MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den. Používám Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Chtěla bych doporučit něco mastnějšího. Zkusila jsem Výživný krém se zlatem a arganovým olejem. Ten byl už moc. A ještě nějaké sérum na krk. Pleť mám odpovídající věku.
Citlivá, sušší, sem tam vráska. Děkuji

Dobrý den Renato,

ideální přípravek pro Vás je jednoznačně - Saténové hydratační sérum s ceramidy toto vyjímečné sérum s vysokým obsahem aktivních látek jako jsou rostlinné ceramidy, skvalen, a extrakt z mořské řasy Wakame, je určeno pro pleť citlivou, suchou a dehydrovanou. Aplikuje se na obličej, krk i dekolt, ráno i večer - před aplikací krému. Ve Vašem případě bude aplikace séra předcházet aplikaci Výživného krému s kmenovými buňkami z argánie  a to ráno i večer.

V případě nejasností či dlaších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme

Hezký den přeje Renata :)

 

Renata Voláková

 

Děkuji moc za rady, odlučují se každý den tuhým mýdlem- ráno i večer (mýdla mám kvalitní) pleť vyčistím a pak dočistím pleťovou vodou se sedmikráskou a mandlovým olejem???? Zatím a děkuji

Dobrý den Alexandro, 

mýdla by na pleť neměla VŮBEC přijít, ale je to samozřejmě Vaše volba. Skvěle by bylo pokud by jste začala používat vše co jsem Vám napsal a vydržet u toho min. 6 měsíců, pak už uvidíte zřetelné zlepšení :)

 

Hezký den plný sluníčka Vám přeje Renata 

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi tonikem pro normální a smíšenou pleť a tonikem hydroperfekt. Které se hodí pro jakou pleť? Rozhoduji se, které použít.
Děkuji Elena

Dobrý den Eleno,

Bylinný tonik pro normální a smíšenou pleť obsahuje vysoké procento bylinných extraktů a je určen pro pleť normální a smíšenou, nikoliv však citlivou.

Oproti tomu Hydroperfekt-hydratační pleťové tonikum  je určeno i pro pleť velmi citlivou. Obsahuje hydratační látky a aloe vera. Má hydratační a vypínací účinek.

Hezký den Vám přeje Renata

Renata Voláková

 


Dobrý den,
prosím o radu jaké přípravky užívat na pleť zralou a citlivou,dále poraďte komplexní péči o moji pleť. Jakou řadu zn. RYOR mám používat.

Dobrý den Jiřino,

u citlivé pleti je velice důležité : správně čistit, příliš neodmašťovat (vodou, mýdlem, mycími gely apod.), dodat jí zklidňující látky, používat ochranné krémy - které pleť chrání před zimou, sluncem, větrem, vyhnou se častému střídaní kosmetických značek.

Jednoznačná voba ja tedy řada RYAMAR - velmi citlivá pleť která byla vyvinuta speciálně pro tento typ pleti. Obsahuje vysoké množství cenného amarantového oleje který má regenerační, revitalizační, antioxidační účinky , zpomaluje proces stárnutí kůže a vznik vrásek. 

Níže návod jak by péče o Vaši pleť měla vypadat

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Hydratačním tonikem Hydroperfekt toto vyjímečné tonikum obsahuje vysoké množství hydratačních látek a aloe vera. Má výrazný hydratační a vypínací účinek.

2)Aplikujete Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím který má vysoké regenerační a antioxidační účinky. Obsažený extrakt z hedvábí pleť rozjasní a zvláční.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Hydratačním tonikem Hydroperfekt tímto krokem odstraníte pot , tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikujete Krém s amarantovým olejem tento ochranný, výrazně mastný, ale lehce vstřebatelný krém je ideální k ošetření suché, citlivé pleti , k zpevnění a redukci vrásek.

Hezký den plný sluníčka Vám přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,
jen mi 38 let, mám smíšenou pleť. Ze sluníčka se mi dělají pihy. Kolem očí a na čele mám drobné vrásky. Občas (když mám periodu) se mi udělá sem tam pupínek.
Používala jsem denní krém s Q10, ale je na mě příliš hutný a mám po něm mastnou pleť, na noc krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, ten mi vyhovuje.
Mohla byste mi prosím doporučit nějaký jiný denní krém (chtěla bych, aby měl UV ochranu) a nějaké sérum na vrásky na čele a kolem očí, případně další péči.
Děkuji Nora

Dobrý den Noro,

děkujeme za váš dotaz a věřím, že vybereme produkty ,které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Ještě bych chtěla připomenout,že jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť,je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí a čelo aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to příprvek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,obsahuje UV filtry a tím zaručuje celodenní ochranu pleti.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.

