MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den. Je řada Ryor Mořské řasy vhodná pro suchou pleť a věk 60+ ? Děkuji.

Dobrý den Věro, děkujeme za Váš dotaz.

Ano, řada Mořská řasa ja pro Vás vhodná,neboť mořská řasa regeneruje pokožku,pomáhá při likvidaci vrásek a zároveň má liftingový efekt. Jen bych ji doplnila o aktivní séra, konkrétně o Denní sérum s magnólií a mechem, kde supermoderní aktivní látka z mechu výrazně posiluje kožní bariéru a tím chrání buňky proti projevům stárnutí. Aplikujte vždy jen  na vyčištěnou pleť, včetně očního okolí, až poté naneste denní krém. Na noc, Noční sérum se sněžnou řasou, které mimo jiné,zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. GEN DLOUHOVĚKOSTI. Aplikujte vždy jen na vyčištěnou pleť, včetně očního okolí, poté naneste noční krém.

Pro pořádek jen připomenu jak správně pleť čistit :)

RÁNO pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt

VEČER odličte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí, v tomto kroku odstraníte nečistoty rozpustné v tucích, typu - make-up, zplodiny z ovzduší, kožní maz apod.  Poté pleť dočistíte Pleťovým tonikem Hydroperfekt, v tomto druhém kroku odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra a krému.

V případě dalších dotazů nás kontaktujete, velice rádi Vám na vše odpovíme:)

Hezký den Vám přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, používám od Vás krém (černý s kyselinou h. a arg. olejem) a chci se zeptat, zda je právě tento pro mě nejvhodnější, když mám hodně mastnou pleť a zároveň i problematickou (pupínky). Je mi 25 let. Mám používat stejný krém ráno i večer?
Děkuji, Michaela

Dobrý den Michaelo, děkujeme za Váš dotaz

Velice důležité u mastné a problematické pleti je její správné a důkladné čištění!!!!

Navrhnu Vám Váš osobní manuál péče o pleť :)

RÁNO

1)Očistěte a osvěžte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť

2)Aplikujte Konopný korekční krém na problematickou pleť který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, ve Vašem případě akné a skvrny po něm.

3)Lokálně na pupínky aplikujte Antiakné roll-on s irisem na problematickou pleť který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti v rámci nadměrné produkce mazu.

VEČER

1)Odličte pleť Hydratační micelární vodou v tomto kroku odstaníte nečistoty rozpustné v tucích typu make-up, zplodiny z ovzduší, kožní maz apod.

2)Pleť dočistěte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikujte Konopný korekční krém na problematickou pleť

4)Lokálně na pupínky aplikujte Antiakné roll-on s irisem na problematickou pleť

 

Pokud máte další dotazy, neváhejte pište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

 

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,mám 57 roků a začla jsem používat Vaši kosmetiku.
RYOR Noční krém s kaviárem .
Jaký denní krém by jste mě doporučily na zimní období. Mou pleť by jsem zařadila do kategorie smíšená.
Děkuji a přeji pěkný den Helena

Dobrý den Heleno,

je skvělé, že jste si vybrala právě naši báječnou českou kosmetiku Ryor :)

Noční krém s kaviárem který jste zvolila je výborná volba, nejen že ovlivňuje regeneraci a hydrataci, ale též zpomaluje přirozené stárnutí pleti. Pokud chcete svou pleť hýčkat :) aplikujte pod noční krém, Noční sérum se sněžnou řasou které mimo jiné zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. gen dlouhověkosti

Jako vhodný denní krém pro Vás je Aktivující výživný krém s ASC III, je to lehký, výživný krém s aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu, cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce a tím minimalizuje tvorbu vrásek. Pokud chcete násobit účinky denního krému, aplikujte jako první vrstvu Denní sérum s magnólií a mechem kde supermoderní aktivní látka z mechu výrazně posiluje kožní bariéru a tím chrání buňky proti projevům stárnutí.

Nezapomínejte na jemnou oční péči :)

Jako vhodný oční krém pro Vás, doporučuji Oční krém s kaviárem který obsahuje kaviárový extrakt, makadamový avokádový olej, panthenol a vitamin E.

Přeji krásný slunečný den

Renata

Renata Voláková

 

Dobry den, je mi 34 let a mam lehce mastnou pket. Drive jsem mela akne, po kterem mi zbyly skvrnky.
Prosim o doporuceni kremu.na den/noc atd na nadchazejici zimu.
Dekuji

Dobrý den Lucie,

velice nás těší že jste si vybrala právě kosmetiku Ryor :)

Velice důležité je důkladné vyčištění pleti !

RANNÍ PÉČE

1)Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť

2)Aplikujte Konopný korekční krém na problematickou pleť který obsahuje mimo jiné vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Při mrazivém počasí překryjte Výživným krémem s ceramidy.

3)Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem které kromě unikátní látky Matrixyl obsahuje také vysoké množství dalších aktivních látek např. ceramidy, skvalen, vitamin E, mandlový a jojobový olej.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odličte pokožku Hydratační micelární vodou, v tomto kroku odstraníte nečistoty rozpustné v tucích typu make-up, zplodiny z ovzduší, kožní maz apod.

2)Pleť dočistěte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť, v tomto druhém kroku odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem

4)Na závěr naneste Konopný korekční krém na problematickou pleť

Pukud budete mít další dotazy,pište, velice rádi Vám na vše odpovíme:)

 

Hezký den a krásnou pleť

přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,
mám 54 roků a z Vaší kosmetiky používám matující krém s pudrovým efektem z důvodu, že se má pleť po použítí krému tak neleskne. Jaký krém by jste mě doporučily teď na zimní období - denní i noční? Mou pleť bych spíš zařadila do kategorie mastnější. Na obličeji mám pigmentovou skvrnu. Máte i na tento problém nějaký přípravek?
Děkuji a přeji hezký den
A. Slivenská

Dobrý den paní Aleno,

velice nás těší, že jste so obrátila se svým dotazem na naší poradnu a máme velkou radost, že používáte naší kosmetiku.Určitě najdeme i ty správné produkty v pčeči o plet v zimě.

Aby pleť přijímala všechny aktivní látky , tak jak má je nedůležitějším krokem dokonale vyčištěná pleť .

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť

2) Na pigmetovou skvrnu aplikujte Depigmentační krém, tento krém olivňuje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn,intenzivního působení slunečního záření a věku.

3) Na oční okolí a problematické parti aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti, je to připravek pro rychlou a dlohodobou výplň vrásek.Tento produkt zajišťuje vynikající výsledný efekt.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem,je to lehce vstřěbatelný denní krém,obsahuje UV filtry,zaručuje hydrataci a redukci drobných vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Odličte pokožku pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up ,přes celý se nám na obličej usazují různé nečistoty a je potřeba je dokonale odlíčit.

2) Dočistěte pleť pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť

3) Kolem očí a na problematické partie opět naneste Vyplň vrásek pro korekci pleti

4) Jako večerní ošetření použijte Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a arganovým olejem,je to noční krém ,který cíleně působí na tvorbu kolagenu,čímž dochází k výraznému omlazení pleti.

Doufám, že vám budou tyto produkty vyhovovat.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, již nějakou dobu hledám vhodnou kosmetiku o péči o pleť a stále nemohu najít a tak prosím o radu. Mám problém s akné, suchou pletí i černými tečkami. Konkrétně t zónu mám mastnou s černými tečkami, na bradě a podél čelisti se mi dělá hluboké velice bolestivé akné které se dlouho a obtížně hojí, ale tváře mám zase příliš suché, do toho mám problém s perioralni dermatitidou, takže už jsem přestala používat jakýkoliv make-up a agresivní kosmetiku. Ale nevím jak se o pleť starat aby nějak vypadala a byla zdravější. Hlavním problémem je momentálně akné, nemám ho nějak moc ale na zneprijemneni života stačí i obvykle dva bolaky ale pri používání kosmetiky na problematickou pleť se mi občas sice bolaky a mastnota zlepší ale zhorší se dermatitida. Už jsem z toho vcelku zoufalá. A tak prosím o jakoukoliv radu. Děkuji

Dobrý den Danielo,


asi by bylo ve vašem případě vhodné i navštívit dermatologa. Vidím, že sice nejste z Prahy, ale případně mohu v Praze doporučit naši vynikající dermatoložku MUDr. Vocilkovou http://vocilkova.andrea.sweb.cz/.


Doporučila bych Vám vyzkoušet následující postup péče o pleť:VEČERNÍ PÉČE

1. Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2. Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3. Pleť dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4. V oblasti periorální dermatitidy aplikujte Klidnící sérum pro intolerantní pleť z řady DermaRYOR.

5. Na celou pleť aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

6. Lokálně na oblast, kde je pleť velmi suchá aplikujte Výživný krém s mandlovým olejem.

 

RANNÍ PÉČE

1. Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

2. V oblasti periorální dermatitidy aplikujte Klidnící sérum pro intolerantní pleť z řady DermaRYOR.

3. Na celou pleť aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

4. Lokálně na oblast, kde je pleť velmi suchá aplikujte Výživný krém s mandlovým olejem.

5. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


 

Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

 

U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.


 

Černé tečky bych v tuto chvíli neřešila, raději zkuste nejdřív způsobem dát pleť do "normálu" nebo alespoň  zklidněného stavu. Po zlepšení doporučuji přidat i Masku na černé tečky. Ale nyní ji nepoužívejte, nyní vyzkoušejte tuto péči o pleť a chce to hlavně trpělivost. Pleť si nějakou dobu na nové přípravky může zvykat a první výsledky se dostavují až cca po měsíci.

 

Držíme palce a dejte nám vědět jestli se to zlepšuje.

 

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

S pozdravem, Veronika Čížková


Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat... Dostala jsem v drogerii, kde Ryor kupuji, vzorky vaší novinky denního a nočního séra Every Day. Zkusila jsem, séra jsou mi příjemná, nicméně jsou vhodná k používání už pro ženy v mém věku (26), nebo určená spíš věkové kategorii našich maminek? Nerada bych pleť zbytečně zatížila přípravky, které mi zatím nijak neprospějí. Jenom pro informaci přes den používám Matující krém s pudrovým efektem Mořské řasy, na noc buď noční krém Mořské řasy, případně Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kys. hyal. pro normální a smíšenou pleť.

Dobrý den Petro.

velice nás těší, že jsou Vám naše Every Day séra příjemná, nicméně jejich používání je pro Vás opravdu zatím předčasné, obsahují unikátní aktivní látky které redukují mimo jiné projevy stárnutí pleti, což si myslím ve Vašem věku není ještě žádoucí :), elasticita pleti je ve Vašem věku jiná (velice dobrá), než bude po 40+, kdy už bude použití Every Day sér žádoucí :)

Zůstaňte u používání stávajících přípravku, jen bych je obohatila o Kyselinu hyaluronovou gel, které obsahuje 100% nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která zajišťuje intenzivní hydrataci, po aplikaci bude pleť svěží a rozjasněná. Aplikujte vžda ráno i večer pod krém.

 

V případě dalších dotazů nám napište, rádi Vám na vše odpovíme :)

 

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,používám již dlouho vaší kosmetiku a nyní bych chtěla mamince k vánocum koupit taky,ale nevím jaký druh by byl vhodný. Mamince je 73let a má suchou plet. Prosím o radu. Děkuji Veselá

Dobrý den paní Veselá,

velice nás těší, že používáte naši kosmetiku a o to více, že chcete vybrat vhodné přípravky i pro Vaši maminku :)

Nevím jak je na tom Vaše maminka s čištěním pleti, každopádně bych navrhovala jako základní čištění pleti RÁNO: Vyčistit a osvěžit pokožku Pleťovým tonikem Hydropefekt, VEČER : Odlíčit pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze a po té dočistit Pleťovým tonikem Hydroperfekt.

Jako vhodný krém,  jednoznačně Aktivující výživný krém s ASC III ( jak říkáme my, je to náš Rolls Royce mezi krémy )!!! Je vhodný k dennímu i nočnímu ošetření, aktivní látka ASC III podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající. Samozřejmě můžeme ještě nabídnout speciální péči v podobě Saténového hydratačního séra s ceramidy, které se aplikuje jako sérum před aplikací krému, sérum má vysoký obsah aktivních látek a je určeno pro velmi suchou , citlivou a dehydratovanou pleť obličeje, krku a dekoltu.

PÉČE O TĚLO : Konopné tělové mléko, které obsahuje mimo jiné kanabidiol (CBD) který ovlivňuje pokožku v zásadních hodnotách a parametrech, napomáhá ovlivnit většinu problému pokožky související s přesušenou kůží, mírní podráždění a výrazně zkvalitňuje a zlepšuje pokožku.

Pokud máte ještě další dotazy, pište velice rádi na vše odpovíme

 

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, které vaše denní krémy obsahují uv ochranu? Podle značení ve vašem katalogu to nepoznám, obrázek "slunce" máte i u některých nočních kremu, a tam, co vím, by uv ochrana být naopak neměla. Chci se vyvarovat pigm.skvrn a zároveň se chránit po použití enzym.peelingu. Děkuji. Eva

Dobrý den Evo,

děkujeme za váš dotaz.

Pokud se chcete chránit před pigmentovými skvrnami a zárověň si chránit pokožku po použítí Enzymatického peelingu,tak by jste vždy měla použít naše krémy z řady cílení UV ochrana pleti  Duo-aktivní krém SPF 15 nebo Trio-aktivní krém SPF 30.

Toto jsou další naše pleťové krémy , které obsahují základní UV filtry:

1) Hydratační krém s Amarantovým olejem  a UV filtry

2) Hydratační krém s filtry UVA+B a Vřídelní solí

3) Denní krém s UV filtry Koenzym Q10

4) Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem, tento krém také obsahuju UV filtry i když nejsou uvedené na přední straně krabičky.

Dofám, že jsem vám pomohla a vyberete si ten správný krém s UV filtry.

Hezký den přeje Jana

 

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, kosmetiku Ryor už používám dlouho. Mám suchou pleť, dosud jsem používala pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť a výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Krém mi pomalu dochází, zdá se mi, že pleť mám čím dál víc suchou a před koupí nového bych chtěla poradit, jestli bych ho neměla změnit. Děkuji za odpověď

Dobrý den Lado,

velice nás těší, že jste se obrátila s dotazem na naší poradnu.Věřím, že dokážeme najít produkty presně pro vaší pleť. Výživný krém s kmenovými buňkami z arganie bych ponechala,ale uřčitě bych vám doporučila naše další produkty. Vaše pleť může být suchá , protože může mít nedostatek hydratace ,která je velmi důležitá. Další důležitou věcí je dokonalé vyčištění pleti.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomcí Pleťového tonika Hydroperfect ,toto tonikum má výrazný hydratační a vypínací účinek.Je také vhodné pro velni citlivou pleť.

2) Na takto očištěnou pleť aplikujte Kyselinu hyaluronovou - gel , je to jenmé dobře vstřebatelné sérum které zajišťuje intenzivní hydrataci a postupnou redukci drobných vráse.

3) Na oční okolí bych vám ještě doporučila aplikovat Aktivní sérum s matrixylem, je to vysoce účinný regenerační přípravek k ošetření očního okolí.Vypíná a vyhlazuje vrásky, zajišťuje vysokou hydrataci a zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie,ten již znáte. Zatím bych ho neměnila za jíný krém.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pokožku odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze, je to velice důležitý krok i v případě, že nepoužíváte make-up,přes celý den se nám na obličeji usazijí různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hyfroperfect , je to stejné tonikum jako jste použila ráno na osvěžení pleti.

3) Na tatko dokonale vyčištěnou pleť aplikujte Saténové hydratační sérum s Ceramidy, toto sérum je jedno z našich posledních novinek, obsahuje:roslinné ceramidy,skvalen a extrak z mořské řasy Wakame. Je vhodné pro citlivou ,dehydrovanou a suchou pleť obličeje ,krku a dekoltu.

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní krém s Marixylem

5) Jako večerní péči aplikujte již jednou zmiňovaný Výživný krém s kmenovými buňkami z Arganie

Jsem pevně přesvědčena, že po použítí těchto sér , bude suchot pleti pryč a věřím, že budete maximálně spokojená.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková