MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
prosím o radu o doplnění péče o pleť. Mám smíšenou, citlivou pleť s občasným pupínkem. Používám pravidelně ráno tonikum Hydroperfekt, občas teď v zimě denní sérum s magnolii a mechem a poté konopný korekční krém nebo jen ten korekční krém. Makeup Ryor (vážně super, velké překvapení). Večer pak dvoufázovku, tonikum a buď z konopné řady korekční krém nebo výživný. Hydratační masku sice mám, ale moc nevyužiju, možná by se mi hodila nějaká víc čistící a možná ještě večer nějaké další sérum? Celkově, aby pleť vypadala více fit. Ještě se chci zeptat, má ten antiakné roll on na pupínky stále tak silnou vúni jako kdysi s čajovníkem, nebo je jemnější? Děkuji za rady. Eva

Dobrý den Evo,

doporučuji zařadit k noční péči Noční sérum se sněžnou řasou  to je přímo NAPĚCHOVANÉ :) aktivními látkami jako je např. sněžná řasa, která je charakteristická svou mimořádnou odolností a množstvím živin, efektivně posiluje kožní bariéru, zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. gen dlouhověkosti. Aplikovat můžete samostatně nebo pod krém. Pozor si dejte u Konopného korekčního krému pro problematickou pleť když venku mrzne, není totiž určený do mrazu, je nutné ho překrýt např. Lehkým ochranným krémem s rostlinými extrakty ten je skvělý nejen v tom že je vhodný do mrazu, ale chrání také pleť před modrým světlem z elektroniky, podporuje syntézu vlastního kolagenu a posiluje přirozenou kožní mikroflóru.

Perfektní čistící maska je Gelová maska slupovací  složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry.

Atiakné roll-on voní KRÁSNĚ po bylinkách jako je např. levandule, majoránka nebo iris :)

Z Ryoru zdraví Renata

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, zakoupila jsem si přístroj Maya. Ráda bych se zeptala, jak přesně používat. Jestli se na hlavici dá vodivý gel a sérum se rozetře na obličej a tím se zapracovává? Nebo se sérum taktéž aplikuje na hlavici? Omlouvám se, že se ptám tak hloupě, ale opravdu si nejsem jistá. Druhý dotaz se týká sér, lze takto zapracovat i Saténové hydratační sérum, Luxusní sérum s magnólií a Kolagenový gel na vrásky? Nebo ještě jinak, bylo by možné vypsat všechny produkty, které jsou pod ultrazvuk vhodné? Děkuji mnohokrát za odpověď, Klára

Dobrý den Kláro,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu. 

Ultrazvukový přísrtoj Maya se používá,tak jak jste napsala. Jakékoliv sérum nebo masku nanesete na vyčištenou pleť a vodivý gel na ultrazvukovou hlavici a můžete začít zapracovávat. 

Pod utrazvukový přístroj můžete použít všechna naše séra a masky.Platí to i Kolagenový gel na vrásky. Můžete samozřejmě zapracovávat i olejová séra,ale bude asi trvat delší dobu jejich zapracování.Gelové a emulzní séra a masky se vám budou  určitě zapracovávat snadněji.

Ohledně vašeho druhého dotazu,které produkty jsou vhodné pod ultarazvuk Maya,tak jak jsem již psala všechna séra a masky.Těchto produktů máme velké množtví,takže záleží na vás jakou aktivní látku chcete zapracovávat a jaký máte typ pleti.Například jestli chcete řešit HYDRATACI,REGENERACI a VÝŽIVU PLETI, ZPEVNĚNÍ PLETI nebo chcete ŘEŠIT VRÁSKY. 

Vybírat můžete z maloobchodní nadídky nebo řady Skincare profesional (tato řada je určená pro kosmetičky,ale určité produkty mohou používat i zákaznice na domácí použití.)

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den,
používám vaši kosmetiku vaši kosmetiku krátce, začala jsem dvoufázovou odličovací emulzí a postupně přidala na doporučení i další přípravky :-). Chtěla bych požádat o rady ohledně doladění mé péče.
Je mi 38 let, Tzónu mám mastnější, tváře spíše sušší, kolem očí a na čele slabé vrásky a pak nosoústní rýhy, na tváři menší pigmetovou skvrnu. Na nose rozšířené póry.
Ráno používám – tonikum hydroperfekt, výplň vrásek pro korekci pleti – i na oční okolí, depigmentační krém na skvrnu a pak denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.
Večer používám – dvoufázovou odličovací emulzi, tonikum hydroperfekt, opět výplň vrásek a depigmentační krém a na noc krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami.
Byla jsem nyní na wellnes, kde jsem dostala i masku na obličej - masku s kyselou hyaluronouvou, která se do mě všechna vpila. Paní kosmetička říkala, že bych měla pleť více hydratovat.
Chtěla bych se tedy zeptat, co byste mi ještě doporučila doplnit do mojí péče.
1. Ráda bych něco na hydrataci – masku s kyselinou hyaluronovou nebo jinou?
2. Nebo přidat i sérum – revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou nebo jiné? Pokud byste doporučila sérum, kdy ho nanášet? Hned po toniku nebo až po depigmentačním krému a výplni vrásek?
3. Byla by vhodný doplněk i mlha s kyselinou hyaluronovou – v létě?
Dále jestli mi můžete poradit ještě ohledně dalších, omlouvám se za tolik otázek :-)
4. Mám pokleslá horní víčka, zatím nic dramatického, ale už je to znát. Máte nějaký přípravek, který by mi pomohl s tímto problémem.
5. Když je den, kdy se nelíčím, je potřeba i tak používat dvoufázovou odličovací emulzi? Nebo je možné použít nějaký mycí gel a pak tonikum. Který mycí gel byste mi doporučila? Kdy vůbec používat mycí gel – může se každý den i když použiju odličovací emulzi nebo je to už zbytečné? Mám po gelu vždy subjektivní pocit více čisté pleti :-)
6. Pokud jdu sportovat, tak se odlíčím. Jak ošetřit pak pleť po sportu? Stačí tonikum a denní krém?
7. Ráda bych vyzkoušela i váš make-up, ale nevím odstín. Je možné si v prodejnách, kde vaši kosmetiku prodávají odstín vyzkoušet? A jak je to s pudrem? Vím, že ten v nabídce nemáte. Make-up už není potřeba fixovat pudrem?
8. A poslední – rozšířené póry. Zkusila jsem vaši masku na černé tečky, ale měla jsem po ní podrážděnou kůži. Máte nějaký jiný přípravek, který byste mi mohla doporučit?
Předem velice děkuji za všechny odpovědi :-)
Klára

Dobrý den Kláro, 

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že vám naše kosmetika RYOR vyhovuje.Ohledně vašeho dotazu bych vám do vaší péče pro hydrataci pleti ještě přidala tyto dva produkty:

Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to sérum s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a arganovým olejem.Optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky. Toto sérum VIDITELNÉ STAHUJE PÓRY.

Pro ještě větší zvýšení hydratace můžet použít Masku s kyselinou hyaluronovou je to lehká,jemná maska pro zvýšení hydratce v pleti.Tato maska dokonale hydratuje,vyživuje pleť,redukuje póry,zachovává pleť vláčnou a mladistvou.

Takže  produkty budete použivat v tomto pořadí:

RÁNO:

1) Hydroperfek    2) Depigmentační krém  3) Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem   4) Výplň vrásek  5) Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem

VEČER:

1) Dvoufáze + hydroperfek  2) Depigmentační krém  3) Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  4) Výplň vrásek  5) Krém s kyselinou hyaluronovou a kmanovými buňkami

 Osvěžující mlha je úžasný produkt na osvěžení a hydrataci pleti v letních měsících,tak že za mě určitě ANO kpoupit.

Produkt na pokleslá víčka v nabídce bohužel nemáme,ale všechny oční přípravky by se stejně neměly aplikovat na pohyblivé víčko pouze na podočnicový oblouk to je pravidlo.

Dvoufázovou odličovací emulzi je třeba použít i v případě,když nepoužijete make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

Ano po sportu stačí tonikum a poté aplikovat denní krém.

Ve většině našich partnerských prodejen mají k dispozici malé vzorečky krémů i make-upů ,stačí jen požádat o vydání těchto vzorků.Neměl by to být žádný problém.A co se týče fixace make-upu pudrem,tak to o pocitu každé zákaznice.

Přípravek na stažení póru bych vám doporučila již zmiňované Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

Doufám,že jsem na nic nezapoměla a odpověděla na všechny vaše dotazy.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den,
Vaši kosmetiku používám od samého začátku firmy Ryor. Jsem s ní VELMI spokojena. Mám dotaz ohledně péče o tělo. Který výrobek by byl pro mě nejvhodnější, samozřejmě v mém věku mám pleť suchou. Má pro mě význam používat kromě jiného emulzi Lipored?
Koupila jsem si také Váš ultrazvuk Maya. Které produkty by byly pro moji suchou pleť k ultrazvukové péči nejvhodnější?
Velmi ráda používám vrstvenou péči. Musí se u suché zralé pleti moc lišit péče v průběhu roku? Poraďte mi prosím popř. jaké produkty kdy.

Děkuji Vám a přeji hodně radosti a spokojených zákazníků.
Jindřiška

Dobrý den paní Jindřiško,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší kosmetiku RYOR. Co se týče vašeho dotazu,tak péče o plet v zimě a v létě se líší pouze ve správném výběru denního krému v zimním období musíte dávat pozor aby váš krém byl vhodný i do mrazu,ale pokud vám vyhovuje i v létě tak ho samozřejmě nemusít měnit. Dalším z důležitých kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

A co se týče ultrazvuku MAYA tímto přístrojem můžete zapracovávat jakákoliv SÉRA, MASKY podle typu pleti.K tomuto přístroji je vždy potřeba mít VODIVÝ GEL ,který se aplikuje na hlavici přístroje a sérum nebo maska přímo na pleť a poté se zapracuje ultrazvukem .

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

3) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zajišťuje zpevnění,hydrataci a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém použijte Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť je to výživný,lehký,jemně mastný krém s vysokým obsahem bio arganového oleje.Má vynikající vstřebatelnost bez mastného pocitu.Zabraňuje pocitu suchosti.Vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

Pro váš typ pleti mužete použít pod ultrazvuk MAYA tyto dva produkty.Jsou pleťové masky,každá má jinou účinnost,takže je můžete  při používání střídat.Nezapoměňte vždy použít Vodivý gel 

1) Maska s kyselinou hyaluronovou je to lehká,jemná maska pro zvýšení hydratace v pleti.Tato maska hydratauje,vyživuje pleť a zanechává jí vláčnou a mladistvou.

2) Lifting maska s ASC III je to výživná,vysoce účinná maska s vypínacím efektem.Intenzivně zvyšuje hydrataci,pevnost a elasticitu pokožky.Pravidelným používáním dochází k k vypínání pleti a vyhlazování vrásek.

A ohledně dotazu na péči o pokožku na těle,tak péče o tělo je důležitá v každém věku, jen záleží jestli chce řešit celulitidu nebo klasické zpevnění pokožky.

Lipored Ultra je přípravek,který napomáhá odbourávání tuků z podkoží a zabraňuje novému usazování.Současně přispívá k redukci celulitidy.Takže se aplikujte lokálně na problematické partie.

Zpevňujíci emulze na tělo s rostlinnými extrakty  je to lehká,snadno vstřebatelná emulze ,která složí k ošetření celého těla včetně ochablé pokožky dekoltu,krku a prsou.Výrazně zlepšuje regeneraci kolagenových a elastinových vláken a tím zvyšuje pružnost a pevnost pokožky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

 

Jana Šebková

 

Dobrý den,ráda bych požádala o radu.Je mi 46let,mám smíšenou pleť a pár vrásek okolo očí.Od léta mám, pod jedním okem,malý červený flíček.Kožní lékař mí řekl že je to růžovka a že mi praskají žilky,zatím ale nejsou moc viditelné.Ve svém zaměstnání, neustále přecházím z tepla do zimy.Na čištění pleti používám Mycí gel s minerály a tonikum Hydroperfekt,na pleť Aktivující výživný krém s ASC III - tento asi 1 měsíc.Ráda bych nějak řešila praskající žilky ale zároveň i vrásky.Také bych ráda vyzkoušela něco na oční okolí .Co je lepší Aktivní sérum s Matrixylem nebo Výplň vrásek pro korekci pleti?Doporučíte něco?Velmi děkuji za radu.V.H.

Dobrý den Vladimíro,

hned v úvodu Vám doporučím vyměnit Mycí gel s minerály za Dvoufázovou odličovací emulzi ta je velice jemná a velmi šetrně odlíčí i citlivé oční okolí. Co se týká praskajících žilek, tam je jednoznačnou volbou Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám - působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Obsahuje např. komplex vitaminů A,C a E ve formě lipozomu působí antioxidačně, posiluje žilní stěny a předchází jejich praskání. Aplikuje se VŽDY jako první a to ráno i večer následuje překrytí Aktivujícím výživným krémem s ASCIII . Oba přípravky na oční okolí které zmiňujete jsou báječné a tedy i vysoce účinné, jediný rozdíl je v jejich konzistenci, Výplň vrásek pro korekci pleti má lehkou KRÉMOVOU, Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  pak typickou jemnou sérovou :)

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý večer, prosím o radu s péčí o pleť mého manžela 41 let. Má spíše smíšenou pleť, suché tváře, občas se mu vytvoří až zčervenalé suché plošky, t zóna ale není až tak moc mastná, má hodně rozšířené póry na čele, nose i tvářích. Prosím o radu, jaké přípravky bych mu měla "naordinovat", ale aby ta péče nebyla moc složitá a zdlouhavá a nezahrnovala moc přípravků, aby byl vůbec ochotný to používat. Také ne moc mastné krémy, aby se neleskl, to by letělo oknem hned :) Moc děkuji za radu a Váš čas.

Dobrý den Marcelo,

je skvělé jak na manžela myslíte i s výběrem vhodné péče o pleť :)

U každého muže je to trochu jinak, jeden to vezme opravdu vážně a začne od důkladného čištění až po výběr denního a nočního krému a zakončí to pleťovou maskou, druhý se donutí pouze k aplikaci krému atd. Takže je pouze na Ván a na něm :) co si z doporučených přípravků vyberete.

Ráno by si měl očistit pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (toto tonikum volím z toho důvodu, že není navoněné) následovat by měla aplikace denního krému, v období kdy nemrzne by to byl Pečující krém pro muže - ten může použít i ke zklidnění pleti po oholení. Je to lehký, rychle vstřebatelný krém s krásnou elegantní pánskou vůní. V mrazivém počasí pak Výživný krém s ceramidy - ten má také skvělou vstřebatelnost, klidní, hydratuje a regeneruje pleť.

Večer by si měl vyčistit pleť Hydratační micelární vodou následovalo by dočištění Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť a pak už jen aplikace Pečujícího krému pro muže , no a když už jsme u toho krásně vonícího krému, byla by škoda nepořídit manželovi stejně skvělý Sprchový gel 3v1 pro muže  je také s elegantní pánskou parfemací a  používá se současně také jako šampon a kondicionér.

No a pokud by chtěl může 1x týdně, lokálně aplikovat na důkladně vyčištěnou pleť Masku na černé tečky - Maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.

Tak a teď je na Vás jak s tím naložíte :)

Z Ryoru zdraví Renata 

Renata Voláková

 

Dobrý den,
mám dobrou zkušenost s urychlovačem růstu vlasů, používala jsem ho před dvěma lety. Nyní se chci zeptat, zda se dá užít i na vlasy barvené hennou. Děkuji za odpověď a přeji příjemný den.
S pozdravem Ester Kuželová

Dobrý den Ester,

Po konzultaci s oddělením vývoje můžete Urychlovač růstu vlasů používat i na vlasy barvené henou.

Z Ryoru zdraví Renata 

Renata Voláková

 

Prosím o radu a výběr produktů kosmetiky Ryor. Jsem atopic, mám hypersenzitivní pleť a problém s výběrem pleť.kosmetiky. Vyzkoušela jsem toho opravdu mnoho. Nyní používám krém Skinanim, který již není v ČR k dostání. O kosmetice Ryor jsem slyšela pozitiva, ale nevím zda a jaký produkt by byl pro mne vhodný. Pleť je dehydratovaná a suchá. Bojím se též konzervantů a podobné chemie, která se přidává do krémů a též vůní. Raději, když krémy nevoní. Je možné používat i séra, která jsou silnější a hydratační? Děkuji za radu. Dana

Dobrý den paní Dano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,bobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí. Zjišťuje vysokuou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné a zarudlé typy pleti. Obahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i vpřípadě,že nepoužíváte make up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
Na doporučení kamarádky kosmetičky bych si ráda zakoupila řadu kosmetiky Vaší značky. Léčila jsem se se zlatým stafylokokem, který mi dělal na pleti neplechu, to mám zaléčené, ale jdu s tím znovu na kontrolu, jelikož cca jednou za měsíc (menstruace nehraje roli, někdy se mi to stane před ní, někdy po ní) se mi udělají velké boláky, bez bílé čepičky, buď se vstřebají během cca týdne zpět do kůže, nebo se mi z nich udělá klasický pupínek na vymáčknutí. Na pleti mám jizvičky z již zmíněného stafylokoka a po odlíčení, nebo když vyjdu z bytu do zimy, jizvičky zčervenají. Ráda bych objednala řadu odličovače, krému denního i nočního, nebo jestli by mi pomohlo nějaké sérum nebo maska. Moc děkuji za odpověď, hezký den,
D. R.

Dobrý den Danielo,

Vaši pleť je důležité důkladně čistit a chránit před nepříznivými vlivy životního prostředí. Jak tedy na to ?

RÁNO pleť osvěžíte a očistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou ) náseduje aplikace Konopného korekčního krému pro problematickou pleť  ten obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Při mrazivém počasí překryjte Výživným krémem s ceramidy  . Bodově na pupínky, několikrát denně již při prvních příznacích aplikujte Aknestop roll-on 

VEČER odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  následně dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť , na takto vyčištěnou pleť aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Ranata 

Renata Voláková

 

Dobry den, prosim Vas o radu v následujícím; je mi 37, plet mam normalni (ne citliva,ne sucha,ne zvlast mastna), trpim na rozsirene pory a vrasky okolo oci. Dlouhodobe pečlivě cistim rano i vecer přesně dle Ryor instrukcí a mam velke množství Ryor přípravků. A to je prave to s cim chci pomoct;
Po vycisteni pouzivam kys.hyal.+mlhu, pote retinol, pak mam od vcera novou výplň vrasek - lokalne, mam 1 pigm.skvrnu, takze depigment.lokalne, nakonec na celou plet kolagen.serum a nez jdu ven,tak Lehký krem cerna vcela. Vecer je to podobne, jen na oci si pred spanim dam kaviar anebo q10 ocni.
Podle teploty venku nebo os.pocitu nekdy dam finalni krem jiny (mam jeste krem s argan.olejem, morske rasy, q10, SPF15 atp.)
Nekdy se mi nic moc nechce,tak po vyčištění dam jen nocni serum z rady EveryDay...no a uz asi sama vidite,ze se v tom placam, beztak jsem i neco zapomnela.
Mym cilem je 1) mit stazene pory (mam 2. baleni retinolu, predtim 2 baleni Serum na stazeni poru z rady aknestop, a zatim se zazraky nedeji. Nevadi, verim, ze to ma smysl) Pouzivam občas i enz.peeling a masku cerne tecky.
2) pevnejsi ocni okoli - a tady nevim co vlastne pouzivat. Mela jsem nekolik tech krasnych bilych tycinek s matrixylem,ktere se uz nevyrábí, kůži pod ocima mam slabouckou a polamanou, takze hledam nejakou zachranu. Mela by to byt výplň vrasek? Nebo ceramid.serum? Matrixyl serum?

Mam neco z rady pouzivanych vyrobku dat stranou?
Neni to kontraproduktivní pouzivat toho tolik? (Casove mi to nevadi).

Bavi me to, mam Ryor proste fakt rada, ale potrebuji posvětit postup pro péči, ktera by mela zpomalit cas (pochopitelně v hloubi duse si preju ho i krapet vrátit)

Dekuji predem uctive za vasi ochotu a cenné rady.
S pozdravem a přáním krasnych dni, Eva

Dobrý den Evo,

máte toho opravdu mnoho, víc než já a to už je co říct :), vytřídit se to musí. Vždy pokud chcete řešit určitý problém na pleti, je důležité zůstat u  jednoho produktu min. 3měsíce aby jste viděla zda to funguje nebo ne. Pokud to stále měníte, nemůžete nikdy vidět skutečou účinnost přípravku. Dovolím si Vám tedy navrhnou jak by to mělo vypadat.

RÁNO osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť ,na oční okolí aplikujete (velice jemným vklepáváním !!! ) Výplň vrásek pro korekci pleti , lokálně na pigmentovou skvrnu Depigmentační krém  , následovat bude Sérum s Retinolem to překryjete Lehkým ochranným krémem s rostlinnými extrakty NIC  VÍC, NIC MÍŇ :)

VEČER odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  , na oční okolí aplikujete velice jemným vklepáváním  Oční krém s kaviárem , na pigmentovou skvrnu Depigmentační krém  , následovat bude Sérum s Retinolem to můžete, ale nemusíte (záleží na Vašem pocitu) překrýt Nočním krémem s mořskou řasou NIC VÍC, NIC MÍŇ :)

1x týdně, pravidelně !!!! na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte lokálně Masku na černé tečky 

Takto to opravdu stačí, pokuste se dodržovat tento postup 3měsíce a pak nám prosím dejte vědět jak jste spokojená :)

Z Ryoru zdraví Renata  

  

 

Renata Voláková