MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den ,
chtěla bych si koupit nějaké přípravky na suchou pleť a vzhledem k věku i hlubší vrásky. Dále na odlíčení očí, které mám ale citlivé a po hodně přípravcích mě ráno pálí...
Děkuji

Dobrý den Jitko, 

děkujeme že jste se na nás obrátila s vaším dotazem, velice ráda vám vyberu vhodné přípravky. Jdeme tedy na to :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  tonikum nikdy neoplachovat vodou  !

2)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  - Vysoce účinný regenerační přípravek určený především k ošetření očního okolí, ale zároveň i na ošetření jemných vrásek celé pleti. Kromě unikátní aktivní látky Matrixyl obsahuje také vysoké množství dalších aktivních látek např. ceramidy, skvalen, vitamin E, mandlový a jojobový olej.

3)Na ostatní části pleti aplikujete Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie  - Specifické složení výrobku zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti. Při pravidelné aplikaci dochází ke zpevnění, hydrataci a výrazné redukci vrásek.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť (včetně očí) Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  

4)Na ostatní části pleti aplikujete Noční krém s hedvábím, betaglukanem a arganovým olejem - Restrukturalizační noční krém s arganovým olejem, ASC III, hydrolyzovaným hedvábím a betaglukanem cíleně působí na tvorbu kolagenu, čímž dochází k výraznému omlazení pokožky :)

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, je mi 26 let.. pleť mám normalni občas mastnejsi, ale to spíše platí pro letní měsíce. Mám na svůj věk výrazně vrásky na čele a kolem očí. Prosím vás o radu .. jak pečovat o svoji pleť, abych zmírnila tak vyrazne vrasky. Moc děkuji a přeji hezký den

Andrea

Dobrý den Andreo,

základní krokem je vždy důkladné čištění pleti, viz. odkaz http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1337083681-videoclanek--naucte-se--spravne-odlicovat-a-cistit-plet!-je-to-zaklad!/ .

Pro Vás by bylo vhodné na ranní čištění pleti používat Hydratační pleťové tonikum Hydroperfekt na večerní čištění Dvoufázovou odličovací emulzi na dočištění Hydratační pleťové tonikum Hydroprefekt 

Na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte ráno i večer Výplň vrásek pro korekci pleti - Přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek. Kombinace dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek včetně vrásek v oblasti okolí očí i rtů. Následuje překrytí Lehkým ochranným krémem s rostlinnými extrakty - posiluje přirozenou kožní mikroflóru, pomáhá proti předčasnému stárnutí pleti, podporuje syntézu vlastního kolagenu, chrání pleť před modrým světlem z elektroniky :)

Z Ryoru zdraví Renata

 

Renata Voláková

 

Dobrý den,

chtěla bych poradit jaký produkt je nejlepší na kruhy pod očima.
Děkuji za odpověď

Dobrý den Radko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Z našeho sortimentu vám mohu nabídnout tento produkt:

Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Obsahuje extrak z mořských řas,kyselinu hyaluronovou,avokádový a jojobový olej a další multifunkční aktvní látky.Tento krém zároveň zajišťuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Aplikujte ráno i večer jemným vklepáním v oblasti očního okolí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den,je mi 54let,a ráda bych věděla,jakou řadu péče o pleť by jste mi doporučili,pleť mám normální,s klasickou Tzonou,a lehce červené žilky.
děkuji

Dobrý den paní Dagmar,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixyleme je to vysoce účinný přípravek, určený především k ošetření očního okolí. Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky. Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu. Zaručuje hydratci pleti a redukci drobných vrásek.Zklidňuje a působí proti začervenání.Tento krém je vhodný do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4) Jako noční krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem pro všechny typy podrážděné pokožky.Působí proti zarudnutí,hydratuje  a zklidňuje pleť. Tento krém posiluje žilní stěny a tím předchází jejich praskání.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme. 

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den ,můžete mi prosím poradit jaký denní a noční krém bych měla zvolit z vaší nabídky na toto roční období? Mám normální až mírně smíšenou pleť.Pleť mám vysušenou a velmi povadlou.Měla bych zájem i o krém kolem očí na vrásky.

Děkuji

S pozdravem

Mikesková

Dobrý den Kateřino,

základním krokem v péči o pleť je její důkladné čištění, proto si Vám dovolím nabídnou ucelenou péči :) Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt , tonikum nikdy neoplachovat vodou !!

2)Na OČNÍ okolí i ostatní části pleti aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti - regeneruje a zpevňuje :)

3)Následuje překrytí Dením krémem s koenzymem Q10

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem  -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na OČNÍ okolí i ostatní části pleti aplikujete Výplň vrásek pro kerekci pleti 

4)Následuje překrytí Nočním krémem s koenzymem Q10

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

   

Renata Voláková

 

Dobrý den. Mám pleť spíš suchou ale lesklý nos. Mám dost vrásčitý obličej. Oční víčka nemají žádný tonus. Budu vděčná za radu na ranní i večerní péči o pleť. Děkuji
Zdena

Dobrý den paní zdeno,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu  a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že dokážeme vybrat produkty pro váš typ pleti,tak aby vám vyhovovaly.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

3) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný ,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zajišťuje zpevnění, hydrataci a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Pleťového mléka Arnika pro suchou a citlivou pleť a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji musazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej včetně očí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie  

DOPLŇKOVÁ PĚĆE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato masaka obsahuje mořské řasy a minerální látky ,které pokožku hydratují a tím jí i zpevňují.Aplikujte na vyčištěnou pletˇ, nechte 20min. působit a poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda bych začala používat Vaší kosmetiku na ošetření pleti a zpomalení jejího stárnutí. Věk 59 let, pleť normální, někdy sušší. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den paní Jano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek. Je zárověň vhodné pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Denní sérum s magnólií a mechem je to denní sérum s unikátním komplexem aktivních látek proti stresu z klimatických změn. Toto sérum zajišťuje hloubkovou hydrataci a zlepšuje elasticitu pleti.Při pravidelné aplikaci posiluje povolené kontury obličeje a zvyšuje pružnost a odolnost pleti.

3) Na oční okolí aplikujte Vyplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký,výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,který cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce.Tento krém zlepšuje elasticitu a pevnost pokožky.Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Regeneruje a hydratuje pokožku.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte mke-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucíh.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej aplikujte Noční sérum se sněžnou řasou je to sérum s jedinečnou aktivní látkou ze sněžné řasy pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti během spánku.Při pravidelné aplikaci je pleť pevnější a dochází k viditelné redukci jemných i hlubších vrásek.

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobry den,rada bych se zeptala na peci o plet, rano a vecer. Pres den se mi plet leskne kolem nosu,na brade a na cele,obcas se mi na tvarich vytvori akne a plet ma spis tendenci k zacervenani,je citliva...Zaroven jsem se chtela zeptat nebo poprosit,zda se Vase vyrobky nebo vyrobky,co mi doporucite daji bez obav pouzit v tehotenstvi?Moc dekuji Pavlina

Dobrý den Pavlíno,

ANO všechny naše přípravky můžete používat i v těhotenství. V těhotenství jak to tak bývá jsou hormony a tudíž i pleť v takovém zmatečném stavu :) a je to tudíž s péčí trošičku složitější. Jak tedy na to.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť tonikum NIKDY neoplachujte vodou !

2)Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť  - lehký hydratační krém obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená, zmatněná a bez viditelných problémů. V mrazivém počasí překryjte Výživným krémem s ceramidy. 

Na místa s výskytem akné nanášejte bodově několikrát denně Antiakné roll-on který kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu, který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti v rámci nadměrné produkce mazu.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť  

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den
Nemohu nikde sehnat složení Vašich výrobků. Mám alergii na LANOLIN a vit.C, a tak prosím o informaci o složení krémů na normální a smíšenou pleť.
Děkuji a s pozdravem
Petra Janečková

Dobrý den Petro,

Co se týká lanolinu, tak ten v našich produktech není obsažen vůbec z důvodu, že se jedná o živočišný produkt.

K vitaminu C – zasílám seznam přípravků, kde je obsažen vitamin C a jeho analoga. 
V první skupině přípravků je zastoupen přímo vitamin C (tedy askorbová kyselina) v druhé skupině pak jeho analoga, zejména estery (například askorbyl palmitát).

První skupina (přípravky s vitaminem C):
Krém s amarantovým olejem
Depigmentační krém

Druhá skupina (přípravky s analogy vitaminu C):
Sérum s retinolem
Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám
Pivní regenerační pleťová maska
Pivní krém s kyselinou hyaluronovou
Výživný krém s měsíčkem a klíčkem
Profesionální krémová lifting maska na oční okolí
Denní krém Mořské řasy
Hydratační maska s černým rybízem
Konopný regenerační krém na nohy
Superaktivní maska pro zralou pleť

S pozdravem

Ing. Karolína Klímová
Oddělení vývoje

 

Tel.: +420 317 071 537
Mob.: +420 777 534 908
E-mail: klimova@ryor.cz
Web: www.ryor.cz
Facebook: RYOR

RYOR a.s.
Karlovarská 207
273 51 Kyšice

Renata Voláková

 

Dobrý den, ráda bych začala používat vaše kosmetické přípravky. . Prosím můžete mi poradit mi kompletní péči o suchou pleť , někdy i citlivou pleť. Může to být i celá řada. Ráno, večer atd. vzhledem k mému věku možná i něco proti stárnutí pleti. Moc děkuji. S pozdravem. Lenka

Dobrý den Lenko,

děkujeme, že jste se rozhodla používat kosmetiku Ryor :) , velice ráda Vám vyberu vhodné produkty. Tak jdeme na to :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  tonikum NIKDY neoplachujte vodou !

2)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  -Vysoce účinný regenerační přípravek určený především k ošetření očního okolí, ale zároveň i na ošetření jemných vrásek celé pleti. Kromě unikátní aktivní látky Matrixyl obsahuje také vysoké množství dalších aktivních látek např. ceramidy, skvalen, vitamin E, mandlový a jojobový olej.

2)Na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  - unikátní, Výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Plet dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4)Jako noční krém můžete ponechat Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  nebo ho nahradit Krémem s amarantovým olejem - je to ochranný, regenerační, výrazně mastný,  ale lehce vstřebatelný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou skvalen.

1-2x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku - Maska obsahuje chmelový extrakt, bio arganový olej, skvalen a vitamin E. Využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková