MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý deň, chcela by som radu aký krém si mám vybrať. Potrebovala by som ľahký krém pre mladú normálnu až zmiešanú pleť so sklonom k začervenaniu. Niečo čo môžem používať každý deň, nezaťaží to moju pleť a môžem si na to aplikovať ľahký makeup. Takisto ak by ste mi vedeli poradiť produkt, ktorý môžem naniesť na vyrážky, lokálne.
Ďakujem za odpoveď. :)

Dobrý den Viktórie,

velice ráda Vám vyberu vhodný krém, právě pro Váš typ pleti. Ale než začnu, upozorním na velmi důležitou věc v péči o pleť a to je její DŮKLADNÉ ČIŠTĚNÍ ráno i večer. Také je velmi důležité vědět, že mezi podněty které způsobují nestandartní reakci pokožky (začervenání aj.) patří hormonální vlivy, strava, léky, zvýšená teplota prostředí, pobyt v klimatizovaných prostorách, aplikace nevhodného kosmetického přípravku aj. Účelem krému který je pro Vás vhodný je : obnovit důležitou ochrannou kožní bariéru, pleť zklidnit a hydratovat. 

Níže postup jak by to mělo správně vypadat

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2)Aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám s obsahem probiotické kultury (Lactobacillus pentosus) která vytváří na pleti ochrannou bariéru, s komplexem vitamínů A, C a E ve formě lipozomů které působí antioxidačně a posilují žilní stěnu. Extrakty z dubu korkového a mořských řas VÝRAZNĚ SNIŽUJÍ ZARUDNUTÍ.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 

Doporučuji Rozjasňující make-up 8v1 - jemný, lehký tónovací make-up. Hydratuje, rozjasňuje, ZMÍRŇUJE PROJEVY ZARUDNUTÍ, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku. Vybírat můžete z odstínů light, medium a dark.

Na vyrážky je vhodný Konopný výživný gel s vysokým obsahem vzácného kanabidiolu (CBD) který ovliňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. 

Krásný den přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, poprosila bych o výběr kosmetiky, komplet krémy včetně čištění. Je mi 39 let. Mám citlivou pleť, kolem nosu a úst se mi občas vyskytuje perorální dermatitida (nyní čistím jen Jarischovým roztokem).
Děkuji a přeji hezký den

Dobrý den Adélo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrtila na naší poradnu a věřím ,že pro vaší citlivou pleť vybereme produkty,které vám budou vyhovovat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a svěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek , určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky a zlepšuje kožní bariéru.

3) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem,je vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky.Působí proti zarudnutí,pleť hydratuje ,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem

4) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný na podrážděné,šupunaté a zarudlé typy pleti. Obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ),který ovliňuje a napomáhá řešit většinu zásdních problémů pokožky.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

V období perorální dermatitidy aplikujte lokálně na problematická místa Konopný výžívný gel tento gel obsahuje vysoké množtví vzácného kanabidiolu,který okamžitě promastí extrémně suchá místa.Výrazně napomáha obnovovat ochranný kožní film.Je vhodný k péči o šupinatou,zarudlou a podrážděnou pleť.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám ultrazvukovou špachtli pro domácí čištění pleti. Které vaše kosmetické výrobky doporučujete k užívání s tímto přístrojem?

Dobrý den Evo,

na čištění pleti pod ultrazvukovou špachtli je určen ZMĚKČUJÍCÍ ROZTOK POD ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLI

Změkčující a desinkrustační roztok k uvolnění mazových zátek a změkčení pokožky pro usnadnění a zjednodušení čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Napomáhá uvolňování odumřelých buněk z kožního povrchu vysoce šetrnou cestou, špachtle po kůži perfektně klouže.

Hezký den přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,
chtěla jsem vás požádat o výběr péče o pleť, tzn. čištění, oční, denní a noční krém. Je mi 48 let, mám normální až smíšenou pleť, bezproblémovou, lehce vrásčitou u očí, jen větším problémem jsou tzv. "pytle" pod očima a vrásčitý dekolt.

Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezké dny
Jitka Tišerová

Dobrý den paní Jitko,

děkukjeme za váš dotaz a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají rudukovat kruhy a váčky pod očima.Zárověň zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky a redukuje drobné vrásky.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém ,který obsahuje UV filtry ,a tím zajišťuje celodenní ochranu pleti.Zaručuje hydrataci pleti a redukuje drobné vrásky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.

4) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém,který cíleně působí na tvorbu kolagenu v pleti,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.Zajišťuje hydrataci pleti a působí proti volným radikálům.

Na dekolt použijte naší jedinečnou Zpevňující emulzi na tělo s rostlinými extrakty je to lehká,snadno vstřebatelná emulze,která zlepšuje regeneraci kolagenových a elastinových vláken,a tím zvyšuje pružnost a pevnost pokožky.Emulze zabraňuje předčasnému ochabování a stárnutí pokožky. Tato emulze je vhodná na ošetření celého těla.

V případě dalších dotazů pište ,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den používám na pleť krém Konopný koreční krém pro probl.plet jsem sním spokojena, ale chtěla bych poradit dle mého věku už mě trápí občasné malé vrásky chtěla bych pod krém použít nějaký podklad nebo sérum na vrásky jaké by bylo možné?? děkuji Hanka

Dobý den Hanko,

doporučuji unikátní Sérum s retinolem - obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitamin A, C, E  a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny. Je to prostě ZÁZRAK :)

Aplikujte ráno i večer na důkladně vyčištěnou pleť, před aplikací krému.

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, rozhodla jsem se pro pořízení ultrazvukové špachtle. Současně jsem si objednala Sérum s retinolem a Vodivý gel. V jakém pořadí mám prosím aplikovat sérum a vodivý gel, v tomto směru se ještě učím. Děkuji

Dobrý den Mirko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.

Při aplikaci produktů s ultrazvukovou hlavicí postupujte vždy v tomto pořadí:

Jako první  aplikujte sérum,gel nebo masku přímo na pleť a na ultrazvukovou hlavici naneste vodivý gel,poté můžete začít s ošetřením pokožky.V průběhu ošetření si podle potřeby můžete přidat vodivý gel.Po ukončení aplikace můžete nevstřebané zbytky gelu očistit tonikem.

V případě dalších dotazů pište rádi ván na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, co byste mi doporučili z Vaší nabídky pro těhotnou ženu k prevenci strií popř. péči novorozence?
předem děkuji za odpověď
Martina

Dobrý den Martino,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.

Z naší nabídky produktů bych vám jako pevenci proti striím dopručila tento produkt Amarantový olej pro pleť a tělo 

Dětskou kosmetiku bohužel v naší nabídce zatím nemáme.

V případě dalších dotazů pište rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den. Mám problém s tím, že nikde na internetu nemůžu najít složení vaší kosmetiky. Je pro mě důležité i vzhledem k alergiím. A bohužel jen popisek produktu mi nestačí..Vím, že mám alergii na kyselinu azaelovou. Chtěla bych vyzkoušet váš enzymatický peeling..dále bych pak moc ráda vyzkoušela intensive care serum, ale vzhledem k tomu, že mám kombinovanou pleť se sklonem k nedokonalostem a nemohu si přečíst složení, nevím, jestli mi třeba nebude ucpávat pory. Děkuji za odpověď, Zuzana

Dobrý den,
složení na web nedáváme z důvodu nadměrné administrativy spojené s neustálou aktualizací, ale vždy jej poskytujeme na dotaz.
Složení vybraných výrobků najdete níže.
Co se týká kyseliny azelaové, v našich produktech se nevyskytuje.

Aktivní sérum na oční okolí s matrixylem
Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Diethylhexyl Carbonate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Stearate, Sucrose Tristearate, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate 20, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Citrus Junos Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Polymethylsilsesquioxane, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin

Enzymatický peeling
Aqua, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Sodium Lactate, Glycolic Acid, Sucrose, Urea, Sodium Citrate, Malic Acid, Tartaric Acid, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Xanthomonas Campestris Polysaccharide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene


S pozdravem

Ing. Sabina Průchová
Oddělení vývoje

Renata Voláková

 

Dobrý den,
prosím, můžete mi napsat, zda Dvoufázová odličovací emulze (pro všechny typy pleti) je vytvořena na olejové bázi, nebo olej neobsahuje? Dotaz je laický, ale snad mi rozumíte :o) Dočetla jsem se totiž, že olej pleť zatěžuje, tak abych nekoupila špatně. Olej nesnáším, i když mám pleť už spíše suchou.
Děkuji velice za odpověď a přeji hezké jarní dny!
Hana Poláková

Dobrý den Hano,

DVOUFÁZOVÁ ODLIČOVACÍ EMULZE jak již název napovídá, je jemná EMULZE  s obsahem oleje, hydratačního komplexu a světlíku lekařského. Neobsahuje PARFEMACI je vhodná i na velmi citlivou pleť. Sama mám pleť smíšenou a také bych nesnesla na pleti nic mastného, olejového a přesto Dvoufázovou odličovací emulzi používám, neboť je její konzistence jemňoučká a nikterak pleť NEZATĚŽUJE. Doporučuji vyzkoušet, budete nadšená :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Používám kosmetiku na akné,ale mám pocit že se mi pořád mastí a mám na pleti obličeje takovou jako krupičku.Nejsem si jistá jaký mám typ pleti.

Dobrý den Věro, 

děkujeme za váš dotaz.

myslím si,že by bylo potřeba navštívit kosmetický salon, kde Vám zkušená kosmetička určí přesně typ Vaší pleti, takto se můžeme jen domnívat, že máte opravdu mastnou pleť. Z našich produktů bych vybrala: čistící pěnu Aknestop, bylinné tonikum na problematickou pleť, konopný korekční krém, nebo na střídačku můžeme ještě doplnit matující krém s pudrovým efektem.
S pozdravem Jitka Černá- kosmetička Ryor

Níže vám napíši v jakém pořadí tyto produkty použít:

RANNí OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte pomocí Bylinného tonika na problematickou pleť

2) Jako denní krém použijte Matující krém s pudrovým efektem  tento krém vytváří dokonale matný a pudrový vzhled bez lepivého pocitu.Je to lehká,velmi snadno roztíratelná emulze ,která učinně absorbuje kožní maz a optimálně hydratuje pleť.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Na pleť aplikujte Čistící pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť ,která díky svému obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz,dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti.

3)Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika na problematickou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

4) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém,který obsahuje vzácný kamabidiol ( CBD ), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky,které už nejsou problémem pouze náctiletých.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková