MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, rád bych si nechal poradit jak pečovat o pleť jelikož je složité v tom velkém množství výrobků se orientovat a jelikož převážná část těchto výrobků je převážně pro ženy. Je mi 39 let a mám "nejspíš" normální pokožku. Sušší pokožkou trpím pouze po plavání (na celém těle) a po dlouhém čase, stráveném u počítače. Je třeba v tomto případě hydratovat a čistit pokožku i v průběhu dne? Liší se krom odličování :-) rituály o péči o pokožku u žen oproti mužům? Předem děkuji, Ruda!!!

Dobrý den Rudo,

chválím za skvělý přístup, VELICE ráda Vám vyberu vhodné přípravky :). Péče o pleť mužskou i ženskou je v základu prakticky stejná, pouze se většinou volí přípravky méně ovoněné :):) Sestavím Vám takový malý manuál a a je pouze na Vás zda se ho budete držet.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť ( přes noc se nám na pleti usazuje pot a ten je potřeba odstanit ) POZOR tonikum nikdy neoplachujte vodou !

2)Pro začátek doporučuji  Pečující krém PRO MUŽE  - ten má tu výhodu že ho můžete použít jak po oholení, tak jako pečující denní i noční krém. Obsahuje extrakt z mořských řas který pokožku zklidňuje, lehké arganové máslo které zajišťuje výživu pleti a lecitin který posiluje ochrannou bariéru pleti. Navíc má nádhernou elegantní pánskou parfemaci :)

Při dlouhém vysedávání u počítače :) aplikujte, několikrát během dne jemným rozprášením Osvěžující mlhu s kyselinou hyaluronovou po aplikaci je pokožka svěží, vláčná a hydratovaná.

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Stejně tak jako ráno aplikujete Pečující krém pro muže 

Do sprchy jednoznačně Sprchový gel 3v1 pro muže vhodný pro použití i po sportovních aktivitách a při každodenním mytí včetně intimní hygieny. V případě že máte pokožku velice vysušenou doporučuji Konopný sprchový olej ideální přípravek s obsahem konopného kanabidiolu (CBD) pro péči o suchou a citlivou pokožku, který nahrazuje běžné mycí gely. Při styku s vodou olej vytváří mléčnou emulzi. Vzniklý film na pokožce doporučujeme opláchnout vodou, ale již nestírat ručníkem a nechat vstřebat do pokožky. Nahradíte tak aplikaci tělového mléka. Pokožka bude ve finále jemná a vláčná.

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, prosím Vás o radu na péči pro maminku - 48 let. Má bezproblémovou pleť, líčí se velmi lehce a na svůj věk vypadá velice mládě. I tak samozřejmě bojuje s vráskámi. Já jsem s vaší kosmetikou velmi spokojena tak bych chtěla vybrat i něco pro ni. Děkuji.

Dobrý den Veroniko,

je skvělé slyšet že Vy sama Ryor používáte a ještě ho chcete dopřát i mamince, SKVĚLÉ  :). Doporučím Vám pro ni tedy kompletní pěči.

RANNÍ PÉČE

Na očištění a osvěžení pleti Hydratační pleťové tonikum Hydroperfekt , na oční okolí Výplň vrásek pro korekci pleti , na ostatní části pleti Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem .

VEČERNÍ PÉČE

Na očištění a odlíčení pleti Dvoufázovou odličovací emulzi  na dočištění Hydratační pleťové tonikum Hydroperfekt. Oční okolí Výplň vrásek pro korekci pleti  . Na ostatní části pleti Noční krém s hedvábím, betaglukanem a arganovým olejem

Pokud by jste maminku chtěla překvapit, třeba dárečkem pod stromeček :) dopřejete jí náš TOP produkt Aktivující výživný krém s ASCIII - lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávajíc. Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti. Vhodný na denní i noční péči.

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, po vysazení antikoncepce se mi "zbláznila" pleť. Akné se mi začala tvořit podél čelisti a na tvářích. Nejedná se o příliš zanícené pupínky, spíše celkově taková krupička, která je ale bohužel dost vidět a občas se z ní větši pupínek vytvoří. Pleť se mi mastí typicky v T zóně, ale občas mám pocit že je naopak suchá a loupe se (kolem nosu, brada).
Moc děkuji za radu s komplexní péči.

Dobrý den Markéto,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť místa,kde se vám tvoří akné ještě dočistěte Bylinným tonikem pro problematickou pleť 

2) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol,který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky,jako je např: tvorba akné a pupínků.  Na suchá místa ještě můžete aplikovat Výživný krém  s ceramidy.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tmto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť místa,kde se vám tvoří akné opět dočistěte Bylinným tonikem pro problematickou pleť  v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční krém opět použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť na suchá místa opět aplikujte Výživný krém s ceramidy 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, chci koupit kamarádce k narozeninám "startovací balíček", je jí 43let, má smíšenou pleť, i nějaké vrásky kolem očí se ukázaly. Stává se, že se po různých pleťových krémech tzv. osype, naposledy to bylo po krému od firmy Vichy.
Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si jako dárek pro svou kamarádku vybrala naší českou kosmetiku RYOR.

Níže vám napíši jak bude správně pečovat o pleť a jaké produkty použije:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistí a osvěží Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí použije Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek. Zajišťuje okamžitý i postupný úřinek při korektivní redukci vrásek. Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

3) Jako denní péči použeje Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje celodenní ochranu pleti. Zaručuje hydrataci pleti a redukuje drobné vrásky. Zklidňuje a působí proti začervenání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odlíčí pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužívá make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistí pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikuje Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční péči použije Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to noční krém,který cíleně působí na tvorbu kolagenu,čímž dochází k výraznému omlazení pleti.Zajišťuje hydrataci a působí proti volným radikálům.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosím o radu, jakou zvolit kosmetickou řadu pro ošetření pleti. Chtěla bych změnit dosud používané krémy a kosmetika RYOR mně byla vždycky sympatická už tím, že je česká a cenově dostupná. Mám 55 let, spíše suchou pleť a přiznám se, že ošetření pleti jsem nikdy příliš času nevěnovala, což asi v mém věku už nedoženu :) . Ale alespoň zkusit zmírnit nežádoucí příznaky stárnoucí pleti :). Líbí se mi řada s arganovým olejem, ale nechám si od vás ráda poradit.
Předem děkuji za odpověď.
Jana

Dobrý den Jano,

NIKDY NENÍ POZDĚ :)

Jdeme na to a když je Vám sympatická Arganová řada, vyberu pro Vás to nejlepší právě z ní.

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - Výjimečné pleťové tonikum s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek.

2)Na oční okolí aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti - přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek. Kombinace dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek včetně vrásek v oblasti okolí očí, rtů, krku i rukou.

3)Aplikujete Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie - Specifické složení výrobku zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti. Při pravidelné aplikaci dochází ke zpevnění, hydrataci a výrazné redukci vrásek!!!

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3,4)Aplikace je stejná jako ráno Výplň vrásek pro korekci pleti na oční okolí, Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie  na ostatní části pleti.

1-2 týdně aplikujte na důkladně vyčištěnou pleť Pivní regenerační pleťovou masku - maska obsahuje chmelový extrakt, bio arganový olej, skvalen a vitamin E. Využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobry den, rada bych se zeptala, proc Bylinne tonikum pro normalni a smisenou plet obsahuje alkohol, ktery se pro smisenou plet nehodi, protoze vysusuje a tim podporuje tvorbu mazu?
Pripadne muzete mi prosim doporucit nejake tonikum (ne micelarni) pro smisenou plet, ktere by alkohol neobsahovalo? Dekuji

Dobrý den Báro,

Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť NEOBSAHUJE alkohol. Můžete se sama přesvědčit, na zadní straně je uvedeno složení tonika. Možná jste měla na mysly Pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť  tam je obsažen Alcohol Denat, ALE pouze ve VELMI MALÉ koncentraci a  pouze jako nosič k jiné aktivní složce. Když se podívate na složení výrobku, uvidíte že je uveden až na samém konci složení, tzn. že je ho tam velice málo. Poměr a tudíž i množství je vždy uváděno od nejvyššího po nejnižší. Hydratační micelární voda  není tonikum, slouží jako tzv. odličovač který musí být následně dočištěn pleťovým tonikem.

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobry den, kde prosim mozem kupit vasu kozmetiku v mojom regione?
Dakujem

V Žiline predávame v Ametyst, M.R.Štefánika 25, tel.č. 041 5640976.
Pekný deň.

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o radu jak a čím se starat a o svůj "stárnoucí" obličej. Vždy jsem měla pleť spíše suchou, nyní po porodu to přetrvává, ale začali se mi objevovat sem tam drobné uhriky. Samozřejmě vrásky jsou již také patrné. Děkuji za radu.

Dobrý den Vlaďko,

jaký ,,stárnoucí" obličej :)?, ve 30 je pleť ve vrcholné formě :). To budou ty zbouřené mateřské hormony :) :) Ale nechme debat a jdeme na to co Vás zajímá.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (Výjimečné pleťové tonikum s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek) tonikum NIKDY neoplachujte vodou !!

2)Na místa kde se Vám tvoří akné aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť - obsahuje aktivní látky a extrakty bylin ideálních pro pleť s občasným výskytem pupínků. Následuje překrytí a celoplošná aplikace Konopného výživného krému s kmenovými buňkami - regenerační a zpevňující krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé, suché pleti a účinně redukuje vrásky.

Bodově několikrát denně aplikujte Aknestop roll-on - pokud zasáhnete včas, ihned při prvních příznacích, akné se ani neutvoří :)

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Následná aplikace je stejná jako ráno. Na problematické partie (akné) Konopný korekční krém pro problematickou pleť , ten překrýt Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami .

Z Ryoru přejeme hodně radosti s miminkem a hodně úspěchu s Ryorem :)

Vždy se na nás můžete obraťit s jakýmkoliv dotazem, na vše Vám rádi odpovíme :)

Hezký den plný sluníčka přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, ráda bych Vas požádala o pomoc a návrh komplexní péče o pleť. Doposud jsem se ani nelicila, nyní ano. Zadne specifické problémy pleti nemám, pouze kruhy pod očima a nyní počínající vrasky. Pleť smíšenou, v zimním období spíše suchou. Moc děkuji.

Dobrý den Veroniko,

patříte k té šťastné hrstce zákaznic které mají téměř dokonalou pleť a toho si važte, je to jako poklad :) Dovolím si Vám navrhnou jak by jste měla o svou pleť pečovat.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2)Na oční okolí aplikujete Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima - intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek napomáhá redukovat kruhy a váčky pod očima. Obsahuje extrakty z mořských řas, kyselinu hyaluronovou, avokádový a jojobový olej a další multifunkční aktivní látky.Pro vyšší účinek můžete kombinujte s užíváním čaje Lymfodren .

3)Na ostatní části pleti aplikujete Výžiný krém s ceramidy - vysoce účinný, dobře vstřebatelný krém. Komplex ceramidů dlouhodobě hydratuje a regeneruje pleť. Zvyšuje pevnost a pružnost pleti, omezuje tvorbu vrásek.

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Kaviderm- krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

4)Na oststní části pleti aplikujete Noční krém s mořskou řasou - lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci.

1-2x týdně na důkladně vyčištěnou pleť alikujte Hydratační masku s minerály - vysoce regenerační, vyživující a hydratační.

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, vážené a milé (popřípadě i nějaký ten vážený a milý :-) ) holky i i paní v Ryoru -prosím, copak starušce = mně :-) , doporučíte PO depilaci Vašimi pásky zastudena místo vyřazeného balzámu ???
Děkuji za tipy a nedočkavě čekám na odpověď = spěchááá !
Počasí-nepočasí, do každého ze dnů podzimu Vám všem přeji zdraví, pohodu uvnitř samy sebe a a navzdory všemu - radost ze života!!! Ať se Ryoru daří, zdravím,
Ivana Krákorová
P.S. Zveřejnit prosím POUZE dotaz, beze jména !!!!

Dobrý den Ivano,

děkujeme za krásná přání :) vyřídím všem v RYORu :). A samozřejmě i my přejeme Vám radost ze života a z RYORu .

Jako plnohodnotnou náhradu Balzámu po depilaci nabízíme Balzám po holení - obsahuje stejně tak jako Balzám po depilaci, vitamin E, panthenol a čajový extrakt. Je určen jak pro dámy-po depilaci nebo holení, tak pro muže po holení. Pokožka je po aplikaci zklidněná, hydratovaná a vyživená :)

Den plný sluníčka z RYORu posílá Renata :)

Renata Voláková