MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, co by jste mi doporučili za krém na obličej a na okolí očí? Je mi 58 let a nikdy jsem nic nepoužívala, nikdy jsem si obličej ničím nemazala. Mám jen začínající drobné vrásky. Ale myslím, že je akorát čas začít používat kosmetiku. Děkuji předem za radu.

Dobrý den Romano,

nikdy není pozdě :), jen se obávám že toho na vás, vzhledem k tomu že jste žádné krémy a tudíž předpokládám ani žádné přípravky na čištění pleti nepoužívala, bude mnoho informací a úkonů :)  Protože nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění.  Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Pokud pleť nevyčistíte správným způsobem, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku". Můžete používat sebelepší krém, ale pokud není pleť správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. Jak tedy na to?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří), na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy  - velice jemný neparfémovaný přípravek který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinou péči o oblast kolem očí.Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a redukci vrásek. Na ostatní části pleti aplikujete Denní krém s kyselinou hyaluronou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný hydratační denní krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti a výraznou hydrataci. Krém obsahuje také extrakt z mořských který řas pleť hydratuje, vyživuje a posiluje. 

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy na ostatní části pleti aplikujete Noční krém s mořskou řasou - lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den,mám 46 let,vrásky mám na čele a v okolí očí,pod očima kruhy.Pleť suchou nemám
,používám na den krēm Ryor matujicī s pudrovým efektem a večer Ryor arganový olej -tím si masíruji obličej a dekolt.Odličuji se odličovací vodou a olejem s Bisabolem,po odličeni použivám termålni vodu ve spreji(vyhýbám se chlorované na obličej).Råno dávám tonikum na normální až smīšenou pleť s vitaminem E .Dvakrát týdně dávám pleťové masky s Q 10 a jednou za tři týdny jemný peeling .Na oční okolí ráno a večer vklepåvåm oční krém proti vråskam a otokům,jelikož mám pylovou alergii,dost často mně slzí oči ,mívám problém přijmout jakýkoliv oční krém ,u kazdēho mě více slzí oči a i s tímto ,co teď používám mám problém. Prosím o radu,zda se starám o pleť správně či nikoli,popř.doporučit jiný výběr kosmetiky, nebo očního krému,který by více vyhovoval i přes alergii.Předem děkuji za radu .Martina .

Dobrý den Martino,

popravdě musím říci, že netuším proč jste zvolila na denní péči Matující krém s pudrovým efektem ( ten je ideální pro pleť výrazně mastnou která potřebuje redukovat tvorbu mazu) a noc Arganový olej ( ten je naopak vhodný pro pleť suchou a přesušenou), ale dejme k tomu k masáži ano, ale ne jako noční krém. Aplikace pleťových masek 2x týdně je v naprostém pořádku, pleťový peeling můžete používat klidně 1x týdně.  Naše kompletní doporučení by bylo následující:

Ráno osvěžit a očistit pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  - (výjimečné pleťové tonikum s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek), na oční okolí jemným vklepáním pomocí konečků prstů nanesete Rozjasňující oční krém s peptidy - neparfemovaný přípravek spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast očního okolí. Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur obličeje a zároveň snížení výskytu váčků pod očima. Na ostatní části pleti aplikujete Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný denní krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti a výraznou hydrataci. Díky svému unikátnímu složení je vhodný také do nastávajícího mrazivého počasí :)

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy na ostatní části pleti aplikujete Noční krém s hedvábím, betaglukanem a arganovým olejem - restrukturalizační noční krém s arganovým olejem, ASC III, hydrolyzovaným hedvábím a betaglukanem cíleně působí na tvorbu kolagenu, čímž dochází k výraznému omlazení pokožky. Lipozom ASC III stimuluje tvorbu kolagenu v místě aplikace :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

 

Dobrý den, můj dotaz na doporučení výběru kosmetických přípravků se týká dcery. Vzhledem k věku- téměř 15 let, se na čele a občas i jiných částech obličeje vyskytuje akné, spíš lehká forma, větší boláky jen výjimečně a pleť má normální až sušší, občas cítí pnutí pleti. Dále trochu černé tečky na nose (a také v uších) ačkoliv póry nemá velké. Od dětství má kruhy pod očima - je zdravá, tak to přičítám spíš tenčí (průsvitné) pleti v této oblasti, při opálení působí pleť zdravěji, sjednoceně, ale ráda by tyto tmavé kruhy odstranila trvale. Používá a střídá různé přípravky k čištění a v poslední době i tonizaci pleti, sérum na akné i krém, ale rády bychom vyzkoušely Vaše přípravky. Děkujeme za doporučení, Petra a Ema

Dobrý den Petro,

je skvělé že chcete pro dceru jen to nejlepší. Velice ráda vám doporučím kompletní plán péče o její pleť. Hned v úvodu si dovolím připomenout že nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění (a to i v případě že se dcera nelíčí).  Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Pokud pleť nevyčistíme správným způsobem, zanášíme si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku". Můžeme používat sebelepší krém, ale pokud není pleť správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. A pozor si musíme také na vodu, voda má tendenci narušovat ochranný kožní film, který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky. Vodu vždy (a to i při mytí vlasů) odstraňíme z pleti pryč pleťovým tonikem. Níže postup správné péče o pleť :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžit a očistit pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou)

2)Na očí okolí nanést jemným vklepáváním Kaviderm- krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

3)Na ostatní části pleti aplikovat Krém s fytosfingosinem a irisem  - vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a komplex extraktu z irisu, zinku a vitaminu A, dále pak vitamin E a extrakt z mořských řas. Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné a celkovému zklidnění pokožky.

Velice příjemný je Rozjasňující make-up 8v1 (medium) - sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje, zmírňuje projevy zarudnutí, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku. Krásně a přirozeně zamaskuje kruhy pod očima :). Aplikace vždy až na Krém s fytosfingosinem a irisem.

Nepostradateným pomocníkem v boji s akné se dceři jistě stane  Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

VEČERNÍ PÉČE

1)Vyčistit pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníme nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Následně pleť dočistit Bylinným tonikem na problematickou pleť (tímto krokem odstraníme pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujeme a připravíme na aplikaci krému)

4)Na oční okolí Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

5)Na ostatní části pleti Krém s fytosfingosinem a irisem 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

 

 

 

 

Dobrý den, již po celou dobu mě doprovází mastná pleť. Po vysazení hormonální antikoncepce se to ještě zhoršilo ( HAK neužívám 7 měsíců).
Na začátek bych ráda zmínila, že se snažím dodržovat správnou životosprávu. Každodenní pohyb, zdravá strava a pitný režim je na denním pořádku. Krém mi na pleti nevydrží bez pocitu mastnoty ani dvě hodiny, makeup mi vydrží matný necelou hodinu, takže tento boj jsem již také vzdala. Používám Matující krém s pudrovým efektem, avšak i ten musím po pár hodinách smýt a nanést znovu. Používám výhradně přírodní kosmetiku. Mezi každodenní péči zařazuji pleťovou vodu, hydrofilní odličovací olej, jemný peeling, masky, oční a pleťový krém a popřípadě i olej z vinných hroznů.
Pleť se nesnažím ani nijak vysušovat, v kosmetice se vyhýbám alkoholu i SLS, takže nemám pocit, že bych pleť měla dehydratovanou, jak tomu v některých případech může být.
Jak tedy mohu takovému problému předcházet ?
Mockrát děkuji. P.

Dobrý den Petro,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Budu vám odpovídat i na váš předešlý dotaz,který jste již do naší poradny zaslala. V případě vaší mastné pleti bych se vyhnula produktů na olejové bázi,protože ty vás mohou ještě víc promašťovat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť omyjte Čistící pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť ,která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz a dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pokožky.

2) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť v případě,že vaše pleť bude v klidovém stavu. Pokud budete mít na pleti pupínky a akné použijte Bylinné tonikum na problematickou pleť 

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém Koenzym Q10 je to speciální přípravek pro ošetření očního okolí,který výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť.Zpomaluje proces stárnutí.

4) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratční krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem pupínků a akné. Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,zmatněná a bez viditelných porblémů.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť opět omyjte Čistící pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť 

3) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť nebo Bylinného tonika na problematickou pleť opět podle momentálního stavu pleti.

4) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

5) Jako noční krém použijte opět Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobry den,
chlapec se nam velmi rychle vytahl a nadelali se mu rustove strie. Mate nejaky pripravek na jejich , alespon castecne stazeni? DekujiDobrý den Iren,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste se obrátila na naší poradnu. V případě problému vašeho syna vám mohu doporučit pouze jedinný přípravek a to Amarantový olej  pro pleť a tělo tento olej obsahuje vysoké procento amarantového oleje s účinnou látkou svalen,která má výrazný regenerační účinek a je vhodný pro preveci tvorby strií. Bohužel jiný speciální produkt přímo na strie v nabídce namáme.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,od mládí mám extrémně mastnou pleť se sklonem k akné a černým tečkám a věkem se to moc nelepší.Spíš se k tomu přidává ještě i citlivost a okolo nosu přesušenost .Antikoncepce pomáhá jen napůl a ani poctivá péče nemá viditelné výsledky.

Dobrý den Jano,

moc vás poprosím o to aby jste nám napsala jak jste až do teď pleť ráno a večer čistila a jaké přípravky jste používala. Velice nám to pomůže s následným doporučením vhodných přípravků a třeba najdeme nějakou chybičku kterou jste nevědomky dělala:)

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, prosím kdy aplikovat Depigmentační krém? Ráno - tonikum,oči,sérum,depigmentační krém???,finální krém, nebo mám sérum vynechat? A večer - vyčištění,dočištění,serum,oči,drpigmentace,final?? Moc děkuji, Hanka

Dobrý den Hanko,

ano postup je přesně takový jak píšete :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Hezký den,
ráda bych se s vámi poradila ohledně výběru pleťového krému.
Nemám nijak problematickou nebo mastnou pleť (spíše normální / sušší), v poslední době se mi ale začínají objevovat drobné vrásky kolem očí apod.
Doposud jsem byla zvyklá používat přes den váš matující krém s mořskými řasami a na noc noční krém ze stejné řady.
Doporučili byste mi s tímto pokračovat, nebo mám "přeřadit" na nějaký jiný typ krému? Dívala jsem se, že v řadě mořské řasy máte např. Aktivní krém proti vráskám / Krém s kyselinou hyaluronovou.
Budu moc ráda za radu, které vaše výrobky zvolit a jak je vhodně používat / kombinovat, případně jak výběr přizpůsobit s ohledem na nadcházející zimu.
Moc děkuji za váš čas!
Bára

Dobrý den Báro,

děkujeme za váš dotaz, váš vyběr produktů je správný, ale pouze bych vám vyměnila Matující krém, protože tento krém není vhodný do zimního období.  Celá řady Mořské řasy bohužel není vodná do zimního období. Ale ještě bych chtěla připomenout,jedním z nejdůležitějích kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj nikdy neměla zapomínat.

Níže vám tedy napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratční účinek a je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na oční okolí aplikujte Oční krém koenzym Q10 je to spciální přípravek pro ošetření očního okolí,který výrazně zvláčňuje a zpevňuje peť.Zpomaluje proces stárnutí pleti.

3) Jako denní krém použijte Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty je to jemný,snadno vstřebatelnýkrém s obsahem fermentovaného extraktu z medu z černé včely a rostlinnými výtažky.Tento krém posiluje přirozenou kožní mikroflóru,zabraňuje nadrodukci kožního mazu,pomáhá proti předčasnému stárnutí pleti a chrání proti modrému světlu z elektoniky. Při pravidelné aplikaci získává pleť matný a hedvábný efekt. Tento krém je vhodný do zimního období.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

4) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy tak jako doposud.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám smíšenou pleť. Nemůžu používá hydratační krémy, protože mi okamžitě na čele, nose a bradě vyskočí kapičky potu. Pleť je s přibývajícím věkem citlivější se sklonem k zarudnutí. Na čele a kolem očí mám vrásky a začínají kruhy pod očima. Prosím poraďte, co používat, abych trochu zastavila čas. Děkuji

Dobrý den Lenko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a ovsvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Denní sérum s magnolií a mechem  je to denní sérum s unikátním komplexem aktivních látek pro ochranu pleti pleti proti stresu z klimatických změn.Toto sérum redukuje začervenání pokožky,zlepšuje elasticitu pokožky a zmírňuje viditelné projevy stárnutí. Při pravidelné aplikaci sérum posiluje  povolené kontury obličeje a zvyšuje pružnost a odolnost pokožky.

3) Na oční okolí aplikujte Kanviderm krém proti kruhům a váčkům pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek ,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Tento krém intentivně regeneruje a hydratuje oblast kolem očí a zároveň redukuje drobné vrásky.

4) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zkldňujícím účinkem,vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky.Působí proti zarudnutí,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Tento krém je vhodný do zimního období.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečisoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

4) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek současně řeší problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný pro sušší,podrážděné a zarudlé typy pleti s vráskami.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám spíše smíšenou pleť, a v tomto období, kdy mám na ústech celý den roušku se mi v okolí brady, úst a nosu dělají bolaky a bílé pupínky. Prosím o radu, jak a čím pleť ošetřit, aby se opět vrátila do normálu? Moc děkuji Romana

Dobrý den Romano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj nikdy neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť a problematické partie ještě ošetřete Bylinným tonikem na problematickou pleť 

2) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem pupínků  akné. Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená, zmatněná a bez viditelných problémů.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody  a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť a problematické partie opět ještě ošetřete Bylinným tonikem na problematickou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční krém opět použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na bočáčky a pupínky použijte Aknestop Roll-on je to oblíbený přípravek,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedokonalosti na pleti.Aplikujte lokálně na problematická místa několikrát za den i při prvních příznacích vznikajícího akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková