MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý deň, používala som kedysi krémy vašej značky. Teraz ma už vyšší vek a netuším, či Ryor ma produkty aj pre tento vek. Som zrelá žena, vrásky mam hlbšie.
Čo by ste mi odporučili?

Dobrý den Marto,

v Ryoru si vybere opravdu každý, máme přípravky pro všechny typy pleti a věkové kategorie :)

Výběr krému je samozřejmě velice důležitý, ale nesmíte zapomínat na důkladné čištění pleti a to ráno i večer.

Níže návod jak by to mělo vypadat

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  - vyjímečné pleťové tonikum s výrazným hydratačním a vypínacím účinkem.

2)Aplikujete včetně očního okolí Denní sérum s magnólií a mechem - při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti.

3)Sérum překryjete Aktivujícím výživným krémem s ASC III ten obsahuje aktivní látky které cíleně podporují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu a elastinu, a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající.

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí nebo Pleťovým čistícím mlékem Arnika (oba přípravky jsou určené k čištění suché a citlivé pleti)

2)Dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt 

3)Aplikujete včetně očního okolí Noční sérum se sněžnou řasou - obsažené aktivní látky ze sněžné řasy jsou charakteristické vysokým množstvím živin, efektivním posílením kožní bariéry a ovlivněním tzv. GENU DLOUHOVĚKOSTI.

3)Sérum překryjete Aktivujícím výživným krémem s ASC III

Jako nadstandartní péči duporučuji Kolagenový gel na vrásky    - vysoká koncentrace aktivních látek ( ASC III, Kalpariane - extrakt z hnědé mořské řasy, kyselina hyaluronová ..) v přípravku je zárukou vysoké účinnosti. Aplikujte 2x týdně jako pleťovou masku. 

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,
nedávno jsem na základně recenzí zkoušela tyto produkty vaší značky: Denní krém s kyselinou hyaluronovou a argonovým olejem a dále revitalizační sérum z této řady. V případě vhodnosti bych zakoupila i noční krém s této řady, případně i jiný. V první řadě bych se chtěla zeptat, zda si myslíte, že je výběr správný. Dále bych byla ráda za doporučení nějakého očního krému, případně i dalších vhodných produktů. Obecně mám prý suchou pleť a trpím lupénkou. Zároveň však nemám pleť přespříliš citlivou. Občas se vyskytne nějaký pupínek - spíše nárazově, ale nyní trochu častěji, což přikládám tomu, že pracuji v laboratoři, kde je zvýšená prašnost. Mám už také trochu nějaké vrásky - hlavně kolem očí a taky na čele, což mě docela štve, protože jsem měla za to, že první vrásky se objevují až po třicítce.

Dobrý den Evo,

produkty které jste zvolila jsou skvělé.

Na oční okolí a místa s vráskou doporučuji Výplň vrásek pro korekci pleti - přípravek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek.

Vhodný noční krém pro Vás je Noční krém s mořskou řasou - zpevňuje, hydratuje, regeneruje a navíc ještě obsahuje vitamin E - VITAMIN KRÁSY A MLÁDÍ :)

Pokud by jste chtěla řešit problém s lupénkou, pak používejte ráno i večer Konopný výživný gel  - unikátní extra mastný gel s obsahem vzácného kanabidiolu (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, výrazně napomáhá obnově ochranného kožního filmu.

Nezapomínejte na důkladné čištění pleti ráno i večer a to následovně :

RÁNO osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

VEČER očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí , následuje dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

 

Renata Voláková

 

Dobrý den,mam problematickou plet jsem těhotná,často se mi dělají pupínky,které se mi hůřhojí. a ještě se mi ted z jara objevili pigmentové skvrny na obličeji.můžete mi poradit vhodné krémy a čištění pleti

Dobrý den Jano,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty přesně pro váš typ pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regenereci pokožky. Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

3) Lokálně aplikujte na pigmetové skvrny Depigmentační krém tento krém ovlivňuje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn,intenzivního působení slunečního záření i věku. Tento přípravek projasňuje pokožku sjednocuje barevný tón pleti.Přes den je vždy nutné aplikovat  příprvek  s UV faktorem.

4) Jako denní krém použíijte Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry je to neparfémovaný jemný krém, který chrání před působením volných radikálů.Obsahuje UV filtry, které omezují negativní vliv slunečního záření na pokožku.Zajišťuje hydrataci a má klidnící účinky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužijte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpusné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4) Lokálně aplikujte na pigmetnové skvrny Depigmentační krém 

5) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky ,které už nejsou problémeme pouze náctiletých.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na problematická místa lokalně aplikujte Aknestop Roll-on je to oblíbený přípravek ,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.Aplikujte několikrát denně i prvních příznacich akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám normální pleť a chci poradit, jaké produkty pro zralou pleť (případně včetně séra) by se pro mě hodily. Děkuji za odpověď.

Dobrý den paní Evo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a vybrala si českou kosmetiku RYOR.Důležitým krokem v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má výrazný hydratační  a vypínací učinek.

2) Na celý obličej  aplikujte Denní sérum s magnólií a mechem je to denní sérum s unikátním komplexem aktivních látek pro ochranu pleti proti stresu z klimatických změn.Posiluje povolené kontury obličeje a vzyšuje pevnost a odolnost pleti.

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém s kaviárem je to přípravek určený k ošetření citlivého očního okolí.Hydratuje a vyživuje oblast kolem očí.Viditelně zpevňuje oční okolí a vyhlazuje jemné vrásky.

4)Jako denní péči použijte Denní krém s kaviárem je to jemný,polomastný krém,který zajišťuje hydrataci pleti.Napomáha vypínat a zpevňovat kontury pleti.Rozjanuje pleť a omezuje tvorbu vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt  v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vovdě.

3) Na celý obličej aplikujte Noční sérum se sněžnou řasou je to noční sérum s jedinečnou aktivní látkou ze sněžné řasy pro intenzivní hydrataci a vyhlazní pleti během spánku.Při pravidelné aplikaci je pleť pevnější a dochází k viditelné redukci vrásek.

4) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém s kaviárem

5) Jako noční péči použijte Noční krém s kaviárem je to lehký,regenerační noční krém,který výrazně zpomaluje přirozené stárnutí.Ovlivňuje regeneraci a hydrataci  pokožky.Dodává pokožce energii a zajišťuje výrazný protivráskový efekt.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, s přibývajícím věkem mě trápí stále se rozšiřující se póry a také černé tečky, hlavně v tzv. T-zóně. Existuje nějaká péče, která by mi v tomto pomohla a póry nějak "stáhla"? Předem díky za odpověď.

Dobrý den Adrianu,

děkujeme za váš dotaz a z našich produktů,které řeší stažení pórů, tak bych vám doporučila tento:

na dokonale vyčištěnou pleť ráno i večer aplikujte naše Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  toto sérum má extrmně vysoký obsah kyseliny hyaluronové a arganového oleje.Optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky. Viditelně stahuje póry. Poté aplikujte denní nebo noční krém tak jak jste zvyklá.

Na černé tečky použijte 1x týdně Masku na černé tečky  tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček a zárověň stahuje póry.Aplikjute lokálně na problematké partie ,nechte působit 5-10min. poté zbytky masky smyjte vodou nebo pleťovým tonikem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den. Kterou řadu bych měla používat, když bych chtěla eliminovat vrásky kolem očí a mám hodně suchou pleť? Děkuji

Dobrý den Kateřino,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou -gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která zajišťuje vysokou hydrataci a postupnou redukci vrásek.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásekZajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zajišťuje zpevnění,hydrataci a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v přípsdě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je pořeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
mívala jsem normální pleť s T zónou, cca před rokem začala být má pleť velmi citlivá na jakýkoliv kosmetický přípravek. Zkoušela jsem drahou kosmetiku z lékárny, krém připravený v lékárně na doporučení kožní lékařky a beze změny. Nejvíc podrážděnou pleť mívám po koupeli, pleť je vysušená, s kopřivkou i na krku.
Prosím o radu, jakou kosmetiku používat na čištění, hydratační, jen nemám ráda hutné krémy. Velmi děkuji.

Dobrý den Lenko,

citlivá pleť vyžaduje šetrné zacházení, jemnou a klidnící péči. Pleť může být citlivá od narození nebo se citlivou stává až v průběhu života- příčinou může být stres, hormonální změny, špatné životní prostředí, nevhodná péče, stres aj.

Velice důležité u citlivé pleti je:

-správně ji čistit

-dodat ji zklidňující látky

-používat ochranné krémy

-vyhnou se častému střídání kosmetických značek

Níže postup jak by jste měla o svou pokožku správně pečovat.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  již NEOPLACHOVAT VODOU !!

2)Aplikujete Denní krém s amarantovým olejem - lehký krém pro ošetření citlivé pleti se sklonem k podráždění.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí ta obsahuje extrakt ze světlíku lékařského a hydratační komplex. NENÍ PARFEMOVANÁ, vhodná i na velmi citlivou pleť.

2)Dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - již NEOPLACHOVAT VODOU !!

3)Aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - unikátní výživný krém vhodný zejména pro sušší, podrážděné a zarudlé typy pleti. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

Do koupele a sprchy používejte Hydrofilní olej ten důkladně umyje, zklidní, zároveň ale i promastí a zkvalitní tak ochranný kožní film.

 Konopné tělové mléko aplikujte jako každodení péči. Je určené pro pleť vysoce citlivou se sklonem k podráždění, šupinatění a zarudnutí.

Hodně úspěchu s Ryorem :)

Hezký den přeje Renata

  

 

Renata Voláková

 

Dobrý deň, moja pleť sa v poslednom čase veľmi zhoršila a je extrémne mastná, už po 2-3 hodinách od toho, ako sa nalíčim a taktiež ráno po prebudení. Zhoršili sa mi aj vyrážky, ale vyhodia sa mi tak 2 za týždeň, nie je to žiadna katastrofa :) Trápi ma hlavne mastnota, bola by som rada za čokoľvek, čo by tento môj problém zmiernilo :) Moja pleť je veľmi citlivá, preto nemôžem používať výrobky s alkoholom. Ďakujem

Dobrý den Deniso,

faktorů které způsobují nadměrnou tvorbu mazu je hned několik, např. nesprávné čištění pleti, nevhodná kosmetika, hormonální změny, špatná strava, stres aj. Sestavím Vám osobní manuál péče o pleť a uvidíme zda se Vám kvalita pleti zlepší.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  BEZ OBSAHU ALKOHOLU. Tonik již neoplachujte vodou.

2)Aplikujete Matující krém s pudrovým efektem - jedinečný krém s inovovaným složením na bázi organogelu s VÝRAZNÝM MATUJÍCÍM efektem, účině absorbuje kožní maz, hydratuje a zklidňuje pokožku.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Hydratační micelární vodou - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)K čištění můžete jako druhý krok, přidat i Čistící pěnu s mořskými řasami  - neobsahuje mýdlo, zachovává přirozenou hodnotu PH pokožky, redukuje a citlivě odtraňuje kožní maz.

3)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Tonik již neoplachovat vodou !!!

4)Aplikujete Matující krém s pudrovým efektem 

Hodně úspěchů s Ryorem :)

Budeme moc rádi když nám dáte třeba po měsící pravidelné péče vědět jak jste spokojená.

Heuký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,ráda bych zvolila vhodné přípravky pro moji smíšenou, aknózní a pocitově hodně dehydratovanou pleť. Akné mě trápí opravdu dlouho i po 30roce života. Děkuji za doporučení přípravků. Lenka

Dobrý den Lenko,

základním a nejdůležitějším krokem, nejen u problematické pleti, je její důkladné a správné čištění !!!!

Níže postup jak by to mělo být správně :)

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť již NEOPLACHOVAT VODOU !!

2)Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť - naprosto jedinečný lehký HYDRATAČNÍ krém s obsahem vzácného kanabidiolu (CBD), který řeší většinu zásadních problémů pokožky. My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nemusí být nutně problémem jen -náctiletých :).Při pravidelné aplikaci je pleť bez viditelných problémů. Doporučuji kombinovat s užíváním Čaje Lymfodren - ten obsahuje byliny vhodné na pročištění lymfatického systému, neboť ,,Na zevnitř vyčištěný organismus působí zvnějšku používaná kosmetika daleko lépe"

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Hydratační micelární vodou

2)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  

3)Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

Stále při sobě noste Antiakné roll-on a používejte lokálně, kdykoliv během dne, už při prvních příznacích výskytu akné, akné pak nemá šanci :)

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Enzymatický peeling - vysoce účinná emulze s obsahem AHA-kyseliny a enzymu, která jemně a cíleně odstraňuje odumřelé buňky a urychluje tak obnovu pokožky.

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den chci se zeptat co mám dělat. Mám suchou pleť a neustále se mi tvoritvoří akné i když se o pleť pečlivě starám. Nevíte co s tím?

Dobrý den Kristýno,

děkujeme za Váš dotaz a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat Vašemu typu pleti.Píšete,že máte suchou pleť a přesto se Vám stále tvoří akné.Pokud pleti chybí hydratace může být vysušená a přesto se může objevit akné.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť 

2) Jako denní krém použijte Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry je to neparfémovaný jemný krém,který působí proti volným radikálům.UV filtry omezují negativní vliv slunečního záření na pokožku.Tento krém zajišťuje hydrataci a má klidnící účinek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika na suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky,které už nejsou problémem pouze nástiletých.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,bez viditelných problémů.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

V případě jakéhokoliv projevu akné lokálně aplikujte Aknestop Roll-on je to oblíbený přípravek,který napomáhá redukovat aknotické projevy na pokožce.Můžete aplikovat několikrát za den již při prvních příznacích akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková