MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem séra pro mou problematickou pleť, která ale potřebuje velkou dávku hydratace. ráda bych se ale zároveň i věnovala pigmentovým skvrnám které mi na pleti zůstávají po pupíncích. Všimla jsem si, že pokud pleť dostatečně hydratuji, pupínky se mi tolik netvoří, proto bych ráda svou péči doplnila nějakým vhodným sérem.
Budu ráda pokud mi doporučíte sérum, které by bylo vhodné :)
Děkuji a s přáním hezkého dne, Lucie.

Dobrý den Lucie,

naprosto jedinečné sérum které řeší hydrataci, akné i pigmetové skvrny je Sérum s retinolem - toto lehké sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny:):):) 

Dovolím si jen připomenout, že základní a nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!!

Vyzkoušejte také naši ,,zázračnou" tyčinku Antiakné roll-on - výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit  stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Možnost vše vyzkoušet máte na naší Značkové prodejně RYOR  Praze-1, PALÁC METRO, Národní třída č.25 , kontakt naleznete ZDE https://www.ryor.cz/prodejny/#lat=50.0824&lng=14.4181&zoom=13&id=9991

Z RYORU zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jsem v jiném stavu a moje pleť je teď lehce poblázněná. Vím, že hormony dělají své, ale je možné pleti trochu nějak pomoci? Skoro na každém místě mi trochu něco vyskočilo. Co začít používat?

Za radu budu vděčná, děkuji předem a přeji hezký den,

Martina

Dobrý den Martino,

jo, jo máte pravdu, poblázněné hormony :) dokážou nadělat pěknou paseku. Ale s trochou trpělivosti a pečlivosti můžeme pleť opět vrátit do pohody. Jak tedy na to?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří), na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem  - při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné, regulaci tvorby mazu, zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky. 

Nepostradateným pomocníkem se vám jistě stane Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následovat bude dočištění Bylinným tonikem na problematickou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť aplikujete opět Krém s fytosfingosinem a irisem.

Z RYORU zdraví Renata :)

  

 

Dobrý den, už rok mám problém s Rosaceou, hlavně v oblasti nosu a levé tváře. Nyní používám produkty z lékárny.
Dříve jsem používala Vaší kosmetiku a byla s ní nadmíru spokojená.
Chci se zeptat zda mátev nabídce i produkty, které by řešily problém Rosacea ?
Děkuji za Vaši odpověď Vendula Mečířová

Dobrý den Vendulo

z našich produktů můžeme nabídnout Krém proti zarudnutí a a rozšířenžm žilkám  je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Důležité je krém aplikovat ráno i večer vždy na důkladně vyčištěnou pleť!!!! A to následovně: ráno- osvěžit a očistit pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří neboť má tendenci narušovat velice cenný ochranný kožní film, pokožka se pak stává citlivou a podrážděnou). Večer- odlíčit a vyčistit pleť Dvoufázovou odličovací emulzí   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích) následovat bude dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Pozor si také dejte na vodu při sprchování a mytí vlasů, vždy ji z pleti odstraňte pleťovým tonikem. 

V případě nejasností pište, velice rádi vám na vše odpovíme :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

dobrý den,
právě jsem oslavila 40 a zajímalo by mne zda nepoužívám již nevhodnou kosmetiku, zda by to nechtělo z Vaší nabídky vybrat hlavně pleťový a oční krém již více úměrně mému věku. Momentálně používám od Vás Denní krém s UV filtry a koenzymem Q10 a Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, s kterými jsem velmi spojena a vyhovují mi. Pleť mám smíšenou s T zónou, na bradě a nose bojuji s akné. Děkuji za doporučení, i právě na mé problémové partie v obličeji: čištění + zklidnění.

Dobrý den Lucie,

krémy které používáte jsou zvolené více méně dobře, já osobně bych ale na pleť s výskytem akné doporučovala na den Konopný korekční krém pro problematickou pleť na noc pak Sérum s retinolem . Komletní péče o vaši pleť by byla následující.

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří), na oční okolí nanesete jemným vklepáním Rozjasňující oční krém s peptidy , na ostatní části pleti aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť - mimochodem nejoblíbenější krém zákaznic kterým už není -náct :) a přesto je zlobí občasný výskyt akné a jiné nedokonalostí. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Součástí přípravku je také kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci.

Nepostradateným pomocníkem se vám jistě stane Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následovat bude dočištění Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí opět nanesete Rozjasňující oční krém peptidy . Jako noční péči doporučuji Sérum s retinolem - sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny :)

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den chtěla bych se zeptat na ultrazvukový masážní přístroj, na jeho účinky atd. V poslední době preferují na internetu přístroj LUMISPA, ale je velice drahý, ale podle recenzí účinný. Proto se chci zeptat na tento přístroj, který je cenově dostupnější. Jaké jsou jeho účinky. Děkuji Glazerová

Dobrý den Heleno,

Ultrazvukový masážní přístroj Maya je lety a zákaznicemi prověřený spolehlivý přístroj :) Vše co potřebujete vědět naleznete v přiloženém návodu zde https://eshop.ryor.cz/x7182/ultrazvuk-maya 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den , je mi 38 let, mám normální pleť, kolem očí úst a na čele se mi začaly dělat vrásky. Můžete mi prosím poradit, jak mám pečovat o pleť na obličeji a v dekoltu?

Dobrý den Jano,

základní a nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl! Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří !!)

2)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete a to i včetně očního okolí Výplň vrásek pro korekci pleti - přípravek obsahuje dvě vysoce moderní aktivní látky. První aktivní látka zajišťuje okamžitý účinek a způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti po dobu 6hodin. Druhá aktivní látka zajišťuje dlouhodobý účinek a způsobuje postupné vyplňování vrásek vlastním tukem zevnitř.

3)Následovat bude překrytí Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný denní krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti, hydrataci a redukci vrásek.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému).

3)Následovat bude aplikace Výplně vrásek pro korekci pleti , dle vašeho pocitu můžete, ale nemusíte překrýt Nočním krémem s mořskou řasou - lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci.

Co se týká dekoltu, tam doporučuji ráno i večer aplikovat totožný krém jako na obličej, nebo hydratační Ultramastné tělové mléko s mořskou řasou 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den,
kosmetiku Ryor používám už několik let. Nedávno jsem objevila krém: Výplň vrásek pro korekci pleti. Chtěla bych se zeptat, zda je tento krém určen k samostatnému používání. Mám po něm pocit suché pokožky. Je tento krém vhodný i na horní víčka?
Předem moc děkuji za odpovědi a přeji krásný den. Jana

Dobrý den Jano,

ano, Výplň vrásek pro korekci pleti  není nutné překrývat jiným krémem, je dokonce vhodná i do mrazu. Vždy se ale řiďte svým pocitem. Jelikož má Výplň vrásek pro korekci pleti velice jemnou konzistenci, je žádoucí ji, zejména u pleti sušší překrýt výživnějším krémem.

Žádný oční krém by se neměl aplikovat na pohyblivé oční víčko!! Zde důležité body pro správnou aplikaci oční krému:

-Oční krém nanášíme vždy na čistou a důkladně odlíčenou pokožku.
-Nanášíme pouze na pevné části kolem celého očního okolí (nevynechejte oblast pod obočím – zodpovědná za ochablé a padající víčko) a pohyblivému očnímu víčku se vyhněte!!!!
-Aplikujeme velmi jemnými poklepy, jemně rozetřeme od vnitřního koutku ven a zbytečně pokožku očního okolí nenapínáme a nevytahujeme.
-Aplikujeme ráno a večer.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den,
mohli byste mi prosím doporučit vhodnou kosmetiku pro dceru ( 12 let ), které se začínají na čele dělat pupínky?
Přistihla jsem ji že používá mou kosmetiku :), tak jsme se dohodly, že ji koupím něco vhodného pro ni.
Děkuji, IvanaDobrý den Ivano.

velice ráda vám doporučím kompletní péči o pleť vaší dcery:). Jdeme tedy na to.

Ráno osvěží a očistí pleť  Bylinným tonikem na problematickou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří).Na takto vyčištěnou pleť aplikuje (s vynecháním očního okolí ) Krém s fytosfingosinem a irisem - vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a komplex extraktu z irisu, zinku a vitaminu A, dále pak vitamin E a extrakt z mořských řas. Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné, regulaci tvorby mazu, zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky:). 

 Nepostradateným pomocníkem se jí jistě stane Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Večer vyčistí pleť Hydratační micelární vodou (tím odstraní nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následovat bude dočistění Bylinným tonikem na problematickou pleť .Na takto vyčištěnou pleť aplikuje Krém s fytosfingosinem a irisem  .

Vhodné je také zařadit Gelovou masku slupovací  - hluboko čisticí gelová maska obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry. Maska je určena nejen na mastnou a problematickou pleť obličeje, ale i na další místa na těle (záda, ramena)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den, chci se zeptat, jestli lze depigmentační krém použít i na skvrny na rukou. Děkuji Hanka

Dobrý den Hanko,

ano, Depigmentační krém účinně bojuje s pigmentovými skvrnami i na rukou. Velice důležité ale je současně používat i krém s vysokým ochraným faktorem např. Opalovací krém SPF50 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobry den,chtěla jsem se zeptat, co byste mi doporučili, abych používala na mou pleť. Má pleť - velmi se mi mastí T-zóna, dělají se mi černé tečky, mílie, občas nějaký pupínek. U očí již mám vrásky.A také trpím na rozšířené žilky na tvářích. Procházela jsem Vaše výrobky a je toho tolik, že nevím, kde mám začít ???? Je mi 32 let. Děkuji za radu. Přeji krásný den. Verča

Dobrý den Verčo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinného tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Oční krém koenzym Q10 je to speciální přípravek pro ošetření očního okolí.Výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť.Zpomaluje proces stárnutí.

3) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabodiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem akné a pupínků.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,zmatněná a bez viditelných problémů.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

4) Jako noční krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem,vhodý pro všechny typy podrážděné pokožky.Tento krém posiluje žilní stěny a předchází jejich práskámí.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na černé tečky použijte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných,které účinně redukují výskyt černých teček.Aplikujte lokálně na problematické partie,nechte 5-10min. působit. Poté zbytky masky omyjte vodou nebo tonikem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková