MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
Kosmetiku Ryor používám, ale nevím jestli je vhodně zvolena pro mou pleť. Můžete mi prosím napsat, co je vhodné pro mou pleť.
Večer používám čistící pěnu aknestop a hydratační micelární vodu. Ráno pleť čistím jen hydratační micelární vodou. Ráno a večer nanáším krém z mořské řasy.
1x týdně používám masku proti černým tečkám.
Moje pleť je normální až smíšená, občas nějaký pupínek. Nos a tváře mám výrazné rozšířené póry s černými pupínky. Na čele i bradě nejsou tak póry rozšířeny, ale černé tečky zlobí i tam. Na těchto místech málem pleť výrazně mastnější.
Jde vidět, že pleť není tak pružná jako ve 20 a začali se mi tvořit vrásky okolo očí.
Mám problém i se zarudnutím.
Předem děkuji za jakoukoliv radu.

Dobrý den Lenko, 

děkujeme za váš dotaz. Vaše péče o pleť není špatně nastavená,ale maličko bych vám poupravila její postup a přidala a vyměnila některé produkty.

Níže vám napíší jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující učinek.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a optimálně působí na místa projevů akné.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry je to neparfémovaný jemný krém ,který chrání pleť před působením volných radikálů.Vit. E a Uv filtry omezují negativní vliv slunečního záření na pokožku.Zajišťuje hydrataci pleti a má klidnící účinek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Na pleť aplikujte Čistící pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť ,která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz,dlouhodobě udržuje matný vzhleda a  vláčnost pleti.

3) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

4) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem

5) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

6) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký, snadno vstřebatelný regenerační noční krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku.Obsahuje vit E-vitamím krásy a mládí.Intenzivně působí proti vráskám.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně si použijte Masku na černé tečky tak jak jste zvyklá.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, mam problematickou smíšenou (nyní spíše suchou),pleť,občas akné a hluboké vrásky. Můžete mi doporučit vhodně krémy? A vlaštovkou kosmetiku na jemně barvene vlasy? Dekuji Benediktova

Dobrý den paní Benediktová,

děkujeme za Váš dotaz.

Sestavím Vám péči od A-Z :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť již NEOPLACHOVAT VODOU !!

2)Lokálně, na oční okolí a místa s hlubokou vráskou aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti s obahem dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťujících okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek.

3)V období kdy máte pleť aknotickou používejte Konopný korekčí krém pro problematickou pleť  ten je určen pro pleť které už není  -náct, ale stále se na ní tvoří akné či jiné nedokonalosti. V klidovém období aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehký krém s vysokou hydratací, UV filtry a extraktem z mořských řas.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Lokálně, na oční okolí a místa s hlubokou vráskou aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)V období kdy máte pleť aknotickou - Konopný korekční krém pro problematickou pleť  , v klidovém období - Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  ten obsahuje kmenové buňky které spouštějí rychlou regeneraci a zpevnění pokožky.

Na barvené vlasy doporučuji Pivní šampon s keratinem a Pivní balzám na vlasy s keratinem  unikátní složení aktivních látek, jako je chmelový extrakt, a keratin a Vám zaručí vlasy zdravé a lesklé.

 

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobry den,
chtěla bych se zeptat, zda Váš lymfaticky čaj je vhodný v těhotenství? Jsem nyni v 6.tydnu.
Děkuji za Vaši reakci.

S pozdravem

Kaletova Renata

Dobrý den Renato,

děkujeme za váš dotaz,ale náš čaj Lymfodren bohužel není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosím o radu ohledně správné péče o pleť. Je mi 30, pleť mám normální/smíšenou se sklony k rozšířeným pórům (občas se objeví nějaký ten pupínek, ale nic dramatického). Mám několik dotazů :-)
1) Jaké přípravky značky Ryor jsou vhodné pro mou pleť co se týče denní/pravidelné péče?
2) Doposud jsem vůbec nepoužívala žádný oční krém, ale kamarádka mě upozornila, že právě kolem třicítky je vhodné začít používat nějaký speciální krém na oční okolí, aby se předcházelo vráskám. Můžete mi nějaký doporučit? Oči/víčka mi nějak neotékají (to spíš jen občas při větší únavě).
3) Můžete mi poradit nějaký krém na eliminaci pigmentových skvrn? Menší pigmentová skvrna mi vznikla v době těhotenství na čele. Přes zimu v podstatě vymizela a s příchodem jara je zase zpět :-)
4) Myslíte, že je vhodné v mém věku používat denní a noční krém na pleť?

P.S. Některé výrobky značky Ryor jsem už dříve používala, jednalo se především o přípravky s aloe vera a byla jsem s nimi velice spokojená. Nyní bych se chtěla k značce Ryor pomalu navracet :-)
Předem moc děkuji za rady a a přeji krásný den :-)
Marie

Dobrý den Marie,

děkujeme za váš dotaz a věřím,že vybereme produkty ,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující učinky.Omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry,a tím zaručuje celodenní ochranu pleti.Zajišťuje hydrataci pokožky a redukci drobných vrásek.Zklidňuje plěť.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkldně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký ,jemný snadno vstřebatelný regenerační krém,který zpevňuje a hydratuje pkožku.Obsahuje vitamín E-vitamín krásy a mládí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli podkladová báze RYOR Decorative Care obsahuje silikony?

Děkuji mockrát.

S pozdravem

Jitka Dobrá

Dobrý den Jitko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.

A co se týče vašeho dotazu,tak ano naše Podkladová báze pod make-up obsahuje silikony,jsou to silikony kosmetické.

Při použití této báze se nemusíte obávat,tyto silikony neprostupují přes první vrstvu pokožky a odlíčíte je jakýmkoliv našim odličovacím přípravkem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, je mi 30 a mám rozšířené póry v okolí nosu a tváří, drobně na čele. Můžete mi, prosím, něco doporučit? Dívala jsem se na sérum z řady Aknestop, je zde ale uvedeno, že je to na mastnou pleť... já mám ale pleť jinak normální, spíše suchou... Čistím každý večer hydra. micelární vodou, tonikem na citlivou plet a mažu hydratační krémy.

Děkuji za odpověď! :)
L.

Dobrý den Lucie,

pro Váš typ pleti, je vhodné jednoznačně Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem to opravdu viditelně stahuje póry :), navíc díky extrémně vysokému obsahu kyseliny hyaluronové a arganového oleje pleť hydratuje a zpevňuje. Při pocitu pnutí či suchosti pokožky překryjte Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem nebo Krémem s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami oba uvedené krémy jsou lehké, perfektně vstřebatelné. Ideálně kombinovat s používáním Masky na černé tečky ta obsahuje komplex ovocných kyselin, které účinně redukují výskyt černých teček a zároveň STAHUJE PÓRY. Aplikuje se lokálně na problematické partie, 1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť. Nachá se působit 5 minut, poté zbytky masky smyjete pleťovým tonikem.

Hezký den přeje Renata :)

 

Renata Voláková

 

Dobry den, je mozno pouzit gel proti vraskam nebo serum za pouziti galvanicke zehlicky? Dekuji!

 

 

Dobrý den paní Papežová,


u galvanické žehličky je to složitější a omezené. Musíte používat pouze tři přípravky určené pod Galvanickou žehličku, Zvlhčující roztok , 1.Čistící gel , 2.Vyživující gel Tedy žádný vodivý gel a ani žádná séra dle Vašeho výběru. Musí to být opravdu přípravky, které jsou speciálně měřené na vedení galvanického proudu. Teoreticky by šlo si k Výživnému gelu pod galvanickou žehličku přidat sérum dle libosti, ale ta účinnost tam určitě už nebude taková.

Pokud byste měla ještě dotaz, prosím, klidně pište.

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, prosím o radu ohledně péče o plet´. Mám plet´ spíše mastnější, se sklonem k ucpávání porů a mírnější tvorbě akné. Vyzkoušela jsem již dost přípravků,ale stále nějak nic nezabírá. Vaši kosmetiku mi doporučila kolegyně, která ji používá již léta a je s ní velice spokojena. Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den Jano,

velice nás těší, že jste se rozhodla právě pro náš báječný Ryor :)

Tak jdem rovnou na odpověď

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť již NEOPLACHOVAT VODOU

2)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum s Matrixylem vysoce účinný přípravek který restrukturalizuje kožní 3D sítě na velmi citlivém očním okolí.

3)Na pleť aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze -náctiletých :). Akné a různé druhy  pupínků jsou často způsobeny např. životní stylem, stresem, stravou, hormonálními změnami a mohou se vyskytnou v každém věku. Krém je lehký s vysokou hydratací. Řeší regeneraci, zpevnění, hydrataci a hlavně ty PUPÍNKY :)

VEČERNÍ PÉČE 

1)Odlíčíte pleť Hydratační micelární vodou 

2)DOČISTÍTE Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť !!!!!

3)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum s Matrixylem 

4)Na pleť aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť naneste Enzymatický peeling ten obsahuje AHA-kyseliny a enzym který jemně a cíleně odstraňuje odumřelé buňky a tím urychluje obnovu pokožky. Nechte působit 5 minut a pak odstraňte pleťovým tonikem.

Hodně úspěchů s Ryorem Vám přeje Renata :)

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem

Renata Voláková

 

Dobrý deň, mám smíšenou pleť, v okolí nosa suchú, ale T-zóna je mastnejšia. Pupínky mám veľmi výnimočne, sem tam čierne tečky, trápi ma hlavne lesk. Moja pleť je dosť citlivá. Okrem toho ma trápia kruhy pod očami. Ďakujem.

Dobrý den Deniso,

děkujeme za Váš dotaz a jdeme rovnou na odpověď :)

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť již NEOPLACHOVAT VODOU !!!

2) Na oční okolí aplikujete Kaviderm  intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.

3)Aplikujete Matující krém s pudrovým efektem lehká, snadno roztíratelná emulze s vysokým obsahem mikročástic které vytváří dokonale matný efekt bez lepivého pocitu. Zároveň, díky obsahu přímořského heřmánku pokožku zklidňuje a chrání proti volným radikálům.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Hydratační micelární vodou tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)DOČISTÍTE Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť !!!!!!!!! tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Kaviderm 

4)Aplikujete Noční krém s mořskou řasou tento krém je lehký s vysokým regeneračním účinkem.

Masku na černé tečky aplikujte max 1x týdně, lokálně na problematické parie, na důkladně vyčištěnou pleť. Nechte působit 5-10 minut, zbytky masky smyjte pleťovým tonikem.

 

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

 

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,prosím o radu při péči o pleť-mám smíšenou pleť,pigmentové skvrny,zarudnutí v oblasti nosu a pod ústy k bradě.Nevím,jak poskládat dohromady séra a krémy....vrásky v obličeji takřka nemám,výrazné jsou ale v dekoltu.Děkuji za radu

Dobrý den Angeliko,

základem každé péče o pleť je její spávné čištění, bez toho to prostě nejde :)

Níže postup jak by to mělo správně vypadat

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť již NEOPLACHOVAT !!!

2)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 

3)Lokálně na pigmentové skvrny aplikujete Depigmentační krém ten ovlivňuje a likviduje pigmentové skvrny, projasňuje pokožku a sjednocuje barevný tón pleti. Je nutné současně používat přípravek s vysokým ochraným faktorem z řady Cílená UV ochrana pleti SPF 15 nebo SPF 30.

4)Na ostatní části pleti(včetně oblasti nosu a pod ústy) aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami ten obsahuje vzácný kanabidiol (CBD) který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Obsažené kmenové buňky spouštějí rychlou regeneraci a zpevnění pokožky. 

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí 

2)Dočistí pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 

4)Lokálně na pigmentové skvrny Depigmentační krém večer není nutné překrývat krémem s vysokým UV faktorem

5)Na ostatní části pleti aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

Na dekolt doporučím jediněčnou Zpevňující emulzi s rostlinnými extrakty ta obsahuje rostlinné proteiny a extrakt z asijské rostliny Centella asiatica které výrazně zlepšují regeneraci kolagenových a elastinových vláken a tím zvyšují pružnost pokožky.

 

Hezký den přeje Renata :)

 

 

Renata Voláková