MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den
Nemohu nikde sehnat složení Vašich výrobků. Mám alergii na LANOLIN a vit.C, a tak prosím o informaci o složení krémů na normální a smíšenou pleť.
Děkuji a s pozdravem
Petra Janečková

Dobrý den Petro,

Co se týká lanolinu, tak ten v našich produktech není obsažen vůbec z důvodu, že se jedná o živočišný produkt.

K vitaminu C – zasílám seznam přípravků, kde je obsažen vitamin C a jeho analoga. 
V první skupině přípravků je zastoupen přímo vitamin C (tedy askorbová kyselina) v druhé skupině pak jeho analoga, zejména estery (například askorbyl palmitát).

První skupina (přípravky s vitaminem C):
Krém s amarantovým olejem
Depigmentační krém

Druhá skupina (přípravky s analogy vitaminu C):
Sérum s retinolem
Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám
Pivní regenerační pleťová maska
Pivní krém s kyselinou hyaluronovou
Výživný krém s měsíčkem a klíčkem
Profesionální krémová lifting maska na oční okolí
Denní krém Mořské řasy
Hydratační maska s černým rybízem
Konopný regenerační krém na nohy
Superaktivní maska pro zralou pleť

S pozdravem

Ing. Karolína Klímová
Oddělení vývoje

 

Tel.: +420 317 071 537
Mob.: +420 777 534 908
E-mail: klimova@ryor.cz
Web: www.ryor.cz
Facebook: RYOR

RYOR a.s.
Karlovarská 207
273 51 Kyšice

Renata Voláková

 

Dobrý den, ráda bych začala používat vaše kosmetické přípravky. . Prosím můžete mi poradit mi kompletní péči o suchou pleť , někdy i citlivou pleť. Může to být i celá řada. Ráno, večer atd. vzhledem k mému věku možná i něco proti stárnutí pleti. Moc děkuji. S pozdravem. Lenka

Dobrý den Lenko,

děkujeme, že jste se rozhodla používat kosmetiku Ryor :) , velice ráda Vám vyberu vhodné produkty. Tak jdeme na to :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  tonikum NIKDY neoplachujte vodou !

2)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  -Vysoce účinný regenerační přípravek určený především k ošetření očního okolí, ale zároveň i na ošetření jemných vrásek celé pleti. Kromě unikátní aktivní látky Matrixyl obsahuje také vysoké množství dalších aktivních látek např. ceramidy, skvalen, vitamin E, mandlový a jojobový olej.

2)Na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  - unikátní, Výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Plet dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4)Jako noční krém můžete ponechat Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  nebo ho nahradit Krémem s amarantovým olejem - je to ochranný, regenerační, výrazně mastný,  ale lehce vstřebatelný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou skvalen.

1-2x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku - Maska obsahuje chmelový extrakt, bio arganový olej, skvalen a vitamin E. Využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobry den.Na stránkách ryor jsem nasla celý pro galvanicke zehlicky ,ale tady u vás ne

Dobrý den Vlasto,

velice se omlouvám, ale nechápu Váš dotaz. Můžete nám prosím napsat znovu.

Děkuji Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, ráda bych začala používat vaše kosmetické přípravky, ale nevím co přesně vybrat. Prosím poraďte mi kompletní péči o suchou pleť a chci také začít bojovat proti stárnutí pleti. Moc děkuji. S pozdravem. Anna

Dobrý den Anno,

moc děkujeme za Vaši důvěru v naše produkty :) Velice ráda Vám vyberu to nejlepší, jdeme tedy na to.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt tonikum NIKDY neoplachujte vodou !

2)Na oční okolí aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti -Přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek. Kombinace dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek včetně vrásek v oblasti okolí očí.

3)Na ostatní části pleti aplikujete Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie - Jemný, dobře vstřebatelný krém s vysokým obsahem aktivních látek - arganových kmenových buněk, arganového másla a kyseliny hyaluronové. Specifické složení výrobku zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti. Při pravidelné aplikaci dochází ke zpevnění, hydrataci a výrazné redukci vrásek.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti  

4)Na ostatní části pleti aplikujete Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie 

1-2x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku - Maska obsahuje chmelový extrakt, bio arganový olej, skvalen a vitamin E. Využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o pomoc s výběrem kosmetiky na obličej. Mám smíšenou pletˇ( T zona je mastná, jinak mám normální pletˇ) Na tvářích mám začínající maličké praskající žilky, vrásky kolem očí. V zimním období mi hodně vysychá pleť a štípe a pálí. Vaši kosmetiku používám ale nejsem si jistá zda tu správnou.
Předem Vám mnohokrát děkuji a přeji příjemný den
Jana Pilátová

Dobrý den Jano, 

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že používáte naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti v zimním období.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tinikum ,které má hydratační a vypínací účinek. Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

3) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem.Působí proti zarudnutí,pleť hydratuje ,zklidńuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Působí antioxidačně a posiluje žilní stěny  a tím předchází jejich praskání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek,řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné a zarudlé typy pleti.

V případě dalkších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý deň prajem, ja by som sa chcela opýtať aký denný a nočný krem by ste mi odporúčali z vašej kolekcie vzhľadom na môj vek. Pleť mám normálnu okolie nosa mastnejšia, brada a okolo úst suchšia v zimnom období až veĺmi presušená so sklonom až šupinateniu, farebne nejednotná, rozšírené póry, povednutá.
Ďakujem pekne za odpoveď.

Dobrý den paní Dano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Ještě bych chtěla upozornit,že jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a odličte Pleťovým tonikem Hydroperfekt 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydaratční,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek a minimalizuje póry.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami a arganovým olejem je to neparfémovaný ,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zajišťuje zpevnění, hydrataci a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze  a to i v případě,že nepužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční krém použijte Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť je to výživný,lehký,jemně mastný krém s vysokým obsahem bio arganového oleje.Má vynikájící vstřebatelnost bez mastného pocitu.Zabraňuje pocitu suchosti pokožky.Vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme .

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
ráda bych si od vás pořídila sadu výrobků na každodenní používání.
Je mi 26 a mám normální, bezproblémovou pleť (minimálně sušší okolí očí a naopak min. mastnější nos).
Jde mi tedy o prevenci a zorientovaní se v tom, co vlastně používat na každodenní bázi.

Děkuji
K.

Dobrý den Kamilo,

základem je vždy důkladné čištění pleti až pak přichází na řadu výběr vhodných krémů. Jdeme tedy na kompletní nabídku přímo pro Vás :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  tonikum nikdy neoplachujte vodou!

2)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 - speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.

2)Na jaře, v létě i na podzim doporučuji používat Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou  - lehký, snadno vstřebatelný krém s obsahem kyseliny hyaluronové, aloe vera, vitaminu E, jojobového a avokádového oleje. Zajišťuje dlouhodobou hydrataci pleti. V zimním mrazivém počasí začněte používat Výživný krém s měsíčkem a klíčkem - výživný polomastný krém s obsahem oleje z obilných klíčků, extraktu z měsíčku a vitaminů E a C.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 

4)Na ostatní části pleti aplikujete Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou  

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych poradit jaký nejvhodnější krém nebo sérum je pro šedesátiletou ženu, pleť smíšená. Problém není ani tak ve vráskách, ale kontury obličeje povolují, projevuje se to povislými ústy, mám zřetelné nosoretní rýhy a podbradek, ač nejsem obézní. Děkuji za radu. Jana

Dobrý den paní Jano,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ: 

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Denní sérum s magnólií a mechem je to denní sérum s unikátním komplexem aktivních látek,které chrání pleť proti klimatickým změnám. Toto sérum zajišťuje pleti hloubkovou hydrataci.Zlepšuje elasticitu pokožky a zmírňuje viditelné projevy stárnutí. Při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje a zvyšuje pružnost a odolnost pleti.

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém s Kaviárem je to přípravek určený k ošetření citlivého očního okolí.Hydratuje a vyživuje oblast kolem očí.Viditelně zpevňuje oční okolí a vyhlazuje drobné vrásky.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s Kaviárem je to jemný,polomastný  krém s vysokým obsahem kaviárového extraktu,avokádového a makadamového oleje k denní ochraně pleti. Tento krém zajišťuje hydrataci.Napomáhá vypínat a zpevňovat kontury pleti.Rozjasňuje pleť a omezuje tvorbu vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej aplikujte Noční sérum se sněžnou řasou je to noční sérum s jedinečnou aktivní látkou ze sněžné řasy pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti během spánku.Při pravidelné aplikaci je pleť pevnější a dochází k viditelné redukci jemných i hlubších vrásek.

4) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém s Kaviárem 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s kaviárem je to lehký,regenerační krém s vysokým obsahem kaviárového extraktu,makadamového oleje a vitamínu E.Tento krém výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Ovlivňuje regeneraci a hydrataci pokožky.Dodává pokožce energii a zajišťuje protivráskový efekt.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý deň prajem, poprosila by som o radu, aký postup a aké Vaše prípravky by ste mi odporúčili... mám 36 rokov, jemné vrásky v okolí očí a pier, pleť momentálne suchšia, sem tam nejaké akné...potrebujem ju nejako prebudiť...:) A veľmi chcem pochváliť Vás dvojfázový odličovač. Ďakujem pekne za rady, pekný deň...

Dobrý den,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek.

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační, antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,optimálně působí na místa projevů akné.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),ketrý ovliňuje a napomáhá řešit vetšinu zásadních problémů pokožky. Je vhodný pro sušší ,ale i podrážděné typy pleti.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto koku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, nevím si rady s dočišťováním pleti. Ať použiji jakékoliv tonikum nebo pleťovou vodu, mou pleť akorát podráždí. Buď mi vyskáče krupička, což je nejčastější, a to po pár použití (i po Vašem hydratačním toniku), a po Vašem toniku pro suchou a citlivou pleť jsem měla takovou reakci, že jsem vypadala jak spálená od slunce, a to hned po prvním použití. Vypadalo to jak alergická reakce. Bylo to na prášek. Opravdu jsem se lekla. Má pleť je citlivá, ale s tímto jsem se nikdy nesetkala. Prosím, poradíte mi? Děkuji. Jinak Ryor miluji a moc ráda ho používám!

Dobrý den Eleno,

bohužel i toto se může stát, ač jsou naše přípravky ,,přírodní¨' . Někdy prostě naše pokožka reaguje neadekvátně zrovna na nějakou přírodní látku a chemie ji kupodivu nevadí:) Ještě je tu možnost, že tonikum reaguje (tzv. křížová reakce) na přípravek který jste použila na odlíčení (pokud to samozřejmě není přípravek Ryor). Vzhedem k tomu že už jste dvě naše pleťová tonika vyzkoušela, zbývá pouze Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť ALE obsahuje bylinné extrakty a tak nedokážu odhadnou co to s Vaší pletí udělá. Jiná možnost už bohužel není ):

Z Ryoru zdraví Renata :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková