MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den. Mám suchou, svědivou pokožku na celém těle, místy až šupinaté fleky. Na obličeji mě prozatím pokožka nesvědí, jen občas se objeví menší suchá místa. Prosila bych o radu při výběru kosmetiky, jak na obličej /vrásky/ tak i na zbytek těla. Děkuji

Dobrý den Šárko,

začneme péčí o pokožku vašeho těla. K mytí doporučuji Konopný sprchový olej - ideální přípravek s obsahem konopného kanabidiolu (CBD) pro péči o suchou a citlivou pokožku, který nahrazuje běžné mycí gely. K promazání pokožky těla bude vhodé Konopné tělové mléko - ideální přípravek ke každodenní péči o vysoce citlivou pokožku se sklonem k podráždění, svědění, šupinatění a zarudnutí.

Vhodné by také bylo zařadit do pravidelné péče 1x týdně používání Cukrového peelingu s japonskou třešní - cukrový peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky. Pokožka celého těla je po aplikaci jemná, vláčná.

Pečovat o pleť v obličeji musíte začít již při důkladném čištění pleti. Pro vaš typ doporučuji ráno osvěžit  a očistit pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť ( tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří neboť má tendenci narušovat velice cenný ochranný kožní film, pokožka se pak stává citlivou, suchou a podrážděnou), na takto vyčištěnou pleť aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Je vhodný zejména pro sušší, podrážděné, šupinaté a zarudlé typy pleti s vráskami. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.      Večer pleť nejprve odlíčíte a vyčistíte Pleťovým mlékem čistícím Arnika pro suchou a citlivou pleť (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následovat bude dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému), na takto vyčištěnou pleť aplikujete, stejně tak jako ráno Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

Z RYORu zdraví Renata :)

 

Dobrý den,
Nejdříve, chci velmi poděkovat za tělové Ultra mastné mléko s Mořskými řasy.
Mám lupus a jíž více jak 25 let užívám kortikoidy, což způsobují, že moje pokožka je velmi suchá a velmi jemná a tenká. Zkusila jsem spoustu různých tělových krémů a také různé typy mléka jak velmi drahých, tak i méně drahých… ale nic nepomáhalo… Až v prodejně Ryor v Brně mi poradily toto mléko (Bohužel prodejna je zrušena a nemám se s kým poradit ☹). Ihned po prvním použití moje pokožka zvláčněla a ožilá ????. Přestala jsem šupinatět ???? a zase se cítím dobře ????.
Poslední rok se léčím s karcinomem prsu, což nějak moc pokožce také neprospívá…
Nevím, jestli můžu používat peelingy, jak na tělo, tak i na obličej… jestli ano pak které prosím? ????
Na odličování používám Pleťové mléko s Arnikou pro suchou a citlivou pleť a Pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť.
Co se tyče pokožky obličeje tak střídám mezí řady: Kaviárovou, Se zlatém a arganovým olejem a S arganovým olejem. Jsem velmi spokojena s každým z těchto výrobků. Ale nevím, jestli něco nezanedbávám ????. Neměla by něco změnit, myslím tím výrobky, jak v péči o tělo, tak i obličeje?
Ryor je moje srdcová záležitost ????, fandím Vám a věřím, že firmu čekají velké úspěchy nejenom na území ČR ale i daleko za hranicemi Evropy.
Děkuji předem za Vaše cenné rady ????.

Dobrý den Elo,

moc děkujeme za pochvalu Ultramastného tělového mléka s mořskou řasou je opravdu skvělé, já osobně ho také zbožňuji. Dokonce ho teď můžete na E-shopu RYOR a na Značkových prodejnách  zakoupit s 20% slevou (akce platí do 30.6 2020), což znamená nádherných 105kč.    Vhodné by pro vás bylo také Konopné tělové mléko , toto unikátní tělové mléko obsahuje mimo jiné i kanabidiol (CBD) který ovlivňuje pokožku v zásadních hodnotách a parametrech, napomáhá ovlivnit většinu problémů pokožky souvisejících s přesušenou kůží, mírní podráždění a výrazně zkvalitňuje, zlepšuje a tonizuje pokožku. Součástí přípravku je i konopný olej, kyselina hyaluronová, avokádový a jojobový olej a bambucké máslo zvyšující ochrannou barieru pokožky, která je u velmi suché, citlivé pokožky nedostatečná.

Pokud máte kožní formu lupusu, není pro vás bohužel vhodný žádný peeling. A to i vzhledem k tomu, že máte, jak píšete pokožku tenkou a jemnou.

Velká pochvala za skvěle zvolené přípravky na čištění pleti ( právě odličování a čištění pleti je nejdůležitější úkon který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti). Co se týká pleťových kémů, tak pokud je aplikujete vždy jen na důkladně vyčištěnou pleť a jste  spokojena, není důvod je měnit:)

Moc si vážíme vaší lásky k RYORu :) Je to neuvěřitelné, ale RYOR oslaví příšti rok nádherných 30let na trhu. A málo kdo ví, že  RYOR vyváží do více než 20zemí světa :)

Z RYORu zdraví Renata 

 

 

Dobrý deň, mám hroznú pleť s ktorou už potrebujem niečo robiť. Neustále mam vyrážky, mastnú pleť už ráno keď sa prebudim a malé hrcky/vyrážky po celej tvary najmä na čele. Biele mini vyrážky na brade a veľké zapálené vyrážky sa mi tvoria najmä v oblasti líc a brady. Nepeknu pleť s veľkými pormi.

Dobrý den Kataríno, nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!! Pozor si dejte také na vodu, voda má tendenci narušovat velice cenný ochranný kožní film (to platí i při mytí vlasů) vždy vodu z pleti odstraňte pleťovým tonikem. Jak tedy o vaši pleť pečovat?

RANNÍ PÉČE

1)Vzhledem k tomu, že máte pleť mastnou bude první krok při ranní péči umytí obličeje (vyhnout se očním partiím) Čistící pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť - pěna neobsahuje mýdlo a zachovává přirozenou hodnotu pH pokožky. Redukuje a citlivě odstraňuje kožní maz, udržuje matný vzhled pleti.

2)Následovat bude dočištění Bylinným tonikem na problematickou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou)

3)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem - vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a komplex extraktu z irisu, zinku a vitaminu A, dále pak vitamin E a extrakt z mořských řas. Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné, regulaci tvorby mazu, zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky:)

Nepostradateným pomocníkem se vám stane Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Noste ho stále s sebou a nanášejte bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Následovat bude Čistící pěna s mořskými řasami na problematickou pleť 

3)Na závěr dočistíte Bylinným tonikem na problematickou pleť 

4)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem  

1x týdně, vždy na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte lokálně Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aplikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale.

Z RYORu zdraví Renata :)

 

Dobrý den. Mám akné především na tvářích a zároveň mimické vrásky i počínající vrásky. Kolem nosu a čelo mám mastné ale kolem úst a na bradě se mi dělají suché šupinky. Co bych měla používat?

Dobrý den Jaroslavo, nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!! Pozor si dejte také na vodu, voda má tendenci narušovat velice cenný ochranný kožní film (to platí i při mytí vlasů) vždy vodu z pleti odstraňte pleťovým tonikem. Jak tedy o vaši pleť pečovat?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (žádná voda)

2)Na oční okolí nanesete jemným vklepáním Oční krém s koenzymem Q10 

3)Na ostatní části pleti aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť my tento krém charakterizujeme jako krém pro pleť které už není -náct :) ale stále se na ní tvoří akné a jiné nedokonalosti. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Součástí přípravku je také kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci.

Nepostradateným pomocníkem se vám stane Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Noste ho stále s sebou a nanášejte bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému).

3)Na oční okolí nanesete Oční krém s koenzymem Q10 

4)Na ostatní části pleti aplikujete Sérum s retinolem ,sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné. 

5)Na závěr sérum překryjete Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť 

Velice důležité také je zařadit do pravidelné péče 1x týdně aplikaci Enzymatického peelingu ten obsahuje AHA-kyseliny a enzym které jemně a cíleně odstraňují zrohovatělou vrstvu pokožky (olupující se suchá místa na pleti). Tímto krokem hydratujete pokožku a sjednocujete pleť. Peeling aplikujte vždy na důkladně vyčištěnou pleť a nechte působit max. 5 minut.

Z RYORu zdraví Renata :)

 

Dobrý den, prosím o radu, jaký denní a noční krém a sérum si zakoupit. Věk 45, pleť postaknozni, popraskané žilky kolem nosu, tmavší kruhy pod očima, tváře sušší,ale t-zona mastnejsi. Mírně vrásky pod očima,jinak bez vrásek. Pleť působí unaveně. Dále bych se chtěla zeptat, zda budete mít oční sérum s matrixylem, které jsem si oblíbila,ale na vašich stránkách nemohu najít. Děkuji.

Dobrý den Romano, vzhledem k tomu, že se nezmiňujete o čištění pleti si jen dovolím připomenou, že nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je právě odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!! Pozor si dejte také na vodu (to platí i při mytí vlasů) vždy vodu odstraňte z pleti pleťovým tonikem.

Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem bylo nahrazeno ještě lepším a účinnějším Rozjasňujícím očním krémem s peptidy  tento neparfemovaný přípravek spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast očního okolí. Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur obličeje, stimuluje mikrocirkulaci která se podílí na výživě podpůrných tkání, pokožka je tak oživená a získává barvu, jas a zdravý vzhled :)

Níže si vám dovolím navrhnou kompletní péči o vaši pleť.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt ( tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří neboť má tendenci narušovat velice cenný ochranný kožní film, pokožka se pak stává citlivou a podrážděnou)

2)Na oční okolí jemným vklepáním nanesete Rozjasňující oční krém s peptidy 

3)Oblast nosu ošetřete Krémem proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 

4)Na ostatní části pleti aplikujete Sérum s retinolem  - sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné.

5)Sérum překryjete Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem tento lehký hydratační krém obsahuje mimo jiné také extrakt z mořských řas který pleť zklidňuje a působí proti začervenání, krém obsahuje také UV filtry které zaručují celodenní ochranu.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí    (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra i krému).

3)Na oční okolí nanesete Rozjasňující oční krém s peptidy 

4)Oblast nosu ošetřete Krémem proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 

5)Na ostatní části pleti aplikujete Sérum s retinolem , na noc sérum nemusíte překrývat krémem záleží pouze na vašem pocitu, pokud by jste přeci jen  chtěla třeba sušší tváře překrýt, pak doporučuji Noční krém s mořskou řasou 

Z RYORu zdraví Renata :)

 

Dobrý den, chtěla bych Vas poprosit o radu. Jsem maminka dvou dětí 10leta 19ti měsíčního mimca. Mám suchou, citlivou pleť, t- zóna, a teď se mi začali objevovat pigmentové fleky po obliceji.
Po nalíčení se mi třeba pleť i leskne v T-zone, hodně citlivá se sklon k zarudnutí je na bradě a dělá se i akné. Trápí mne i kruhy pod očima, vrásky sem tam už také vykukuji. Prosím o radu, jak správně pleť čistit, jaké sérum použít, masku, krém, zda i denní a noční, péče kolem očí.. Jaké přípravky by jste mi prosím poradili?
Pak dále bych chtěla vyzkoušet od Vas bb krém.. Co popřípadě pod bb krém.
Teď používám od Nivei BB krém tmavší odstín.

Lze třeba už používat přípravky z Ryoru pro 10ti letou dceru? Na nosanku už jí vykukuje akné.
Jak začít správě pečovat o mlady obličej.
Předem moc děkuji.

S pozdravem Nozickova Jarmila

Dobrý den Jarmilo, 

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jte si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovyt vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kuhy a váčky pod očima.Tento krém zajišťuje vysokou hydratci a redukuje jemné vrásky.

4) Jako denní krém použijte Konopný vyživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné šupinaté a zarudlé typy pleti s vráskami.

5) Aplikujte Rozjasňující make-up 8v1 je to lehký jemný tónovací make-up,který sjednocuje barevný tón pleti.Hydratuje,rozjasňuje,zmírňuje projevy zarudnutí,chrání před UV zářením,zmatňuje a zvláčňuje pokožku.Tento make-up máme ve třech barených odstínech.Ve vašem případě bych asi tedy volila odstín DARK.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužijete make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opt aplikujte Kaviderm krém 

5) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

Na začínající akné vaší 10-ti leté dcery bych vám doporučila tyto dva produkty:

RÁNO a VEČER si očistí pleť Bylinným tonikem pro problematickou pleť 

a na pupínky na nose použije Aknestop Roll-on je to oblíbený přípravek,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.Aplikovat může i několikrát za den již při prvních příznacích akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám syna 12 let a má akné a rozšířené póry. A ráda bych věděla zda jsou nějaké prostředky vhodné i pro něj. Sama používám některé z řady aknéstop. Vím že je brzo ale vadí mu to a ráda bych mu pomohla. Děkuji Věrka.

Dobrý den Věro,

přípravky z řady Aknestop jsou určené pro všechny věkové kategorie, prostě pro každého, bez rozdílu věku, koho trápí akné a s tím spojené nedokonalosti. Sama mám syna stejného věku a tak vím jaké to je :). Pro začátek bude stačit pokud syna přemluvíte :) k čištění pleti Čistící pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť  a následné dočištění Bylinným tonikem na problematickou pleť a to ráno i večer. Na takto vyčištěnou pleť by měla následovat aplikace Krému s fytosfingosinem a irisem  opět ráno i večer. Nepostradatelným pomocníkem jistě bude Antiakné roll-on tato báječná tyčinka dokáže krásně vyhojit i zanícená aknotická místa a také se díky ní akné nerozrůstá (pokud tedy zasáhnete včas, nejlépe hned jak zjistíte že si syn pupínky právě ňoumá :)  ), aplikovat můžete několikrát denně, čím víc tím líp :). U nás jsme se teprve dostali do fáze Bylinné tonikum na problematickou pleť + Antiakné roll-on :) , vše ostatní zatím odmítá, ale i tak to funguje. 

Z RYORu zdraví a hodně úspěchu přeje Renata 

 

Mám dost vráščitou sušší pleť. Prosím o radu jak správně a dobře pleť vyčistit, jaké krémy použít aby byla pleť hydratovaná i vyživená. Okolí očí je hodně tenké, ale zatím mi všechny přípravky dráždily oči. V tom bych taky přivítala radu.
Děkuji
Zdena

Dobrý den Zdeno,

děkujeme za vaši důvěru našemu báječnému českému Ryoru :), velice ráda vám sestavím kompletní plán péče o pleť. Jen si dovolím připomenout, že nejdůležitější úkon který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!! 

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt ( tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří neboť má tendenci narušovat velice cenný ochranný kožní film, pokožka se pak stává suchou a citlivou)

2)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete a to i včetně očního okolí Výplň vrásek pro korekci pleti ta obsahuje dvě vysoce moderní aktivní látky. První aktivní látka zajišťuje okamžitý účinek a způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti po dobu 6hodin. Druhá aktivní látka zajišťuje dlouhodobý účinek a způsobuje postupné vyplňování vrásek vlastním tukem zevnitř.

3)Následovat bude překrytí Aktivujícím výživným krémem s ASCIII - výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající. Má vliv na zvýšenou elasticitu a pevnost pleti :)

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť (včetně očního okolí) Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému).

3)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete a to i včetně očního okolí Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)Následovat bude překrytí Aktivujícím výživným krémem s ASCIII 

Pokud by jste chtěla svou pleť ještě více hýčkat, dopřejte ji 1-2x týdně Pivní regenerční pleťovou masku maska obsahuje chmelový extrakt, bio arganový olej, skvalen a vitamin E. Využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti:)

Z RYORu zdraví Renata 

 

Dobrý deň,
rada by som si zakúpila vaše produkty. V minulosti som ich používala a rada by som k tejto značke vrátila. Nakoľko pribudlo veľa ďalších produktov, chcela by som vás požiadať o pomoc pri výbere pleťovej kozmetiky. Mám zrelú, suchú pleť, na pohľad pôsobí unavene. Prosím o informácie, ktoré výrobky zakúpiť, aby sa pokožke prinavrátila sviežosť (čistenie + denná starostlivosť UV- faktor + nočná starostlivosť).
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Dobrý den Jano,

moc děkujeme za váš návrat k Ryoru :). Velice ráda vyberu to nejlepší pro váš typ pleti. Hned v úvodu si dovolím připomenou, že nejdůležitější úkon který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!! Jdeme tedy na to.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt ( tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří neboť má tendenci narušovat velice cenný ochranný kožní film)

2)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete a to i včetně očního okolí Denní sérum s magnólií a mechem  - při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci a redukuje projevy stárnutí a jemné vrásky.

3)Sérum následně překryjete Aktivujícím výživným krémem s ASCIII - výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající. Má vliv na zvýšenou elasticitu a pevnost pleti :). Pro UV ochranu doporučuji ještě překrýt Trio-aktivním krémem SPF30 .

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra nebo krému).

3)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete a to i včetně očního okolí Noční sérum se sněžnou řasou - sérum obsahuje unikátní aktivní látky jako je např. sněžná řasa, která je charakteristická svou mimořádnou odolností a množstvím živin, efektivně posiluje kožní bariéru, zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. gen dlouhověkosti.

4)Sérum následně překryjete Aktivujícím výživným krémem s ASCIII 

1-2x týdně doporučuji aplikaci Lifting masky s ASCIII - maska obsahuje směs lipozomů ASC III, které ovlivňují nervová zakončení buněk, aby začala produkovat kolagen III. Dále jsou obsaženy hedvábné proteiny, avokádový a jojobový olej. Intenzivně zvyšuje hydrataci, pevnost a elasticitu pokožky:)

Z RYORu zdraví Renata :)

    

 

Dobrý den, právě jsme si u Vás objednala nějaké výrobky a chtěla bych Vás poprosit o doporučení kosmetiky pro normální, až smíšenou pleť.
Dlouhou dobu jsem používala micelární vodu, která mi dělá teď problémy. Vyskytuje se mi akné podél spánku, na bradě. Když se mi udělá pupínek, je hodně citlivý, pokusím se ho vymáčknout, ale vždy se mi potrhá kůže a zůstane mi tam červený flek na kterém se pak udělá stroupek.
Děkuji moc za radu. Kristýna :-)

Dobrý den Kristýno,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a ve vašem případě bych vám dopručila tyto produkty:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť v případě,že se vám zhorší na pleti akné použijte místo Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť raději Bylinné toniku na problematickou pleť  z řady Aknestop.

2) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem akné a pupínků.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,zmatněná a bez viditelných problémů.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozupsné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť nebo Bylinného tonika na problematickou pleť opět podle stávajícího stavu vaší pokožky.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční krém opět použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

DOPLŇKVÁ PÉČE:

Na pupínky a problematické partie použijte Aknestopp Roll-on je to oblíbený přípravek,který napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Aplikujte lokálně několikrát za den i při prvních příznacích vznikajícího akné.

V případě dalších dotrazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková