MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Prosím o informaci , zda při použití samoopalovacího mléka je možno chodit na slunce,ev. se mirně opalovat a pokud ano , tak zda je nutno používat krémy s ochranným faktorem?

Dobrý den,

po aplikaci Samoopalovacího mléka můžete chodit na slunce a opalovat se, samozřejmostí ale je použití  opalovacích přípravků Sun Care (pokud se tedy budete opravdu opalovat) jinak postačí aplikace krémů s UV ochrannou z řady Cílená UV ochrana pleti   .

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, kosmetiku Ryor používám přes 30 let. Vždy si koupím některý z krémů na denní a noční použití. Protože je mi skoro 60 let, ráda bych se od vás dozvěděla, které produkty jsou pro mne vhodné. Mám hodně suchou pleť. Nepoužívám pleťové vody ani mléka. Pouze krémy na obličej, tělo a ruce.
Moc děkuji, Yvona Eliášová

Dobrý den Yvono, to že nepoužíváte nic na čištění pleti je velice špatné, protože NEJDŮLEŽITĚJŠÍ úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění.Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!! Navrhnu vám velice jednoduchý manuál který vám zabera minimum času,ale výsledek bude maximální :)

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť , hlavně žádná voda, ta na pleť nepatří neboť pokožku vysušuje a dráždí. Na TAKTO vyčištěnou pleť naneste Výživný krém s kmenovými buňkami s argánie - výživný krém s vysokým obsahem aktivních látek jako jsou např. kmenové buňky z argánie které redukují vrásky až o 26 %, arganové máslo které pokožku vyživuje a regeneruje a také kyselina hyaluronová zajišťující hloubkovou hydrataci. 

Večer odlíčíte s vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následovat bude dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na TAKTO vyčištěnou pleť aplikujete Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť - vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť, zabraňuje pocitu suchosti kůže a posiluje ochrannou bariéru pleti :)

Takto vypadá základní péče, můžete k ní samozřejmě přidat také výživu v podobě pleťové masky např. Pivní regenerační pleťová maska a odstraňování odumřelých (suchých) buněk z povrchu pokožky za použití Enzymatického peelingu .

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den.Mám suchou a vrásčitou pleť .Dlouhodobě (možná už 20 let) používám Vaše výrobky,jako jsou Tradiční mandlový krém ultramastný,Výživný krém s mandlovým olejem,Výživný krém s přírodními oleji.Myslím,že nastal čas pro změnu a potřebuji poradit s výběrem Vašich krémů.Líbí se mi Výživný krém s kmenovými buňkam z argánie.Doporučujete používat ho 2 měsíce,ale pak nevím,který z dalších krému si vybrat.Pleť jsem si začala čistit Pleťovým mlékem Arnika a micerální vodou.Můžete mi poradit?
Další dotaz se týká atopického ekzému dcery.Má dvě malé děti,nepřetržitě kojí 3,5 roku a nechce s kojením ještě přestat.Zhoršil se ji atopický ekzém,hlavně na horních končetinách a nejvíce na rukách.Končetiny ji svědí,drbe se.Vím,že krémy tento problém nevyléčí,ale pokud by alespoň mohla potlačit svědění a nebo mohla pomoci k obnovení kožního filmu,bylo by to dobré.Můžete mi poradit i s tímto problémem,jestli Vaše výrobky z konopí by stály za zkoušku? Předem děkuji za odpověď. Žaloudková

Dobrý den Jano, hned na začátku vás upozorním na to, že špatně čistíte pleť. Večer nejprve pleť vyčistíme odličovačem, což je Hydratační micelární voda a Dvoufázová odličovací emulze či mlékem a následně dočišťujeme tonikem nebo pleťovou vodou. Potom teprve následuje aplikace krému. Pro vás to tedy znamená, že večer nejprve použijete Pleťové mléko čistící Arnika pro suchou a citlivou pleť  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následovat bude dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Ráno na osvěžení a očištění pleti použijete pouze pleťové tonikum, hlavně žádná voda na pleť, to znamená : neoplachovat tonikum z pleti vodou a už vůbec ne, omývat pleť vodou!!! Co se týká krémů, jednoznačně doporučuji Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie - ten můžete používat jak dlouho chcete, pouze je zmíněno, že jeho používání by mělo být MINIMÁLNĚ po dobu 2 měsíců a to proto, aby bylo dosaženo ideálních výsledků. Aplikace ráno i večer, vždy na DŮKLADNĚ vyčištěnou pleť ! Dle libosti můžete ještě překrývat, třeba Tradičním mandlovým krémem ultramastným, záleží jen na vašem pocitu :)

Jak na ekzem ? Je velice důležité aby vaše dcera na mytí celého těla a hlavně rukou používala Konopný sprchový olej , žádná mýdla která pokožku drážďí a vysušují. Postižená místa je pak důležité pravidelně promazávat a to v první fázy Konopným výživným gelem  - ten okamžitě promašťuje extrémně suchá místa, výrazně napomáhá obnově ochranného kožního filmu. V další fázy, až se pokožka zklidní bude dostačující promazávání Konopným tělovým mlékem - to obsahuje, stejně tak jako Konopný výživný gel, kanabidiol (CBD) ten ovlivňuje pokožku v zásadních hodnotách a parametrech, napomáhá ovlivnit většinu problémů pokožky souvisejících s přesušenou kůží, mírní podráždění a výrazně zkvalitňuje, zlepšuje a tonizuje pokožku. Součástí přípravku je i konopný olej, kyselina hyaluronová, avokádový a jojobový olej a bambucké máslo zvyšující ochrannou barieru pokožky, která je u velmi suché, citlivé pokožky nedostatečná

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den,
chtěla bych poradit co mám používat na pleť. Pleť bez krému vypadá jako kdyby byla natřená bezbarvým lakem na nehty (slupka). Mám dvě místa, kde se tvoří kolo (cca 2cm) červeně zbarvené - rozšířené žilky a lesklé. Tvoří se mi to v dolní části obličeje, kde jsem před lety prodělala zubní zákrok - může to mít s tímto souvislost ? Pleť má sklon červenat. pořád mám pocit, že se musím neustále mazat. Vždy jsem používala spíše hydratační krémy, teď asi měsíc jsem používala krém od MIXA na citlivou pleť, malinko to bylo lepší, ale pořád mám pocit masky na obličeji. Děkuji.

Dobrý den Kateřino,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty ,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky.Při pravidelné aplikaci je pleť,pevná,svěží, rozjasněná a postupně je pleť zbavena suchosti.

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém Koemzym Q10 je to speciální přípravek pro ošetření očního okolí,který výrazně zvláčňuje  a zpevňuje pleť.Zpomaluje proces stárnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně rdukuje vrásky.Je vhodný pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti s vráskami.Tento krém hydratuje,vyživuje a regeneruje pokožku.Při pravidelné aplikaci je pleť vláčná,rozjasněná a zklidněná.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel

4) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

5) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x až 2x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska obsahuje mořské řasy a minerální látky,které pokožku hydratují a tím jí i zpevňují.Aplikujte na vyčištěnou pleť ,nechte 20min. působit a poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, můžete mi prosím poradit jak si poskládat péči o pleť? Mam poměrně suchou pokožku, tvoří se mi často šupinky, přitom se mi ale stále tvoří bílé i černé pupínky, mám pocit, že čím dál víc. Dosud jsem pouzivala Ryor hydratacni micelarni vodu asi rok, teď jsem zkusila Ryor odlicovaci dvoufazovou emulzi. Pote používám Ryor tonikum pro suchou a citlivou pleť. Nakonec namažu Ryor pivnim pletovym kremem. Takto pečuji o pleť ráno i večer. Pleť je ale snad čím dál víc pupinkata a šupin se taky nějak nedokážu zbavit. Máte pro mě nějaké rady? Děkuji Jitka

Dobrý den Jitko, 

zůstaňte prosím u Dvoufázové odličovací emulze a na večerní dočištění a ranní čištění u Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť , VELICE DŮLEŽITÉ je neoplachovat tonikum nikdy vodou a vodu na pleť vůbec NIKDY nenanášet, to znamená ani při mytí vlasů, vždy musíte vodu z pleti odstranit pleťovým tonikem !!! Také je velice důležité pravidelně 1x týdně používat Enzymatický peeling - ten obsahuje AHA-kyseliny a enzym které jemně a cíleně odstraňují zrohovatělou (to je to co vám vytváří na pleti šupinky) vrstvu pokožky a tím sjednocují pleť. Krém doporučuji vyměnit za Konopný korekční krém pro problematickou pleť - ten obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Součástí přípravku je také kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci. Pokud by byl pro vás málo výživný a pokožka by byla stále šupinatá, překryjte krém Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami  tento krém je díky obsahu arganového a bambuckého másla ideální pro pleť s tvorbou šupinek. Obsažený kanabidiol (CBD) opět zaručí rychlou regeneraci. Krémy aplikujte ráno i večer, vždy na důkladně vyčištěnou pleť.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, prosím o radu na celkovou péči o pleť. Mám sušší pokožku na tvářích, T -zonu s černými tečkami, ale zároveň se mi na nose dělá kuperoza. Začínají vrásky kolem unavených očí. Za rady děkuji.

Dobrý den Lucie, 

děkujeme za váš dotaz, hned v úvodu vás upozrním na to, že NEJDŮLEŽITĚJŠÍ úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění !!! Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl! . Jak správně čištění pleti provádět? Nejprve pleť vyčistíme odličovačem či mlékem a následně dočišťuje tonikem nebo pleťovou vodou. Potom teprve následuje aplikace krému. Ráno se pleť přečistí pouze tonikem a následně se aplikuje ochranný krém.  A teď podrobný postup péče o vaši pleť:)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a vyčistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří)

2)Na oční okolí nanesete jemným vklepáním Výplň vrásek pro korekci pleti 

3)Pro začátek bych doporučovala, vzhledem k problémům vaší pleti Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám a to z tohu důvodu, že je to jedinečný krém s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru a to díky obsažené probiotické kultuře (Lactobacillus pentosus) Tím pádem by to mělo vyřešit všechny problémy vaší pleti najednou :)

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. 

2)Následuje dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť

3)Na oční okolí nanesete Výplň vrásek pro korekci pleti

4)Na ostatní části pleti aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám.

Při pocitu suchosti je možné krém ještě překrýt Krémem s amarantovým olejem 

Lokálně, na místa s výskytem černých teček aplikujte 1x týdně Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.Při aplikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, potřebovala bych poradit s celkovou péčí o pleť. Musím přiznat, že jsem s pletí nikdy neměla velké problémy, a proto jsem jí ani nevěnovala mnoho času, což bych ráda změnila. Přece jen už je načase. Moje pleť má spíše tendenci k tomu být sušší, snad kromě nosu, akné mě nikdy netrápilo. Občas mi na bradě v souvislosti s menstruačním cyklem vyskočí ojedinělý pupínek. Většinou nepoužívám make-up, jen řasenku a rtěnku. Večer na obličej používám čisticí vodu či gel, ale nemám jednu ustálenou značku. Kromě přípravku na čištění pleti bych ráda začala pravidelně využívat i krém/krémy, které by pleť hydratovaly a ideálně působily i proti pomalinku začínajícím vráskám. Předem moc děkuji za radu, s péčí o pleť jsem to doteď spíše "flákala", tak bych chtěla začít znovu a tentokrát pořádně s využitím správných a doplňujících se produktů.

Dobrý den Kateřino,

nikdy není pozdě :), velice ráda vám sestavím kompletní péči. Jak tedy na to ?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou), na takto vyčištěnou pleť aplikujete Výživný krém s ceramidy - vysoce účinný, výrazně hydratační krém který zvyšuje pevnost a pružnost pleti. 

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na takto vyčištěnou pleť nanesete Výživný krém s ceramidy. 

Také si můžete dopřát vydatnou dávku hydratace a to pravidelným používáním Kolagenové masky s kyselinou hyaluronovou  - superjemná maska z biocelulózy, která se po aplikaci na pokožce perfektně přizpůsobí jako druhá kůže. Maska obsahuje aktivní látky jako kolagen, kyselina hyaluronová, aloe vera a dalších. Ty pleť hydratují, zklidňují a zároveň zjemňují vrásky a zlepšují pevnost a pružnost pleti. Výsledkem je vláčná, jemná a zářivá pleť

Mějte prosím na paměti že NEJDŮLEŽITĚJŠÍ  úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění.

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den paní Renato,

děkuji za odpověď na otázky ohledně použití galvanické žehličky.
Bohužel jsem se z ní dozvěděla pouze to, co je k dispozici na stránkách Ryoru.
Nikoliv odpovědi na otázky "b" (myslím například jaké sérum zažehlit a kterým číslem programu to udělat), "c" a ani "d"
Můžu vás požádat o důslednější odpověď?
S díky a pozdravem
Malinka

Bohužel vám jinou odpověď, než ve vašem předchozím dotazu dát nemohu, z NAŠÍ nabídky pod galvanickou žehličku patří POUZE TYTO TŘI produkty. Ostatní naše produkty NELZE pod galvanickou žehličku použít. U galvanické žehličky je složitější a omezené. Musíte používat pouze tyto tři přípravky (z nabídky RYOR). Tedy žádný libovolný krém, žádná séra dle Vašeho výběru. Musí to být opravdu přípravky, které jsou speciálně měřené na vedení galvanického proudu. Teoreticky by šlo  k Výživnému gelu pod galvanickou žehličku přidat sérum dle libosti, ale ta účinnost tam určitě už nebude taková. Tudíž jsem vám odpověděla na b) i d) :jiný krém použít nemůžete, přípravky na celulitidu z našeho sortimentu nevedou galvanický proud.  c) vzhledem k tomu, že je dnes na trhu obrovský výběr galvanických žehliček (i NuSkin) musíte se řídit pokyny výrobce. 

My obecně jsme spíše příznivci ultrazvuku. Přípravky pro galvaniku jsme vytvořili kvůli velké poptávce. Proč preferujeme ultrazvukovou hlavici? Můžete použít jakékoliv sérum nebo masku, dle Vašeho problému (akne, hydratace, vyplnění vrásek, výživa pleti, celulitida....), přidáte vodivý gel a stačí zapracovat :)

V případě nejasností pište, velice rádi na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata 

 

Dobrý den, mám galvanickou žehličku NuSkin. Chtěla bych si koupit produkty pro galvanizaci od Ryoru. Ale nevím:
a) zda-li je možné je použít pro tento typ žehličky
b) jaké produkty mi doporučíte pro můj věk (52 let)
c) jaké číslo programu zvolit pro jaký konkrétní produkt
d) máte produkt i na galvanizaci celulitidy?
Děkuji za vyjádření
Malinka

Dobrý den Malinko :), 

níže podropný popis jak naše přípravky pod galvanickou žehličku fungují

Ošetření galvanickou žehličkou (ionoforéza) vyžaduje specifické přípravky na ošetření. Nelze používat běžné funkční přípravky, ale pouze přípravky – speciální gely, které mají příslušný elektrický náboj a zaručují určitou, přesně zadanou funkci.

Výhody gelů Ryor pod galvanickou žehličku
Gely jsou plněny do hygienických 50 ml dávkovačů.
Jestliže jsou použity 4 ml od každého přípravku – tedy gelu č. 1 a gelu č. 2
(stejné množství jako 1 ampule), vystačí jedno balení obou přípravků na 12 kompletních ošetření.
Cena jednoho ošetření za použití obou typů gelů – tedy gelu č. 1 a gelu č. 2 je přibližně 65 Kč.
Princip použití gelů
Důkladně vyčistěte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze nebo Pleťovým mlékem čisticím dle typu pleti a dočistěte tonikem dle typu pleti.
Příprava pleti na ošetření galvanickou žehličkou - dočištění, hydratace pokožky.
Pleť dočistíte Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku.
Aplikujte 1. Čistící gel pod galvanickou žehličku (-) – následuje práce s galvanickou žehličkou (-),
jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, je nutné přidat na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší.
Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku dokonale odstraníte zbytky gelu.
Nyní na pleť naneste 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a přepněte žehličku do polohy s plusovou polaritou,
kdy zapracujete 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a zároveň se vytahujete nečistoty,
které se uvolnily při 1. kroku.
Jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, přidejte na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší
Na závěr - po ukončení celého procesu je nutné pleť vyčistit Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku

  1. Čistící gel pod galvanickou žehličku https://eshop.ryor.cz/x8185/1.-cistici-gel-pod-galvanickou-zehlicku
  2.  Vyživující gel pod galvanickou žehličku https://eshop.ryor.cz/x8186/2.-vyzivujici-gel-pod-galvanickou-zehlicku

Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku https://eshop.ryor.cz/x8187/zvlhcujici-roztok-pod-galvanickou-zehlicku  

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den. Prosím o sestavení péče pro moji pleť na jarní a letní období. Je mi 63 roků. Moje pleť vykazuje povolené obličejové kontury a ostré nosní rýhy. Při sestavení prosím o využití sér ( ty prosím ponechte ze současné péče), očního, denního a nočního krému a masky. Moje poslední péče : ráno - tonikum, sérum s retinolem, sérum na oční okolí, aktivující výživný krém s ASC III ( tento krém využívám již 2x).
Večer - pleť. mléko, tonikum, kolagenový krém na vrásky, sérum na oční okolí a aktivující výž. krém s ASC III. Děkuji a přeji všem pevné zdraví. Alena

Dobrý den Aleno,

vaše péče je přímo ukázková, staráte se o pleť znamenitě :). Používáte ty nejlepší a nejůčinější přípravky, není prakticky důvod nic měnit, krémy i séra které používáte jsou určené na celoroční péči, tedy i na jaro a léto. Jediné co bych vyměnila je oční péče a to za Výplň vrásek pro korekci pleti . Také bych doporučovala zařadit 1x týdně Enzymatický peeling ten cíleně a jemně díky obsaženým AHA-kyselinám a enzymu odstraňuje odumřelé buňky a tím urychluje obnovu pokožky.  Ideální maska pro váš typ pleti je Lifting maska s ASCIII ta obsahuje směs lipozomů ASC III, které ovlivňují nervová zakončení buněk, aby začala produkovat kolagen III. Dále jsou obsaženy hedvábné proteiny, avokádový a jojobový olej. Pravidelným ošetřováním dochází k vypínání pleti a vyhlazování vrásek.

Z Ryoru zdraví Renata:)