MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, reaguji na vaši odpověď, koupila jsem si vše podle doporučení, ale po použití bylinného tonika a použití očního kremu s Matrixylem je má pleť cervena a pálí, sice to pár minutách přejde, ale je to nepříjemné...poraďte prosím jestli nedělám neco spatne, děkuji ta odpověď Jana Furstova

Dobrý den Jano,

někdy je nutné citlivé oční okolí čistit JEN Dvoufázovou odličovací emulzí , já osobně to tak také mám. Co se týká Aktivního séra s Matrixylem , ač je to přípravek určený na citlivé oční okolí, je možné, že Vám některá aktivní látka v krému obsažená nedělá dobře, i to se může stát. Doporučuji tedy : nejdříve odličovat pouze Dvoufázovou odličovací emulzí a dál používat Aktivní sérum s Matrixylem, podle reakce zjistíte zda Vám nevyhovuje čištění či sérum. Pokud reakce nastane, je zřejmé, že Vám nevyhovuje sérum. V tomto případě ho již nepoužívejte a nahraďte ho Výplňí vrásek pro korekci pleti .

Napište prosím jaký bude výsledek, držím palce :)

Sluníčkový den přeje Renata

 

 RÁNO pleť osvěžíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť , na oční okolí aplikujete Aktivní sérum s Matrixylem které restruturalizuje kožní 3D sítě a je zaměřen především na citlivé oční okolí, po té následuje aplikace Konopného korekčního krému pro problematickou pleť je to lehký krém s obsahem vzácného kanabidiolu (CBD) který řeší většinu zásadních problému pokožky ( pupínky, rozšířené póry, nedokonalosti pleti..).Součástí přípravku je též kyselina hyaluronová, rostlinné ceramidy, extrakt z irisu, vitamin E, zinek, arganové máslo a lecitin.

VEČER pleť odlíčíte Dvoufázovou odličovací emulzí , dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť . Na oční okolí apikujete Aktivní sérum s Matrixylem , následuje stejně tak jako ráno aplikace Konopného korekčního krému pro problematickou pleť

 

Doporučuji používat pravidelně 1x týdně Enzymatický peeling který díky komplexu aktivních látek odstaňuje odumřelé buňky a tím sjednocuje pleť a hydratuje pokožku.

V případě nejasností, či dalších dotazů

Renata Voláková

 

Můžete mi prosím.doporučit oční péči? Trápí mne především otoky a samozřejmě stárnutí pleti okolo očí.Děkuji.

Dobrý den Ilono,

Kaviderm - krém na redukci kruhů a váčků pod očima, je to co Vaše očka potřebují :) - vysoce intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek jako je zelený čaj, panthenol, peptid, kyselina hyaluronová a bambucké máslo. Aplikujte ráno i večer jemným vklepáním. Pro vyšší účinek přípravek kombinujte s užíváním čaje Lymfodren  který obsahuje byliny, vhodné na pročištění lymfatického systému, podpoře činnosti ledvin a odvodňuje organismus.Čaj pijte teplý 1-2x denně, po dobu 6 týdnů. 

 

Hodně úspěchů s Ryorem Vám přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,
mohli byste mi prosím poradit vhodné přípravky pro pleť? Mám sušší tváře a nos, čelo a bradu mastnější se sklonem k akné, a prohlubující se vrásky okolo očí. Zatím používám:
Ráno:
Tonikum Hydroperfekt
Oční krém s matrixylem
Konopný krém s kmenovými buňkami (v létě matující krém s pudrovým efektem)

Večer:
Dvoufázová odličovací emulze
Tonikum Hydroperfekt
Oční krém s koenzymem Q10
Konopný krém s kmenovými buňkami

Pokud mě ,,zlobí" akné, tak na čelo a bradu nanáším krém s fytosfingosinem a irisem, většinou se ale objevuje stále dokola. Hlavně na bradě.
S Ryorem jsem velmi spokojená, jen mám pocit, že má pleť působí pořád unaveně a vrásky okolo očí by snesly i něco silnějšího. Doporučíte mi nějaké další produkty?

Dobrý den Evo,

děkujeme že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.O svou pleť pečujete správně ,důležité je ,že nezápomínáte na důkladné čištění pleti.

V čištění pleti pokračujte s produkty na ktré jste zvyklá,máte je velice dobře zvolené.Jenom bych vám přidala,ale i vyměnila některé produkty za jiné.

Níže vám napíši postup jak je používat:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou - gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která zajišťuje intenzivní hydrataci a postupnou redukci vrásek.Po aplikaci je pleť pevná,svěží a rozjasněná bez pociti suchosti.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrasek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami tak jak jste zvyklá

VEČERNÍ OŠTŘENÍ:

1) Pleť odlčte pomocí Dvoufázové odličovací emulze

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu Hyaluronovou -gel

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti

5) Jako noční krém zkuste použít Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém, který obsahuje vzácný kanabidiol, který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky,které už nejsou problémem pouze náctiletých.Tento krém by vám měl pomoci,při řešní problémů s akné. 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska hydratuje pokožku a tím jí zpevňuje.Aplikace: naneste na obličej nechte 20min. působit,zbytky masky vetřete do pleti.

Lokálně na pupínky použijte Aknestop Roll-on tento přípravek výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Můžete ho použít několiktár za den.

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o vytipování Vašich produktů, které by se mi hodily na mou pleť: mastná T zóna, nyní sušší tváře a okolí očí, viditelně červené žilky-zarudnutí pleti, sem tam nějaký ten pupínek... Moc děkuji, Markéta

Dobrý den Markéto,

děkujeme za váš dotaz a věřím, že najdeme produkty přesně pro vaší pleť.Důležtým krokem v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké prdukty požít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou -gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, která zajišťuje intenzivní hydrataci,ale i postupnou redukci drobných vrásek.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný regenerační přípravek uřčený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Zlepšuje kožní bariéru.Po aplikaci mizí pocit suchosti.

4) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů,který působí proti zarudnutí,pleť hydratuje,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty,které je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou -gel

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol,který ovliňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky,které již nejsou problémem pouze náctiletých.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
je mi 62 let a mám suchou pleť.Vzhladem k věku ale nemám téměř vrásky.Pleť si musím mazat ale 2xdenně,jinak cítím svědění a napnutí kůže.Problém nastává v létě,když je teplo.Po namazání se začnu pod krémem potit .Někde dělám chybu:-)Můžete mi doporučit na co se zaměřit,nebo konkrétní váš produkt?Ryor krém večerní a denní používám již dlouho a jsem max.spokojená.
Děkuji Alena

Dobrý den Aleno, 

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím ,že najdeme produkty přesně pro vaší pleť. Důležíté je nezapomínat na důkladné čištění pleti, je to zásadní krok v péči o pleť.A i když píšete, že nemáte téměř vrásky ,tak bych vám ještě doporučila přípravek na oční okolí, o které je potřeba se také starat.

Píšete,že již nějaký náš krém používáte , Já osobně bych vám doporučila na váš typ leti tyto produkty:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která zajišťuje intenzivní hydratacia a postupnou redukci vrásek.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zjišťuje zpevnění,hydrataci a redukci vrásek.                                              V letním období můžete tento krém vyměnit a začít používat na den- Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zaručuje celodenní ochranu pleti a její hydrataci.Redukuje drobné vrásky a zklidňuje pleť.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) pleť odličte Pleťovým mlékém čistícím Arnika pro suchou a citlivou pleť a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpusné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti

5) Jako noční krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska hydratuje pokožku a tím jí zpevňuje.Aplikace: naneste na obličej, nechte 20min.působit,poté zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý deň,
dnes som si zakúpila prvý krát produkt od Vašej značky RYOR Aknestop
bylinné tonikum pro problematickou pleť. Hneď po použití v mieste aplikaci zčervenanie celej tváre. Chcem sa spýtať, či ste sa s niečím takým stretli, ako odporúčate aplikovať prípravok, resp. je možné ho ďalej používať, vymizne táto reakcia?

Dobrý den Zuzano,

  

velice nás mrzí, že Vám výrobek nevyhovuje, může to být z různých důvodů – např. můžete mít alergii na nějakou látku obsaženou ve výrobku.

 

Velké sklony k alergickým reakcím mají citlivější jedinci zejména v období podzimu, jara a hlavně zimy (mrazu), kdy je pleť vlivem počasí rozdrážděná a ještě více citlivá. Může se také jednat o tzv. křížovou reakci, kdy se v těle sejdou dvě různé látky (např. i ze stravy) a nastane alergická reakce, která by na samotný výrobek třeba vůbec nebyla.

 

Jiank toto tonikum je určeno na problematickou pleť se sklonem k akné a zvýšené mazotvorbě, obsahuje větší množství různých bylin, teoreticky můžete mít opravdu reakci na některou z těchto bylin.

 

Občas se také stává, že reakce na nový výrobek po čase zmizí, pokud je to ale hodně vyrazné, bolestivé a nepolevuje to, tak je lepší výrobek nepoužívat.

 

Víme, že klientkám s citlivou pletí vyhovuje Hydratační tonikum Hydroperfekt. Tak eventuelně doporučuji vyzkoušet toto tonikum.

 

Pro vyloučení nějakého problému a závadnosti výrobku vás případně poprosím o zaslání č. šarže, které najdete vytištěné na výrobku a předám na oddělení kvality na ověření. Ale neregistrujeme žádné reakce, takže to spíš bude alergická reakce.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nám napište.

Veronika Čížková

 

Dobry den,

od te doby co pouzivam Vasi kosmetiku (bylinne tonikum na problematickou plet,hydratacni micelarni vodu a vyzivny krem s ceramidy pro ranni osetreni) se mi plet znatelne zlepsila. Rada bych osetreni doplnila o vhodny nocni krem a take o krem na ocni okoli,ktery by mi pomohl s drobnymi vraskami kolem oci.Ma plet je smisena,obcas trpim drobnym akne.

Predem dekuji za radu.
Hezky den

Dobrý den Aneto, 

je báječné, že Vaší pleti Ryor vyhovuje a plní svoji úlohu :)

Vhodný krém na noc pro Vás, je jednoznačně Konopný korekční krém pro problematickou pleť ,ten bych Vám doporučila po zimně používat i jako denní krém. Je to lehký hydratační krém s velkým množstvím aktivních látek jako je kyselina hyaluronová, kanabidiol, rostliné ceramidy, vitamin A, zinek, lecitin a arganové máslo.Díky tomuto unikátnímu složení řeší většinu zásadních problémů pokožky. Prostě a jasně ideální krém právě pro Vás :)

 Na oční okolí Vám nabídnu Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem který restrukturalizuje 3D kožní sítě, vypíná a vyhlazuje vrásky, hydratuje, regeneruje a zlepšuje kožní bariéru pokožky.

Velmi důležité je nezapomínat na důkladné čištění pleti, VEČER - Hydratační micelární voda+Bylinný tonik pro problematickou pleť nebo Bylinný tonik pro normální a smíšenou pleť . RÁNO - Bylinný tonik na problematickou pleť nebo Bylinný tonik pro normální a smíšenou pleť.

Hodně dalších úspěchů s Ryorem Vám přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,prosím o radu jaké krémy používat s příchodem jara.Nevim přesně typ své pleti. Je mi čtyřicet, mám kruhy pod očima, rozšířené póry,pár červených žilek a trochu zacervenalou pleť.Samozrejme už i vrásky. Poradíme mi prosím? Momentálně mám denní krém Q10 a noční krém mořské řasy. Ten krásně voní. Ráda bych aby jste mi doporučili více výrobků. I na oční okolí a nějaké serum. Děkuji Polščáková

Dobrý den Jitko,

základem správné péče o pleť je její důkladné čištění, bez toho nebude pleť nikdy krásná a zářící :)

Tak jdeme na to :

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2)Na oční okolí aplikujete Kaviderm - intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek napomáhající redukovat kruhy a váčky pod očima. Pro vyšší účinek kombinujte s užíváním čaje Lymfodren který obsahuje byliny, vhodné pro pročištění lymfatického systému k podpoře činnosti ledvin a odvodnění organismu.

3)Aplikujete Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem viditelně stahuje póry, hydratuje a vypíná vrásky. Překryjete Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem (voní stejně krásně jako Noční krém s mořskou řasou), obsahuje mimo jiné extrakt z mořských řas který pleť zklidňuje a působí proti začervenání.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Hydratační micelární vodou tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, make-up, zplodiny z ovzduší apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

4)Aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám   s obsahem probiotické kultury (Lactobacillus pentosus) která vytváří na pleti ochrannou bariéru, komplexem vitamínů A,C a E posilujících žilní stěny a předcházející tak jejich praskání, extraktem z mořských řas který výrazně snižují zarudnutí pokožky.

 

V případě nejasností, či dalších dotazů, nám napište, Velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, mám dotaz zda postupuji správně při večerní péči o pleť
1. Odlíčení dvoufázovým odličovákem ryor
2. Dočištění tonikem Hydroperfekt
3. Kyselina hyaluronová gel na celý obličej
4. Po vstřebání kyseliny poklepu po celém obličeji tamponkem znovu s tonikem Hydroperfekt
5. Kolem očí ryor oční krém s kaviárem, já používám i na oblast mezi obočím
6. A jako poslední používám nyní asi měsíc krém se sněžnou řasou, ten trošku při nanášení pálí, ale pak už není problém. Jinak pleť mám spíše mastnější. Dřív jsem ještě před kyselinou hyaluronovou používala váš kolagenový gel. Nyní používám jednou, dvakrát do týdne jako masku, zbytky vmasíruju do pleti.
Každopádně úplně špatně snad nepostupuji, vzhledem k tomu, že jsem hubeňour od přírody na vyžehlený silnější obličej se spoléhat nemůžu, a zatím mi tipují nejvíc 25 let, což je pořád o 16 míň, než ve skutečnosti. Největší podíl tedy mají vaše krémy, minimálně desetiletý. Můžu si to samozřejmě jen namlouvat, ale při zkušenosti měsíc bez krému kvůli ruce i s prsty v dlaze, jsem prostě pak jasně viděla rozdíl. Takže si to snad jen nenamlouvám, samozřejmě věk nezastavím.......... ale trošku zpomalit projevy na pleti, se mi díky Vašim krémům myslím daří. Děkuji Ryoru

Dobrý den Ireno,

v první řadě moc děkujeme za tak nádhernou pochvalu našich výrobků :) :) :)

Vše děláte naprosto skvěle, jste úžasná !!! Takhle přesně by to mělo vypadat, ostatní ženy by si od Vás měly brát příklad !!!

Pokud by jste měla jakýkoliv dotaz, napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den a mnoho dalších úspěchů s Ryorem Vám přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, pleť na obličeji se mi mastní (nejvíce nos a oblast pod očima) a občas po obličeji mi vyskakuji pupínky a zarudlé flíčky. Na nose mam černé tečky. Ve sprše si dávám na obličej čistící pěnu (horký vzduch mi uvolní nečistoty) a pak zbytek odlíčím dvoufázovou odlič. emulzí a nanesu krém. Ráno pod make-up také nanesu krém. Potřebovala bych sjednotit pleť. Jaké výrobky by mi nejvíce vyhovovali a jak je správně používat? Děkuji

Dobrý den Lenko,

děkujeme ,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.Budu se snažit vám vybrat produkty ,tak aby vyhovovaly přesně vaší pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť

2) Aplikujte Zklidňující sérum na rozšířené póry je to vysoce zklidňující sérum s obsahem rostlinných extraktů,které stahují póra a extrakt z mořských řas snižuje tvorbu kožního mazu.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který zaručuje celodenní ochranu pleti a její hydrataci.Redukuje drobné vrásky. Zklidňuje pleť a působí proti začervenání.Obsahuje UV filtr a je vhodný do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Na pleť aplikujte Čistící pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť ,která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje kožní maz,dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pokožky.

3) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto ktoku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

4) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť  je to lehký hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol  ( CBD ) , který olvivňuje a napomáha řešit většinu zásadních problémů pokožky.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte  Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,který účinně redukuje výskyt černých teček a zárověň stahuje póry.

V případě dalších dotazů pište ,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková