňkami (používejte na zbytek obličeje, krk a dekolt)

Ráno

1) Pleťové tonikum Hydroperfekt - pro ranní osvěžení pleti

2) Klidnící sérum pro intolerantní pleť (používejte lokálně na problematické partie)

3) Krém proti začervenání s probiotiky (používejte lokálně na problematické partie)

4) Výživný konopný krém s kmenovými buňkami (používejte na zbytek obličeje, krk a dekolt)

Držíme palce a přejeme zlepšení! V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Lucie Rysková

 

 

Dobrý den,
Potřebovala bych poradit s péčí o pleť. Poslední dobou se mi začali vyskytovat na obličeji a dekoltu červené a svědící fleky. Hlavně se objevují po sprchování a to pak i na jiných částech těla. Jaké bych měla používat přípravky? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,


doporučila bych Vám používat Konopné tělové mléko, díky obsahu vzácného kanabidiolu (CBD) má výrazné regenerační a zkliďnující účinky.


Nepopisujete typ pleti na obličeji, v případě suchého typu pleti doporučuji Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. V případě normální, smíšené až mastné pleti doporučuji Konopný korekční krém - pleť zkldiní a hodí "do pohody" :)Doporučená péče o pleť:


Večerní péče:

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Pravděpodobně se vyloženě o akné již nejedná. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. životním stylem, stresem nebo u nás žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen. / V případě suché pleti aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť nebo v případě suché pleti Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den, mohli by jste mi prosim poradit s vyberem pletoveho kremu? Je mi 27 let, každé ráno po umyti mám hodne suche supinate čelo (T-zona). Jiz po nekolika hodinach od namazani (doted jsme pouzivala Niveu Pure and Naural) mám pleť jiz velmi mastnou -> pouze na cele, zbytek obliceje nijak extra mastny neni. Na nose mam cerne tecky, ale jinak na akne ani tecky prilis netrpim. Muzete mi prosim doporucit kosmetiku kterou pouzivat?

Dekuji Tereza

Dobrý den,


doporučila bych Vám následující péči:Večerní péče:

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Pravděpodobně se vyloženě o akné již nejedná. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. životním stylem, stresem nebo u nás žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.


Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Doplňková péče


Slupovací maska
- používejte dle návodu na obale, čistí póry a pleť udržuje matnou (používejte 1x týdně večer po čištění, po použití a dočištění pleti naneste krém)

Maska na černé tečky – používejte 1x týdně dle návodu na obale v případě výskytu černých teček.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, který krém, tělové mléko a případně i přípravkyna vlasy, by byly nejlepší pro spíše suchou pleť na jaro a léto, i vzhledem k tomu, že pojedu k moři.
Je mi 56 let a pleť mám bez problémů, ale dost suchou. Děkuji.

Dobrý den,

pokožka v každém věku potřebuje dostatečnou hydrataci, protože ideální ošetření by pro Vaši pleť mělo vypadat následovně:

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

4) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem- unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

5) Aplikujte na noc Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, případně Noční krém s hedvábím.

Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

4) Na den použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Kromě arganového oleje obsahuje i arganové máslo a hlavně kmenové buňky z argánie, které redukují vrásky až o 26 % a přes den pleť chrání proti nepříznivým vnějším vlivům.

 

Večer po koupení doporučuji použív tělové mléko nebo olej. Pokud máte raději olej využijte Arganový olej, pokud raději mléko vyzkoušejte Ultamastné tělové mléko.

 

Věřím, že uvedená péče bude pro Vaši sušší pleť to pravé a velmi se Vám odvděcí :)

 

V případě další dotazů jsme Vám k dispozici. Lucie Rysková

 

 

 

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, od 16 let se léčím se SLE a glumeroproliferativní nefritidou. 4 rokem beru pravidelně každý den tyto léky: medrol, imuran, cellcept, lanzul, bisoprolol, piramil, plaquenil, biseptol, aerius, b-komplex, magnesium B6 premium, maltofer, biotin plus, calcichew D3, kolagen aktiv 2000, kalnormin. Mám mastnou pleť v oblastí T- zóny. Akné se mi vyskytuje především na čele. Černé tečky mám na nose. Tváře mám suché. Mívám kruhy pod očima a oteklé oční víčka. Trpím chronickou únavou. Pleť mám hebkou. Mohu se zeptat jaký typ pleti mám a jakými nejvhodnějšími správnými přípravky mám o svou pleť pečovat, aby nedošlo k zhoršení mého stavu, interakci s léky, a abych mou pleť zbytečně nezatěžovala? Jak často je mám používat a jak se nejlépe vyhnout akné? Dále trpím z dlouhodobé léčby striemi a celulitidou na prsou, pozadí a stehnech. Doporučili byste mi prosim nejúčinnější přípravky, které jim dokážou předcházet a zlepšit jejich vzhled?
Předem děkuji za Vaši ochotou, čas a odpověď.

Dobrý den,


Váš dotaz jsem poslala do laboratoře, níže posílám odbornou odpověd od kolegyně z oddělení vývoje. Konkrétní výrobky, které bychom Vám doporučily připojuji níže.


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veronika Čížková


Dobrý den,


děkujeme za vyslovenou důvěru ohledně výčtu vašich léků. Bohužel interakci nejsme schopni posoudit – přísluší to lékaři nebo lékárníkovi.


Z definice kosmetiky vyplývá, že působí pouze zevně a že neprostupuje kůží. Za nejvhodnější považuji kosmetické přípravky vyzkoušet, nejlépe na předloktí, počkat zda Vám vyhovují a pak zakoupit. Vyzkoušet lze na našich značkových prodejnách, pokud to máte z ruky, od některých výrobků vedeme vzorky, můžeme zaslat.


Na akne máme celou řadu výrobků, za důležité považujeme pleť čistit a dočišťovat. Oblast očního okolí je velmi citlivá, proto existují speciální přípravky kolem očí.

Pokud by Vám to pomohlo, můžeme Vám poskytnout složení všech přípravků, které by Vás zajímaly. Je to pak následující formou.


Antiakné roll-on s irisem na problematickou pleť

Alcohol Denat., Aqua, Propanediol, Iris Florentina Root Extract, Zinc Sulfate, Retinyl Palmitate, Origanum Majorana Herb Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Officinalis Flower Oil, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Myrtus Communis Oil, Thymus Vulgaris Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Satureia Montana Oil, Carbomer, Triethanolamine, Eugenol, Isoeugenol, Linalool, Limonene, Geraniol, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Coumarin

 

 

S pozdravem,

Mgr. Kateřina Böer

Oddělení Vývoje

Tel.:  +420 317 071 537 E-mail: boer@ryor.cz


 

 

Doporučila bych Vám následující ošetření:


VEČERNÍ PÉČE

1. Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2. Pleť dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

3. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Pravděpodobně se vyloženě o akné již nejedná. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. životním stylem, stresem nebo u nás žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 


RANNÍ PÉČE

1. Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

2. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

3. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Slupovací maska
- používejte dle návodu na obale, čistí póry a pleť udržuje matnou (používejte 1x týdně večer po čištění, po použití a dočištění pleti naneste krém)


Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

 

 

Na péči o tělo doporučuji Konopné tělové mléko, na kůži poškozenou striemi je také možné používat Amarantový olej - kůže poškozená striemi je jich nenápravně poškozena, péčí se dokáže docílit zmírnění příznaků - jizvičky zesvětlají a stanou se méně viditelné.


U jakékoliv, ale zejména však problematické pletije třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.


S pozdravem, Veronika Čížková

 

Dobrý den,

potřebovala bych informaci ohledně užití oleje z černuchy seté v těhotenství. Po narození prvního syna mě začal trápit ekzém na prostředníčku pravé ruky (pravděpodobně kontaktní dermatitida - svědění, pálení, puchýřky, hluboké a dlouhé praskliny kůže). Vyzkoušela jsem vše možné vč. kortikosteroidů a nakonec mi nejvíce pomohlo konopné tělové mléko od Ryoru (moc moc za něj děkuji, vynikající výrobek). Bohužel se mi ekzém před dvěma týdny "rozjel" a už na něj nepomáhá ani konopné tělové mléko. Jsem v 18. týdnu těhotenství, bylo by možné použít olej z černuchy seté jako doplněk stravy? Je možné jej používat v těhotenství, příp. po celou dobu těhotenství a pak při kojení? Pokud není tento produkt doporučen v těhotenství, uvítám jakékoliv doporučení jiného produktu (vyzkoušela jsem dříve i konopný výživný gel, ale bez výsledku, jako by kůže na gelovou konzistenci nereagovala). Nyní mám celý prst zarudlý, šupinatý, svědivý a na jednom kloubu prasklinu, která se ne a ne stáhnout a zahojit (hodně to komplikuje péči o malého syna).
Předem Vám moc děkuji za odpověď.
S přáním pěkného dne Tereza Urbanová

Dobrý den,

olej z černuchy můžete používat pořád.

Na šupinatou, přesušenou, praskající kůži bych Vám nejvíce doporučila právě Konopný výživný gel, je potřeba ho používat opravdu pravidelně a vydržet. Obsahuje nejvíce úžasného kanabidiolu, který si poradí snad se všemi problémy kůže. Tedy vydržte a určitě jej používejte.

Dále doporučuji při úklidu používat ochranné rukavice, aby se zbytečně nedostávali prostředky do ranky, zbytečně pak kůži vysušují a dráždí.

Tedy v první řadě Konopný výživný gel, Konopné mléko na celé tělo a Olej z černuchy seté vnitřně a věřím, že se potíže určitě zlepší.

Budeme rádi za zpětnou vazbu, jak se Vám například po měsíci daří.

Hezký den přeji. Lucie Rysková

 

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou. Kožní lékař mi diagnostikoval růžovku (rosaceu) a já hledám vhodnou kosmetiku. Do teď jsem byla velmi spokojená s Vašimi produkty, tak by mě zajímalo, jestli máte v nabídce nějakou kosmetiku na to vhodnou. Děkuji předem za odpověď Meňhartová.

Dobrý den,

máme přímo přípravky na tyto potíže. Doporučila bych Vám používat Klidnící sérum a Krém proti zarudnutí, máme s těmito přípravky výborné zkušenosti.

Doporučila bych Vám následující ošetření:

Večer

1) Hydratační micelární voda - odličuje makeup a další nečistoty (používejte i v případě, že se nelíčíte).

2) Pleťové tonikum Hydroperfekt - dočitění, hydratace a osvěžení pleti

3) Klidnící sérum pro intolerantní pleť (používejte lokálně na problematické partie)

4) Krém proti začervenání s probiotiky (používejte lokálně na problematické partie)

5) Výživný konopný krém s kmenovými buňkami (používejte na zbytek obličeje, krk a dekolt)

Ráno

1) Pleťové tonikum Hydroperfekt - pro ranní osvěžení pleti

2) Klidnící sérum pro intolerantní pleť (používejte lokálně na problematické partie)

3) Krém proti začervenání s probiotiky (používejte lokálně na problematické partie)

4) Výživný konopný krém s kmenovými buňkami (používejte na zbytek obličeje, krk a dekolt)

Držíme palce a přejeme zlepšení!

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Lucie Rysková

 

Dobrý den,
chystám se u vás učinit objednávku. Na mou suchou ( nyní v zimě až velmi suchou) a zralejší pleť si chci mimo jiné prořídit kyselinu hyaluronovou gel a serum s ceramidy. Můžete mi doporučit nějaké další sérum k hlubší hydrataci a dále pak hutnější krém, který hydrataci v pleti uzavře? Rovněž péči prokládám sprejem s termální vodou od Avene. Škoda, že nemáte v nabídce něco podobného ve spreji, nebo se pletu?
S Vašimi produkty jsem byla vždy velmi spokojená a těším se, že budu objednávat.
Zdraví Jana

Dobrý den,

pro dodání hydratace jsou uvedená Kyselina hyaluronová - gel a Sérum s ceramidy vynikající. Doporučuji na den aplikovat na Kyselinu hyaluronovou a na noc pak sérum s ceramidy.

Ráno na vyčištěnou pleť naneste Kyselinu hyaluronovou gel, nechte chvilku zaschnout a následně přestříkejte vodou, se kterou jste spokojená, popřípadě můžete na tamponek nalít trochu našeho tonika Hydroperfekt, které je velmi hydratační. Tím do sebe kyselina natáhne maximum vlhosti. Po zaschnutí aplikujte denní krém, doporučila bych Vám Aktivující výživný krém s ASC III, který obsahuje unikátní látku ASC III, která podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pleti, minimalizuje tvorbu vrásek a redukuje vrásky stávající.

Večer pak na vyčištěnou pleť aplikovat Sérum s ceramidy, po zaschnutí pak noční krém Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť. Tento výživný, jemně mastný krém s vysokým obsahem bio arganového oleje má vynikající vstřebatelnost bez mastného pocitu, posiuje ochrrannou bariéru pokožky a zabraňuje pocitu suchosti pleti, vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

Vaše pleť si bude libovat :)

Hezký den a v případě dalších dotazů jsme k dispozici.

Lucie Rysková