MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dpbry den, chcem sa spytat ci sa moge kozmetika Ryor Akne stop pouzivat aj v tehotenstve. Dakujem

Dobrý den Martino,

všechny přípravky RYOR určené na pleť, vlasy i tělo můžet používat i v těhotenství, kosmetika neprostupuje do krve. Jediné čeho, bychom se v tomto období vyhnuli, je čistící čaj Lymfodren. 

Z RYORu zdraví Renata :)

 

Dobrý den,
prosím o doporučení produktů pro kompletní péči o pleť. Mám smíšenou pleť s občasným akné, trpím také lupenkou ve vlasech a na loktech. Přes den používám make-up a pudr.

Děkuji

Dobrý den Zuzano,

hned v úvodu připomenu že, nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. A toho se také budeme držet :)

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou), na oční okolí nanesete jemným vklepáním Oční krém s koenzymem Q10 , na ostatní části pleti aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť - tento lehký hydratační krém obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, součástí přípravku je také kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy pleti zajišťují bohatou hydrataci. V tuto chvíli je pleť připravena na nanesení Rozjasňujícího make-upu 8v1     tento  skvělý make-up sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje, zmírňuje projevy zarudnutí, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku. Díky vysoce modernímu složení je přípravek voděodolný a otěru-odolný.   Již při prvních příznacích vznikajícího akné nanášejte bodově několikrát denně (klidně i přes make-up) Antiakné oll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti:)

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích) následovat bude dočištění Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť , následující postup je totožný jako ráno : na oční okolí Oční krém s koenzymem Q10 , na ostatní části pleti Konopný korekční krém pro problematickou pleť

 

Vlasy doporučuji mýt Konopným šamponem se zklidňujícím efektem  tento velice jemný a šetrný šampon s obsahem kanabidiolu, konopného oleje, rostlinných a jogurtových proteinů.
Klidní nejen pokožku hlavy, ale přispívá i ke zlepšení kvality vlasů. 

Na mytí těla bude pro vás ideální Konopný sprchový olej  , lokty promazávejte Konopným výživným gelem - aktivní látky zabudované do nové struktury velmi mastného gelu (kanabidiol, skvalen) okamžitě promašťuje extrémně suchá a podrážděná místa. Výrazně napomáhá obnově ochranného kožního filmu který je zejména u pleti citlivé a podrážděné neostatečný. 

Z RYORu zdraví Renata :)

 

Dobrý den, chci poradit jaké produkty vybrat pro správnou u péči o pleť. Je mi 19 let, nelíčím se a mám akné spolu s atopický ekzémem. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den Andreo,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.I když se nelíčíte,tak jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a v případě problematické pleti to pletí dvojnásobně.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s výskytem akné a pupínků.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,zmatněná  a bez viditelnýchg problémů.Kanabidiol je vhodný i při problémech s ekzémy.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Douvfázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpusné ve vodě.

3) Jako noční krém opět použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Hezký den přeji, tápu s výběrem pleťového krému s ochranou UV. Který by byl pro mě lepší. Po loňském létě se mi udělaly kolem očí pigment. skvrny. Už jsou podstatně bledší, ale mám obavy z letošního sluníčka...Nyní používám denní krém Q10 s UV. Zaujal mě ještě ochranný krém s UV 30. Prosím o radu. Děkuji. Ludvíková

Dobrý den Lenko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.V případě,že máte pigmetaci,tak bych vám doporučila v letních měsících určitě používat Trio-aktivní krém SPF 30 je to polomastný denní krém,který má vysoký stupeň ochrany pleti.Tento krém chrání před UV zářením a zarověň zajišťuje hydrataci pleti.

Pokud by jste ještě chtěla předcházet další pigmentaci může vyzkoušet náš Depimentační krém je krém vyvinutý speciálně pro pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn.Ovlivňuje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn,intenzivního slunečního záření i věku.Aplikujte vždy na vyčištěnou pleť na pigmentové skvrny,ráno vždy překryjte krémem s UV filtry a večer nočním krémem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 


pleť jsem večer do teď čistívala pleťovým mlékem od Mixa na citlivou pleť, pak ještě přejela tampónkem s Jarischovým roztokem.
Ráno jsem jen lehce už přejela pleťovým mlékem.

Tento týden jsem si koupila právě vaše pleťové mléko na citlivou pleť a dostala k tomu katalog vašich výrobků, tak bych ráda kdybyste mi poradili s výběrem.

Děkuji

Adéla

From: www.mujryor.cz [mailto:mujryor@ryor.cz]
Sent: Tuesday, June 2, 2020 3:33 PM
To: stoklaskova@arstal.cz
Subject: Zodpovězení dotazu na www.MujRyor.cz | doporučení

Odpověď na dotaz ze stránek www.mujryor.cz.
Jméno: Adéla
E-mail: stoklaskova@arstal.cz

Předmět: doporučení
Dotaz: Dobrý den, prosím o doporučení produktů na obličej krém + maska na pravidelné používání.
Má pleť je citlivá, po nových nepasujících krémech mívám i alergickou reakci.
Kolem nosu a úst sklon k periorální dermatitidě, šupinky, červená podrážděná pokožka.
Děkuji
Odpověď: Dobrý den Adélo,
můžete nám prosím napsat jak a čím pleť ráno a večer čistíte, to je totiž pro kvalitu a vzhled pleti to nejdůležitější. Pokud aplikujete krém na pleť která byla nedostatečně nebo nesprávně vyčištěna, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku".
Z RYORu zdraví Renata :)

Dobrý den Adélo,

děkujeme za váš dotaz. Chtěla bych vás moc poprosit o upřesnění vašeho typu pleti.Podle toho co píšete, máte citlivou pleť,ale ještě by mě zajímalo jestli je vaše pleť zárověň sušší.Tyto informace jsou pro mě důležité pro správný výběr produktů.Zároveň mi ještě napište jestli již chcete rešit nějaký konkrétní problém jako jsou vrásky, zpevnění pleti nebo hydrataci pleti.

Moc děkuji za odpověď

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o sestavení péče o problematickou pleť v období menopauzy a zároveň zralou pleť - vrásky, vhodné čistící přípravky a pleťové krémy (v okolí nosu, na nose a na čele se mi dělá akné v souvislosti s hormonálními změnami)
Děkuji.

Dobrý den Iveto,

velice ráda vám sestavím kompletní plán :) péče o vaši pleť.

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  , místa problematická Bylinným tonikem na problematickou pleť  . Na oční okolí nanesete jemným vklepáním Výplň vrásek pro korekci pleti . Na ostatní části pleti aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť - obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy pleti zajišťují bohatou hydrataci. Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená, zmatněná a bez viditelných problémů.       Bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné nanášejte Antiakné roll-on ten výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit stále s sebou, hodí se vždy a všude (já bez něj neudělám ani krok) :)

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Hydratační micelární vodou (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích) následovat bude dočištění Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť , lokálně Bylinným tonikem na problematickou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra nebo krému). Na oční okolí nanesete Výplň vrásek pro korekci pleti  na ostatní části pleti aplikujete Sérum s retinolem  - sérum viditelně zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky:)

1x týdně, vždy na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte hluboko čistící Gelovou masku slupovací  - složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry. 

Z RYORu zdraví Renata :)

 

 

 

Dobrý den, chtěla bych začít používat kosmetiku Ryor, je mi skoro 50, tak ráda nějakou výživu, zároveň se mi pleť dost mastí. Prosím o radu co na den a co na noc, případně jaká séra/masky jsou vhodné. Děkuji

Dobrý den Kateřino,

hned v úvodu upozorním na to že,nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!! Jak tedy na to?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří!). Na oční okolí nanesete jemným vklepáním Výplň vrásek pro korekci pleti , na ostatní části pleti aplikujte Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty - jemný, snadno vstřebatelný krém s obsahem fermentovaného extraktu z medu černé včely a rostlinnými výtažky zabraňuje nadprodukci kožního mazu. Díky obsaženým aktivním látkám a pravidelné aplikaci získá pleť matný a hedvábný efekt. Ale v případě že je vaše pleť výrazně mastná doporučuji raději Matující krém s pudrovým efektem ten velice účinně absorbuje kožní maz.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích) následovat bude dočištění Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra nebo krému). Na oční okolí nanesete Výplň vrásek pro korekci pleti . Na ostatní části pleti pro vás na noc bude vhodné aplikovat Sérum s retinolem - lehké, dobře vstřebatelné sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. 

Vzhedem k mastnému typu vaší pleti je jednoznačnou volbou Maska s kaolinem  která pohlcuje přebytečný kožní maz. Aplikace 1-2x týdně, vždy na důkladně vyčištěnou pleť. 

Z RYORu zdraví Renata :)

 

 

Dobrý den, prosím o doporučení produktů na obličej krém + maska na pravidelné používání.
Má pleť je citlivá, po nových nepasujících krémech mívám i alergickou reakci.
Kolem nosu a úst sklon k periorální dermatitidě, šupinky, červená podrážděná pokožka.
Děkuji

Dobrý den Adélo,

můžete nám prosím napsat jak a čím pleť ráno a večer čistíte, to je totiž pro kvalitu a vzhled pleti to nejdůležitější. Pokud aplikujete krém na pleť která byla nedostatečně nebo nesprávně vyčištěna, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku".

Z RYORu zdraví Renata :)

 

Dobrý den, chtěla bych požádat o radu, jakou kosmetiku k péči o pleť bych měla používat. Mám citlivou pleť se sklonem k praskání žilek. A jsem alergická na peruánský balzám.
Děkuji
Jana

Dobrý den Jano,

zejména u pleti citlivé je velice důležité správně ji čistit, příliš ji neodmašťovat (vodou, mýdlem, mycími gely apod.) a vyhnout se častému střídání kosmetických značek. Vzhledem k tomu, že má citlivá pleť nedostatečný ochranný kožní film je třeba používat ochranné pleťové krémy. Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří)

2)Na oční okolí jemným vklepáním nanesete Oční krém s koenzymem Q10 

4)Na ostatní části pleti aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám , krém obsahuje probiotickou kulturu (Lactobacillus pentosus), extrakty z dubu korkového a mořských řas , komplex vitaminů A,C a E ve formě lipozomu. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. 

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Následovat bude dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému)

3)Na oční okolí naneste Oční krém s koenzymem Q10 

4)Na ostatní části pleti aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 

Mějte prosím na paměti, že pleti citlivé se sklonem k začervenání a praskání žilek nesvědčí rychlé přechody z tepla do zimy (klimatizace), sprchování horkou vodou a v neposlední řadě voda a tím je myšlena i voda při mytí vlasů. Je velice důležité vodu z pleti vždy ihned odstranit pleťovým tonikem a zabránit tak podráždění!!

Do pravidelné péče 2x týdně doporučuji také zařadit Třezalkovou masku na rozšířené žilky maska obsahuje cévy posilující rutin v extraktu z třezalky, makadamový a klíčkový olej, glycerin a vitamin E.

Z RYORu zdraví Renata :)

 

Dobrý den, hledám vhodnou přírodní kosmetiku pro čištění pleti + vhodný krém. Pleť mám normální a nelíčím se. Můžete mi prosím sestavit produkty , které použít na čištění ráno a které večer? Děkuji za odpověď a pomoc ????

Dobrý den Romano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou košmetiku RYOR.Věřím,že vyberemem produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Oční krém Koenzym Q10 je to speciální přípravek pro ošetření očního okolí,který výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť.Zpomaluje proces stárnutí.

3) Jako denní péči použijte Denní krém Koenzym Q10je to lehký,dobře vstřebatelný krém,který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.Podporuje elasticitu pleti.Obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální s míšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

4) Jako noční péči použijte Noční krém Koenzym Q10 je to lehký,dobře vstřebatelný noční krém s vitamínem E a koenzymem Q10. Tento krém výrazně podporuje elasticitu pleti a působí proti vzniku vrásek.Napomáhá zpevnění pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková