MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den. Chtěla bych doporučení krému pro svou pleť. Na trhu je tolik produktů, že nevím co si vybrat. Většinou jsem používala Mandlový krém, který je mastnější, ale v poslední době mám pocit, že by to chtělo důkladnější péči o pleť. Pleť mám suchou, tak prosím o doporučení pro denní, noční péči a i co se týká čištění pleti a taky něco na vrásky a pokud je to možné, tak i něco na rty. Aby byli zase o něco plnější. :) :) Děkuji za Vaše rady Vlasta.

Dobrý den Vlasto,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty přesně pro vaší pleť.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro suchou a citlivou pleť 

2) Aplikujte Denní sérum s magnolií a mechem toto sérum obsahuje superaktivní látky magnolii a mech ,které chrání buňky proti stárnutí,zajišťují pleti dlouhodobou hydrataci ,redukují začervenání pokožky a zlepšují její elastcitu.Posilují kožní bariérua působí proti změnám klimatu.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek.

4) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zajišťuje zpevnění,hydrataci a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Aplikujte Noční sérum se sněžnou řasou toto sérum obsahuje jedinečnou aktivní látku ze sněžné řasy pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti během spánku.Posiluje kožní bariéru a ovlivňuje tzv.gen dlouhověkosti.

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti

5) Jako noční krém opět použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska hydratuje pokožku a tím jí zpevňuje.Naneste na obličej nechte 20min. působi a zbytek masky vetřete do pleti.

Na rty použijte Chameleon samozabarvující pH balzám díky obsahu vitamínu E,skvalenu a makadamového oleje jsou rty hebké, hydratované a svěží.Tento balzám rty zabarvuje podle pH pokožky rtů a lehce zvýrazňuje jejich barvu. 

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, co na smíšenou pleť s tvorbou pupínků, začínajícími vráskami (dost již viditelné na čele, tváři u rtu) a také již začínajícími tzv.svěšenými víčky. Děkuji za odpověď.

Dobrý den Jitko,

děkujeme za Váš dotaz a jdeme rovnou na odpověď :)

Velice důležité je důkladné čištění pleti, bez toho nebude NIKDY kvalita pokožky na 1*, na to spusta žen bohužel zapomíná.

Jak tedy na to ?

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte  pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť    

2)Lokálně,oční okolí, místa kde se Vám tvoří vrásky, aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti která obsahuje kombinaci dvou vysoce aktivních látek, první aktivní látka zajišťuje okamžité vypnutí pleti po dobu 6hodin, druhá aktivní látka zajišťuje dlouhodobý účinek a zbůsobuje postupné vyplňování vrásek vlastním tukem.

3)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :). Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD) který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy zajišťují bohatou hydrataci. Ve velmi mrazivém počasí překryjte Výživným krémem s ceramidy .

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Hydratační micelární vodou tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, make-up, zplodiny z ovzduší apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Lokálně, oční okolí, místa kde se Vám tvoří vrásky aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

 

Doporučuji pročištění  lymfatického systému, 6týdením popíjením čaje LYFODREN neboť: ,,Na zevnitř vyčištěný organismus působí používaná kosmetika daleko lépe" 

Hodně úspěchů s Ryorem Vám přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Mám citlivou pleť s rozšířenými žilkami, kosmetička mně doporučila Ryor krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám, se kterým jsem velmi spokojena. Chci se zeptat, zda můžu používat tento krém trvale nebo zda je vhodné ho občas vyměnit za jiný a pak se k němu zase vrátit.
Děkuji, Ivana.

Dobrý den Ivano,

pokud vám tento náš krém vyhovuje ,tak nevidím žádný problém proč by jste ho nemohla používat trvale. Vím,že u citlivé pleti je velmi problematické najít pleťový krém,tak aby citlivé pleti vyhovoval. Takže ho určitě používejte dál, navíc je tento krém vhodný i do mrazivého počasí.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý večer, chcem vás poprosiť, mam zmiešanú tvar do tvaru T, robia sa mi na lícach suché fľaky (lisaje)? a mam dosť často kruhy pod očami, neviem akú kozmetiku mam používať, vyberám si len prírodné produkty ďakujem za pomoc Jana

Dobrý den Jano,

děkujeme za váš dotaz a pro váš typ pleti bych vám doporučila tyto produkty.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti.

Níže vám napíši jak spráně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect je to výjimečné pleťové tonikum, má hydratační a vypínací účinek .Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Aplikujte Kyselinu hyaluronovou -gel je to jemné,dobře vstřebatelné sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové.Zajišťuje intenzivní hydrataci a redukci drobných vrásek.Pokud je pleť hydartovaná ,tak nejeví známky vysušení.

3) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima tento přípravek obsahuje komplex aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém ,který zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Obsahuje UV filtr,zklidňuje plet a je vhodný do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v připadě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou -gel 

4) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrartaci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky a zlepšuje kožní bariéru pokožky.

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem tento noční krém obsahuje arganový olej a aktivní látku ASC III ,která cíleně působí na tvorbu kolagenu v pleti.Má výrazný omlazující efekt .Zároveň zajišťuje hydrataci pleti.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Pokud by suchá místa na lících stále přetvávala použijte lokálně Konopný výživný gel  tento gel obsahuje vysoké množství vzácného kanabidiolu ( CBD ) ,který ovlivňuje a napomáha řešit většinu zásadních problémů pokožky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den rád bych se zeptal proč již není aknestop ochranný krém na zimu někde se nemůžu dočíst a jestli bude náhraška nebo něco podobné

Dobrý den Radime,

 

bohužel tento krém měl nižší prodeje a ač měl spoustu svých věrných zákazníků tak jsme prodej ukončili.

 

Na náhradě pracujeme, ale přes zimu pro mastnější typy pleti doporučujeme jeden z těchto krémů:

 

Denní krém s arganovým olejem

Krém proti zarudnutí

Konopný výživný krém

 

Hezký den

 

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu, je mi 34 let a mám pleť smíšenou, citlivou s rozšířenými pory a pupínky...resim samozřejmě i vrásky, doporučite mi prosím neco, co by mi mohlo vyhovovat, mám na mysli krem, něco ma čištění nebo celou řadu...děkuji za odpověď....

Dobrý den Jano, 

velice nás těší, že jste se na nás obrátila s Vaším dotazem.

Tak jdeme rovnou na to :)

RÁNO pleť osvěžíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť , na oční okolí aplikujete Aktivní sérum s Matrixylem které restruturalizuje kožní 3D sítě a je zaměřen především na citlivé oční okolí, po té následuje aplikace Konopného korekčního krému pro problematickou pleť je to lehký krém s obsahem vzácného kanabidiolu (CBD) který řeší většinu zásadních problému pokožky ( pupínky, rozšířené póry, nedokonalosti pleti..).Součástí přípravku je též kyselina hyaluronová, rostlinné ceramidy, extrakt z irisu, vitamin E, zinek, arganové máslo a lecitin.

VEČER pleť odlíčíte Dvoufázovou odličovací emulzí , dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť . Na oční okolí apikujete Aktivní sérum s Matrixylem , následuje stejně tak jako ráno aplikace Konopného korekčního krému pro problematickou pleť

 

Doporučuji používat pravidelně 1x týdně Enzymatický peeling který díky komplexu aktivních látek odstaňuje odumřelé buňky a tím sjednocuje pleť a hydratuje pokožku.

V případě nejasností, či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký večer přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den.
Chci se zeptat jakou řadu by jste mi doporučili . Myslím si, že má pleť je smíšená ale přesto se zeptám raději Vás. Moje pleť je v zimě více suchá a tvoří se místy šupinky hlavně v oblasti čela mezi obočím a kolem nosu. V teplejším období mi na čele vyskakují pupínky vypadají jako krupička a na dekoltu puchýřky. I když se mi pleť v létě více mastí, přesto se mi tvoří šupinky které jsou vidět i pod makeupem. Pleť si pravidelně čistím ráno i večer. Na akné moc netrpím to se mi dělá jen v případě očekávané menstruace. Také bych chtěla vědět jaké sérum použít na vrásky které mám v oblasti očí. Děkuji moc za Vaši radu Lucka.

Dobrý den Lucie,

při péči o pleť je velice důležité její důkladné a správné čištění, píšete, že pleť čistíte ráno i večer, to je skvělé, jen je možné, že jste si nevybrala správné přípravky. Napíší Vám jak by to mělo být správně.

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Pleťovým tonikem Hydroperfekt 

2)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem   s velkým obsahem aktivních látek jako jsou ceramidy, skvalen, vitamin E, mandlový a jojobový olej

3)Teď v zimním období používejte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami který díky obsahu vzácného kanabidiolu (CBD) ovlivňuje a řeší většinu zásadních problému pokožky a spouští rychlou regeneraci. Je vhodný zejména pro podrážděné a šupinaté typy pleti.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odličte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  

2)Dočistěte Pleťovým tonikem Hydroperfekt 

3)Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4)Aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami 

1x týdně použijte Enzymatický peeling je to vysoce účinná emulze s komplexem aktivních látek, které odstraňují odumřelé buňky a tím urychlují obnovu pokožky.

V LETNÍCH MĚSÍCÍCH pouze vyměníte krém, používat budete Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami který je LEHKÝ, s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové.

Mnoho úspěchů s Ryorem Vám přeje Renata :)

 

Dobrý den,
prosím o sdělení, zde je vhodné po použití denního séra s magnolií a mechem a nočního séra se sněžnou řasou dát na plať arganový olej. Pokud ne, tak co je vhodné pro unavenou suchou pleť.
Děkuji Ivana

Dobrý den Ivano, 

už to, že používáte Denní sérum s magnolií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou je přímo exploze superaktivních látek do Vaší pleti :) Je to to nejlepší co můžete unavené a suché pleti dát !!! Arganový olej můžete na séra aplikovat, ale vzhledem k jeho mastné konzistenci bych doporučovala používat pouze na noc. Na den bych volila Konopný výživný krém s kmenovými buňkami který díky obsahu kanabidiolu (CBD), kmenových buněk, kyseliny hyaluronové, arganového a bambuckého másla, řeší výživu, regeneraci, hydrataci a zpevnění pleti :) bez pocitu mastné a lesklé pokožky.

Hezký den Vám přeje Renata

 

Renata Voláková

 

Dobrý den,hledám kvalitní přírodní a cenově dostupnou kosmetiku.Do teď jsem používala většinou kosmetiku od Avonu,ale už mi přestala vyhovovat.Mám suchou pleť, která by již potřebovala zpevnit a hlavně okolo očí.Na tvářích mám červené žilky,které zakrývá BB-krémy nebo lehkým make-upem.Prosim o radu a kompletní péči,která by mi mohla vyhovovat.
Děkuji Lenka

Dobrý den Lenko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty přesně pro vaší pleť.Důležité v péči o pleť je nezapomínat na důkladné čištení pleti.Je to první a zásadní krok v péči o pleť.

Níže vám napíší jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek.Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti tento přípravek je  pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

3) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů.Působí proti zarudnutí,pleť hydratuje,zklidňujea vytváří na pokožce ochrannou bariéru.Posiluje žilní stěny a předchází jejich praskání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze  v tomto kroku odličujeme make-up a nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný ,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti, také zajišťuje zpevnění, hydrataci a výraznou redukci vrásek.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerálytato maska hydratuje pokožku a tím jí i zpevňuje.Naneste na pleť nechte 20min. působit a nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kterou pleťovou řadu by jste mi doporučili.
Mám suchou a citlivou pleť ( No asi už ne tak citlivou jako dříve, že jsem se osypala po téměř každém krému ).
První krém, který mi sedl, byl právě RYOR z řady pro suchou a citlivou pleť tuším s mandlovým olejem. Ale stále mě trápí suché šupinky místama na obličeji.
Momentálně používám micelární vodu RYOR, ale krém jiné značky. Opět mě trápí šupinky a navíc malé bílé nebo červené pupínky, zejména na nose :) takže mi nos svítí jako žárovka :) S osypaním se nemám problém.
Děkuji, Martina

Dobrý den Martino, zejména u citlivé pleti je kladen veliký důraz na důkladné čištění pleti a proto začneme právě tím jak správně Vaši pleť čistit :)

RANNÍ PÉČE

1)Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt 

2)Aplikujte Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím  určený pro velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění. 

VEČERNÍ PÉČE

1)Odličte pokožku Dvoufázovou odličovací emulzí která je určena k čištění i velmi citlivé pleti, obsahuje extrakt ze světlíku lékařského a je BEZ PARFEMACE.

2)Dočistěte Pleťovým tonikem Hydroperfekt s obsahem hydratačních látek a aloe vera.

3)Aplikujte Krém s amarantovým olejem , ochranný, výrazně mastný, ale lehce vstřebatelný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou SKVALEN. Proč právě skvalen ? Neboť citlivá pleť produkuje nedostatečný ochranný kožní film, který není schopen pokožku dostatečně chránit, má nízký obsah tukových látek (právě proto je důležité používat přípravky s obsahem skvalenu, což je látka tvořící jednu ze zásadních komponent kvalitního ochranného kožního filmu).

U citlivé pleti je velice důležité pleť neodmašťovat (vodou, mýdlem, mycími gely apod.), používat ochranné krémy, které pleť chrání před zimou, větrem, sluncem apod. vyhnout se častému střídání kosmetických značek.

Přeji hodně úspěchů v péči o Vaši citlivou pleť :)

 

Hezký den přeje Renata

 

 

Renata Voláková