MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o sestavení pravidelné péče pro mou problematickou pleť. Je mi 27 let a pleť mám mastnou. Vždy jsem trpěla na lehčí akné( sem tam nějaký pupínek), ale od doby co jsem před dvěma měsíci vysadila po deseti letech antikoncepci, se mi pleť zhoršila a připadám si jako v 16 letech :). Zároveň trpím na černé tečky na nose a bradě.
Moc děkuji. Veronika

Dobrý den Veroniko, 

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť ajaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační, který je vhodný normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD) ,který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,zmatněná a bez viditelný problémů.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Na pleť aplikujte Čistící pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť ,která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz,dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pokožky.

3) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

4) Jako noční krém použijte opět Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na černé tečky použijte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček. Aplikujte lokálně na problematické partie, nechte 5-10 min. působit a poté smyjte vodou nebo pleťovým tonikem.

Dalším pomocníkem v boji proti akné je Aknestop roll-on je to olblíbený přípravek ,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.Použijte ho několikrát denně i při prvních příznacích akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den.
Prosím o sestavení péče pro moji pleť přes zimní období. Je mi 62 roků. Moje pleť vykazuje povolené obličejové kontury a ostré nosní rýhy. Na nose a bradě je pleť mastnější ( černé tečky). Při sestavení prosím o využití sér, očního, denního a nočního krému. Jako doplnění i vhodné plěťové masky. Pro orientaci doplňuji i poslední péči. Denni sérum s magnolií a mechem + krém s kyselinou hyal a kmenovými buňkami, noční sérum se sněžnou řasou + aktivující výživný krém s ASC. Čištění dvoufázová emulze a tonikum. Velice děkuji a přeji pěkný den.
Alena Pardubice

Dobrý den paní Aleno, 

děkujeme za váš dotaz a velice vás chválím za úžasný výběr produktů a dokonalou péči o vaší pleť. Některé produkty vám zanechám a za některé vám nabídnu jiné.

Níže vám napíši jak je správně používat:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné peťové tonikum,které má hydaratční a vypínací účinek.

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinek.Zlepšuje srtukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky. Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make -up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej aplikujte Kolagenový gel na vrásky tento přípravek ovlivňuje tvorbu nejvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezuje tvorbu vrásek. Vysoká koncentrace aktivních látek v přípravku zajišťuje  při pravidelném používání viditelný efekt.

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III  

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1 x až 2 x týdně použijte Liftingovou masku s ASC III je to výživná,vysoce účinná maska s vypínacím efektem. Obsahuje aktivní látku ASC III,která podporuje tvorbu kolagenu v pokožce. Intenzivně zvyšuje hydrataci,pevnost a elesticitu pleti.Pravidelnou aplikací dochází k vypínaní pleti a vyhlazování vrásek.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Renata Voláková

 

Dobry den,
Chtela bych pozadat o pomoc s vyberem kosmetiky. I pres muj vek trpim problemovou pleti,pupinky temer kazdy den,ale taky suchou odlupujici kuzi kolem a v oboci a nekdy v oblasti kolem nosu. Nektere vyrobky na problematickou plet mi tyto mista jeste vysusuji,plet je po nich napnuta. Potrebovala bych tedy nejak nakombinovat pripravky na odliceni i na jeji osetreni. Dekuji predem za radu

Dobrý den Barboro,

problém často pramení z výběru nevhodné kosmetiky která obsahuje třeba zbytečně moc alkoholu apod. U nás se zaměřujeme především na byliny a jedinečné aktivní látky :) a na kvalitě pleti je to potom opravdu znát. Níže postup jak by jste měla o svou pleť pečovat.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tonikum nikdy neoplachovat vodou !!

2)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť - jedinečný přípravek určený pro pleť které už není -náct, ale jak na potvoru :) se na ní stále tvoří pupínky a různé nedokonalosti. Obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Součástí přípravku je také kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  ( vůbec se nebojte její jemně mastné textury ) - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistěte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť dle potřeby je možné na místa extrémně suchá aplikovat Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  ten obsahuje kmenové buňky které spouštějí rychlou regeneraci.

Velice důležitý a praktický pomocní je Aknestop roll-on - obsahuje směs esenciálních olejů a extrakt z irisu a ty se postarají o to, aby se Vaše akné zaleklo a už se netvořilo :). Doporučuji nosit stále při sobě a aplikovat bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné. 

1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Gelovou slupovací masku - maska je hluboce čistící a díky složení přípravku a aktivním látkám napomáhá dokonale vyčistit pleť. 

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč na e-shopu nelze objednat tyto dva produkty: RYOR Aktivující výživný krém s ASC III a
RYOR Konopný výživný gel. Děkuji za odpověď a přeji krásný den :)

Dobrý den Moniko,

Aktivující výživný krém s ASCIII na E-shopu objednat můžete :)

Konopný výživný gel opravdu momentálně není dostupný. Někdy se ve vyjímečných případech  může stát, že nám chybí nějaká surovina, obal apod. a z tohoto důvodu teď není tento produkt dostupný. A jeho dostupnosti Vás budeme informovat.

Nebo můžete zakoupit na těchto prodejnách https://www.ryor.cz/prodejny/#lat=50.20235&lng=15.67515&zoom=11  

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych poradit, jak se co nejlépe starat o svou suchou a citlivou pleť. Od dětství trpím atopickým ekzémem, který se zhoršuje především v zimním období. Projevuje se u mě hlavně na rukou, obličeji a krku. Když se ekzém zhorší, jsem nucená použít i kortikoidní mastičky, v klidové fázi potřebuji hodně hydratovat a promašťovat. Jaké produkty bych měla zvolit pro péči na obličej a tělo? Co by mi pomohlo alespoň trochu předejít "rozjetí" ekzému? Děkuji za odpověď.

Dobrý den Marie,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Ve vašem případě bych vám doporučila přípravky z řady Cannabis derma care.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek současně řeší problémy citlivé pleti a zároveň řeší i vrásky.Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti.Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku oličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční krém opět použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na mýtí celého těla použijte novinku Konopný sprchový olej,který obsahuje konopný kanabidiol (CBD),,který je vhodný pro péči o suchou a citlivou pleť.Po použití tohoto přípravku bude pokožka jemná a vláčná.

Poté použijte na celé tělo Konopné tělové mléko toto mléko je vhodné pro každodenní péči o vysoce citlivou pokožku se sklonem k podráždění,šupinatění a zarudnutí.Toto mléko opět obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a řeší většinu zásadních problémů pokožky.

V případě akutních problému s ekzémem aplikujte lokálně na postižená místa Konopný výživný gel tento gel okamžitě promašťuje extrémně suchá místa.Výrazně napomáhá obnově ochranného kožního filmu.Je opět hvoný k péči o šupinatou,zarudlou a podrážděnou pleť.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

dobry chci se zeptat jestli se muze pod Výživný krèm s argan.oleje a kmenovými buñkami a bambuckym maslem krem je bez parfemace což je škoda použivat pod tento krèm Revitalizačni sèrum arganove ŕady.
Nebude to zbytecne zatezovat plet????dèkuji za info

Dobrý den Lenko,

ANO, můžete pod Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie  aplikovat ráno i večer Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem , je to skvělá kombinace, sérum je lehké ( nazatíží Vaši pleť ) nabité aktivními látkami a Vy tak své pleti dodáte maximum, maximum hydratace, regenerace a zpevnění pleti :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu s výběrem kosmetiky,klidně i dražší řadu. Pleť spíše suchá,citlivá, t-zóna černé tečky. Vrásky kolem očí,(někdy i pytle pod očima.) nosoretni rýhy a celkově mi přijde povadla pleť. Předem vám moc děkuji za rady a přeji krásné dny.

Dobrý den Radko,

děkujeme, že jste se obrátila se svým dotazem právě na nás, vybereme pro Vás jen to nejlepší :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt 

2)Aplikujete, včetně očního okolí Denní sérum s magnólií a mechem  - při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci a redukuje projevy stárnutí.

3)Sérum překryjete Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami  - výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek ( kanabidiol (CBD), kmenové buňky, kyselina hyaluronová, arganové a bambucké máslo... ) řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra nebo krému.

3)Aplikujete, včetně očního okolí Noční sérum se sněžnou řasou  - sněžná řasa, která je charakteristická svou mimořádnou odolností a množstvím živin, efektivně posiluje kožní bariéru, zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. gen dlouhověkosti, spolu s kyselinou hyaluronovou zajišťují hloubkovou hydrataci a vyplnění pleti, první výsledky jsou vidět již po dvou týdnech pravidelné aplikace :)

4)Sérum překryjete Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami  

1x týdně, na důladně vyčištěnou pleť aplikujte lokálně Masku na černé tečky  - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.( Při aplikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale ).

No a na závěr to nejlepší :) Kolagenový gel na vrásky - naprostá špička mezi našimi produkty !!! Obsahuje dvě cíleně vybrané aktivní látky ASCIII ( látka na bázi lipozomu, která působí na nervové zakončení buňky, kde cíleně ovlivňuje na daném, určitém místě tvorbu vlastního kolagenu III )  a Kalpariane ( extrakt z hnědé mořské řasy ), ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezují tvorbu vrásek, stimulují tvorbu kyseliny hyaluronové a zvyšují tak hydrataci pleti až o 80%. Možno aplikovat denně jako nadstandartní noční přípravek nebo jako masku 2x týdně.

Z Ryoru zdraví 

 

Renata Voláková

 

Dobrý den prosím o pomoc s výběrem celé řady kosmetiky na obličej. Pleť nemám citlivou ani vyloženě mastnou ale póry jsou viditelné ne jen v t-zone ale i na tvářích někdy mám naopak pocit že je tvář až moc suchá a na cele už se objevují vrásky. Noční krémy moc nepoužívám protože mi přišlo že se mi po nich póry více ucpávají. Snad jsem to nenapsala příliš zmateně děkuji za radu

Dobrý den Dito, 

Vaše problémy s pletí mohou pramenit ze špatného čištění pleti a z nevhodně zvolených přípravků, to se stává velice často. Pokožka se pak vlastně jen brání, u každého je to ale jinak, někomu se pleť extrémně mastí, někdo jí má naopak velice suchou a podrážděnou atd. Dovolí si Vá tedy navrhnou ucelenou péči o Vaši pleť.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť tonikum NIKDY neoplacovat VODOU!

2)Aplikujte, včetně očního okolí Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehounké sérum které VIDITELNĚ stahuje póry, výrazně hydratuje pleť a vypíná vrásky.

3)Sérum je vhodné, hlavně v zimní období překrýt Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - krém je lehce vstřebatelný, obsahuje UV filtry a zaručuje pleti celodenní ochranu a vysokou hydrataci.

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra nebo krému.

3)Vzhledem k tomu, že nemáte noční krémy moc v oblibě :), doporučuji používat na noc pouze Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte lokálně Masku na černé tečky  - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň STAHUJE PÓRY. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aplikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale.

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví

Renata Voláková

 

Dobrý den, prosím o radu, chci si pořídit řadu péče o pleť s ohledem na roční dobu i typ mé pleti a věk.
Je mi 47, pleť v létě mastná, v zimě normální. Prosím o typ na sérum + denní a noční krém pro nadcházející období od podzimu do jara. Ráda bych péči "výkonnou" se zaměřením na výživu, anti-ageing. Zajímá mne i vaše maska s kyselinou hyaluronovou. Ale při balení 250 ml mám obavy, aby se mi nezkazila. Jaká je prosím její expirační doba po otevření? (konzervanty mi nevadí :-)).
Už se těším na vaši odpověď, nemůžu se dočkat, až si něco pořídím.
Mimochodem jste super, máte výborné výrobky, sleduji vás na IG a moc vám fandím. Rodinné firmy, které svou práci dělají poctivě mám moc ráda.
Díky předem a přeji vám mnoho zdaru a elánu.
Erika

Dobrý den Eriko,

jste skvělá, moc děkujeme za slova chváli :)

Vyberu pro Vás jen to NEJLEPŠÍ, dovolím si Vám sestavit ucelou péči od A do Z.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - jistě už jste slyšela jak vyjímečné pleťové tonikum to je, obsahuje aloe vera a má výrazný hydratační a vypínací účinek :)

2)Aplikujte, včetně očního okolí Denní sérum s magnólií a mechem  - díky obsahu unikátních aktivních látek sérum posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci a redukuje projevy stárnutí.

3)Sérum překryjte, v ZIMNÍM období Aktivujícím výživným krémem s ASCIII - lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající. V LETNÍM ( ale klidně i v zimním ) období používejte naši JEDINEČNOU NOVINKU Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty  - podporuje syntézu vlastního kolegenu, posiluje přirozenou kožní mikroflóru, pomáhá proti předčasnému stárnutí pleti, chrání pleť před modrým světlem z elektroniky...

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra a krému.

3)Aplikujte, včetně očního okolí Noční sérum se sněžnou řasou - efektivně posiluje kožní bariéru, zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. gen dlouhověkosti.Při pravidelné aplikaci je pleť dokonale hydratovaná, pevnější a pružnější, dochází k viditelné redukci jemných i hlubších vrásek a linek. 

4)Sérum překryjte, stejně tak jako ráno, buď Aktivujícím výživným krémem s ASCIII nebo Lehkým ochranným krémem s rostlinnými extrakty.

Maska s kyselinou hyaluronovou má skvělé PROFI :) balení, 150ml s dávkovačem, to znamená, že se vám do masky nedostanou žádné patogeny které by masku znehodnotily :), pokud budete masku používat 1-2x týdně ( tak by to mělo správně být ) opravdu se nemusíte bát, že by se Vám zkazila :). Další skvělá maska, kterou vřele doporučuji je Lifting maska s ASCIII -
obsahuje směs lipozomů ASC III, které ovlivňují nervová zakončení buněk, aby začala produkovat kolagen III, a tím intenzivně zvyšuje hydrataci, pevnost a elasticitu pokožky.

Je toho samozřejmě mnohem a mnohem víc co bych Vám ráda nabídla a doporučila, ale to už by bylo na trošičku delší román :) :) 

Budem moc rádi pokud nám zachováte svou přízeň a budete spokojenost s našimi výrobky šířit dál :)

Z Ryoru zdraví

Renata Voláková

 

Dobrý den, obsahuje prosím odličovací olej (hydrofilní) paraffinum? Jsem na parafín alergická. Chtěla bych vyzkoušet nějaký odličovací olej, protože mám velmi suchou a velmi citlivou pleť. Doteď používám micelární vodu od Biodermy na citlivou pleť, to je zatím to nejlepší, co jsem našla - a vyzkoušela jsem toho už hodně... Ale dlouhodobě mi to přestává vyhovovat. Našly by se u vás výrobky bez parafínu, kterými bych mohla pleť pravidelně ošetřovat? Myslím čištění a pak krémy/séra, prostě komplexní péči o velmi suchou a citlivou pleť a vrásky? Děkuji.

Dobrý den Marie,

Odličovací hydrofilní olej i Dvoufázová oodličovací emulze OBSAHUJÍ Paraffinum Liquidium. 

Na odličování mohu nabídnout Hydratační micelární vodu a na dočištění ( micelární voda i další přípravky na čištění pleti se MUSÍ vždy dočistit pleťovým tonikem dle typu pleti !!!! ) Pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť  ty NEOBSAHUJÍ Parafinnum Liquidum. Tonikum je též nezbytné použít i ráno na čištění pleti, nikdy nenechávejte na pleti vodu, ta narušuje ochranný kožní film !!!! Jako vhodný krém by pro Vás byl Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  - výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Je vhodný zejména pro sušší, podrážděné, šupinaté a zarudlé typy pleti s vráskami. Možno kombinovat s Saténovým hydratačním sérem s ceramidy  - intenzivní hydratační sérum pro citlivou, dehydratovanou a suchou pleť obličeje, krku a dekoltu.

Z Ryoru zdraví

 

Renata Voláková