MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, koupila jsem si Vaši čistící emulzi na pleť i oči, taky čistící vodu.Chtěla jsem poprosit o radu, jaký je pro mě vhodný krém..Vaši kosmetiku mám nyní poprvé.Moje pleť je spíše smíšená, tvar T s rozšířenějšími pory.

Dobrý den,

nezbytně nutné pro pleť je důkladné čištění.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jako noční krém na Vaši pleť doporučuji Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

Jako denní krém v tomto období aplikujte Matující krém s pudrovým efektem z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

Jestliže potřebujete póry čistit aplikujte 1x za týden až 10 dnů Gelovou masku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
Vasi kosmetiku jsem kdysi používala a hodně mi pomohla jako jedna z mála, jelikož mám veliký problém a neustále bojují s akné a proto bych se vás chtěla zeptat
1) jaké produkty by jste mi nejlépe doporučili
2) jak je to s testováním vašich produktů a složek v nich?? Vím, že testování na zvířatech bylo zakázáno, ale i tak jsou některé výrobky a složky nadále testovány. - pokud jsou vyvážený do ciziny ( zejména v Čine )
3) zda jsou složky ve výrobcich vyrobeny na bázi z přírodních materiálů nebo zda jsou spíše na bázi chemických materiálu a tím pádem jaký mají dopad na přírodu a na celý Eco systém..

Děkuji Vám za odpověď

Děkuji Žáčková

Vážená paní/slečno ,

velmi nás těší, že máte zájem o naše produkty. Firma Ryor nyní ani nikdy v minulosti nezkoušela své finální kosmetické výrobky na zvířatech, výrobky jsou dermatologicky testovány na lidech-dobrovolnících na odborných dermatologických pracovištích, některé testy jsou prováděny in vitro-ve zkumavce.

My ve svých prohlášeních jako seriózní firma uvádíme, že naše finální výrobky nejsou testovány na zvířatech, protože kosmetika, která není testovaná na zvířatech ani co se týče ingrediencí, prakticky neexistuje, ačkoliv mnoho firem nepravdivě tvrdí ,že výrobky a tedy ani jejich ingredience takto testovány nebyly (a přitom nebyly testovány pouze od určitého data), většina běžných surovin, které jsou známy celá desetiletí, byla před lety na zvířatech testováno.

Finální kosmetické výrobky obecně se  v EU a tedy ani v ČR nesmějí zkoušet na zvířatech, v ČR se takto netestují již okolo 20 let, tedy ani Ryor na zvířatech své produkty netestuje.

Na kosmetické suroviny se vztahuje  legislativa ke kosmetickým prostředkům, ale i k chemickým látkám, kde je předepsáno, které testy musí být prováděny, aby výrobky z nich vyrobené byly bezpečné.

Výrobci surovin (nikoliv výrobci kosmetiky!) musejí dle legislativy provádět předepsané laboratorní testy, většinou se provádějí in vitro (ve zkumavce), nebo in silico (počítačové simulace), po roce 2013 bylo testování ingrediencí na zvířatech zakázáno úplně a bez výjimky.

Ale většina surovin, používaných v kosmetice, je známa již dlouho, někdy i několik desetiletí, výrobci ingrediencí testy prováděli před mnoha lety a opakovaně se již neprovádějí.

Protože nám také na zvířatech velmi záleží, vybíráme si z nových surovin pouze ty, které nejsou pro živočichy nebezpečné, neohrožují přírodu a nemusejí být na zvířatech testovány. Kdybychom si vybírali pouze suroviny, které nikdy v minulosti na zvířatech testovány nebyly, neměli bychom my ani ostatní výrobci z čeho vyrábět

K Vašemu druhému dotazu, doposud mi není znám případ, že by se konkrétně kosmetika testovala na nějakém druhu vzácné rostliny. Z čistě teoretického hlediska je rostlina natolik jiný materiál, že by byla i k testování zcela nevhodná.

Více jak 95 % surovin, které používáme, jsou přírodní látky. Máme ale i syntetické suroviny, které nemají přírodní ekvivalent (polymery, UV filtry atd). Uhlíkovou stopu u jednotlivých komponent proměřenou nemáme, ale až na úplné výjimky se jedná o látky, které jsou (třeba že synteticky) vyrobeny z obnovitelných zdrojů.íce jak 95 % surovin, které používáme, jsou přírodní látky. Máme ale i syntetické suroviny, které nemají přírodní ekvivalent (polymery, UV filtry atd). Uhlíkovou stopu u jednotlivých komponent proměřenou nemáme, ale až na úplné výjimky se jedná o látky, které jsou (třeba že synteticky) vyrobeny z obnovitelných zdrojů.

Bohužel jste nám nenapsala jyký typ pleti máme, a proto předpokládám, že normální  až smíšený. V současné době Vám doporučuji výrobky z řady Mořské řasy. Tyto výrobky jsou lehké, dobře vstřebatelné a hydratační. Na noc doporučuji Vypínací a zpevňující fluid z řady Mořské řasy.

Více o výrobku ZDE

Na den je vhodný krém z řady Cílená ochrana pleti.

Více ZDE

S pozdravem / With kind regards

Ing. Lenka Průšová

 

úsek vývoje

 

Dobrý den. Potřebuji si vybrat krém pro denní péči.
Mám spíše smíšenou pleť se sklonem k akné a navíc mne poslední 2 roky
trápí pigmentové skvrny.
Můžete mi poradit, co by bylo vhodné používat,
Děkuji velice.
LH.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi a následně je nutné pleť dokonale dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jestliže máte pigmentové skvrny, je nutná aplikace výrobků k tomu určených.

Jaké výrobky používat a jak je aplikovat uvidíte ZDE

Jako denní krém 100% doporučuji Duo - aktivní krém SPF 15 z řady Cílená ochrana pleti.

Více o výrobku ZDE

Doporučuji též celkově pročistit organismus za pomoci bylinného čaje  Lymfodren a nativmní stravy.

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

Více o čaji ZDE

 

Dobrý den, chtěla bych požádat o radu ohledně kosmetické řady vhodnou pro mou pleť.
Je mi 36 let, pleť mám smíšenou, sem tam šupinatí, sem tam kolem nosu žilka, rozšířené póry, sem tam zanícené místečko. Kolem očí začínají jemné vrásky.
Co byste mi doporučila? děkuji a těším se na Vaši odpověď Simona

Dobrý den,

nutností je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a následně pleť dočistíte Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Večer i ráno na žilky aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky).

Více o krému ZDE

Následně jako noční krém aplikujte Krém s ovocnými kyselinami z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

V tomto období jako následný denní krém doporučuji Duo - aktivní krém SPF 15 z řady Cílená ochrana pleti.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den jmenuji se Eliška chtěla bych se zeptat. Nebo spíše poradit . Nějaký účinný produk od rytířů na akné na pupinky a zacervenani. Moc by jste mi pomohla . Mam smíšenou pleť někdy mam suší a někdy mastnou . Moc bych byla rada kdyby jste mi pomohla protože kamarádka mi doporučila tuhle značku ze je dobra ale každy mi říká ze tenhle produk je špatný zase někdo ze je dobrý tak se vás chci zeptat a poradit. Předem diky za odpověď .

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Hydratační micelární vodu, čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť  a následně pleť dočistíte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Následně na pleť aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem z řady Aknestop.

Více o krému ZDE

Jako denní krém aplikujte z řady Cílená ochrana pleti Duo - aktivní krém SPF 15.

Více o krému ZDE

1x za týden až 10 dnů aplikujte Gelovou masku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Je nutná púravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
Píši s velkou prosbou. Je mi 27 let, a jsem mužského pohlaví :D poslední léta stále hledám kosmetiku, která by mi vyhovovala, ale stále nenacházím. Nedávno jsem se dostal k Vašim videím na Youtube a jsem mile překvapen jak fámy o firmě Ryor a kvalitě přípravků postupem zmizely a jak krásně se české kosmetice vede. Žil jsem v zahraničí a mám radost sdělit, že česká kvalita je opravdu jednou z nejlepších, za což jsem opravdu hrdý.

Můj dotaz se však týká mé problematické pleti. Poslední roky se mi vrátil v oblasti nosu a úst seboreatický exém. Není to otázka jen obličeje, ale i jiných oblastí na těle. Což mě trápí velmi nejen samotným červeným a šupinkovatým vzhledem, ale i pocitem drážděni a svědění. Má pleť se postupem času díky vlivům velkoměsta a špatné kvalitě vody v Anglii stala citlivou, někdy mastnou, někdy extra suchou. Ptám se tedy, jaké přípravky byste mi doporučili na takto komplikovanou pleť, když bych chtěl brát v potaz i fakt, že kolem okolí očí a na čele se začaly obětovat první vrásky.

Mnohokrát děkuji a velmi zdravím. Lukáš

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer doporučuji Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a následně je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí 100% doporučuji Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Ráno i večer doporučuji na postižená místa aplikovat Klidnicí sérum pro intolerantní pokožku z řady Derma Ryor.

Více o séru ZDE

Na noc doporučuji na celý obličej Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti. Tento výrobek neobsahuje parfém ani konzervační látku.

Více o séru ZDE

Jako denní krém v tomto období doporučuji Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry z řady Ryamar. Opět neobsahuje parfém.

Více o krému ZDE

Nezbytně nutné je také celkové pročištění organismu za pomoci bylinného čaje Lymfodren.

Více o čaji ZDE

Doporučuji navštívit některou z našich VIP prodejen, kde mají k dispozici testery našich výrobků a je možné výrobky nejdříve vyzkoušet.

VIP prodejny ZDE

Věřím, že budete spokojen.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

 

Dobrý den,mam dotaz jak správně pečovat o problematickou pleť? Mám akné a pupínky se mi mění v boule, používám dlouho make-upu ale spíše levnější.Muzete mi prosím poradit který make-up od vás by byl pro mě nejlepší?A hlavně bych chtěla poradit čím nejlépe a jak odstranit make-up, aby pleť byla zdravější a akné už se tolik netvořilo.Dekuji Poseltova

Dobrý den,

každý večer je nutné pleť důkladně vyčistit za pomoci Hydratační micelární vody, která odličuje. Následně je možné použít Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť z řady Aknestop a nezbytně nutné na závěr je dočistění pleti za pomoci Bylinného tonika na problematickou pleť.

Jako noční krém doporučuji Krém s fytosfingosinem a irisem z řady Aknestop.

Více o krému ZDE

V tomto období jako denní krém aplikujte Duo - aktivní krém SPF 15 z řady Cílená ochrana pleti.

Více o krému ZDE

Make-up Vám doporučuji z řady Decorative Care, ale bohužel nedokáži napsat jaký odstín. Doporučuji navštívit některou z našich VIP prodejen, kde můžete z testeru vyzkoušet odstín.

Více o make-upech ZDE

VIP prodejny ZDE

Doporučuji též celkově pročistit organismus za pomoci bylinného čaje Lymfodren.

Více o čaji ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den
Potřebuji poradit s výběrem krému. Ji mi 42let, pleť mám smíšenou až mastnou s rozšířenými póry, občas se mi udělá i akné. Vrásky mám pouze okolo očí. Momentálně používám Matující krém s mořskou řasou a okolo očí Aktivní sérum s Matrixylem,
. Předem děkuji za radu

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a v případě líčení doporučuji Hydratační micelární vodu. Večer po mléku i micelární vodě je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí jste zvolila velmi správně Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Jako noční krém aplikujte Krém s ovocnými kyselinami z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

Jestliže jste spokojená s Matujícím krémem na den, tak jej ponechte. Tento krém dokonale matuje pleť a absorbuje kožní maz.

Doporuuji též 1x za týden aplikovat na celý obličej Gelovou masku slupovací.

Více o masce ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,chtěla bych používat kosmetiku ryor ale nevím jakou řadu si vybrat.Mám smíšenou pleť poradíte mi?Děkuji Vlasta

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkaldné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a v případě líčení doporučuji Dvoufázovou odličovací emulzi. Večer po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

V tomto období jako noční krém aplikujte Noční krém z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

Jako denní krém doporučuji Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

V období zimy doporučuji krémy změnit opět dle typu pleti.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, chci se zepttat zda je někde na Vysočine poradna na Vysočině? Či kosmetické studio, kde by používali kosmetiku Ryor? Mám / máme v kolektivku ženském velký zájem o kosmetiku Ryor + nějakou poradnu kde by někdo poradil co je pro mě zrovna vhodné.
děkuji za odpověd.
S pozdravem a přání hezkého dne Dohnalová

Dobrý den,

prosím Vás o upřesnění města a určitě Vám najdeme kosmetičku, která Vám poradí.

Kosmetické poradny jsou průběžně i na Vysočině.

Kdy a kde poradenská akce probíhá je možné sledovat ZDE

A je možné se i podívat, která kosmetička pracuje s výrobky RYOR.

Adresy najdete ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor