MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
kosmetiku Ryor používám už několik let. Nedávno jsem objevila krém: Výplň vrásek pro korekci pleti. Chtěla bych se zeptat, zda je tento krém určen k samostatnému používání. Mám po něm pocit suché pokožky. Je tento krém vhodný i na horní víčka?
Předem moc děkuji za odpovědi a přeji krásný den. Jana

Dobrý den Jano,

ano, Výplň vrásek pro korekci pleti  není nutné překrývat jiným krémem, je dokonce vhodná i do mrazu. Vždy se ale řiďte svým pocitem. Jelikož má Výplň vrásek pro korekci pleti velice jemnou konzistenci, je žádoucí ji, zejména u pleti sušší překrýt výživnějším krémem.

Žádný oční krém by se neměl aplikovat na pohyblivé oční víčko!! Zde důležité body pro správnou aplikaci oční krému:

-Oční krém nanášíme vždy na čistou a důkladně odlíčenou pokožku.
-Nanášíme pouze na pevné části kolem celého očního okolí (nevynechejte oblast pod obočím – zodpovědná za ochablé a padající víčko) a pohyblivému očnímu víčku se vyhněte!!!!
-Aplikujeme velmi jemnými poklepy, jemně rozetřeme od vnitřního koutku ven a zbytečně pokožku očního okolí nenapínáme a nevytahujeme.
-Aplikujeme ráno a večer.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den,
mohli byste mi prosím doporučit vhodnou kosmetiku pro dceru ( 12 let ), které se začínají na čele dělat pupínky?
Přistihla jsem ji že používá mou kosmetiku :), tak jsme se dohodly, že ji koupím něco vhodného pro ni.
Děkuji, IvanaDobrý den Ivano.

velice ráda vám doporučím kompletní péči o pleť vaší dcery:). Jdeme tedy na to.

Ráno osvěží a očistí pleť  Bylinným tonikem na problematickou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří).Na takto vyčištěnou pleť aplikuje (s vynecháním očního okolí ) Krém s fytosfingosinem a irisem - vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a komplex extraktu z irisu, zinku a vitaminu A, dále pak vitamin E a extrakt z mořských řas. Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné, regulaci tvorby mazu, zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky:). 

 Nepostradateným pomocníkem se jí jistě stane Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Večer vyčistí pleť Hydratační micelární vodou (tím odstraní nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následovat bude dočistění Bylinným tonikem na problematickou pleť .Na takto vyčištěnou pleť aplikuje Krém s fytosfingosinem a irisem  .

Vhodné je také zařadit Gelovou masku slupovací  - hluboko čisticí gelová maska obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry. Maska je určena nejen na mastnou a problematickou pleť obličeje, ale i na další místa na těle (záda, ramena)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den, chci se zeptat, jestli lze depigmentační krém použít i na skvrny na rukou. Děkuji Hanka

Dobrý den Hanko,

ano, Depigmentační krém účinně bojuje s pigmentovými skvrnami i na rukou. Velice důležité ale je současně používat i krém s vysokým ochraným faktorem např. Opalovací krém SPF50 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobry den,chtěla jsem se zeptat, co byste mi doporučili, abych používala na mou pleť. Má pleť - velmi se mi mastí T-zóna, dělají se mi černé tečky, mílie, občas nějaký pupínek. U očí již mám vrásky.A také trpím na rozšířené žilky na tvářích. Procházela jsem Vaše výrobky a je toho tolik, že nevím, kde mám začít ???? Je mi 32 let. Děkuji za radu. Přeji krásný den. Verča

Dobrý den Verčo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinného tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Oční krém koenzym Q10 je to speciální přípravek pro ošetření očního okolí.Výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť.Zpomaluje proces stárnutí.

3) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabodiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem akné a pupínků.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,zmatněná a bez viditelných problémů.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

4) Jako noční krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem,vhodý pro všechny typy podrážděné pokožky.Tento krém posiluje žilní stěny a předchází jejich práskámí.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na černé tečky použijte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných,které účinně redukují výskyt černých teček.Aplikujte lokálně na problematické partie,nechte 5-10min. působit. Poté zbytky masky omyjte vodou nebo tonikem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den. Prosím máte ve vašem sortimentu zahřívací krém vhodný na zábaly? Děkuji. Bendová

Dobrý den Lindo,

děkujeme za váš dotaz. V tomto případě vám mohu nabídnou pouze jeden produkt a to Uvolňující mátový gel tento gel má vysoký obsah silice máty.Uvolňuje bolest,napětí ,osvěžuje ,ochlazuje,ale i prohřívá.

Pokud na namožené místo aplikujte tento gel a rozmasírujete ho a přikryje ručníkem a nějakou dekou,tak začně prohřívat.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezý den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,potřebovala bych poradit vhodný denní a noční krém a peeling.Je mi 58 let.pleť mám spíš smíšenou,možná citlivou,pořád mám začervenalé tváře v oblasti lícních kostí.Někdy víc někdy méně.Ale pořád.děkuji Dana

Dobrý den paní Dano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Velice ráda vám se stavím váš osobní plán v péči o pleť.

Jelikož máte citlivou pleť,tak peeling bych vám nedoporučila.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy je to neparfémovaný přípravek,který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast kolem očí.Tento krém zlepšuje pevnost a pružnost pokožky.Redukuje jemné vrásky a váčky pod očima.

3) Jako denní péči použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem.Je vhodný pro všechny typy podráždené pokožky.Působí proti zarudnutí,pleť hydratuje ,zklidňuje a vytváří na pokžce ochrannou bariéru.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy 

4) Jako noční krém použoijte Výživný krém s klíčkem a měsíčkem je to výživný polomastný krém,který zvláčňuje,zklidňuje a regeneruje pleť.Zpomaluje tvorbu vrásek a má výrazný zvláčňující a regenerační účinek.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobry den,dcera ma smisenou az mastnou(obcas problematickou)plet.Chci se zeptat,zda muze tento krem nanest primo po seru.Nebo,zda ma nanest treba konopny korekcni krem a pak tento s spf30?Dekuji za odpoved Monika Fejfarova

Dobrý den Moniko,

záleží na tom jaké sérum používáte, pokud je to sérum které řeší občasný výskyt akné a mastnější typ pleti (např. Sérum s retinolem, Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem) nemusíte již dávat Konopný korekční krém pro problematickou pleť.Musíte ale počítat s tím, že Trio-aktivní krém SPF30 je mastnější,je zde možnost (pokud by byl na vás výrazně mastný) překrýt ho Matujícím krémem s pudrovým efektem ten díky obsahu mikročástic vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Pouzivam uz roky vase vyrobky.teraz v lete chcem poradit kompletnou starostlivostou o plet nakolko sa mi v tehotenstve pred par rokmi objavili pri spankoch pigment.skvrny.pouzivam na tie miesta krem spf 30 a zaroven depigmentacny krem. Na ostatne hydratacny krem a vecer krem s morskymi riasami.predtym pletove tonikum. Viete mi poradit aby som tolko kremov na male casti nemusela teraz v lete pouzivat. V lete mam mastnejsiu ale zaroven v T zone suchsiu plet.ake tonikum prip.poradite? Dakujem

Dobrý den Eriko,

děkujeme z váš dotaz a velice nás těší,že používáte naši kosmetiku RYOR.Vaše péče o pleť správná , akorát bych momentálně vynechala ten hydratační krém.Jinak bych postup v péči o pleť ponechala,tak jak máte.

Níže vám napíši jak tedy budete postupovat:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační účinky a je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na pigmentové skvrny aplikujte Depigmentační krém tak jak jste zvyklá.

3) Na celý obličej jako denní krém použijte Trio-aktivní krém SPF 30 tento krém nahrazuje klasický denní krém má vysoký stupeň ochrany pleti proti UV záření.Kromě ochrany pleti je také zajištěna hydratce pokožky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy tak jak jste zvyklá.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Jakou řadu přípravků by jste mi mohli doporučit? Je mi 70 let.
Děkuji za odpověď a přeji krásný a pohodový den.
Marie Houdová

Dobrý den paní Marie,

Děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a veřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek.

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to sérum s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a arganovým olejem.Toto sérum optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zajišťuje zpevnění,hydrataci  a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční krém použijte Výživný krém s kmenovýni buňkami z argánie 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, kosmetiku Ryor používám téměř 10 let a jsem s ní moc spokojená. Důvod, proč píši je ten, že jsem si řekla, jestli není čas na změnu a ráda bych se s Vámi poradila. Používám totiž stále ty samé produkty. Je mi 44 let, mám smíšenou pleť s T zónou a dělají se mi pigmentové skvrny. Vrásky mám úměrné věku :) a na pupínky moc netrpím. Na ranní péči používám - bylinné toniku pro normální a smíšenou pleť, hyaluronové sérum od jiné značky, denní krém s koenzymem Q10 + krém SPF 30-50. Večer pleť čistím buď čistícím mlékem pro normální a smíšenou pleť nebo mycim gelem s minerály, následuje bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť, hyaluronové sérum a noční krém s koenzymem Q10. Jednou týdně si dělám peeling a 1-2x týdně použiju masku podle potřeby - klidnící nebo s ASC III. Krém na oči nepoužívám.
Děkuji a budu se těšit na odpověď. Gabriela

Dobrý den Gabrielo,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že používáte naší českou kosmetiku RYOR a jste s ní spokojená.Velice chválím výběr produktů na čištění pleti, protože to je jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť.Pokud by jste chtěla vyzkoušet jiné naše produkty,tak bych vám doporučila tyto:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť ,tak jak jste zvyklá.

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které ma hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje vtorbu vrásek a redujkuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Rozjasňují oční krém s peptidy je to neparfémovný přípravek spojující šetrnou a zaroveň vysoce účinnou péči o oblast očí.Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění viditelných znaků stárnutí pleti.Tento přípravek zlepšuje pevnost a pružnost pokožky.Zároveň redukuje váčky pod očima.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pokožce celodenní ochranu.Zajišťuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Pleťového mléka pro normální a smíšenou pleť tak jak jste zvyklá

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť tak jak jste zvyklá

3) Na celý obličej aplikujte Kyselinu Hyaluronovou-gel opět,tak jak jste zvyklá.

4) Na oční okolí opět aplikujt Rozjasňující oční krém s peptidy 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém,který obsahuje aktivní látky,které cíleně působí na tvorbu koalgenu v pleti,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.

Peling a masky používejte dál,tak jak jste zvyklá.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková