MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,mám velmi suchou kůži okolo očí až šupinkovou,trpím totiž na atopický ekzém.Musím často používat krém s kortikoidy.Mám špatnou zkušenost s očními krémy,protože mě pálí a přitom bych potřebovala promastit.Mám už kolem očí docela hluboké vrásky.Prosím poradte?Děkuji Horychová Helena.

Dobrý den,

dle Vašeho popisu Vaši pleti, doporučuji 100% přírodní olej z řady Ryama.

Více o oleji ZDE

Dále je vhodný též 100% přírodní olej z řady Arganový olej.

Více o oleji ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, zasílala jsem již níže uvedený příspěvek. Objednala jsem si od Ryoru tyto produkty, může to mé pleti nějak uškodit? (případně jestě objednávku změním)

bylinné tonikum pro suchou a citlivou plet
čistící mléko pro suchou a citlivou pleť
noční krém z červených hroznů (měla jsem ho před několika lety a vyhovoval mi)
denní krém s aloe vera

Myslela jsem, že pleť mám suchou a citlivou a ne normální a smíšenou, Jak se to pozná? Děkuji

Dobrý den,

psala jste, že máte pleť dehydrovanou, loupající a zároveň problematickou.

Z tohoto důvodu jsem volila výrobky na čištění pleti pro normální a smíšenou pleť (jsou méně mastné).

Dále jsem volila výrobky lehké, hydratační a takové které se dají aplikovat i v zimním období. Revitalizační sérum je možné aplikovat i kolem očí a má největší peocento kyseliny hyaluronové pro hydrataci pleti.

Jestliže myslíte hydratační krém s aloe vera a UV filtry, tak ten není vhodný do zimního období. U krémů na zimní období je vždy sněhová vločka.

Dále jsem Vám doporučila Aknestop Gelovou masku slupovací, která Vám vyčistí ucpané póry a 100% bych zakoupila čisticí čaj Lymfodren.

Jestliže se Vám ucpávají póry a je pleť někde problematická vždy je lepší začít používat čisticí výrobky pro normální a smíšenou pleť.

Suché pleti, věštšinou nemají viditelné póry a  neucpávají se.

Je na Vás které výrobky zvolíte a věřím, že budete spokojená.

Jen upozorňuji, že je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, chtěla bych využít vaší poradenské služby a poprosit o radu jak pečovat o pleť. Jsem tak trochu ostuda, letos mi bude 35 let a ještě jsem to nikdy pořádně neřešila. Ale řekla jsem si, že je již nejvyšší čas to změnit. Mojí pleť bych charakterizovala asi takto: sušší nebo možná i vysušená (takto ji vlastně charakterizovala kosmetička, u které jsem nedávno byla). Patrně bude příčina v tom, že nesnáším pocit, že mám něco mastného na obličeji, tudíž se vyhýbám jakýmkoliv mastnějším krémům. To má souvislost i s tím, že nosím ofinu a pak mám vždy pocit, že se mi od nějakého mastnějšího krému zmastí vlasy. Má péče o obličej bohužel vypadá tak, že si obličej většinou umyji mýdlem a poté namažu krémem, ráno denním a večer nočním. Žádné jiné výrobky vesměs nepoužívám. V současné době jsem (podruhé) těhotná, a to mívám většinou lepší pleť (i vlasy), a tudíž nemám problémy s akné. Jinak se mi občas stane, že se mi taková nějaká nepříjemnost na obličeji objeví. Dále bych asi doplnila, že se moc nemaluji, minimálně (především v souvislosti s rodičovskou dovolenou). Používám většinou jen řasenku, make-up jen výjimečně. Ale přesto bych uvítala radu, jaký prostředek pro odličování použít. V neposlední řadě bych podotkla, že kosmetiku pravidelně nenavštěvuji.

Vaše kosmetika je mi sympatická, a to především s ohledem na skutečnost, že se jedná o český výrobek. Pár výrobků jsem již použila, a to především z řady "Mořské řasy". Neměla jsem žádnou negativní reakci (pleti) na tento výrobek.

Budu moc ráda, když mi doporučíte, jaké výrobky vyzkoušet.

Moc děkuji. Zdraví Zdenka


Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy odložíte mýdlo a vodu. Každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo použijete Dvoufázovou odličovací emulzi, která  dokonale odstraní líčidla i voděodolnou řasenku. Večer po mléku je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

V tomto období doporučuji jako noční krém Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Toto sérum aplikujte na celý obličej.

Více o séru ZDE

Jako denní krém nyní aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o krému ZDE

Nebo je možná aplikace Výživného krému s ceramidy z řady Normální a smíšená pleť.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Mám mastnější pleť (ne aknozni), na čele vrásky. Jakou kosmetiku bych měla od Vás používat na běžnou péči a jakou, kdybych se chtěla zbavit vrásek na čele. Prosím o celý sortiment, vč. masek, sér a peelingu.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijetePleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Hydratační micelární vodu. Následně po mléku i micelární vodě je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jako noční krém aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Toto sérum je i na vrásky na čele, i na partie kolem očí.

Více o séru ZDE

Nyní jako denní krém aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o krému ZDE

V období jara a léta doporučuji Matující krém s pudrovým efektem z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

1x za týden doporučuji aplikovat na celý obličej Gelovou masku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, ráda bych požádala o pomoc při výběru pečujících přípravků o pleť. Je mi 28 let, pleť mám na jednu stranu přesušenou (nebo možná dehydrovanou?), na druhou stranu se mi dělají podkožní pupínky na čele a na bradě, nos se mi loupe a mám na něm ucpané pory.

Když použiju mastný krém, hrozně se lesknu a občas mi právě vyskáčou pupínky. Když použiju lehčí gelový krém, tak po pěti minutách ani nevím, že jsem se namazala.

Mohla bych požádat o radu, co s tím? Má pleť má sklony k vráskám, mám je kolem očí úst a na čele. Když použiju nějaké oleje, tak se mi sice vrásky trochu vyhladí, ale ihned se mi udělají pupínky.


Moc děkuji

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi. Večer po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

V tomto období každý večer i kolem očí aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Toto sérum je velmi dobré i na Vaše vrásky kolem úst a na čele.

Více o séru ZDE

V případě pocitu tahu a pnutí aplikujte ještě následně na celý obličej Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a arganovým olejem.

Více o krému ZDE

Jako denní krém aplikujte nyní Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o krému ZDE

V období jara a léta aplikujte výrobky z řady Mořské řasy.

Více o mořských řasách ZDE

1x za týden až 10 dnů na ucpané póry na nose aplikujte Gelovou masku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Doporučuji i celkově pročistit organismus za pomoci bylinného čaje Lymfodren a nativní stravy Poháru života.

Více o přípravě ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, chtěla bych radu: použila jsem krém proti vráskám s mořskými řasami a na tento jsem nanesla výživný mandlový krém do mrazu. Protože používám make-up, nanesla jsem jej na tento podklad. Make-up se mi
začal šmolkovat. Když použiji jen výživný mandlový krém nebo a krém s argan. olejem, tak není problém.
Děkuji za radu.

Dobrý den,

Aktivní krém proti vráskám je spíše gelového charakteru a při další aplikaci krému a následně make-upu je možné drolení.

V zimním období na denní použití je vhodný spíše jen Výživný krém s mandlovým olejem nebo Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a následně Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o arganovém oleji ZDE

Jestliže Vám vyhovuje i Aktivní krém proti vráskám, doporučuji jej aplikovat v zimním období pouze jako noční krém.

V zimním období, lehčí krémy aplikujte na noc a přes den je nutný mastnější, ochranný přípravek.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
kdysi jsem v 90.letech používala vaši kosmetiku. Ráda bych se k ní vrátila. Jaké krémy mi můžete doporučit?
Zajímá mě zvlášttě denní a noční a také tělové mléko.Mám normální plet.K čištění používám emulzi a tonikum firmy Miss kosmetik.
Nabídněte prosím a uveďte množství v balení a cenu.
V jaké prodejně bych vaši kosmetiku mohla koupit? Bydlím v Kopřivnici.

Dobrý den,

čištění pleti je nezbytně nutné a proto každý večer doporučuji Dvoufázovou odličovací emulzi (doporučená cena 117,- , obsah 150 ml) nebo Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť (dop. cena 95,-, obsah 200 ml). Následně po emulzi i mléku je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť (dop. cena 95,-, obsah 200 ml)

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

V tomto období doporučuji tyto dvě možnosti.

Jako denní krém Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej. (dop. cena 202,- obsah 50 ml)

Více o krému ZDE

Jako noční krém aplikujte Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a arganovým olejem z řady Arganový olej (dop.cena 214,- obsah 50ml).

Více o krému ZDE

Druhou možností je ráno i večer aplikace Revitalizačního séra s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem (dop. cena 214,-, obsah 50 ml).

Více o séru ZDE

Následně po revitalizačním séru budete ještě aplikovat ráno i večer Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie (dop.cena 214,- , obsah 50 ml).

Více o krému ZDE

Věřím, že si z některé kombinace vyberete a budete spokojena.

Výrobky je možné koupit na těchto prodejnách http://www.ryor.cz/cz/prodejny/dalsi-prodejny/moravskoslezsky-kraj/

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobry den chtela bych poradit co na oblicej kdyz se mi.objevily kolem rtu cervene fleky byvaji trochu suche a po namoceni vodoy jeste vice zcervenaji uz to mam 2mesice a velice me to trapi protoze ani makeup to nezakryje dekuji

Dobrý den,

je nutné vynechat na Vaši pleť vodu z vodovodu, úplně.

Na čištění pleti nyní použijte každý večer Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Odličovací olej Hydrofilní z řady professional Skin Care. Večer po emulzi i oleji je nutné pleť dočistit Pleťovou vodou Aquaton z řady professional skin Care nebo Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Ráno na mytí obličeje opět použijete večerní tonikum.

Na noc na červená místa aplikujte výrobek Mast Karité z řady Face + Body Care.

Více o výrobku ZDE

Následně na celý obličej jako denní i noční krém aplikujte v tomto období Keém s amarantovým olejem z řady Ryamar.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že se Vám pleť zklidní a v období jara a léta je možná aplikace výrobků z řady Mořské řasy.

Více o mořských řasách ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý deň
konečne som si našla výborný krém na leto. Používala som váš zmatňujúci krém z rady morské riasy, ktorý mi na leto perfektne vyhovoval.
Teraz je aj s púdrovým efektom, ale ten mi absolutne nevyhovuje.
Ten pôvodný bez púdrového efektu už vôbec nebude v ponuke? Ja viem, že svoje výrobky vynovujete a vylepšujete, ale tento mi bude veľmi chýbať :)
Ďakujem za odpoveď

Dobrý den,

je mi jasné, že Vás zklamu, púvodní Matující krém se již opravdu nebude vyrábět.

Matující krém byl vylepšen pudrovým efektem a velmi mně mrzí, že Vám nevyhovuje, jelikož dle ostatních zákazníků a dle prodeje tohoto výrobku, je o mnoho a mnoho lepší.

Jiný krém s matujícím efektem není. Mohu Vám na letní období navrhnout Zklidňující sérum na rozšířené póry z řady Aknestop.

Více o séru ZDE

Další možností pro Vaši pleť je ráno i večer aplikovat Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

Věřím, že Vám určitě některý výrobek bude vyhovovat.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý deň, pls o radu celkom ma zaujala vaša kozmetika chcem ju vyskúšať doteraz som používala Payot alebo Skyndor ale neviem z ktorej rady si mám objednať krém. Malo by ti byť už aj nieco na vrásky, pleť mám skôr normálnu resp. T-zonu ale skôr normálnu. Poradíte mi? Vyskúšam aj Váš makeup len pleť mám takú svetlo snedu tak asi médium odtieň bojím sa že dark už bude tmavý. Dakujem a ostávam s pozdravom ZB.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně po mléku i emulzi je nutné pleť dokonale dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

V tomto chladném období aplikujte jako denní i noční sérum, sérum z řady Arganový olej. Jedná se o Revitalizačním séru s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

Následně po séru jako denní i noční krém aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

V období jara a léta jsou vhodné lehčí, více hydratační krémy. Doporučuji výrobky z řady Mořské řasy.

Více o mořských řasách ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor