MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
je mi 51 let a chtěla bych Vás požádat o doporučení vhodné kosmetiky pro ošetření pokožky obličeje a očního okolí. Mám normální, místy suchou pokožku. na čele a v okolí očí hlubší vrásky. Občas je pokožka, zejména ráno po umytí, suchá a velmi napnutá.
Děkuji za doporučení vhodné kosmetiky. Jana

Dobrý den Jano,

začnu tím že voda na pleť nepatří, pokud si přeci jen obličej vodou opláchnete je důležité vodu z pleti odstranit např. Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  až pak můžete aplikovat krém. To znamená: ráno - osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt , na oční okolí a čelo aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti  (ta obsahuje dvě unikátní aktivní látky, první aktivní látka zajišťuje okamžitý účinek a způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti po dobu 6hodin, druhá aktivní látka zajišťuje dlouhodobý účinek a způsobuje postupné vyplňování vrásek vlastním) , následně překryjete Výživným krémem s kmenovými buňkami z argánie  (Jemný, dobře vstřebatelný krém s vysokým obsahem aktivních látek - arganových kmenových buněk, arganového másla a kyseliny hyaluronové. Specifické složení výrobku zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti. Při pravidelné aplikaci dochází ke zpevnění, hydrataci a výrazné redukci vrásek.) Večer - pleť odlíčíte a očistíte Dvoufázovou odličovací emulzí  , následně dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt, na takto vyčištěnou pleť aplikujete stejně tak jako ráno, lokálně Výplň vrásek pro korekci pleti, překrýt Výživným kréme s kmenovými buňkami z argánie.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, ve svém věku (38 let) stále řeším problémy s akné, ale zároveň se začínají objevovat první vrásky. Potřebovala bych poradit, jakou vhodnou péči zvolit. Děkuji

Dobrý den Heleno, 

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem rpo normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidaňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a optimálně působí na místa projevů akné.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Zklidňuje pleť a je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V totmo kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký ,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,zmatněná a bez viditelných problémů.

V případě dalších problémů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
podle nejrůznějších dotazů a odpovědí v této sekci jsem podle své úvahy zvolila pro péči o pleť tyto přípravky Ryor: dvoufázová odlič.emulze, tonikum Hydroperfekt, pivní masku,krém na černé tečky (nos) ,revit.serum s Au a arg.olejem, denní a noční krém s Au a arg.olejem. Jsem spokojena, přesto se ptám - máte, prosím, pro mě a mou věkovou kategorii jiné doporučení ? Děkuji. Gita
P.S. cca poslední 2 roky se stala problematickou má brada - boláčky, vyrážky...

Dobrý den paní Gito,

děkujeme za váš dotaz.Poduk vám produkty,které používáte vyhovují,tak já osobně bych je neměnila , je vidět že pokožce dělají dobře.Ale pokud by jste přeci jenom chtěla nějakou změnu,tak bych vám doporučila vyzkoušet Sérum s retinolem místo Revitalizačního séra a  Aktivují výživný krém s ASAC III místo denního a nočního Arganu.Všechny ostatní produkty ponechte a používejte je dál,tak jak jste zvyklá.

Sérum s Retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydtační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti.Omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a optimálně působí na místa projevů akné.Toto sérum aplikujte ráno a večer vždy pod denní nebo noční krém.

Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký ,výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,který cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce.Zvyšuje elasticitu a pevnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Regeneruje a hydratuje pokožku. Tento krém je vhodný na denní i noční péči.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit jaké přípravky z vaší řady bych měla používat k celkovému čištění pleti a starání se o pleť? Mám citlivější, suchou pleť, občas se mi tvoří suché šupinky kolem úst a nosu a černé tečky na nose. Nikdy jsem se o pleť moc nestarala a teď bych ráda začala s vaší kosmetikou. Děkuji Jana

Dobrý den Jano,

děkujeme za váš dotaz a věřím,že vybereme produkty ,které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Základem v péči o pleť je důkladné čištění pleti a pro by jste na něj nikdy neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky.Při pravidelné aplikaci je pleť pevná,svěží a rozjasněná.

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém Koenzym Q10 je to speciální přípravek k ošetření očního okolí,který výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť.Zpomaluje proces stárnutí.Zlepšuje regeneraci pleti.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a zároveň redukuje i vrásky.Je vhodný pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti.Tento krém obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i vpřípadě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečisroty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

5) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska obsahuje mořské řasy a minerální látky,které pokožku hydratují a tím jí i zpevňují.Aplikujte na vyčištěnou pleť,nechte 20min. působit a poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosím pěkně o radu. Je mi 45 let, mám smíšenou až mastnou pleť, což mě rozčiluje ohledně stálého lesku pleti. Mám drobné vrásky, spíše minimální, jen mezi očima vrásčitou rýhu. Trpím na ucpávání pórů a tvorbě tzv. černých teček. Děkuji za radu jaké přípravky používat. Jana.

Dobrý den Jana,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to sérum s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a arganovým olejem.Toto sérum optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky.Viditelně stahuje póry.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakt je to jemný,snadno vstřebatelný krém,který posiluje přirozenou kožní mikroflóru.Zabraňuje nadprodukci kožního mazu.Pomáhá proti předčasnému stárnutí pleti.Chrání před modrým světlem z elektoniky. Při pravidelné aplikaci získává pleť matný a hedábný efekt.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vstřebatelný noční krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku.Obsahuje vitamím E - vitamín krásy a mládí.Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček.Aplikujte lokálně na problematické partie,nechte 5-10 min. působit, poté zbytky masky odstraňte pleťovým tonikem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, doporučte mi prosím vhodné přípravky pro mou pleť, která je smíšená, T zóna mastnější, na čele mám docela hluboké vrásky a trochu i kolem očí. Na tvářích mám lehce pigmentové skvrny. Na nose se mi dělají černé tečky ( nebo mám zanešené póry .... nevím zda v tom je rozdíl ) Děkuji

Dobrý den Žaneto,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydtratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a redukukje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zajišťuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Zklidňuje pleť a je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepožíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vstřebatelný noční krém,který zpevňuje a hydratuje pleť.Obsahuje vitamín E - vitamín krásy a mládí.Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda bych abyste mě doporučili prostředky na péči o pleť. Mám problém zejména v oblasti nosoretních rýh a dolní části obličeje, kde pleť již není pevná.

Dobrý den paní Evo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ :

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek.Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

3) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký,výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,který cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce.Zvyšuje elesticitu a pevnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Regeneruje a hydratuje pokožku.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

2x týdně použijte Liftingovou masku s ASC III je to výživná,vysoce účinná maska s vypínacím efektem.Tato maska intenzivně zvyšuje hydrataci,pevnost a elasticitu pokožky.Pravidelvým požíváním dochází k vypínání pleti a vyhlazování vrásek.Aplikujte na vyčištěnou pleť,nechte 20min. působit a poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den.Pořídila jsem si ultrazvukovou špachtli na čištění pleti a hledám produkty k tomu určené.Nikde jsem se ale nedozvěděla přesný postup používání Vašich -tří- produktů a to změkčovadlo na komedony, vodivý gel a změkčující roztok pod ultrazvukovou špachtli. Jaký je v nich rozdíl ? Ten poslední jsem ale v nabídce nenašla. Jaký je tedy správný postup a co použít a kdy.

Dobrý den Jano,

děkujeme za váš dotaz a co se týče ultrazvukové špachtle na čištění pleti,tak v tomto případě použijete pouze jeden produkt a to Změkčující roztok pod ultrazvukovou špachtli.  Tento produkt zakoupíte pouze na značkových prodejnách nebo ho lze objednat u kosmetičky,která pracuje s našimi produkty.

Použijí tohoto přípravku:

Pleť odlíčíte a dočistíte tonikem,poté nanesete na pokožku změkčující roztok.Při čištění špachtlí budete mít navlhčený tampónek roztokem,kterým budete stále navlhčovat pokožku před pohybem ultrazvukové špachtle,aby se vám špachtle lépe klouzala po pokožce.Toto je hloubkové čištění pleti.

Další přípravky jako např: sérum,denní a noční krém zapracujete klasickým způsobem a to ručně.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, potřebovala bych poradit jaký přípravek z vaší řady mám použít na pleť. Mám sklony k zčervenání, tvoří se mi šupinky zejména v okolí nosu a k tomu i červené žilky na nose. Děkuji za pomoc
Marcela

Dobrý den Marcelo,

děkujeme za váš dotaz a na váš stávají problém bych vám určitě doporučila tyto dva produkty.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na nej neměla zapomínat.

RÁNO:

Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krastalů s výrazným zklidňujícím účinkem,vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky.Tento krém působí proti zarudnutí,pleť hydratuje,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.Zároveň posiluje žilní stěny a tím předchází jejich praskání.Je vhodný i do mrazu.

VEČER:

Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
Doporučíte mi prosím nějaké pleťové pečující přípravky, anti age pro věk +45 i s přípravky proti stařeckým skvrnám? Mám smíšenou pleť bez kož.problémů, hodně mimických vrásek, nelíčím se, nepoužívám makeup. V létě pravidelný pobyt venku na slunci, pihy, sem tam stařecké skvrny v obličeji, dekoltu a rukách.
Děkuji!

Dobrý den Jano,

děkujeme,že jste se svým dotazem obrátila na naší poradnu.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na pigmentové skvrny lokálně aplikujte Depigmentační krém je to pleťový krém vyvinutý speciálně pro pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn.Ovlivňuje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn,slunečního záření i věku.

3) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a bezchybnou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

4) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krémn s ASC III je to lehký,výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,který cíleně podporuje trvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce.Zvyšuje elasticitu a pevnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárntí pleti.Regeneruje a hydratuje pleť.

VEČERNÍ OSETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličpovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na pigmentové skvrny opět lokálně aplikujte Depigmentační krém 

4) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková