MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,

bylo by možné zaslání vzorků z řady Aknestop? Mám problémovou pleť s občasným akné a černými tečkami, ale poslední dobou je má pleť i citlivá a ne všechny přípravky mi vyhovují. Proto bych nejdříve chtěla vyzkoušet, zda mi tato řada vyhovuje.
A také bych se chtěla zeptat na vhodný oční krém vzhledem k mému věku?


Předem děkuji za odpověď

Roubíčková

Dobrý den,

všechny testery výrobků z řady Aknestop nemáme k dispozici. Testery které jsou je možné zdarma získaz na našich VIP prodejnách.

Více o prodejnách ZDE

Ve Vašem věku doporučuji Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, vzhledem ke svému věku se ptám, zda je pro mne vhodná kosmetika s koenzymem Q 10. Chápu to dobře, že když je napsáno na výrobku 30+, tak to znamená věk od 30-39? Jsem Vaše dlouholetá zákaznice a zdá se mi, že Olomoucký kraj je tak trochu mimo Vaše poradenské působení a pořádání akcí. Nemohlo by se to v budoucnu změnit?
Děkuji za odpověď.
Marcela Příhodová
Svatý Kopeček - Olomouc

Dobrý den,

výrobky s koenzymem Q10 doporučujeme od 30 roku, ale také tyto výrobky může používat žena ve 45. Vždy záleží na typu pleti a vzhledu.

Koenzym Q10 dodává energii buňkám a tudíž pleť zpevňuje.

Já raději doporučuji výrobky dle typu pleti a né podle věku. Každá pleť i ve stejném věku je jiná, a proto potřebuje jiné výrobky.

V tomto období stojí za zmínku i výrobky z řady Mořské řasy. Tyto výrobky jsou lehké, hydratační.

Je složité najít vstřícnou prodejnu na kosmetické poradny, ale informaci předám obchodnímu oddělení a věřím, že se situace zlepší.

Prodejny VIP, na kterých by Vám měly poradit ohledně výrobků najdete ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, mám smíšenou pleť. Poslední dobou se mi začaly více objevovat vrásky a mám pocit suché, napjaté pokožky v obličeji. Jak vylepšit pleť? Děkuji.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a následně pleť dočistíte Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jako denní i noční první krém aplikujte na celý obličej Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

Následně po séru ráno i večer aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně ochrany před UV zářením. Jsem fototyp č. 1, tj. světlý typ s pihami, který se velmi špatně opaluje. Při pobytu na slunci (cíleně se ale neopaluji) samozřejmě používám opalovací krém s vysokým faktorem, ale chtěla bych se zeptat na nějaký běžný denní krém, který by nejen pečoval o mou pleť, ale i chránil před UV zářením. V současné době užívám denní krém s kyselinou hyaluronovou a argonovým olejem.
A za druhé bych chtěla poprosit o doporučení nějakého očního krému. Je mi 34 let, problém s vráskami zatím, myslím, nemám, spíše z preventivního důvodu. Kosmetička charakterizovala moji pleť jako mastnou, proto používám mléko a tonikum z vaší řady pro suchou a citlivou pleť.
Moc děkuji, zdraví Zdenka

Dobrý den,

kolem očí Vám 100% doporučuji Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Jako denní ochranný, hydratační  krém pro Váš typ pleti doporučuji z řady Cílená ochrana pleti Trio aktivní krém SPF 30.

Více o krému ZDE

Jestliže Vám kosmetička diagnostikovala, že máte mastnou pleť, tak není vhodná aplikace mléka a tonika na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda denní krem s kyslinou hyaluronovou a arganovým olejem obsahuje nějakou sluneční ochranu. Děkuji. Eva

Dobrý den,

Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem má přírodní ochranný faktor z obsažených  aktivních látek a to kolem 4.

V případě, že potřebujete vyšší faktor, doporučuji výrobky z řady Cílená ochrana pleti.

Více o výrobcích ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobry den, jak správně používat, nanášet enzymaticky peeling.Dekuji za odpoved

Dobrý den,

nejdříve pleť důkladně vyčistíte mlékem a tonikem dle typu pleti.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Následně 1x týdně aplikujte na celý obličej Enzymatický peeling, tak jako masku a nechte působit max. 5 minut a potom Enzymatický peeling smyjte vlažnou vodou nebo pleťovým tonikem z pleti.

Následně aplikujte na pleť výrobek z řady Cílená ochrana pleti.

Více o výrobcích ZDE

Po použití přípravku není vhodný pobyt na slunci.

S pozdravem kosmetička f.Ryor

 

Dobrý den,
velkým okruhem, po téměř 20ti letech, se míním vrátit k Vaším kelímkům.
Jsem ovšem trochu nerozhodná ve výběru.
Je mi 70 let, mám přesušenou pleť, ale ne zas tak citlivou, a moře vrásek všemi směry. Nechala jsem si operovat horní víčka, takže tam mám kůži dosti napjatou.
Děkuji za eventuelní doporučení
Anna Musilová

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť a následně pleť dočistíte Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jako denní i noční sérum aplikujte na celý obličej Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganový olejem.

Více o séru ZDE

Následně po séru jako denní i noční krém aplikujte Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den. Běžně používám Vaše krémy proti vráskám Nyní jsem si koupila novinku,krém s kmenovými bunkami y argánie ,ale nepříjemně mě pálí a slzí oči,takže jsem ho přestala používat. Vypadá to na alergii na nějakou látku co mi nesedí. Má někdo podobný problém? Děkuji.Alena

Dobrý den,

na tento krém zatím nemáme zaznamenanou žádnou alergickou reakci.

Domnívám se, jestli používáte běžně naše výrobky a zatím jste neměla nikdy alergickou reakci, tak nyní může být u Vás alergická reakce na arganový olej. Ale to by vám potvrdil dermatolog po testech.

Je možné, že ještě prověříme v našem vývoji výrobek který používáte abychom si byli jisti, že je vše v pořádku.

Napište nám prosím číslo šarže a expiraci u výrobku.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, co by z vašeho sortimentu mohl používat můj muž. Je mu 39 let, má velmi citlivou pokožku, trápí ho červené žilky a zarudnutí pleti. Pracuje venku, takže se sluníčku neubrání, i když nosí kšiltovku.
Naučila jsem ho čistit pleť, ale pouze ve sprše. Všimla jsem si, že máte denní krém trio s SPF 30. Problém je, že když se namaže s SPF 50 opalovacím krémem, na sluníčku se zpotí a jde mu to do očí. Jakou kosmetiku byste mu doporučila - denní, noční krém (to mi používá), popř i masku, má suchou pleť, ale na nose má komedony, může být i krém na vrásky :-), ale na suchou pleť. Je možné, použít pleťové mléko a poté ho smýt vodou ve sprše? Stejně jako čistící gel nebo pěnu?

A ještě bych měla jeden dotaz na změkčující emulzi. Jaké je použití? Vyčistím pleť gelem, dám tonizační vodu, nanesu změkčující emulzi, přikryji folií, nechám 15 min působit, smyji, vymačkám černé komedony, nanesu masku (např. slupovací), umyji obličej a nanesu krém?

PS: objednala jsem si u vás kosmetiku za 1600,-, zatím vše ok, cukrový peeling bezvadný i na holení :-), dostala jsem asi 7 vzorečků denního krému s kyselinou hyaluronovou. Mám mastnější pleť, takže mi moc nevyhovuje. Bylo by dobré tam do balíčku dávat raději více vzorečků různého typu, nebo přidat do objednávky kolonku typ pleti a podle toho přidat vzorečky dle vašeho výběru. Ale musím pochválit balení očního séra luxe. Vynikající.

Dobrý den,

pro manžela doporučuji každý večer ve sprše Mycí gel s minerály a následně je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jako noční krém doporučuji Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor.

Více o krému ZDE

Jako denní krém doporučuji výrobek z řady Cílená ochrana pleti Trio aktivní krém SPF 30.

Tento krém je polomastný, hydratační a zároveň ochranný. je určen i pro citlivé typy pletí.

Více o krému ZDE

1x za týden doporučuji Třezalkovou masku na rozšířené žilky z řady Professional Skin Care.

Více o masce ZDE

Vodu z vodovodu (jestliže je chlorovaná) doporučuji na pleť jen minimálně. Je vždy lepší použít Pleťové tonikum na suchou a citlivou pleť.

Věřím, že bude spokojen.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý deň, už cca 3 roky trpím na akné, momentálne je v takom strednom štádiu, nemám veľa aktívnych zápalov, no mám plno upchatých pórov, najmä okolo nosa a na lícach. Na čele mám akné málokedy. Taktiež ma ale trápi seboroická dermatitída, ktorú mám vo vlasovej časti, no na tvári ju mám hlavne okolo nosa a v obočí - príznaky zmierňujem masťami od kožnej lekárky. Chcem sa spýtať, či je v poriadku, ak si začnem večer čistiť pleť čistiacou penou+bylinným tonikom na problematickú pleť a následne aplikujem krém s fytosfingosinom a irisom a ráno si pleť vyčistím iba tonikom a následne aplikujem nejaký ľahký denný krém. Taktiež ma zaujíma, či je to tonikum s obsahom alkoholu alebo nie. Ďakujem za odpoveď :)

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, přesně tak jak popisujete.

Základním krokem péče o akné je každodenní čištění.

Ráno i večer pleť nejprve vyčistíme Čistící pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť z řady Aknestop. Ta citlivě odstraní přebytečný kožní maz. Udržuje také dlouhodobě matný vzhled.

Dočištění se provádí Bylinným tonikem na problematickou pleť. Je bezalkoholové a díky šalvěji, jalovci a tee tree má protizánětlivý účinek.

Ráno a večer na místa s dermatitídou aplikujte Klidnicí sérum pro intolerantní pokožku z řady Derma Ryor.

Více o séru ZDE

Následně jako noční krém aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem a jako denní krém aplikujte Duo - aktivní krém SPF 15.

Více o denním krému ZDE

Doporučuji též celkově pročistit organismus za pomoci bylinného čaje Lymfodren.

Více o čaji ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor