MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den , moje pleť se poslední dobou zbláznila . Mám dlouhodobě popraskané žilky v oblasti lícních kostí a v oblasti sanice spíš větší póry. poslední dobou právě v oblasti sanice cítím pnutí už v poledne ikdyž se ráno mažu celkem mastným krémem. Mám pocit že mi chybí hydratace a asi si špatně čistím pleť. Čistím pouze konjakovou houbou. Prosím o radu. Děkuji moc Drahomíra

Dobrý den Drahomíro,

pleť si čistíte opravdu velice nedostatečně, ale vše se dá napravit :)  Dovolím si Vám navrhnou kompletní péči o Vaši pleť, tak jak by to mělo být správně.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - výjimečné pleťové tonikum, vhodné i pro citlivou pleť, s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda narušuje velice cenný ochranný kožní film, pokožka sa pak stává citlivou a zranitelnou)

2)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám  - obsahuje probiotickou kulturu (Lactobacillus pentosus) která vytváří ochrannou bariéru, zejména u velmi citlivé pleti, dále pak komplex vitaminů A,C a E ve formě lipozomu působí antioxidačně, posiluje žilní stěny a předchází jejich praskání.

3)Náseduje překrytí Výživným krémem s ceramidy - Vysoce účinný, dobře vstřebatelný krém. Komplex ceramidů dlouhodobě hydratuje a regeneruje pleť.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí (Obsahuje extrakt ze světlíku lékařského a komplex hydratačních látek) -  tím odstraní nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt -  tímto krokem odstraní pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratuje a připraví na aplikaci krému.

3)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 

4)Následuje překrytí Výživným krémem s ceramidy  

1-2x týdně můžete aplikovat Třezalkovou masku na rozířené žilky - Obsahuje cévy posilující rutin v extraktu z třezalky, makadamový a klíčkový olej, glycerin a vitamin E. V masce je také obsažen extrakt z červených hroznů,kde je přítomen mimořádně silný antioxidant resveratrol, který chrání pleť před stárnutím.

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, potřebovala bych doporučit nějakou fajn věc na rozzáření pleti, pleť mám unavenou, zašedlou, bohužel mám sklon k atopii pouze v zimních měsících, možná až k červenání, používám denní krém od mixi na citlivou pleť a je to trochu lepší, jinak celý život jenom Nivea, moje pleť je dost suchá. Poradíte mi prosím co si koupit?? Už vím u Nás v Jablonci kde, jen vybrat ten správný produkt. Moc Vám děkuji V. Šebková

Dobrý den Vendulo, 

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat věšemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intnzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky. Při pravidelné aplikaci je pleť pevná,svěží a rozjasněná.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky. vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Výživný konopný krém s kmenovými buňkami  je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti.ZTento krém je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku oličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na cleý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Výživný konopný krém s kmenovými buňkami

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý večer, Ryor je můj miláček celých 25let. Ráda bych změnila krémy, v současnosti používám / cca 10 let/ Kolagenový gel na vrásky, Noční krém s Q10, výživnou masku s Q12, Peeling intenzivní ošetření pleti, Bylinné tonicum pro normální a smíšenou pleť. Pleť mám bezvráskovou /rodinná dispozice/ , spíš trochu mastnou než suchou. Děkuji předem za odpověď a přeji vám vše hezké. Soňa K.

Dobrý den Soňo, velice děkujeme za Vaši 25letou věrnost :)

rodinná dispozice je super, ale vy jste to ještě vytunila :) Kolagenovým gelem na vrásky to je náš miláček a velký oblíbenec, prostě topka :). K večernímu čištění bych Vám pouze ještě přidala jako první krok k odlíčení a vyčištění pleti Hydratační micelární vodu tu pak následně dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenu pleť . Pokud chcete změnit krémy, pak doporučuji na denní i noční péči Aktivující výživný krém s ASCIII - Lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající. Má vliv na zvýšenou elasticitu a pevnost pleti :)

Z Ryoru zdraví Renata 

Renata Voláková

 

Dobrý den,prosím jaké vaše přípravky bych vybrat. Mám velmi jemnou, suchou pleť, náchylnou k tvorbě rozšířených žilek. Na noc používám arganový olej, ale nemohu natrefit na správnou denní péči. A to se týká i ošetření očního okolí. Velice vám děkuji za odpověď.

Dobrý den Jaromíro,

výběr vhodného krému je velice důležitý, ale MNOHEM DŮLEŽITĚJŠÍ je správné a důkladné čištění pleti, bez toho nebude sebelepší a sebeúčinější krém nikdy fungovat. Dovolím si Vám tedy sestavit kompletní péči o Vaši pleť :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou, ta narušuje velice cenný ochranný kožní film)

2)Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti - ta obsahuj dvě jedinečné aktivní látky - první aktivní látka zajišťuje okamžitý účinek a způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti po dobu 6hodin
- druhá aktivní látka zajišťuje dlouhodobý účinek a způsobuje postupné vyplňování vrásek vlastním tukem zevnitř.

3)Jako první vrstvu aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám  - obsahuje unikátní aktivní látky jako např. - extrakty z dubu korkového a mořských řas výrazně snižují zarudnutí pokožky
- probiotická kultura (Lactobacillus pentosus) vytváří ochrannou bariéru, zejména u velmi citlivé až atopické pleti
- komplex vitaminů A,C a E ve formě lipozomu působí antioxidačně, posiluje žilní stěny a předchází jejich praskán.

4)Následuje překrytí Extra výživným krémem s arganovým olejem pro suchou pleť - posiluje ochrannou bariéru pokožky
- zabraňuje pocitu suchosti pokožky
- vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraní nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraní pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratuje a připraví na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti 

4,5)Opět tak jako ráno první Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám  překrýt Extra výživným krémem s arganovým olejem pro suchou pleť 

Arganový olej můžete zařaďit 1x týdně místo pleťové masky a také jako každodenní péči o celé tělo :)

Z Ryoru zdraví Renata 

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych poradit co mám dělat s vlasy, mám je hrozně jemné, rozlétané a navíc mi elektrizují. Mám to tak dva měsíce a už nevím co s tím, ani je nefénuju ale pořád je to stejné. Kosmetiku Ryor používám, pleťový krém a sem moc spokojená. Děkuji za odpověď.

Dobrý den Kamilo, sice Vás to asi moc nepomůže, ale nejste v tom sama :) V tomto ročním období má stejný problém opravdu mnoho žen. Je to způsobeno mnoha vlivy, přechod z tepla do zimy, přetopené prostory, pokrývky hlavy, šály dotýkající se vlasů atd.... Mě osobně se velice osvědčil Vlasový keretin sprej - ten si každé ráno lehce vmasíruji do suchých vlasů a ty jsou potom poslušnější :). Samozřejmostí je výběr kvalitního šamponu a kondicionéru např. Bylinný šampon s panthenolem , Regenerační kondicionér s panthenolem obsahují směs bylin, panthenol a keratin :) 

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,
je mi 40 let, od puberty používám kosmetiku pro problematickou pleť se sklonem k akné od různých značek - stále bez výsledku zlepšení. Mám mastnější T-zónu, černé tečky po čele, nose, části lící kolem nosu a na bradě. Sem tam bolavé pupínky, uhříky. Stále na obličeji něco je, nevím už, jak vypadá čistá a hezká pleť. Začínají se mi také dělat dělat vrásky.
Mamince je 70, tmavé kruhy pod očima, hluboké vrásky, pleť je unavená, ale jinak čistá.
Obě prosíme o radu, jak o pleť pečovat - čištění, ošetření krémem.....
Děkujeme.

Dobrý den Petro,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme pro vás i vaší maminku produkty,které vám budou vyhovovat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

PRODUKTY PRO VÁS

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

 2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké dobře vstřebatelné sérum, které má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a optimálně působí na místa projevů akné.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek,určený především k ošetření očního okolí. Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pleti. Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Zklidňuje a působí proti začervenání.Je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make -up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je ideální pro normální a smíšenou pleť,včetně pleti s občasným výskytem akné a pupínků.

1 x týdně požijte Masku na černé tečky tato maska obsahuj komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček.

PRODUKTY PRO VAŠÍ MAMINKU

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť ocistí a osvěží Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek. Zároveň je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej včetně očí aplikuje Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

3) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký,výživný krém s modermí aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,která cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce.Zvyšuje elasticitu a pevnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Regeneruje a hydratauje pokožku.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odlíčí pomocí Dvoufázové odličovací emulze 

2) Pleť dočistí pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt 

3) Na celý obličej včetně očí opět aplikuje Výplň vrásek pro korekci plet 

4) Jako noční krém použije Aktivující výživný krém  s ASC III 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosím poraďte mi, chtěla bych péči proti vráskám a na zpevnění povolené pleti, to nejlepší a nejsilnější, co nabízíte prosím :o) Jinak mám smíšenou pleť, rozšířené pory, občas ucpané, ale hlavně mě trápí povolená pleť a vrásky, i ty budoucí! :o) Moc děkuji!

Dobrý den Marcelo,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt 

2) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kaviárem je to jemný polomastný krém s vysokým obsahem kaviárového extraktu,avokádového a makadamového oleje.Tento krém zajišťuje hydrataci pleti.Napomáhá vypínat a zpevňovat kontury pleti.Rozjasňuje pleť a omezuje tvorbu vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze  a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční péči použijt Noční krém s kaviárem je to lehký,regenerační noční krém s obashem kaviárového extraktu,makadamového oleje a vitamínu E.Tento krém výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Ovlivňuje hydrataci a regeneraci pokožky.Zajišťuje výrazný protivráskový efekt a podporuje obnovu buněk.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x až 2x týdně můžete použít jako masku Kolagenový gel na vrásky tento přípravek obsahuje dvě cíleně vybrané aktivní látky ,ASC III a Kalpariane,které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce,zajišťují vysokou hydrataci a výrazně omezují tvorbu vrásek.Aplikujte na vyčištěnou pleť,nechte 20min. působit a poté zbytky nevstřebaného gelu vpracujete do pleti.NEODLIČUJTE.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den,
zakoupila jsem si u Vás 1. Čisticí gel pod galvanickou žehličku a 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku. Při žehlení galvanickou žehličkou mi brní rty a prsty na žehličce. Brnění přetrvává ještě chvíli po galavanizaci. Je to běžné?
Děkuji za odpověď
Petra

Dobrý den Petro,

velice důležité je používat Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku ten mimo jiné zlepšuje vodivost gelů. Brnění pleti rozhodně není standartní efekt. Pokud toto neodezní ani když zařadíte Zvlhčující roztok, doporučuji galvanickou žehličku reklamovat.

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, je mi 28 let a mám velmi suchou a dehydrovanou plet. V oblasti T zóny jsem spíše mastnější a tvoří se mi hodně černé tečky. Potřeboval abych doporučit krém aby pleť byla pružnější a hydratovanější. Zároveň, ale nechci používat žádné speciální krémy s Anti-Aging.
Z Vaší nabídky mě zaujala řada s argonovým olejem, ale ráda bych doporučení nechala na Vás.
Děkuji a přeji hezký den
Nikola

Dobrý den Nikolo, základním a tím nejdůležitějším krokem v péči o pleť je její správné a důkladné čištění, ráno i večer. Bez toho to opravdu nejde. Pokud se pleť nečistí nebo jsou špatně zvolené přípravky, dokáže to na pleti napáchat pěknou neplechu. Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou)

2)Na takto vyčištěnou ještě vlhkou pleť aplikujete Kyselinu hyaluronovou -gel - pleť po aplikaci bude pevná, svěží a rozjasněná.

3)Vzhledem k tomu, že máte pleť velmi suchou, ale zároveň v T zóně mastnou, doporučuji vrstvenou péči to znamená, na celý obličej aplikovat Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  ten bude pleť perfektně hydratovat a regenerovat, ale jelikož je jeho konzistence lehká  nebude dostačující pro místa suchá. Tam doporučuji ještě aplikovat Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť - posiluje ochrannou bariéru pokožky, zabraňuje pocitu suchosti pokožky, aktivuje unavenou pleť.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -  tím odstraní nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť -  tímto krokem odstraní pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratuje a připraví na aplikaci krému.

3)Na takto vyčištěnou ještě vlhkou pleť aplikujete Kyselinu hyaluronovou - gel 

4)Jako noční péči doporučuji Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou , suchá místa ještě překrýt Extra výživným krémem s arganovým olejem pro suchou pleť 

1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte lokálně Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aploikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale.

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, dostala jsem dárek " krém Vichy " takovou alergickou reakci na krém z lékárny jsem nečekala. Chtěla bych poradit krém od vás. Používala jsem od vás krém s uv 30 a byla jsem spokojená. Ráda bych radu na krém přesně pro mě. Citlivá pokožka, pigmentové tmavé skvrny v létě hlavně na čele, nyní tedy na něco alergická ale nevim která složka krému vichy to způsobila. A také bych chtěla vyzkoušet váš makeup. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den Romano,

začnu tím co již určitě víte a to, jak důležité je čištění pleti, až pak přichází na řadu výběr vhodného krému. Dovolím si Vám tedy navrhnou kompletní péči o pleť, až teprve pak budou účinky přípravků 100%  :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - (tonikum nikdy neoplachovat vodou)

2)Na takto vyčištěnou pleť aplikujte Sérum s Retinolem - sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek a redukuje pigmentové skvrny. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky.

3)Sérum překryjete Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - obsahuje UV filtry které zaručují celodenní ochranu pleti, zároveň je také vhodný do mrazu. Obsažený extrakt z mořských řas pleť zklidňuje a působí proti začervenání. Po zimě doporučuji vyměnit za Trio-aktivní krém SPF30 . Jako finální vrstvu můžete aplikovat Rozjasňující make-up 8v1 - jemný, lehký tónovací make-up, který nabízí výhody přípravků 8v1 - sjednocuje barevnost pleti, vyrovnává nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje, zmírňuje projevy zarudnutí, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku :)

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraní nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť -  tímto krokem odstraní pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratuje a připraví na aplikaci séra a krému.

3)Aplikujete Sérum s Retinolem 

4)Sérum překryjete Krémem s amarantovým olejem - ideální pro suchou a velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění. Má vysoké regenerační, revitalizační, antioxidační účinky a posiluje kožní bariéru. 

Do ranní i večerní péče můžete také zařadit (vždy jako první, lokálně) Depigmentační krém .

Ideální by také bylo aplikovat 1x týdně Peeling nabo Enzymatický peeling ( u citlivé pleti se musí ale opatrně ) peelingy slouží k odstranění odumřelých buněk z pokožky a tím dochází k zjemnění a sjednocení pleti (zesvětlení pigmentových skvrn)

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková