MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

 

Dobře díky moc za info poslední dotaz :)
mam smíšenou+ citlivou pleť s občasným výskytem pupínků a mastnou t zónou
večer čistím pěnou z řady aknestop poté aqaton (hydroperfekt ) a nanáším konopný korekční krém pro prob. pleť ,, ráno už jen tonikum chci se zeptat jestli je tonikum hydroperfekt vhodné nebo bude lepší z řady aknestop hlavní věc proč ho nepoužívám je jeho specifická vůně , ale hydroperfekt mi vyhovuje de mi také o ty pupínky ale myslím si že pěna a kkkppp krem sou dostačující + hydratace dobrá předem děkuji.

Ještě jednou dobrý den,

ano čistící tonik aquaton je určitě dostačující.

Ještě jsem chtěla upozornit,že by se večer před čistící pěnou měl použít nějaký odličovací produkt: např:  odličovací mléko, hydratační micelární voda nebo dvoufázová odličovací emulze, poté čistící pěna a nakonec tonik na dočištění. A vaše pleť bude dokonale vyčištěná a připravená příjmout jakékoliv aktivní látky z krému,který používáte.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den díky za odpověď aquaton tonikum 500ml objednává běžné a nejsem zaregistrována kosmeticka proč by tady měl být problém, + u nás v Plzni máme potřeby kde prodávají celou sérii skin Care předem díky. Ještě mě zajímalo jaký je přesně rozdíl mezi https://www.ryor.cz/profi/produkty/cisteni-pleti/bylinne-tonikum-na-pro-lematickou-plet/ a https://www.ryor.cz/profi/produkty/cisteni-pleti/bylinne-tonikum/ působí dost podobně předem díky

Dobrý den,

produkt Aquaton 500ml z řady Profi skin care, můžet zakoupit na našem E-shopu nebo na naši značkových prodejnách.Pokud nakupujete u prodejců a není tento výrobek skladem,je možné ho u tohoto prodejce objednat.Můžete zakoupi i jako neregistrovaná kosmetička.

Ohledně vašeho druhého dotazu:

Profi Bylinné tonikun pro problematickou pleť : je určené k čištění   mastné  a problematické pleti a má klidnící a adstringetní účinek. 

Profi Bylinné tonikum: je určené k čištění všech typů pleti ,má výrazné zklidňující a hydratační vlastosti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně  odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám citlivou, se sklonem k ekzému, vrásčitou pleť. Kupuji si neparfémovanou kosmetiku. Občas kupuji vaše krémy, ale chtěla bych poradit celkovou údržbu obličeje. ( po peelingu nebo alkoholovém čištění - zčervená a svědí pleť až ekzém, líčit se nemohu - také svědí a ekzém) V mládí jsem měla problematickou pleť. Nyní se mi občas dělají pupínky, které se velmi dlouhou dobu hojí a většinou v nich nic není. (samozřejmě tomu pomáhám)Děkuji za odpověď. Neplánujete ještě další kosmetičku, mají dlouhé objednací lhůty.

Dobrý den paní Aleno,

děkujeme ,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek,který je určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky. Vypíná a vyhalzuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

3) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problém citlivé pleti a učinně redukuje vrásky.Obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4) Jako noční krém použijte opět Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

Ohledně vašeho druhého dotazu: v našem salónu zatím bohužel  další kosmetičku neplánujeme.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den chtěla bych se zeptat jakou péči byste mi doporučila, mám smíšenou pleť a kožní řekla že u mě začíná rosacea ale zatím není tak viditelná a v poslední době se mi rozšířili pupínky. Děkuji za odpověď. Pěkný den.

Dobrý den Pavlíno,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační účinek a je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířené žilky je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů,který působí proti zarudnutí,pleť hydratuje ,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.Tento krém zároveň posiluje žilní stěny a předchází jejich praskání.

VEČERNÍ PÉČE:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém na problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který je ideální pro normální a smíšenou pleť s občasným výskytem problematických partií a pupínků. Tento krém obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

V případě dalších dotazů pište.rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den chci se jen zeptat jestli https://www.ryor.cz/produkty/aknestop/bylinne-tonikum-na-pro-lematickou-plet/ a https://www.ryor.cz/profi/produkty/cisteni-pleti/bylinne-tonikum-na-pro-lematickou-plet/ sou totéž produkty teď ste představili hydroperfekt že je to samé jako aquaton tak sem objevil I že existuje velké na akné tak jen se ujistit předem děkuji

Dobrý den Petře,

ano, je to tak Bylinné tonikum na problematickou pleť Aknestop 200ml je totožné s Bylinným tonikem na problematickou pleť 500ml Professional skin care, ale toto velké tonikum si může zakoupit pouze zaregistrovaná kosmetička :)

Z Ryoru zdraví 

 

 

Renata Voláková

 

Добрый вечер. Подскажите пожалуйста, какие крема Риор подходят и для глаз и для лица, универсальные 2 в 1? Спасибо

Привет,
Вы не писали для какой цели - против морщин?

Для сухой кожи: https://www.ryor.cz/ru/produkty/argan-oil/nourishing-cream-with-stem-cells-from-argania/
Для нормальной кожи: https://www.ryor.cz/ru/produkty/marine-algae-care/cream-with-hyaluronic-acid-and-stem-cells/

Хорошего дня, Вероника

Renata Voláková

 

Dobrý den, velmi dlouho bojuji se svojí pletí. Zkoušela jsem již velké množství kosmetiky od mnoha kosmetických i "lékárenských" značek,mnoho těchto pokusů ale skončilo v lepším případě červenýmy bolestivými fleky na obličeji(jako bych se spálila na sluníčku), v tom horším případě zásahem lékaře (antibiotika a kortikoidy na peroralni dermatitidu) Pleť mám citlivou,semtam se mi objeví akné,ale ne v nijak hojném počtu. V oblasti nosu a tváří bývám dost často červená. Je mi sice 26, pociťuji už ale,že by možná stálo za to sáhnout po nějakém krému (?) proti vráskám. Velmi děkuji za radu a případné doporučení kosmetiky. Hezký den

Dobrý den Pavlíno,

velice ráda Vám doporučím vhodné přípravky, věřím že při správné péči se stav Vaší pleti zlepší. Níže postup kerý by jste měla kompletně dodržovat.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  tonikum NIKDY NEOPLACHOVAT VODOU !!!! Voda narušuje ochranný kožní film, který je zejména u pleti citlivé velice tenký a nedostatečný a není tak schopen pokožku dostatečně chránit.

2)Aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám - vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí -  ( obsahuje světlík lékařský a komplex hydratačních látek ) - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro sochou a citlivou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na noc doporučuji pleť promastit ochranným, výrazně mastným, ale lehce vstřebatelným Krémem s amarantovým olejem - speciálními dermatologickými testy byl vyhodnocen jako krém pro velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění.Obsahuje vysoké procento amarantového oleje s účinnou látkou skvalen, která má výrazné regenerační účinky a obnovuje narušený kožní povrch.

Nezapomínejte prosím na DŮKLADNÉ čištění pleti, je to opravdu VELICE důležité, pokud není pleť správně vyčištěna, nedostanou se aktivní látky látky přes nečistoty do pleti a nedokážou tak splnit svůj ůkol  :)

Hezký den z Ryoru přeje 

 -  

Renata Voláková

 

Dobry den,jsem fototyp 4,je mi 50let, v menopauze, druhym rokem se potykam se skvrnami od slunce v obliceji.Mazu se spf50 dennim kremem,ale stejne opet naskocily.Oblicej se snazim zakryvat.Co byste mi doporucili? Take kruhy pod ocima se mi zacaly delat,spis takove "pytle" a otoky.Zatim jsem zadny ocni krem nepouzivala.Prosila bych o radu.Dekuji Gita

Dobrý den Gito,

 Doporučuji používat ráno i večer, celoročně Depigmentační krém  - pleťový krém speciálně vyvinutý pro pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn. Ovlivňuje a likviduje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn, působením intenzivního slunečního záření i v důsledku věku. Přes den je nutné Depigmentační krém překrýt ještě Trio-aktivním krémem SPF 30 !!!! Ještě doporučuji používat 1x týdně Enzymatický peeling -vysoce účinná emulze s komplexem aktivních látek, které urychlují odstranění odumřelých buněk, tím urychlují obnovu pokožky a sjednocují pleť ( zesvětlují pigmentové skvrny).

Na kruhy a váčky doporučuji aplikovat ráno i večer Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima  - intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek napomáhá redukovat kruhy a váčky pod očima. Obsahuje extrakty z mořských řas, kyselinu hyaluronovou, avokádový a jojobový olej a další multifunkční aktivní látky. Pro vyšší účinek kombinujte s užíváním čaje Lymfodren - obsahuje byliny, vhodné pro pročištění lymfatického systému. Obsažený růžový ibišek podporuje činnost ledvin a odvodňuje organizmus, pampeliška a pýr přispívají ke správnému trávení, měsíček chrání buňky a tkáně před oxidativními vlivy, třapatka podporuje přirozený imunitní systém a přispívá k fyzické pohodě.

Z Ryoru zdraví 

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je nutné pod noční krém (s kys.hyal.a kmen.buňkami) používat i nějaké sérum a pokud ano, zda byste mi poradili. Příp.jestli v mém věku byste mi doporučili jiné pečující krémy z vaší jiné řady. Děkuji moc. Zdraví Radka Dostálová.

Dobrý den Radko,

je škoda, že jste nenapsal jaký typ pleti máte ( suchou, smíšenou, citlivou, výrazné vásky, mastící ...). Budu tedy usuzovat, podle krému který používáte, že smíšenou, neboť Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami  je lehký a jemný. U tohoto krému je skvělé, že se může aplikovat ráno i večer. Pokud Vám tedy vyhovuje doplňte ho pouze o dvě séra a to Denní sérum s magnólií a mechem  - při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci a redukuje projevy stárnutí a vrásky, Noční sérum se sněžnou řasou  - sněžná řasa, která je charakteristická svou mimořádnou odolností a množstvím živin, efektivně posiluje kožní bariéru, zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. gen dlouhověkosti :). Tato jedinečná a unikátní séra vždy aplikujte jako první, na DŮKLADNĚ vyčištěnou pleť, pak následuje aplikace krému.

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví

Renata Voláková

 

Dobrý den,chtěla bych se zeptat-poradit na spravný výběr přípravků v péči o pleť.
45let,smíšený typ pleti,citlivější,rozšířené žilky,pracuji v hodně znečištěném ovzduší.
Používám Ryor dvoufázovou emulzi,Ryor tonikum a Ryor hydratační 24h krém s aloe a kys.hyaluronovou. Všechny přípravky mě vyhovuji.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den Simono,

je skvělé že jste s našimi výrobky spokojená :). Pokud Vám zvolené produkdy vyhovují není důvod je měnit. Já si Vám tedy pouze jen dovolím NAVRHNOU kompletní péči, jek by to mohlo být.

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  - tonikum NIKDY NEOPLACHUJTE vodou !!!

2)Na oční okolí aplikujte Oční krém s koenzymem Q10 - speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.

3)Na ostatní části pleti aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám  - působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Obsahuje jedinečné složení aktivních látek ( extrakt z dubu korkového a mořských řas, probiotickou kulturu, komplex vitamínů A, C a E ).

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí 

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 

4)Na ostataní části pleti aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám  

1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujete Třezalkovou masku na rozšířené žilky - regenerační maska s třezalkovým extraktem bohatým na rutin, který napomáhá správné funkci cév a snižuje tak zarudnutí a praskání žilek. V masce je také obsažen extrakt z červených hroznů, kde je přítomen mimořádně silný antioxidant resveratrol, který chrání pleť před volnými radikály.

Hezký den z Ryoru přeje

Renata Voláková