V letním období použijte Duo-aktivní krém SPF15  nebo Trio aktivní krém SPF30 oba dva tyto krémy mají vyšší UV faktor a tím zajišťují ochranu pokožky a zároveň mají hydratační účinek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí a čelo opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti

4) Na noc použijte váš stávající krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami,tak jak jste zvyklá. V období periody můžete použít jako noční krém Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD) ,který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Zdravím, prosím o radu, brzo mi bude 40, mám suchou pleť, no tedy tváře a zbytek se mi mastí, mám tam černé tečky a uhry???? nemůžu najít žádný krém, buď je mastný a nebo což je častěji, mi stahuje tváře. Už mě to unavuje, pořád hledat a žádný výsledek.Prosim poradíte? Děkuji Kučerová

Dobrý den Alexandro,

je škoda, že jste nám nenapsala jak pleť odličujte a čistíte, to je v péči o pleť velice důležité, můžete totiž používat seúčinější  krémy, ale bez správného čištění nemá tato péče smysl, protože aktivní látky se přes nečistoty do pleti nedostanou :(

Jak tedy na to ?

RANNÍ PÉČE

1)Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým hydratačním tonikem Hydroperfekt toto vyjímečné tonikum obsahuje aloe vera a komplex hydratačních látek, má výrazný hydratační a vypínací účinek.

2)Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti která obsahuje kombinaci dvou vysoce účinných látek zajišťujících okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek.

3)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť ten je určen pro pleť které už není -náct, ale stále se na ní tvoří nedokonalosti ( akné, pupínky různého původu, černé tečky, rozšířené póry apod.), díky obsahu vzácného kanabidiolu (CBD) napomáhá krém řešit většinu zásadních problému pokožky. Obsažená kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy zajistí pleti bohatou hydrataci. Místa, která by se Vám i po aplikaci krému zdála suchá, překryjte Výživným krémem s ceramidy .

VEČERNÍ PÉČE

1)Pleť odličte a očistěte Dvoufázovou odličovací emulzí tím odstraníte nečistoty typu zplodiny z ovzduší, make-up, kožní maz apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistěte Pleťovým hydratačním tonikem Hydroperfekt tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveń pleť hydratujte a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť , suchá místa překryjete Výživným krémem s ceramidy. 

DOPLŇKOVÁ PÉČE 

1X týdně, lokálně na místa s výskytem černých teček aplikujte Masku na černé tečky nechte působit 5-10 minut, poté smyjte pleťovým tonikem.

V případě nejasností, či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, prosím o radu. Již delší dobu používám kosmetiku Ryor, ale spíše než cíleně - nárazově. Zkrátka - nevím, co se pro mne hodí. I když už patřím mezi "seniory", prakticky nemám vrásky /nevýhoda v mládí - mastná, problematická pleť, dnes výhoda/. Budu velmi ráda, když mi doporučíte kosmetiku, která se pro mne hodí. Děkuji, s pozdravem Jitka Končelová

Dobrý den paní Končelová,

co by za to jiné ženy daly, mít pleť bez vrásky, to je sen mnohé z nás :)  Máte obrovské štěstí, važte si toho!

Předpokládám tedy, že máte pleť smíšenou, bez viditelných problémů a z toho budeme vycházet. 

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte pleť Pleťovým tonikem HYDROPERFEKT toto vyjímečné tonikum obsahuje aloe vera a hydratační látky, odstraní z vaší pokožky pot, zároveň pleť hydratuje a připraví na aplikaci krému.

2)Na oční okolí aplikujete Oční krém Koenzym Q10 s obsahem avokádového, jojobového oleje a konzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce,zvláčňuje a regeneruje.

3)Aplikujete Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem tento lehce vstřebatelný krém obsahuje vysoké procento kyseliny hyaluronové a xylitolového komlexu a díky tomu bude Vaše pleť do hloubky hydratovaná. Obsažené UV filtry zaručí pleti celodenní ochranu. 

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Pleťovým mlékem čistícím pro normální a smíšenou pleť tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Pleťovým tonikem HYDROPERFEKT tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém Koenzym Q10 

4)Aplikujete Noční krém s hedvábím, betaglukanem a arganovým olejem tento unikátní krém obsahuje vzácný BIO arganový olej, lipozom ASC III který stimuluje tvorbu kolagenu v místě aplikace - díky tomu se v pokožce zvýší elasticita a pevnost. 

Neváhejete se na nás obráti s dalšími dotazy, velice rádi Vám na VŠE odpovíme :)

 

Hezký sluníčkový den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych poradit který z vašich produktů v péči o pleť by jste mi doporučili. Mám smíšenou pleť, drobné vrásky a bohužel trpím na ucpávání pórů. Děkuji

Dobrý den Valerie,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty přesně pro váš typ pleti.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť,je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť

2) Na pleť aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to sérum s extrémě vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a arganovým olejem.Optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky.Viditelně stahuje póry.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypína a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtr a tím zaručuje celodenní ochranu pleti.Zajišťuje hydrataci pleti redukci drobných vrásek.Tento krém zároveň zklidňuje pleť.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v připadě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se vám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na pleť opět aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a aragnovým olejem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný dobře vstřebatelný noční krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku.Obsahuje vitamín E-vitamín krásy,a mládí.Intenzivně působí proti vráskám.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Gelovou masku slupovací je to hluboko čistící maska,která obsahuje extrakt z aloe vera,přesličky a z obilných klíčků.Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale vyčistit ucpané póry.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den vám přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám mastnou pleť se sklonem k nedokonalostem, nicméně poslední dobou mě trápí velká citlivost pleti. Pleť (zejména tváře) mívám zarudlé a obličej mě pálí. Existuje nějaký šetrný produkt, který by mi s tímto problémem mohl pomoci, ale zároveň nepromašťoval? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den Zuzano,

základem správné péče o pleť je její důkladné čištění, je škoda, že jste neuvedla jak o svou pleť pečujete, jak čistíte a jaké přípravky používáte. Je totiž možné, že se Vaše pokožka bouří díky nešetrnému čištění a nesprávné péči. Ale nesmíme zapomínat ne to, že stav naší pleti se mění v průběhu celého roku, v závislosti na ročním období (teplo, mráz), velký vliv na naši pokožku má těž, sres, hormonální změny a strava. Je toho zkrátka mnoho. Napíši Vám jak by péče o Vaši pleť měla správně vypadat :)

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonik je bez parfemace, vhodný i na citlivou pleť, díky obsahu bylin je ideální k dočištění pleti se sklonem k nedokonalostem)

2)Aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám s obsahem dubu korkového a mořských řas které výrazně snižují zarudnutí a vytváří na pleti ochrannou bariéru. Tento krém používejte dokud nebude Vaše pleť zklidněná, bez zarudnutí a pocitu pálení. Pak doporučuji nahradit Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť ten je určen pro pleť které už není -náct, ale stále se na ní tvoří pupínky různého druhu :). Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, kyselinu hyaluronovou a rostlinné ceramidy které zajišťují bohatou hydrataci. Krém je lehký, bez parfemace.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Hydratační micelární vodou tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

Přibližně za měsíc začněte používat Enzymatický peeling který díky obsahu AHA-kyseliny a enzymu jemně a cíleně odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pleti a urychluje tím obnovu pokožky. Pleť je pak sjednocené bez vyditelných nedokonalostí. Aplikujte 1x týdně, nechte působit max. 5 minut, poté opláchněte vodou a dočistěte pleťovým tonikem.

Hodně úspěchů s Ryorem Vám přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, mám suchou pleť v oblasti nosu, tváří a obočí. Zároveň se mi dělají černé tečky na nose a bradě a začínají se tvořit vrásky na čele. Můžete mi poradit jakými přípravky o pleť pečovat? Děkuji

Dobrý den Lenko,

jak již jistě víte, základem správné péče o pleť je její důkladné čištění, bez toho to prostě nejde. Můžete používat sebelepší krémy, ale pokud není pleť správně vyčištěna, nemohou se aktivní látky přes nečistoty do pleti dostat.

Doporučím Vám následující postup :

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte  a osvěžíte pleť Hydratačním tonikem Hydroperfekt 

2)Lokálně, na místa kde se Vám tvoří vrásky nejvíce, aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti díky kombinaci dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek,  včetně vrásek v oblasti citlivého očního okolí.

3)Aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem který je perfektně vstřebatelný, s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a extraktu z mořských řas.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí tím odstraníte nečistoty typu zplodiny z ovzduší, make-up, kožní maz apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Hydratačním tonikem Hydropefekt tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Lokálně aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)Aplikujte Výživný krém s ceramidy který díky vysokému  obsahu ceramidů dlouhodobě udržuje v pleti hydrataci, která je nezbytná pro pružnost pleti, při pravidelné aplikaci odezní pocit suchosti pokožky. Krém můžete používat i na den a to tak, že překryjete Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  na místech která jsou extrémně suchá.

Černých teček a rozšířených pórů se zbavíte pravidelnou aplikací (1x týdně ) Masky na černé tečky , aplikace se provádí lokálně na problematické partie, nechá se působit 5-10 minut, poté zbytky masky odstraníte tonikem dle typu pleti.

 

V případě nejasností, či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková