MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Mám sušší pleť, používám kosmetiku Avene, ktrá se mně zdá pro mou již s přibývajícími vrásky nestačí. Zakoupila jsem krém La Roche .Posay Hyalu B5 a bylo to hrozné, pleť doslova pálila a pnula. Dále jsem zjistila, že mně naprosto nevyhovují micerální vody, vyzkoušela jsem snad všechny na doporučení v lékárně. Na doporučení mladší kolegyně jsem si zakoupila Ryor s kmenovými buňkami + mořské řasy. Není špatný, ale pro moji pleť nedostačující. Můžete mně na základě uvedeného doporučit krém na suchou, citlivou a vráskami postiženou pleť. denní i noční. Rovněž nějaký krém na suché okolí kolem očí. Díky Eva

Dobrý den Evo,

 na odličování suché a citlivé pleti JEDNOZNAČNĚ A POUZE Dvoufázová odličovací emulze - naprosto jedinečný odličovač s obsahem extraktu světlíku lékařského a komplexu hydratačních látek. Neobsahuje parfemaci  :) :) Čištění pleti je totiž naprosto zásadní a velice důležitá věc, pokud není pleť správně vyčištěna, nemají aktivní látky z krému šanci se přes nečistoty do pleti dostat.

Jak tedy na to ?

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  -
Výjimečné pleťové tonikum, vhodné i pro citlivou pleť, s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek

2)Na oční okolí aplikujete Oční krém s kaviárem  - 50ml zázračný :) kelímek, vyditelně zpevňuje oční okolí, hydratuje a zpevňuje. Obsahuje kaviárový extrakt, makadamový a avokádový olej, panthenol a vitamin E.

3)Aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  - Výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Je vhodný zejména pro sušší, podrážděné a citlivé typy pleti s vráskami.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém s kaviárem  

4)Na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  

1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku  - ta se postará o vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a výživu pleti.

Hezký den přeje

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, ve dnech vedra jsem měla pleť úplně vysušenou, krém mi vůbec nestačil, pleť mě pnula. koupila jsem si pleťový olej, a bylo to lepší. v pondělí jsem byla na kosmetice, a paní mi řekla, že mám pleť přesušenou, olej se v létě nepoužívá. potřebuji hydratační krémy. po masce a rozprašovací mlze se cítí moje pleť lépe. mám pigmentové skvrny na dolní části tváří. používala jsem ryor pleťové tonikum a Denní a noční krém Q10.
Prosím Vás o doporučení výrobků z Vaší nabídky.
děkuji moc a přeji pěkný den
Hana Krejčová

Dobrý den Hanko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační účinek a je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné  vrásky.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  je to vysoce účinný přípravek,určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky. Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Na pigmetové skvrny lokálně aplikujte Depigmentační krém tento krém ovlivňuje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn,intenzivního slunečního záření i věku.Projasňuje pokožku a sjednocuje barevný tón pleti..Přes den je vždy nutné aplikovat přípravek s UV faktorem.

5) Jako denní krém použijte Duo-aktivní krém SPF 15 Je to polomastný denní krém,který obsahuje kyselinu hyaluronovou,extrakt z mořských řas,bambucké máslo a vitamín E.Má střední stupěň ochrany pleti a zároveň zajišťuje optimální hydrataci pleti.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomoci Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum s Matrixylem 

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký, snadno vstřebatelný noční krém,který zpevňuje a hydratuje pleť.Obsahuje vitamín E- vitamín krásy a mládí. Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

V použití masky pokračujte dál,tak jak jste zvyklá.Totéž platí i pro osvěžující mlhu.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dneska jsem poprvé vyzkoušela přípravek Hydroperfekt a jsem nadšená! Něco tak úžasné příjemného jsem nezažila. Vaše tonikum a micelární voda, odličovací super, ale tohle je boží ????????

Dobrý den Karlo,

děkujeme za vaší pochvalu a velice nás těší,že vám naše produkty vyhovují. Spokojený zákazník je pro nás to největší ocenění.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás s důvěrou obraťte,rádi vám na něj odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, používáte v kosmetice Ryor síran sodný (sodium sulphate)? Dle knihy Antonie Mačingové se jedná o toxin, díky kterému alergologické ambulance praskají ve švech.

Dobrý den,

velice si ceníme Vašeho zájmu o naše přípravky.

Síran sodný jako takový v našich kosmetických přípravcích nepoužíváme, jedná se o sodnou sůl kyseliny sírové, která se někdy používá na zahušťování přípravků. V naší kosmetice používáme látku od síranu sodného odvozenou - Sodium Laureth Sulfate, což je nejběžnější detergent v kosmetickém průmyslu. Jedná se o látku, která je schopna díky svým vlastnostem odstranit jak z pokožky, tak z jakéhokoli jiného povrchu nečistotu – používá se tedy do sprchových gelů, šamponů, mycích prostředků apod. Obě tyto látky jsou shledány společností CIR za plně bezpečné. Je pravdou, že v určité koncentraci (množství obsažené v přípravku) jsou dráždivé. Kromě koncentrace také závisí na tom, s jakou látkou jsou v receptuře kombinovány. Protože některé látky dokáží dráždivost sulfátů snižovat (typicky látky jménem betainy). Tato výzva je právě na nás vývojářích kosmetiky, abychom zvolili takovou koncentraci a takový poměr sulfátů k ostatním látkám, aby dráždivě přípravek nepůsobil. Co se týká alergií, tak jejich riziko tyto látky nezvyšují, stejně tak nejsou karcinogenní, jak o nich píše mnoho nevzdělaných lidí, kteří k tomu nemají důkazy.

V případě jakýchkoli dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Ing. Karolína Klímová
Oddělení vývoje

Jana Šebková

 

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem produktů na zničené vlasy. Mám je zničené od žehličky a suché. Potřebovala bych je dát do pořádku aby byly zdravé a silné.

Děkuji za pomoc.
Přeji pěkný den.

Březíková

Dobrý den Veroniko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že naše vlasové produkty vám budou vyhovovat a vyřeší váš problém.

1) Pro umytí vlasů použíjte Pivní šampon s keratinem tento šampon má vysoce moderní složení obsahuje chmelový extrakt a keratin. Dodává vlasům objem, lesk, pevnost a zajišťuje jejich šetrné mytí i regeneraci.

2) Po umytí vlasů použijte Vlasový keratin sprej je to výjimečný vlasový přípravek,který zajišťuje výbornou rosčesatelnost vlasů a zárověň hloubkovou regeneraci.Obsahuje rostilnný keratin, komplex aminokyselin a pantenol. Aplikujte  po každém umytí vlasů,tento přípravek se již neoplachuje.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den. Mám smíšenou pleť s občasným pupínkem. Viditelné vrásky a v létě pigmentové skvrny. Jaké přípravky by bylo vhodné používat ( ráda bych vyzkoušela sérum s retinolem ). Děkuji

Dobrý den Lenko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybeme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,,omezuje tvorbu vrásek,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijt Denní krém s kyselinou hyaluronovou a aragnovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje celodenní ochranu pleti.Hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky. Pleť zklidňuje a působí proti začervenání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém,který cíleně působí na tvorbu kolagenu,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.Zajišťuje hydrataci pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda používám Vaši kosmetiku, a jsem velice spokojená s každým produktem, který jsem vyzkoušela, a věřte, že jich je dostatek. Teď naposledy jsem vyzkoušela Vaši novou platynkovou masku, mimochodem úžasná a všem doporučuji. Chtěla jsem se poradit, zdá po sundání masky mám použít sérum a noční krém , nebo zda stačí maska sama o sobě.
Děkuji Vám a přeji hodně úspěchů.
Mgr. Hana Šilhava

Dobrý den paní Hano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že používáte naší kosmetiku RYOR a jste s ní spokojená. 

Ohledně vašeho dotazu: po použítí této masky již nemusíte použít sérum ani noční krém je to zcela na vašem osobním pocitu. Ale já osobně bych sérum i noční krém použila pro dokonalé a konečné ošetření pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

dobrý den mám dotaz je mi 41let a potrebovala bych poradit mám normalní až smíšenou plet a kruhy pod odočima,poradite mi jake kramy mám použivát dekuji zpozdravem papezova

Dobrý den Michaelo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a vybrala si naší českou kosmeti RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže ván napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komlexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Zajišťuje intenzivní hydrataci a regeneraci pokožky.Redukuje drobné vrásky.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry  a tím zaručuje celodenní ochranu pleti. Hydratuje pleť  a redukuje drobné vrásky. Zklidňuje a působí proti  začervenání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Marixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vstřebatelný regenerační noční krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku. Obsahuje vitamín E- vitamín krásy a mládí. Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska obsahuje mořské řasy a minerální látky,které hydratují pleť a tím jí i zpevňují.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaký krém je vhodný pro mou pleť. Vaší značku používám už dlouho. Na odličení používám dvoufazovku a tonikum. Jako krém pak na den i noc Hydratační 24h krém s aloe a k.h. Používám od Vás také peling :) ale ráda bych se zeptala jaký krém by pro mě byl vhodný jako taková prevence vrásek, stárnutí pleti. Případně zda je v mém věku (27let) vhodné už používat séra či vyloženě oční krémy. Pleť mám normální, nemastí se, na akné netrpím. Děkuji

Dobrý den Aneto,

velice chválím za perfektní péči kterou své pleti věnujete :)

Na oční okolí můžete začít používat Oční krém s koenzymem Q10 - speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.

Na den můžete kombinovat váš krém s Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehký, hydratační krém s obsahem extraktu z mořské řasy a UV filtry. 

Vhodné sérum pro Vás je jednoznačně Kyselina hyaluronová- gel jemné gelové sérum které zajišťuje intenzivní hydrataci. 

Hezký den přeje 

 

Renata Voláková

 

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne vhodného krému na pleť. Mám T-zónu, ktorá je jemne mastná, lesknem sa a líca mám začervenané a citlivé. Ďakujem

Dobrý den Adélo,

základním a tím nejdůležitějším krokem péče o pleť je její důkladné čištění a tím také začneme :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 -speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.

3)Na ostatní části pleti aplikujete Matující krém s pudrovým efektem - lehká, velmi snadno roztíratelná emulze účinně absorbuje kožní maz, díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť. Extrakt z přímořského heřmánku pokožku zklidňuje, zpevňuje a chrání proti volným radikálům.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí -tímto krokem odstraníte načistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 

4)Na ostatní části pleti aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám  - vysoce účinnný jemný krém, působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Extrakty z dubu korkového a mořských řas výrazně snižují zarudnutí pokožky.

Hezký den přeje

Renata Voláková