MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý deň,

zaujala v predajni drogérie v Retre Vaša značka.
Po dávnych probémoch s akné (do 30 r.) je už pleť v poriadku, ale už by asi potrebovala "posilnenie". Odličovanie a čistenie je moja denná rutina (pomaly si budem dopĺňať vaše veci), ale nechcem si teraz začať kupovať séra a krémy piate cez deviate. Včera som si kúpila krém s SPF30, je príjemný. Vzhľadom na minulosť s akné je jasné, že nemám až taký veľký problém s vráskami (keď vezmeme do úvahy vek) , okrem okolia očí samozrejme, ako skôr s pevnosťou pleti.
Teším sa na vašu skorú odpoveď!

Dobrý den Kataríno,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky.

2) Na celý obličej aplikujte Denní sérum s magnolií a mechem je to sérum s unikátním komplexem aktivních látek pro ochranu pleti proti stresu z klimatických změn.Při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje a zvyšuje pružnost a odolnost pokožky.Zlepšuje elasticitu pleti a zajišťuje pleti hydrataci.

3) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oiční krém s peptidy je to neparfémovaný přípravek  spojující šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast kolem očí. Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění viditelných znaků stárnutí pleti.Rozjasňuje oční okolí a redukuje také váčky pod očima.

4) Jako denní krém použijte Trio-aktivní krém SPF 30  ,který jste si již zakoupila.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej aplikujte Noční sérum se sněžnou řasou je to sérum s jediněčnou aktivní látkou ze sněžné řasy pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti během spánku.Při pravidelné aplikaci je pleť pevnější a dochází k viditelné redukci jemných i hlubších vrásek.

4) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém,který díky komplexu aktivních látek,cíleně působí na tvorbu kolagenu v pleti,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, potřebovala bych pomoct se správnou koupí denního a nočního krému. Mám citlivou spíše suchou pleť a začíná se mi dělat vraska na čele.

Dobrý den Barboro,

základní a nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl! Večer nejprve pleť vyčistíme odličovačem či mlékem (dle typu pleti) a následně dočišťuje tonikem nebo pleťovou vodou (dle typu pleti)nikdy ne vodou!!! Potom teprve následuje aplikace nočního krému. Ráno se pleť přečistí pouze tonikem (dle typu pleti) a následně se aplikuje denní krém :)

Na vrásku na čele doporučuji aplikovat ráno i večer Výplň vrásek pro korekci pleti . Ideální krém na denní i noční pro váš typ pleti je například Výživný krém s přírodními oleji 

Z RYORU zdraví Renata 

 

 

 

dobrý den, chtěla jsem se zeptat na správný postup večerní vrstvené péče. čistím dle Vašeho doporučení dvoufázově, následně ale nevím správné pořadí péče:
1/ gel s kys. hyaluronovou - mlha s kys. hyaluronovou - arganový olej
nebo
2/ mlha s kys. hyaluronovou - arganový olej - gel s kys. hyaluronovou??
děkuji za radu
Eva

Dobrý den Evo,

správně je postup č.1, Arganový olej má nejhutnější konzistenci a proto musí být aplikován jako poslední :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den,
prosím o informaci, zda máte v Praze kosmetické salóny, kde se mohu nechat ošetřit právě kosmetikou RYOR. Vím, že kdysi byly. Pročetla jsem celý web a bohužel jsem info nenašla.
Vám všem tvůrcům, spíš asi tvůrkyním, této kosmetiky fandím a velice děkuji! Jsem totiž vaší zákazncí už sedmnáct let :o)
S přáním krásného dne a všeho nejlepšího vás zdraví Hana

Dobrý den paní Hano,

děkujeme za váš dotaz. Když navštívíte na oficiální webové stránky RYOR,tak na lište nahoře je nabídka kosmetické salóny,pokud do této ikonky kliknete a zadáte, zvolenou část Prahy,tak se vám zobrazí všechny kosmetické salóny v dané lokalitě.

Já osobně bych vám doporučila navšívit náš Profesionální kosmetiský salon RYOR na Praze 6 v Lotyšské  ulici č.10 ,je to náš firemní salón.Naše paní kosmetička se vám bude velice ráda věnovat.

Kontakt:   Jitka Černá  tel:   777/473 102

e-mail: cerna@ryor.cz

Věřím,že s ošetřením budte velice spokojená.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, kosmetických přípravků používám velmi málo. Pleť mám myslím smíšenou. Jen posledních pár let po koupeli mám pleť suchou. Trochu jako by mi byla malá, ale velmi rychle to zmizí i když nenanesu krém. Protože v létě často zapomínám na opalovací krém, ráda bych nějaký denní krém s UV faktorem 30-50. Nějak se mi nechce používat místo toho každý den mastný opalovací krém.

Dobrý den,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Ve vašem případě vám mohu doporučit krém z řady Cílená UV ochrana pleti a to Tri-aktivní krém SPF 30 je to polomastný denní krém s kyselinou hyaluronovou ,extraktem z mořských řas,betaglukanem a vitamínem E.Tento krém má vysoký stupeň ochrany proti UV.Zároveň je zajištěna hydratace pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý deň, hľadám vhodnú kozmetiku na tvár - mám zmiešanú pleť a každé ráno a večer si čistím pleť čistiacim gélom, tonikom a následne nočným a denným krémom na tvár a očným krémom. Doteraz som používala jednu kozmetiku, ale už nevyrábajú toniku, ktoré my vyhovovalo, preto vás prosím o ponuku týchto výrobkov v jednom rade. Citlivú pokožku nemám, ani nijak problematickú, jemné vrásky pod očami. Ďakujem

Dobrý den Stanislavo,

dělkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašmu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy je to neparfémovaný oční krém,který šetrně pečuje o oční okolí.Komplex aktivních látek řeší redukci váčků pod očima a zároveň zlepšuje pevnost a pružnost pokožky.Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění viditelných znaků stárnutí.

3) Jako denní péči použije Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptitdy 

4) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém.Obsahuje komplex aktivních látek,které cíleně působí na tvorbu kolagenu, čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.Tento krém také zajišťuje hydrataci pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý deň, prosím poradte mi. Mám mastnú pleť s akné ktoré sa tvoria hlavne na lícach. Taktiež mám aj jemné kruhy a vrásky pod očami. Dakujem za každú radu.

Dobrý den Judito,

nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl! A toho se také budeme držet:)

Ráno : vzhledem k tomu, že máte pleť mastnou bude první krok při ranní péči umytí obličeje (vyhnout se očním partiím) Čistící pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť - pěna neobsahuje mýdlo a zachovává přirozenou hodnotu pH pokožky. Redukuje a citlivě odstraňuje kožní maz, udržuje matný vzhled pleti. Následovat bude dočištění Bylinným tonikem na problematickou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří).Na takto vyčištěnou pleť aplikujete (s vynecháním očního okolí ) Krém s fytosfingosinem a irisem - vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a komplex extraktu z irisu, zinku a vitaminu A, dále pak vitamin E a extrakt z mořských řas. Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné, regulaci tvorby mazu, zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky:). Na oční okolí nanesete jemným vklepáním Rozjasňující oční krém s peptidy - unikátní kombinace peptidů podporuje redukci kruhů a váčků pod očima a zároveň zlepšuje pevnost a pružnost pleti.                                                                    Nepostradateným pomocníkem se vám stane Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Noste ho stále s sebou a nanášejte bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následovat bude Čistící pěna s mořskými řasami na problematickou pleť , na závěr dočistíte Bylinným tonikem na problematickou pleť Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem   , na oční okolí Rozjasňující oční krém s peptidy

1x týdně, vždy na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Gelovou masku slupovací  - hluboko čisticí gelová maska obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den.Asi 20 let jsem používal Váš krém klidnící serum pro intolerantní pokožku a přestal se dělat,co bych mohl používat místo toho na obličeji,aby se nejrychleji vsákl a pomohl.S pozdravem Urbánek Chrudim

Dobrý den pane Urbánku, 

mohu vás poprosit o konkrétnější popis typu vaší pleti, Klidnící sérum pro intolerantní pokožku bylo určené pro péči o podrážděnou pokožku např. s periorální dermatitidou a kontaktním enzémem. Je to i váš problém pleti?

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den, poslední 3-4 roky se mi začínají tvořit pigmentové skvrny na obličeji. Jinak moje pleť není problematická, mám minimum vrásek, pleť je smíšená, vcelku vláčná. Mám obavu, aby skvrny časem neztmavly. V létě používám krémy na opalování s vysokým faktorem a obličej na sluníčko vystavuji jen minimálně a krátkodobě. Nabízí kosmetika Ryor nějaké produkty na prevenci, popř. bělení skvrn? Mockrát děkuji. Marcela Němcová, Humpolec

Dobý den Marcelo,

ano, na zesvětlení pigmentových skvrn máme Depigmentační krém aplikace 2x denně, po celý rok. Je nutné současně používat přípravek s vysokým ochranným faktorem z řady Cílená UV ochrana pleti s ochranným faktorem SPF 15 nebo SPF 30, také celoročně !!!!

Z RYORu zdraví Renata :)

 

Dobrý den,
v nedávné době jsem si oblíbila vaše produkty a nechci je opustit. Bohužel jsem zjistila, že se mi po přípravcích s řasou dělají pupínky. Už dříve jsem měla tušení, že řasy nejsou pro moji pleť dobré. Nyní jsem si pořídila kolagenový gel. Asi po týdnu se mi na čele udělaly pupínky a našla jsem si, že kalparin je vlastně řasa, takže jsem se ujistila, že řasy nejsou pro mě. Chtěla bych Vás poprosit o seznam přípravků, které řasy obsahují, abych se jim mohla vyhnout. Složení na webu není k dohledání, tak Vás prosím touto cestou. Věřím, že si najdu skvělé produkty i bez této ingredience. Velice děkuji.
Zdraví Pavlína

Dobrý den Pavlíno, 

příčin vzniku pupínků může být mnoho, nejčastěji je to aplikace přípravků na pleť které není správně vyčištěna. Jak správně čištění pleti provádět? Večer nejprve pleť vyčistíme odličovačem či mlékem a následně dočišťujeme tonikem podle typu pleti. Potom teprve následuje aplikace krému. Ráno se pleť přečistí pouze tonikem (žádné oplachování vodou) a následně se aplikuje krém. Pokud pleť nevyčistíte správným způsobem, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají , ,paseku´´. 

Přípravky obsahující extrakty z mořské řasy (jen pro upřesnění, je několik druhů mořských řas)  :

Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

Denní krém se zlatem a arganovým olejem 

Maska s kyselinou hyaluronovou 

Duo-aktivní krém SPF15 

Trio-aktivní krém SPF30 

Kolagenový gel na vrásky 

Sérum s retinolem  

Celá produktová řada Mořské řasy 

 

Z RYORu zdraví Renata :)