MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den ´,zakoupila jsem oční sérum s Matrixylem - v dávkovači. Nepochopila jsem, jak dávkovač použít..... Nabízí se stiskem( pumpovaním). No- ať se snažím jakkoliv, svisle, nahoru, dolu, vodorovne, sikmo- ani kapka. A zadnym zpusobem to nejde rozšroubovat. už s tím tady bojuji pul hodiny- a nic. Poradíte???? ( jen podotykam, ze jsem vcelku technicky zručná, ale zde fakt nevim.

Dekuji

Jitka R

Dobrý den,

dávkování je opravdu velmi jednoduché. Po odejmutí víčka, pouze několikrát zmáčknete(zamáčknete) pumpičku dávkovače směrem dolů, někdy je potřeba udělat více opakování než se krém dostane přímo do výstupu dávkovače (ale to pouze při jeho prvním použití), při opakovaném použití by pak krém měl dávkovat při zmáčknutí pumpičky okamžitě. Pokud takto postupujete a přesto se nic neděje, je možné, že dávkovač je vadný a nefunguje dobře.

Pak radím , pokud máte účtenku z obchodu, jít tento kus vyměnit za jiný a pro jistotu již tam vyzkoušet dobrou funkci dávkovače přímo v obchodu nebo tento kus, který máte již doma můžete zaslat jako reklamaci k nám do firmy a výrobek vám vyměníme za jiný (samozřejmě stejný výrobek).

Adresa firmy:

Martina Šubínová

RYOR a.s.

Karlovarská 207

273 51 Kyšice

Předem velmi děkuji za pochopení.

Hezký den.

Martina Šubínová

 

Úsek řízení kontroly jakosti

 

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jakou kosmetiku mě doporučíte z vaší výroby?
Jsem žena 66 let mám smíšenou pleť a musím používat kolem očí krémy pro citlivou pleť. Chtěla bych doporučit krém kolem očí a odličovací emulzi. Teď momentálně používám váš denní krém "Hydratační krém s aloe vera a UV filtrem.
Děkuji za informaci a jsem s pozdravem
Marie Šimková

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Ple´tovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Večer ne celý obličej i kolem očí aplikujte Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti. Toto sérum je bez parfému a konzervace, tudíž je vhodné pro citlivé typy pletí.

Více o séru ZDE

Pro nastávající chladné počasí doporučuji jako denní krém aplikovat Výživný krém s mandlovým olejem z řady pro suchou a citlivou pleť.

Více o krému ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
prosím o sdělení, zda máte v nabídce kosmetiku pro atopiky. Mám ještě komplikaci - alergii na chlorhexidin, lauryl glukosid a hlavně na propylenglykol. Alergie se mi projevila asi před dvěma lety, i když o atopickém ekzému jsem také nevěděla. Prostě jsem po použití nějakého krému otekla, nebo mě svědila kůže.
Nyní používám na obličej obyčejnou modrou Niveu a na tělo krém Basic 30. Na masážích pak mast Basic 90. V podstatě jsem potřebu pokryla, ale ráda bych našla krém proti vráskám na obličeji a v dekoltu, případně nějakou dekorativní kosmetiku.

Děkuji za odpověď a zdravím.

Jana

Dobrý den,

pro atopiky je naprosto jedinečná naše nová řada Cannabis Derma Care. Tato řada obsahuje dva výrobky, které regenerujíc a ošetřují problematické části na tělle.

Více o výrobcích ZDE

Dále je možná aplikace výrobků z řady Ryamar.

Více o výrobcích ZDE

Z dekorativní kosmetiky Vám mohu nabídnout Podkladovou bázi pod make-up a následně Rozjasňující make-up.

Více o výrobcích ZDE

Ve výrobcích těchto řad nejsou používané látky na které máte alergii, a proto vám je 100% doporučuji.

Nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť a následně je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
Před 9 měsíci jsem vysadila hormonální antikoncepci. Bohužel se mi zhoršila pleť. Trpím teď dost na podkožní akné. Většinou mám tak 3 - 4 větší pupínky, které ale neuzrají, takže se ani nedají vymáčknout. Navíc mám spíš sušší pleť, takže nemůžu používat přípravky na mastnou aknózní pleť. Co byste doporučila?
Děkuji,
Lucka

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné pročištění organismu uvnotř těla.

Doporučuji kru bylinným čajem Lymfodren.

Více o čaji ZDE

Na čištění pleti aplikujte Dvoufázovou odličovací emulzi a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Na noc aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem z řady Aknestop.

Více o krému ZDE

Jako denní krém aplikujte výrobek z řady Cílená ochrana pleti.

Více o výrobcích ZDE

Několikrát za den bodově na postižené místo, aplikujte Antiakné roll-on na problematickou pleť z řady Aknestop.

Více o výrobku ZDE

1x za týden až 10 dnů aplikujte Enzymatický peeling z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o peelingu ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
velmi mě zaujaly Vaše produkty s obsahem CBD.
Konopné tělové mléko a konopný výživný gel.

Manželce kosmetiky Vaší značky kupuji poměrně pravidelně ( každé narozeniny a výročí).

Všechno se to krásně čte, ale osobně by mě zajímalo jaké množství CBD výrobky obsahují. Nebo je to pouze nějaké stopové množství.
Byl bych moc rád za Vaši zpětnou vazbu.

Příjemný den,
Dostál

Dobrý den,

přesné množství obsahu jednotlivých složek našich přípravků patří k „know how“ firmy a tudíž je bohužel nemůžeme prozradit. Při volbě koncentrace aktivních látek v našich výrobcích vycházíme z dokumentace k aktivním látkám od výrobců (dodavatelů), např. z klinických testů.

Cannabidiol je velmi aktivní látka. Jeho koncentrace ve výrobcích je zvolena tak, aby obsah látky byl dostatečně účinný. Naše výrobky s Canabidiolem byly zkoušeny pod dohledem dermatologa (dermatologicky testovány) s vynikajícím výsledkem.

Konopný výživný gel obsahuje několikanásobně vyšší obsah Canabidiolu v porovnání s Konopným tělovým mlékem.

S pozdravem,

Mgr. Kateřina Böer

 

Oddělení Vývoje

 

Dobrý den,
zakoupila jsem kosmetiku RYOR Hemp body lotion Cannabis Derma Care.
Mohu ji používat pro svá sedmi letá vnoučata, která trpí atopickým ekzémem?
Děkuji za odpověď
Hana Pivoňková

Dobrý den,

našie výrobky z řady Cannabis Derma Care mohou používat i Vaše vnoučata, která trpí atopickým ekzémem.

Konopný výživný gel aplikujte lokálně na postižená místa a Tělové konopné mléko je možné aplikovat na celé tělo.

Více o výrobcích ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den.
Musím se přiznat, že "ujíždím" na kosmetice RYOR. Jiné značky mne nechávají absolutně klidnou.
Mám ráda tělová mléka - po každé koupeli či sprchování se namažu od hlavy k patě. Tělová mléka střídám, mám je všechna, co RYOR nabízí.
Jakmile jsem uviděla, že je v nabídce nové tělové mléko, hned jsem zajásala. Ale - mám normální kůži, žádné problémy. Je možné i přesto toto tělové mléko používat nebo bych kůži spíše nějak zatížila než jí prospěla, a proto ho raději nepoužívat?
Děkuji za odpověď.
Šárka

Dobrý den Šárko,

jsem velmi ráda, že používáte naše výrobky a věřím, že i nadále tomu tak bude.

Naši novinku Konopné tělové mléko bez obav můžete aplikovat i Vy.

Každá pokožka je po koupeli zbavená ochranného kožního filmu a je dobré pokožku celého těla promazávat. Ve Vašem případě, je dobré, že výrobky střídáte.

100% vyzkoušejte nové tělové mléko.

Více o mléku ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, slyšela jsem na Radiožurnálu rozhovor s paní Průšovou. Moc se mi líbil a zaujala mě spousta věcí..
Mluvila i o padání vlasů. Že se vyvinul nějaký produkt. Ale samozřejmě nebyla konkrétní. Můžu se zeptat, jestli něco účinného na padání máte?
Děkuji Kholová

Dobrý den,

přípravek máme již vyvinutý, ale ještě nejsou hotové ostatní záležitosti (obal, etiketa atd.). Plánujeme ho uvést počátkem příštího roku.

Děkuji.

S pozdravem / With kind regards

Ing. Lenka Průšová

 

úsek vývoje

 

Dobrý den,před několika měsíci jsem nastoupila do nového zaměstnání,kde často pracuji s různými dezinfekčními prostředky(SAVO?DEZON).Přesto že pracujeme v rukavicích,a já navíc nosím brýle,začala mne trápit suchá svědivá a občas šupící se kůže na horních očních víčkách,občas mi i opuchne ale jen to levé.Může to být alergie?Poradíte mi prosím nějaký vhodný krém?Děkuji.

Dobrý den,

toto může být opravdu alergie, ale v tomto případě na suchou, svědivou a občas šupící se pokožku aplikujte náš Konopný výživný gel z řady Cannabic Derma Care. Tento gel aplikujte hlavně na noc.

Před vlastní aplikací gelu je nutné, aby pleť byla důkladně vyčištěna.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Více o Konopném gelu ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně výběru správných přípravků pro moji pleť. Je mi 25 let a dle kosmetičky mám smíšenou pleť - tváře suché, čelo, bradu, nos a okolí nosu mastnější, ale hlavně s rozšířenými póry a zejména na nose s výraznými černými tečkami, což mi vadí nejvíc. Jinak na akné netrpím, s pletí jsem docela spokojena, až na ty komedony, na které mi zatím nic nefunguje. Prosím tedy o radu ohledně čištění - jaké přípravky se hodí na každodenní čištění a případně i přípravky, které by se hodily třeba pouze jednou za týden, nebo měsíc ( možná z řady professional skin care). Pak pro výživu pleti mě zaujala řada Argan Care with Gold, tak bych ráda věděla, jestli se tyto přípravky hodí i do zimního období.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

čištění pleti je nezbytně nutné. V případě, že se líčíte použijte Dvoufázovou odličovací emulzi a následně Bylinné tonikum na normální a smíšenou pleť. Jestliže se nelíčíte použijte Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a následně na dočištění pleti aplikujte Bylinné tonikum na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Na noc aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej.

Více o séru ZDE

Na den pro nastávající chladné období aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

1x týdeně na černé tečky aplikujte Peeling z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o peelingu ZDE

Dále na černé tečky je vhodná aplikace Gelové masky slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Výrobky z řady Argan Care with Gold jsou vhodné pro věk  nad 40let a tudíž Vám je pro Váš věk nedoporučuji.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor