MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,

prosím Vás o pomoc s výběrem Vašich produktů.
1. Mám pravděpodobně smíšenou pleť. Dělají se mi drobné šupinky v oblasti nosu, občas se mi objeví začervenání brady (drobné červené pupínky). Póry mám rozšířenější, pleť povadlejší se začínajícími vráskami.
2. Mám celulitidu...existuje nějaký přípravek na její zmírnění?

Moc Vám děkuji za odpověď.

Denisa

Dobrý den Deniso,

velice rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodných přípravků. To že se Vám na pleti tvoří nedokonalosti může být způsobeno nevhodným či nesprávným čištěním pleti, nebo špatně zvoleným pleťovým krémem.

Níže postup péče o Vaši pleť

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť již NEOPLACHOVAT VODOU !!!

2)Na oční okolí aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti - přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.

3)Aplikujete Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - sérum viditelně STAHUJE PÓRY, hydratuje  a rozjasňuje pleť. Vypíná vrásky:)

4)Sérum překryjete Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehký krém s obsahem kyseliny hyaluronové a UV filtrů které zaručují celodenní ochranu pleti a vysokou hydrataci. Extrakt z mořských řas pleť ZKLIDŇUJE a působí proti ZAČERVENÁNÍ.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné  ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému či séra.

3)Na oční okolí aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)Aplikujete Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem . Na noc sérum NEMUSÍTE překrývat krémem, pouze v případě pnutí pokožky překryjte Nočním krémem s mořskou řasou - ten je lehký, jemný a snadno vstřebatelný.

PROTI CELULITIDĚ - začněte bojovat už ve sprše a to 2x týdně za pomoci Zjemňujícího cukrového peelingu Lemongrass - ten krouživými pohyby vmasírujte (klidně na celé tělo) a následně opláchněte. Výsledkem je jemná a hladká pokožka. Péči doplňte o každodení ranní i večerní promazávání Břečťanovým gelem proti celulitidě. 

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý deň pred časom som videla v televízii propagáciu vašich výrobkov a bol tam spomenutý účinný krém na dvojitú bradu. Neviem ale tento výrobok nikde nájsť. Vyrába sa alebo nie? Za odpoved ďakujem.

Dobrý den,

v současné době Vám můžeme nabídnout Zpevňující emulzi na tělo s rostlinnými extrakty - lehká, snadno vstřebatelná emulze sloužící k pravidelnému ošetření celého těla včetně ochablé pokožky dekoltu, krku a prsou. Emulze obsahuje rostlinné proteiny a extrakt z asijské rostliny Centella asiatica. Aktivní látky výrazně zlepšují regeneraci kolagenových a elastinových vláken, a tím zvyšují pružnost pokožky. Aplikujte ráno i večer lehkým vmasírováním do pobradku směrem od brady dolu.

Hezký den přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, pleť mám smíšenou (nos, čelo) mastnejsi. Vyzkoušela jsem několik krémů ale mám dojem že mi neseděli. Můžete mi prosím poradit jak správně o pleť pečovat? Může být i něco na vrásky které zatím nemám hluboké ale začínají se dělat. Moc děkuji za radu a odpověď.

Dobrý den Jano,

věřím že vybereme to nejlepší pro Vaši pleť :)

Jdeme na to

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 - speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.

3)Aplikujete Denní krém s koenzymem Q10 a UV filtry - lehký dobře vstřebatelný krém, zlepšuje elasticitu pleti, působí antioxidačně, výrazně regeneruje pokožku.

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Hydratační micelární vodou  nebo Pleťovým mlékem čistícím pro normální a smíšenou pleť - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 

4)Jako noční krém doporučuji regenerační Noční krém s koenzymem Q10 - ten je také lehký a výborně vstřebatelný, bez pocitu mastnoty. Aktivně podporuje využití energie v buňce a působí tak proti vzniku vrásek.

Pokud by jste chtěla ještě více cílit proti vráskám, zařaďte k Vaší péči ještě Výplň vrásek pro korekci pleti  tu aplikujte vždy jako první před aplikací denního i nočního krému.

Hezký den přeje Renata :)

 

Dobrý den, často má má pleť tendenci supinkovatet kolem nosu a lici. Přitom nesnesu mastné krémy, neboť se mi okamžitě tvoří černé tečky na nose. Jediný krém, který mi vyhovuje je od firmy Lancome visionnaire. Ráda bych však měla naší českou substituci. A ještě prosím o radu, čím pleť odlučovat. Děkuji, Jana

Dobrý den Jano,

děkujeme že jste zvolila naši českou značku Ryor, vybereme pro Vaši pleť to nejlepší :)

To že má Vaše pleť tendenci tvořit šupinky a suchá místa může být způsobeno nevhodným čištěním pleti.

Níže postup péče o Vaši pleť od ranního čištění až po pleťovou masku

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou  a citlivou pleť ,tonik již NEOPLACHOVAT VODOU !!!

2)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - Matrixyl restrukturalizující kožní 3D sítě je zaměřen především na citlivé oční okolí, vypíná a vyhlazuje vrásky.

3)Na denní péči Vám nabídnů dva produkty, nechám na Vašem zvážení který nakonec zvolíte :) Aktivující výživný krém s ASC III - je unikátní lehký krém s aktivní látkou na bázi lipozomu která cíleně podporuje a ovlivňuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III  v pokožce. Má výrazný vliv na na zvýšenou elasticitu a pevnost pleti, regeneruje a hydratuje.    Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami - lehký krém s obsahem kmenových buněk z mořských řas a vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové. Významně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a hydratuje pleť.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, make-up, zplodiny z ovzduší apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Jako noční krém může opět zvolit Aktivující výživný krém s ASC III nebo Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami 

1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Masku s kyselinou hyaluronovou  - Na kvalitě masky se významně podílí i extrakty z mořských řas, které dodávají pokožce vysoké množství minerálních látek a proteinů, kdy se maximálně projeví liftingový efekt. Součástí přípravku jsou i glycerin,avokádový a jojobový olej.

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,mam suchou a citlivou plet.Prosím o radu a doporučení jak o plet pečovat a jaké přípravky ,muže byt i něco proti vráskam,které se mě začínají dělat.Děkuji moc za radu a odpověd.

Dobrý den Moniko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší, že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí. Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky. Vypíná a vyhlazuje pleť.Zlepšuje kožní bariéru.

3) Jako denní krém použijte Hydratační krém s amarantem a UV filtry je to neparfémovaný,jemný krém s obsahem skvalenu,amarantového,avokádového a jojobového oleje.Chrání před působením volných radikálů a UV filtry omezují negativní vliv slunečního záření na pokožku. Zajituje hydrataci a má klidnící účinky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případe,že používáte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na očni okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti s vráskami.Tento krém obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

V případě dalších dotazů piste,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobry den,rada bych poprosila o radu a doporuceni.Mam pravdepodobne smisenou plet,rozsirene pory,cerne tecky,akne obcas.Mirne vrasky okolo oci.Stale nemohu najit kosmetiku ktera by mi pomohla.

Dobrý den Kateřino,

velice si vážíme toho že jste se obrátila na naši poradnu, určitě Vás nezklameme a vybereme pro Vás to NEJLEPŠÍ :)

Níže postup na celkovou péči od ranního čištění až po pleťovou masku 

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - Matrixyl restrukturalizující kožní 3D sítě je zaměřen především na citlivé oční okolí, vypíná a vyhlazuje vrásky.

3)Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť - my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky a nedokonalosti pleti, které už nejsou problémem pouze náctiletých:). Krém obsahuje vzácný kanabidiol (CBD) který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy zajišťují pleti bohatou hydrataci. 

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Hydratační micelární vodou - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4)Aplikujete Zklidňující sérum na rozšířené póry -vysoce zklidňující sérum s obsahem extraktů z vysokohorských rostlin které viditelně stahují rozšířené póry.

1x týdně, lokálně na problematické partie naneste Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aplikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale.

Bodově, tam kde se Vám tvoří akné nanášejte Antiakné roll-on - jedinečný přípravek který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy.

Hezký den přeje Renata :)

 

Renata Voláková

 

Dobrý den.Potrebuji Vaši radu. Je mi 51 let a mám povadlou pleť, vrásky okolo očí a pod očima menší otoky.Plet mám velmi suchou a bohužel jsem kuracka .Prosím o výběr produktů které by mi pomohly. Děkuji

Dobrý den paní Jitko,

děkujeme za váš dotaz a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která zajišťuje intezivní hydrataci postupnou redukci drobných vrásek.Po pravidelné aplikaci bude vaše pleť pevná, svěží a rozjasněná.

3) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na kruhy a váčky pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek ,které napomáhají redukovat kruhy váčky pod očima.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Redukuje jemné vrásky.

4) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný, dobře vstřebatelný krém, který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zároveň zajišťuje zpevnění,hydrataci a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Pleťového mléka Arnika pro suchou a citlivou pleť a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

5) Jako noční krém použijte Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť je to výživný ,jemně mastný krém,který má vynikající vstřebatelnost bez mastného pocitu.Posiluje kožní bariéru. Zabraňuje pocitu suchosti. Vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1 x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska hydratuje pokožku,a tím jí i zpevňuje. Aplikujte na vyčištěnou pleť a nechte 20min. působit. Poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosím o radu s výběrem produktu na čištění pleti. Pleť mám dle mého názoru sušší, citlivou. Poslední dobou mám problém s velkým množstvím drobných začervenalých pupínků v oblasti T zóny a na bradě, chci se tedy zaměřit na čištění. Kromě pupinku se mi take vrátila perioráni dermatitida. To přisuzuji změně prostředí (3 měsíce v zahraničí - kvalita vody) a stresu... Dle Vašich návodu bych rada vybrala odlicovaci mleko (dvoufazove odlučovače mi nevyhovují) a tonikum. Na odlučování bych vybrala pleťové mleko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť, souhlasíte? A jako tonikum by bylo vhodnější hydroperfekt hydratační pleťové tonikum a nebo pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť? Jako noční a denní krem používám krémy z kolekce s arganovym olejem. Předem děkuji

Dobrý den Anno, 

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.

Ano sohlasím,že čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků v  péči o pleť.Vybrala jste si Pleťové mléko čistící Arnika pro suchou a citlivou pleť  s tím souhlasím a k tomu bych vám určitě doporučila Pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť.

Správné použití pleťového mléka a pleťového tonika je následovné:

RÁNO:  Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť.   Poté aplikujte denní krém

VEČER:  1) Pleť odličte pomocí Pleťového mléka Arnika pro suchou  a citlivou pleť.

              2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť.    Poté aplikujte noční krém.

A co se tíče pleťových krémů,tak pokud vám vyhovují tak je používejte dál.

V případě periorální dermatitidy použijte na postižená místa lokálně Konopný výživný gel tento gel obsahuje vysoké množství vzácného kanabidiolu,který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Okamžitě promašťuje extrémně suchá místa.Obnovuje kožní film.Je vhodný  k péči o šupinatou,zarudlou a podrážděnou pleť.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, pokaždé mi celý den trochu slzí oči, pokud mám na pleti nanesený Duo / Trio - aktivní krém. Vyhýbám se očnímu okolí. Nepomohlo ani přejít z Tria SPF30 na Duo krém SPF 15. Nepomohla mi ani vrstvená péče: bylinné tonikum, Duo krém a po 10 minutách matující krém s pudrovým efektem. Mám pihy na lících, smíšenou pleť. Chci ji chránit před UV, doporučíte mi, prosím, jiný denní krém? Děkuji.

Dobrý den Marcelo,

je nám velice líto, že Vám Krémy z řady Cíléná UV ochrana pleti dráždí oční okolí. Stává se to velmi zřídka, ale je to bohužel možné, krémy obsahují celou řadu aktivní látek a ja zřejmé, že Vám některá z nich způsobuje podráždení očního okolí a následné slzení.

Doporučuji tedy používat Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry - kromě amarantového oleje s účinnou látkou skvalen, který chrání pleť před škodlivými účinky vnějšího prostředí a před působením volných radikálů, jsou v přípravku i UV filtry omezující negativní vliv slunečního záření na pokožku. Hydrataci a klidnící účinky zajišťují v přípravku extrakty z mořských řas. POZOR jen na to že obsažený UV filtr je pouze SPF5 . 

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Krásný slunečný den přeje Renata

Renata Voláková

 

dobrý den, můžete mi prosím doporučit vhodný denní krém, mám suchou pleť,bez vrásek,snesu vše kromě kaviáru,preferuji spíše lahvičku s dávkovačem. Děkuji moc.

Dobrý den Jano,

vybrala jsem pro Vás 3 produkty které splňují Vaš požadavky (dávkovač, suchá pleť )  :)

Výživný krém s měsíčkem a klíčkem - výživný krém s obsahem oleje z obilných klíčků, extraktu z měsíčku a vitaminu E a C.

Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie - krém s vysokým obsahem aktivních látek - arganových kmenových buněk, arganového másla a kyseliny hyaluronové. Specifické složení výrobku zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti. 

Trio-aktivní krém SPF30 - krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, extrakt z mořských řas, bataglukan a vitamin E. Chrání pleť před UV zářením , vyživuje a hydratuje.

Dovolím si ještě připomenou velice důležitý krok v péči o pleť a to je její důkladné ranní a večerní čištění!!! Na to prosím nezapomínejte.

RÁNO osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť . Tonik již neoplachujte vodou, následuje aplikace denního krému.

VEČER odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následuje dočištění pleti Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci nočního krému.

Ideální noční krém pro Váš typ pleti je Noční krém s hedvábím, betaglukanem a arganovým olejem - výživný, restrukturalizační krém s obsahem BIO arganového oleje.

 

Hezký sluníčkový den přeje Renata :)

Renata Voláková