MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

dobrý den mám dotaz je mi 41let a potrebovala bych poradit mám normalní až smíšenou plet a kruhy pod odočima,poradite mi jake kramy mám použivát dekuji zpozdravem papezova

Dobrý den Michaelo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a vybrala si naší českou kosmeti RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže ván napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komlexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Zajišťuje intenzivní hydrataci a regeneraci pokožky.Redukuje drobné vrásky.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry  a tím zaručuje celodenní ochranu pleti. Hydratuje pleť  a redukuje drobné vrásky. Zklidňuje a působí proti  začervenání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Marixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vstřebatelný regenerační noční krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku. Obsahuje vitamín E- vitamín krásy a mládí. Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska obsahuje mořské řasy a minerální látky,které hydratují pleť a tím jí i zpevňují.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaký krém je vhodný pro mou pleť. Vaší značku používám už dlouho. Na odličení používám dvoufazovku a tonikum. Jako krém pak na den i noc Hydratační 24h krém s aloe a k.h. Používám od Vás také peling :) ale ráda bych se zeptala jaký krém by pro mě byl vhodný jako taková prevence vrásek, stárnutí pleti. Případně zda je v mém věku (27let) vhodné už používat séra či vyloženě oční krémy. Pleť mám normální, nemastí se, na akné netrpím. Děkuji

Dobrý den Aneto,

velice chválím za perfektní péči kterou své pleti věnujete :)

Na oční okolí můžete začít používat Oční krém s koenzymem Q10 - speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.

Na den můžete kombinovat váš krém s Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehký, hydratační krém s obsahem extraktu z mořské řasy a UV filtry. 

Vhodné sérum pro Vás je jednoznačně Kyselina hyaluronová- gel jemné gelové sérum které zajišťuje intenzivní hydrataci. 

Hezký den přeje 

 

Renata Voláková

 

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne vhodného krému na pleť. Mám T-zónu, ktorá je jemne mastná, lesknem sa a líca mám začervenané a citlivé. Ďakujem

Dobrý den Adélo,

základním a tím nejdůležitějším krokem péče o pleť je její důkladné čištění a tím také začneme :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 -speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.

3)Na ostatní části pleti aplikujete Matující krém s pudrovým efektem - lehká, velmi snadno roztíratelná emulze účinně absorbuje kožní maz, díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť. Extrakt z přímořského heřmánku pokožku zklidňuje, zpevňuje a chrání proti volným radikálům.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí -tímto krokem odstraníte načistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 

4)Na ostatní části pleti aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám  - vysoce účinnný jemný krém, působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Extrakty z dubu korkového a mořských řas výrazně snižují zarudnutí pokožky.

Hezký den přeje

Renata Voláková

 

Dobrý den,

již poměrně dlouhou dobu neberu hormonální antikoncepci. Před pár lety jsem vyzkoušela hormonální nitroděložní tělísko, které ovšem s největší pravděpodobností odstartovalo moje problémy s pletí. Po cca 11 měsících mi došlo, že problémem by mohlo být ono, nechala jsem si jej vyjmout, postupně se tyto problémy zmírnily, nicméně stále přetrvávají skoro 3 roky se nemohu akné úplně zbavit. Bez odborné pomoci se tedy nejspíš bohužel neobejdu.

Dobrý den Kateřino,

celkovou péči bych začala očistou zevnitř, neboť ,, Na zevnitř vyčištěný organismus působí zvnějšku používaná kosmetika daleko lépe". A to tak že po dobu 6 týdnů bude 1-2x denně popíjet Čaj Lymfodren -
čaj, jehož účinky se projeví nejen na zdraví, kvalitě pleti a vnitřním stavu organismu, ale také na zlepšení funkce lymfatického systému. Působení čaje Lymfodren je zaměřeno na dokonalé pročištění lymfatického systému, hlavně zlepšení funkce sleziny, která je řídícím orgánem tělesného imunitního systému.

Další neméně důležitý krok je čištění pleti a to ráno i večer!!!

RANNÍ PÉČE

1)Vyčistíte pleť Čistící pěnou s mořskými řasami

 2)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť  - tonikum již NEOPLACHOVAT VODOU !!!

2)Aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem  - vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a extrakt z irisu, dále vitamin A, E a extrakt z mořských řas. Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné, regulaci tvorby mazu, zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Hydratační micelární vodou  nebo Dvoufázovou odličovací emulzí  

2)Pleť kvalitně vyčistíte Čistící pěnou s mořskými řasami

3)Dočistíte Bylinným tonikem na problematickou pleť 

4)Aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem  

Doporučuji kouknout na videočlánek :) http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1344347348-pece-o-aknotickou-plet---videoclanek 

Doplňková péče :

Antiakné roll-on - napomáhá VÝRAZNĚ redukovat aknotické projevy, nanášejte bodově několikrát denně již při prvních příznacích.

Gelová maska slupovací  - hluboko čisticí gelová maska obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry. Při aplikaci postupujte podle návodu na obale.

Hodně úspěchu s Ryorem :), BUDEME MOC RÁDI KDYŽ NÁM DÁTE VĚDĚT, TŘEBA PO PRÁZDNINÁCH, JAK JSTE SPOKOJENÁ :)

Hezký den přeje 

Renata Voláková

 

Dobrý den, je mi 57let, má pleť je lesklá v T zóně, jsem zvyklá se každý večer a ráno po očištění pleti krémovat a hledám vhodný pleťový krém. můžete mi nějakou serii z řady RYOR doporučit? Děkuji

Dobrý den Yvetto,

velice ráda Vám doporučím vhodný krém pro Váš typ pleti, dovolím si navrhnout i čištění pleti :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  , tonikum již NEOPLACHOVAT VODOU.

2)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  - Matrixyl restrukturalizující kožní 3D sítě je zaměřen především na citlivé oční okolí, vypíná a vyhlazuje vrásky.

3)Na ostatní čási pleti aplikujete Matující krém s pudrovým efektem - lehká, velmi snadno roztíratelná emulze účinně absorbuje kožní maz a díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Hydratační micelární vodou  -  tímto krokem odstraníte načistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  

4)Na ostatní části pleti aplikujete Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z mořské řasy  - lehký, jemný krém s obsahem kmenových buněk z mořských řas a vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové. Významně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a hydratuje pleť.

Hezký den přeje 

Renata Voláková

 

Mam suchou pleť a rty, taktéž dlouhé vlasy (odbarvovane dlouhodobě doma). Jaké přípravky bych měla používat. Děkuji

Dobrý den Jano,

pro Vaše vlasy doporučuji tuto ucelenou péči :

Pivní šampon s keratinem -
Vysoce moderní složení šamponu zahrnuje chmelový extrakt a keratin, dodává vlasům objem, lesk, pevnost a zajišťuje jejich šetrné mytí i regeneraci.

Pivní balzám na vlasy s keratinem - vysoce regenerační a posilující oplachová péče. Doporučuji kombinovat s Vlasovým keretinem.

Bezoplachový Vlasový keratin sprej -Výjimečný vlasový přípravek zajišťuje nejen výbornou rozčesatelnost vlasů, ale i jejich hloubkovou regeneraci. Obsahuje rostlinný keratin, komplex aminokyselin a panthenol. Vlasy jsou po aplikaci pevné, pružné a lesklé. Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy a pokračujte v běžné úpravě vlasů.

PÉČE O PLEŤ

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  , ihned následuje aplikace Extra výživného krému s arganovým olejem - zabraňuje pocitu suchosti, vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

Večer očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  , následuje dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  , v tuto chvíli je pokožka připravena na aplikaci Extra výživného krému s arganovým olejem .

1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku  - maska obsahuje chmelový extrakt, bio arganový olej, skvalen a vitamin E. Využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

Na rty používejte Konopný výživný gel  - okamžitě promastí extrémně suchá místa, výrazně regeneruje.

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje 

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, jsem velmi štíhlé postavy, má tvář je tudíž ,,bez tuku,, povadlá a vráskatá , kolem úst, očí,. Jakou by jste mi doporučili celkovou péčí, jaké produkty?
Děkuji.

Dobrý den Ivo,

velice ráda Vám vyberu přípravky přesně na míru :)

Jdeme rovnou na to a to pěkně popořádku :

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - výjimečné pleťové tonikum s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek.

2)Aplikujete, včetně očního okolí a dekoltu - Denní sérum s magnólií a mechem - při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci a redukuje projevy stárnutí.

3)Následuje překrytí séra Aktivujícím výživným krémem s ASCIII - UNIKÁTNÍ krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a minimalizuje tak tvorbu vrásek a redukuje vrásky stávající. 

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tímto krokem odstraníte načistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra a krému.

3)Aplikujete, včetně očního okolí a dekoltu Noční sérum se sněžnou řasou  - sněžná řasa, která je charakteristická svou mimořádnou odolností a množstvím živin, efektivně posiluje kožní bariéru, zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. gen dlouhověkosti !!!!! Je to takový malý ZÁZRAK :)

4)Sérum překryjete Aktivujícím výživným krémem s ASCIII 

Jako tzv. třešničku na dortu doporučuji naprosto jedinečný a nepřekonatelný Kolagenový gel na vrásky  -Přípravek obsahující dvě cíleně vybrané aktivní látky, ASC III a Kalpariane, které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezují tvorbu vrásek.
ASC III je látka na bázi lipozomu, která působí na nervové zakončení buňky, kde cíleně ovlivňuje na daném, určitém místě tvorbu vlastního kolagenu III, který je pro kvalitu pleti zásadní.
Kalpariane je extrakt z hnědé mořské řasy. Stimuluje (urychluje) tvorbu kyseliny hyaluronové a zvyšuje tak hydrataci pleti až o 8O%.
Obsahuje také omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které zpevňují pokožku a působí proti rozpadu (degradaci) kolagenu v pokožce.
Vysoká koncentrace aktivních látek v přípravku je zárukou 100% účinnosti :). Aplikovat můžete denně jako nadstandartní noční přípravek nebo jako masku 2x týdně.

Hezký den přeje 

Renata Voláková

 

Dobrý den,
se značkou zkušenosti nemám, ale chtěla bych ji na doporučení začít používat. Má pleť je celá spíše mastná, t-zona opravdu hodně. Když ráno nanesu makeup, po pár hodinách už se celá lesknu, nejvíce mezi obočím. Zároveň mě trápí černé tečky na nose a rozšířené póry v oblasti pod očima. Sem tam se mi také udělá větší pupínek.
Mohla bych Vás poprosit o radu, jaké produkty by byly ideální, počínaje tonikem, až po noční krém?
Děkuji, Tereza

Dobrý den Terezo,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika na problematickou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem toto sérum má vysoký obsah kyseliny hyaluronové a arganového oleje, má optimální hydratační účinek a viditelně stahuje póry.

3) Jako denní krém použijte Matující krém s pudrovým efektem je to lehká,velmi snadno roztíraztelná emulze ,která optimálně hydratuje pleť. Vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu.Účinně absorbuje kožní maz.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužijte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika na problematickou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

4) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol,který ovlivňuje a napomáha řešit vetšinu zásadních problémů pokožky.My tento krém definujeme,jako krém na jakékoliv pupínky,které už nejsou problémem pouze náctiletých.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na černé tečky použijte 1 x týdně Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček.Aplikujte lokálně na problematické partie,nechte 5-10 min. působit, poté smyjte vodou nebo pleťovým tonikem.

Na občasné pupínky použijte Aknestop Roll-on je to oblíbený přípravek,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedokonalosti na pleti. Použijte nekolikrát denně i při prvních příznacích akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
využívám nabídky a poněvadž jsem s některými produkty Vaší fy. spokojená, prosím o doporučení, které by byly pro mne nejvhodnější.
Je mi 74 let, mám suchou pleť, vrásčitou, hlavně pod nosem a výrazné rýhy od nosu k ústům, které mi způsobují v této oblasti povislé tváře.
Děkuji za doporučení. Alena Rohová

Dobrý den Aleno,

velice ráda Vám doporučím přípravky které budou pro Vaši pleť to nejlepší. Dovolím si nabídnou ucelenou péči, tedy od čištění až po pleťovou masku :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - výjimečné pleťové tonikum s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek.

2)Lokálně - oční okolí, nosoretní rýhy, aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti -
Kombinace dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek včetně vrásek v oblasti očního okolí očí, rtů, krku i rukou.

3)Následuje aplikace Extra výživného krému s arganovým olejem  - jedinečný jemně mastný krém s vysokým obsahem BIO arganového oleje, posiluje ochrannou bariéru pokožky, vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tímto krokem odstraníte načistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Následující postup je stejný jako ráno, tedy lokálně Výplň vrásek pro korekci pleti následuje překrytí Extra výživným krémem s arganovým olejem .

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku - využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

Hezký den přeje 

Renata Voláková