MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jakou řadu byste mi doporučili. Mám suchou a citlivou pleť, bylo mi řečeno, že i křehkou. Trpím na tvoření červených žilek (takových červených teček). Jakým vaším přípravkem se dá předejít tvořením dalších? Hledala jsem, ale žádnou takovou řadu jsem nenašla.

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi a následně pleť dočistíte Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Na noc i den doporučuji aplikovat Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor. Tento krém posiluje žilní stěny a předchází k jejich praskání.

Více o krému ZDE

Následně po krému aplikujte na noc ještě z řady Ryamar Krém s amarantovým olejem a na den Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry.

Více o výrobcích ZDE

Je nutná pravidelná a důkaldná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné používať tieto dva výrobky spolu - na tvár, ak áno, ako to mám najlepšie kombinovať. Ďakujem. Viera

http://www.ryor.cz/sk/produkty/aknestop/upokojujuce-serum-na-rozsirene-pory/

http://www.ryor.cz/sk/produkty/holenie-a-depilacia/spomalovac-rastu-chlpkov/

Dobrý den,

ano je možné používat tyto dva výrobky dohromady.

Nejdříve aplikujte na dané partie Zpomalovač růstu chloupků a následně Zklidňující sérum na rozšířené póry z řady Aknestop.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jaký produkt od Ryoru je nejlepší pro péči o velmi suchou kůžičku kolem nehtového lůžka. Přítel dělá ve skladu, kde se mu neustále tvoří záděrky a ráda bych mu našla od Ryoru vhodný krém, který se bude i rychle vstřebávat. Děkuji.

S pozdravem,

K.S.

Dobrý den,

na kůžičku kolem nehty je výborný regenerační olej na nehty z řady Face + Body Care.

Více o oleji ZDE

Následně v průběhu dne je pro přítele vhodný Pivní krém na ruce.

Více o krému ZDE

Věřím, že bude spokojen.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
mám na tvářích červené žilky -již mnoho let. Má váš krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám UV faktor? Lze je i kombinovat s krémem na pigmentové skvrny? Na noc používám výživný krém s kmenovými buňkami, nebude to vadit na ony rozšířené žilky?
Děkuji Michaela

Dobrý den,

jestliže máte pigmentové skvrny a rozšířené žilky aplikujte výrobky takto:

1. na pigmentové skvrny aplikujte ráno i večer Depigmentační krém z řady Intenzivní ošetření pleti (více o krému ZDE), následně aplikujte na celý obličej opět ráno i večer Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor (více o krému ZDE). Tonto krém nemá ochranný faktor a je nutné ještě na den překrýt polomastným hydratačním krémem Duo aktivní krém SPF 15 z řady Cílená ochrana pleti (více o krému ZDE)

Na noc jako konečný krém aplikujte bez problémů Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

Jedná se o vrstvenou cílenou péči.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, chtěla bych se zbavit vrásek mezi obočím tzv. mračivek a rýh na čele. Zatím nejsou moc hluboké ani výrazné, ale jsou. V této oblasti obličeje mám sušší pleť než v jiných částech. Dá se těchto vrásek zbavit pomocí kosmetiky? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

jestliže nejsou vrásky hluboké a výrazné doporučuji aplikovat ráno i večer na celý obličej i kolem očí Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. V tomto séru je nejvyšší procento kyseliny hyaluronové. Přes sérum je možné a vhodné aplikovat denní i noční krém.

Více o séru ZDE

Jestliže jsou vrásky hlubší doporučuji na dané partie aplikovat Výplň vrásek pro korekci pleti.

Více o výplni ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 Dobrý den , prosím informaci zda Opalovací krém SPF 50 je vhodný pro péči malých dětí - 1 a více let ?
Děkuji
Ing. Ludmila Aurová

Dobrý den,

Opalovací krém SPF 50 doporučujeme 100% pro děti od 3 let.

Pro novorozence a děti 1 rok nemáme výrobek testován.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jestli opalovací mléko SPF 30 nebo opalovací krém SPF 50 je vhodný i pro děti (3 a více let).
Předem moc děkuji za odpověď.
S pozdravem Michala

Dobrý den,

výrobky z opalovací řady Sun Care jsou vhodné pro děti 3 a více let. Výrobky jsou dermatologicky schválené i pro citlivé typy pletí, kam řadíme i dětskou pokožku.

Více o výrobcích ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den.
Chtěla bych vyzkoušet Vasi kosmetiku ale vzhledem memu věku je potřeba něco na vrasky celeho obličeje kruhy pod očima a rozšíření poru a černých teček ktere se začínají objevovat uz po celém obličeji... plet je normalni obcas sucha čili smisena a jednou do měsíci i pupínky jako maly puberťák....Děkuji Reichlová

Dobrý den,

důležité je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo v případě líčení použijte Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Večer i ráno kolem očí aplikujte kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

Jako noční krém aplikujte Krém s ovocnými kyselinami z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

Jako denní krém aplikujte z řady Cílená ochrana pleti Duo - aktivní krém SPF 15 nebo Denní krém z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE a ZDE

1x za týden až 14 dnů na černé tečky aplikujte Gelovou masku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, kosmetička mě upozornila na to, že mám dehydrovanou pleť,
existuje nějaký Váš přípravek, který by pomohl s hlubší hydratací? Pleť mám spíš mastnější a denní hydratační i noční krém běžně používám.
Moc děkuji

Dobrý den,

hlubší hydratace je možné dosáhnout aplikací Revitalizačního séra s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Toto sérum aplikujte večer i ráno na celý obličej i kolem očí. Revitalizační sérum obsahuje nejvyšší procento kyseliny hyaluronové. Sérum aplikujte vždy pod krém.

Více o séru ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
používám vaše výrobky již několik let a momentálně jsem úplně nejvíc nadšená z enzymatického peelingu. jen nevím jaký krém je po něm nejlepší. Jaká je následná péče?
děkuji za odpověď
Miriam Novotná

Dobrý den,

jsem moc ráda, že jste spokojena s Enzymatickým peelingem a v tomto období doporučuji na den jeden z výrobků z řady Cílená ochrana pleti.

Více o výrobcích ZDE

Na noc aplikujte dle typu Vaši pleti. Nyní je vhodný Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy nebo Noční krém s hedvábím a beta-glukanem a arganovým olejem z řady Arganový olej.

Více o výrobku ZDE a ZDE

Věřím, že i nadále budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor