MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobry den,
pouziva se urychlovac rustu vlasu soucasne s keratinem a nebo to neni potreba? Diky!

Dobrý den Hanko,

můžete, ale nemusíte :), je to jen na Vás, každý z nich totiž plní jiný úkol.

Vlasový keratin sprej - výjimečný vlasový přípravek zajišťuje nejen výbornou rozčesatelnost vlasů, ale i jejich hloubkovou regeneraci. Obsahuje rostlinný keratin, komplex aminokyselin a pantenol. Vlasy jsou po aplikaci pevné, pružné a lesklé. Aplikujte na umyté,  ručníkem vysušené vlasy a pokračujte v běžné úpravě vlasů. To znamená, že tento přípravek nepodporu růst vlasů, ale stará se o kvalitu Vašich stávajících vlasů a aplikujete se standarně do vlhkých vlasů po umytí. ( Možno ale také aplikovat, dle potřeby i do vlasů suchých )

Urychlovač růstu vlasů - 3 měsíční kůra - vysoce účinný přípravek s obsahem aktivního komplexu aminokyselin, vitaminů a přírodních extraktů podporuje INTENZTIVNĚJŠÍ RŮST VLASŮ. Vlasy při pravidelné aplikaci viditelně zhoustnou, jsou silnější a pevnější. Obsažené aktivní látky upravují vývojové cykly vlasů, a tím zajišťují jejich aktivní růst. Vmasírujte prsty do pokožky hlavy pravidelně ráno i večer po dobu 3 měsíců !!!!!!

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, kosmetiku Ryor mám moc ráda, používala jsem řadu s mořskými řasami, je skvělá, ale ráda bych zkusila i něco jiného. Je mi 47 let, pleť mám smíšenou, mastnější T-zónu, se sklonem k pigmentovým skvrnám (hlavně v létě, hodně sportuji venku). Kolem očí mám jemné vrásky, pak vrásku u kořene nosu a jemné nosoretní rýhy. občas mám kruhy pod očima, ale jinak mě netrápí žádný zásadní problém s pletí.

Jinak vám moc fandím, vaši kosmetiku upřednostňuji už léta a hodně ji doporučuji.

Děkuji za odpově´d a ať se vám daří.

Lenka

Dobrý den Lenko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. 

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální  a smíšenou pleť 

2) Na pigmentové skvrny aplikujte Depigmentační krém tento krém, ovlivňuje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn,intenzivního půsebení slunečního záření i věku.Projasňuje pokožku a sjednocuje barevný tón pleti.

3) Na oční okolí  a hlubší vrásky v obličeji lokálně aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Zajišťuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejemje to lehce vstřebatelný denní krém, který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje celodenní ochranu pleti.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Zklidňuje a působí proti začervenání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v připadě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozuptné ve vodě.

3) Na pigmetové skvrny opět aplikujte Depigmentační krém 

4) Na oční okolí a hlubší vrásky v obličeji opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem  tento krém obsahuje aktivní látky,které cíleně působí na tvorbu kolagenu,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,ráda bych se informovala jak pečovat o plet ted na podzim avzimě? používámdenní a noční krém na nor.+smíšenou plet,oční krém Q10,krémna pigmentové skvrny.a hodně se má plet zlepšila.proto bych ráda uvitala radu o péči ted na zimu.prosím napište mi seznam produktů.

děkuji

Dobrý den Jano,

podle toho co jste napsala usuzuji, že máte smíšený typ pleti. Bohužel nevím jaký druh krému z naší řady Normální a smíšená pleť používáte. Depigmentační krém používejte celoročně,vždy jako první a na něj následně aplikujte denní nebo noční krém. Ideální denní přípravek pro Váš typ pleti na zimní období je Výživný krém s ceramidy  nebo Výživný krém s klíčkovým a měsíčkovým olejem . Na noc doporučuji Noční krém s mořskou řasou . Velice důležité je nezapomímnat na důkladné čištění pleti a to ráno i večer, viz. odkaz http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1337083681-videoclanek--naucte-se--spravne-odlicovat-a-cistit-plet!-je-to-zaklad!/ 

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

  

Renata Voláková

 

Dobrý den rád bych se zeptal jak správně použít duo aktivní krém 15spf popř tři 30spf jestli mám nejdřív použít můj běžný krém a pretrit ho tímto nebo opačně nejdřív tento a pak můžu svůj běžný
Díky moc

Dobrý den Radime,

Dou-aktivní krém SPF15, Trio-aktivní SPF30 https://eshop.ryor.cz/qx19/cilena-ochrana-pleti oba přípravky jsou tzv. hotový produkt ( hydratuje, vyživuje, regeneruje, chrání ..) tudíž už není nutné kombinovat s žádným jiným krémem. Pokud by jste přeci jen chtěl, vždy aplikujte SPF15, SPF30 jako POSLEDNÍ krok(tzn. na Váš oblíbený krém )

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Prosime o doporucenie denneho a nocneho kremu s pletou so sklonom k akne a pig.entove flaky. Za poradenie vhodnej kozmetiky dakujeme.

Dobrý den paní Anno,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum, které má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinek.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí. Zajišťuje vysokou hydrataci  a regeneraci pokožky. Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Lehký ochranný krém s rostlinnýmí extrakty je to jemný,dobře vstřebatelný krém s obsahem fermentovaného extraktu z medu černé včely a rostlinnými výtažky. Tento krém posiluje přirozenou kožní mikroflóru. Zabraňuje nadprodukci kožního mazu. Pomáha proti předčasnému stárnutí.Chrání před modrým světlem z elektroniky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v pořípadě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký, hydratační krém, který je vhodný pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků.Obdsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, je mi 50 let, jsem plnoštíhlé postavy a nikdy jsem nepoužívala žádnou pleťovou kosmetiku. Na doporučení kamarádky, která tuto poradnu využila a je s doporučenou kosmetikou RYOR velmi spokojená, si dovoluji požádat o odbornou radu :-)
Donedávna jsem něla smíšenou, spíše mastnější pleť, během poslední doby se mi radikálně změnila na suchou a svědivou, a současně s tím se mi uplně přestaly mastit i vlasy. Pleť mam bezproblémovou, bez výraznějších vrásek. Pouze jemné kolem očí. Nemaluji se a nepoužívám žádný make-up. Vzhledem k tomu, že zatím nemám žádnou zkušenost s žádnou kosmetikou, nedokážu napsat, jestli jsem alergicka na nějaké složky. Jediné s čím mám problém je cokoli s obsahem alkoholu, po tom mi zčervená kůže na tvářích. Proto jsem si vybrala na začátek Vaši přírodní kosmetiku. Děkuji za odpověď a hezký den. S pozdravem Fabiena

Dobrý den paní Fabieno,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je dokonalé čištění a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý a i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

3) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zajišťuje zpevnění,hydrataci a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o sestavení pravidelné péče pro mou problematickou pleť. Je mi 27 let a pleť mám mastnou. Vždy jsem trpěla na lehčí akné( sem tam nějaký pupínek), ale od doby co jsem před dvěma měsíci vysadila po deseti letech antikoncepci, se mi pleť zhoršila a připadám si jako v 16 letech :). Zároveň trpím na černé tečky na nose a bradě.
Moc děkuji. Veronika

Dobrý den Veroniko, 

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť ajaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační, který je vhodný normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD) ,který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,zmatněná a bez viditelný problémů.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Na pleť aplikujte Čistící pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť ,která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz,dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pokožky.

3) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

4) Jako noční krém použijte opět Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na černé tečky použijte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček. Aplikujte lokálně na problematické partie, nechte 5-10 min. působit a poté smyjte vodou nebo pleťovým tonikem.

Dalším pomocníkem v boji proti akné je Aknestop roll-on je to olblíbený přípravek ,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.Použijte ho několikrát denně i při prvních příznacích akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den.
Prosím o sestavení péče pro moji pleť přes zimní období. Je mi 62 roků. Moje pleť vykazuje povolené obličejové kontury a ostré nosní rýhy. Na nose a bradě je pleť mastnější ( černé tečky). Při sestavení prosím o využití sér, očního, denního a nočního krému. Jako doplnění i vhodné plěťové masky. Pro orientaci doplňuji i poslední péči. Denni sérum s magnolií a mechem + krém s kyselinou hyal a kmenovými buňkami, noční sérum se sněžnou řasou + aktivující výživný krém s ASC. Čištění dvoufázová emulze a tonikum. Velice děkuji a přeji pěkný den.
Alena Pardubice

Dobrý den paní Aleno, 

děkujeme za váš dotaz a velice vás chválím za úžasný výběr produktů a dokonalou péči o vaší pleť. Některé produkty vám zanechám a za některé vám nabídnu jiné.

Níže vám napíši jak je správně používat:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné peťové tonikum,které má hydaratční a vypínací účinek.

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinek.Zlepšuje srtukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky. Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make -up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej aplikujte Kolagenový gel na vrásky tento přípravek ovlivňuje tvorbu nejvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezuje tvorbu vrásek. Vysoká koncentrace aktivních látek v přípravku zajišťuje  při pravidelném používání viditelný efekt.

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III  

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1 x až 2 x týdně použijte Liftingovou masku s ASC III je to výživná,vysoce účinná maska s vypínacím efektem. Obsahuje aktivní látku ASC III,která podporuje tvorbu kolagenu v pokožce. Intenzivně zvyšuje hydrataci,pevnost a elesticitu pleti.Pravidelnou aplikací dochází k vypínaní pleti a vyhlazování vrásek.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Renata Voláková

 

Dobry den,
Chtela bych pozadat o pomoc s vyberem kosmetiky. I pres muj vek trpim problemovou pleti,pupinky temer kazdy den,ale taky suchou odlupujici kuzi kolem a v oboci a nekdy v oblasti kolem nosu. Nektere vyrobky na problematickou plet mi tyto mista jeste vysusuji,plet je po nich napnuta. Potrebovala bych tedy nejak nakombinovat pripravky na odliceni i na jeji osetreni. Dekuji predem za radu

Dobrý den Barboro,

problém často pramení z výběru nevhodné kosmetiky která obsahuje třeba zbytečně moc alkoholu apod. U nás se zaměřujeme především na byliny a jedinečné aktivní látky :) a na kvalitě pleti je to potom opravdu znát. Níže postup jak by jste měla o svou pleť pečovat.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tonikum nikdy neoplachovat vodou !!

2)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť - jedinečný přípravek určený pro pleť které už není -náct, ale jak na potvoru :) se na ní stále tvoří pupínky a různé nedokonalosti. Obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Součástí přípravku je také kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  ( vůbec se nebojte její jemně mastné textury ) - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistěte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť dle potřeby je možné na místa extrémně suchá aplikovat Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  ten obsahuje kmenové buňky které spouštějí rychlou regeneraci.

Velice důležitý a praktický pomocní je Aknestop roll-on - obsahuje směs esenciálních olejů a extrakt z irisu a ty se postarají o to, aby se Vaše akné zaleklo a už se netvořilo :). Doporučuji nosit stále při sobě a aplikovat bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné. 

1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Gelovou slupovací masku - maska je hluboce čistící a díky složení přípravku a aktivním látkám napomáhá dokonale vyčistit pleť. 

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč na e-shopu nelze objednat tyto dva produkty: RYOR Aktivující výživný krém s ASC III a
RYOR Konopný výživný gel. Děkuji za odpověď a přeji krásný den :)

Dobrý den Moniko,

Aktivující výživný krém s ASCIII na E-shopu objednat můžete :)

Konopný výživný gel opravdu momentálně není dostupný. Někdy se ve vyjímečných případech  může stát, že nám chybí nějaká surovina, obal apod. a z tohoto důvodu teď není tento produkt dostupný. A jeho dostupnosti Vás budeme informovat.

Nebo můžete zakoupit na těchto prodejnách https://www.ryor.cz/prodejny/#lat=50.20235&lng=15.67515&zoom=11  

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková