MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, řeším pigmentové skvrny a hluboké vrásky v dekoltu.Pleť mám nyní smíšenou,dříve mastná.Nevadí mi hutnější krémy,oleje a séra
Zvažuji koupi několika vašich produktů a nedokáži se rozhodnout.Prosím o radu:
pigment.skvrny-Depigmentační krém?
Na pleť(nejen v dekoltu)-Lifting s okamžitým účinkem(našla jsem jen v katalogu-papír-nikoliv na vašich stránkách(řada mořské řasy)
Příp.Hydratační sérum (Intenz.péče)
nebo Argan.olej,Výplň vrásek pro korekci pleti,Revitalizační sérum s kys.hylauronovou a argan.olejem-vše řada Argan.olej
Nebo Revitaliz.sérum se zlatem a argan.olejem+ d.krém-řada argan care with gold.
Ps.měla jsem vzorek Rozjasňujícího make-upu.Velká spokojenost!
Děkuji za odpověď.
Jana

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi a následně je vždy nutné pleť dokonale dočistit bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Na dekolt a pokožku celého těla doporučuji Zpevňující emulzi na tělo s rostlinnými extrakty z řady Body form.

Více o emulzi ZDE

Na noc i den na pigmentové skvrny aplikujte Depigmentační krém z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

Následně na noc i den na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Toto sérum je vhodné i kolem očí.

Více o séru ZDE

A jako poslední výrobek ráno i večer aplikujte opět na celý obličej Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Jen pro Vaši informaci Lifting s okamžitým účinkem se již nevyrábí.

Na den po krému je možná aplikace Podkladové báze pod make-up a následně Rozjasňující make-up.

Více ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetzička f. Ryor

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, v jakém pořadí mám aplikovat krém s probiotiky proti zarudnutí a ochranný krém spf 15.
Děkuji za Váš čas.
S přáním krásného dne Dagmar.

Dobrý den,

jako první aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám ( s probiotiky) a jako druhý, následný krém aplikujte Duo aktivní krém SPF 15 z řady Cílená ochrana pleti.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý večer, mám 13letou dceru a trápí ji akné. Potrebovali by jsme poradit,jaké přípravky používat pro zlepšení pleti. Dcera má spíše mastnou pleť. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

důležité je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použije Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť z řady Aknestop a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na problematickou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Na noc i den  doporučuji Krém s fytosfingosinem a irisem z řady Aknestop.

Více o krému ZDE

Doporučuji též celkové vnitřní pročištění organismu za pomoci čaje Lymfodren.

Více o čaji ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou o vybrání vhodných přípravků péče o pleť.
Je mi 35 let, mám smíšenou pleť, okolo očí a rtů již znatelné vrásky. Ráda bych zvolila nejvhodnější a vysoce kvalitní variantu péče. Ráda bych od Vás získala radu ohledně denního krému a též séra či krému na oční okolí a i výživného krému na noční použití. Jak dbát o to, aby byla pleť chráněna před UV zářením a zároveň aktivně bojovala s vráskami.
Předem velice děkuji a přeji příjemný den.

S pozdravem

Olga Mainzerová, Klatovy

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi a následně je vždy nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Pro nastávající zimní období Vám doporučuji ráno i večer aplikovat Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej. Toto sérum je vhodné i kolem očí.

Více o séru ZDE

Následně po séru opět na celý obličej naneste Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

Více o krému ZDE

Nyní doporučuji na noc aplikovat Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti, i kolem očí. Více o séru ZDE

Jako denní krém aplikujte Duo aktivní krém SPF 15 z řady Cílená ochrana pleti.

Více o krému ZDE

Při této kombinaci výrobků je pleť 100% chráněna.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, posílám doplňující otázku ke včerejšímu meilu, což jsem zapomněla. Mám také dest vrásek, pigment.skvrny a celkově ochablé kontury obličeje. Děkuji za poradu. Šedivá

Dobrý den,

ochablé kontury a vrásky na pleti, řeší též výrobky, které jsem Vám doporučila v prvním emailu.

Jestliže Vás trápí pigmentové skvrny, vždy jako první výrobek ráno i večer aplikujte Depigmentační krém z řady Intenzivní ošetření pleti a následně sérum a popřípadě krém.

Více o depigmentačním krému ZDE

1x za týden až 10 dnů je možné Gelovou masku slupovací střídat s Enzymatickým peelingem

Více o peelingu ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
mám problémy se suchou kůží na obličeji- již dlouhodobě- a s tím, že se mi v poslední době velice začaly zvětšovat drobné červené žilky na obličeji. Též čas od času se mi dělají hnědé skvrnky na obličeji, asi od mého častého pobytu venku. Mohla byste mi prosím doporučit, jak mám o pleť pečovat? Doposud jsem péči o kůži nevěnovala moc pozornosti a asi jsem péči trochu zanedbala, zejména o červené žilky na tvářích. Děkuji předem za radu. Irena

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Více o čištění pleti ZDE

Večer i ráno vždy jako první aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor.

Více o krému ZDE

Následně na celý obličej aplikujte večer i ráno naši novinku Konopné tělové mléko, které je možné aplikovat i na obličej.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem komsetička f. Ryor

 

Dobrý den,chtěla bych vyzkoušet vaši kosmetiku, ale prosím o radu jaké přípravky by byly pro mne. Mám celkově po obličeji velké pory, které se hlavně v T zoně hodně zanáší, dělá se mi i akné. Střed obličeje /nos,brada mastný,čelo/mastné, tváře sušší. Předem vám děkuji za odpověď. S pozdravem Renata Šedivá

Dobrý den,

čištění pleti je nezbytně nutné. Na Vaši pleť doporučuji Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Hydratační micelární vodu a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Více o čištění pleti ZDE

Večer i ráno aplikujte na celý obličej Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej.

Více o séru ZDE

Jestliže budete mít pocit tahu a pnutí aplikujte nyní na den i noc Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

V zimním období je možná aplikace Výživného krému s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.Opět následně po séru na den o noc.

Více o krému ZDE

1x za týden až 10 dnů aplikujte na střed obličeje Gelovou masku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Je nutná pravidelná a důkldná péče + celkové pročištění organismu za pomoci bylinného čaje Lymfodren.

Více o čaji ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dajte mi prosím kontakt , aby som si mohla objednať Váš tovar...nakupujem poväčšinou v CZ, ale som z Považskej Bystrice a tu je málo Vašich výrobkov. . Ďakujem /inak mám veľmi dehydrovanú pleť..a tiež už svoj vek...
Okrem iného som si naposledy objednala arkanový krém + krém proti rastu chlpkov nočný krém na suchú pleť..kde je vždy napísané, že sa hodí pre každú vekovú kategóriu ...čo sa mi zdá čudné..predsa moja stará pleť , potrebuje inú výživu ako pleť mladá?

Dobrý den,

máte naprostou pravdu, že mladá pleť potřebuje jiné krémy než vyšší věk, ale je pravda, že je nutné se řídit typem pleti.

Mladá pleť bude nebude používat výrobky na hluboké vrásky, jelikož předpokládáme, že je nemá, ale klidně může být dehydrovaná pleť, tak jako u vyšší věkové kategorie.

Jestliže máte dehydrovanou pleť doporučuji ráno i večer aplikovat z řady Intenzivní ošetření pleti Hydratační sérum s ceramidy.

Více o séru ZDE

Následně doporučuji nyní aplikovat výrobky z řady Mořské řasy. Například Noční krém a Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami.

Více o mořských řasách ZDE

V zimním období aplikujte výrobky z řady Arganový olej.

Více o výrobcích ZDE

Výrobky je možné objednávat přes e-shop sk.

Více ZDE

Dále je možné nakupovat na VIP prodejnách. Více ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o radu pri správnom výbere výrobku.
Kozmetiku RYOR som na odporúčanie svojej kozmetičky začala používať už pred mnohými rokmi. Nakoľko som počas posledných cca 5-6 rokov začala mať veľké problémy s pleťou (pracovala som v zahraničí a možno k tomu prispela aj voda v danom regióne), používala som inú kozmetiku. Po niekoľkých rokoch "skúšania" som konečne našla kožného lekára, ktorý ma tak trochu šokoval správou, že mám atopický ekzém, ktorý sa prejavoval začervenanou a suchou pleťou. Za posledné 2 roky som si pleť dala dosť dobre do poriadku a používala som len prípravok Excipial, ktorý mi on poradil a ktorý mi na pleť robí dodnes naozaj veľmi dobre. Chcela by som sa teda ale po čase vrátiť ku kozmetike RYOR a chcela by som Vás poprosiť o radu pri správnom výbere produktu. Väčšinou som doterz z Vašej ponuky používala prípravky na suchú a citlivú pleť (mlieko, voda a krém Exclusive).
Mala by som záujem o micelárnu vodu a krém a prosím Vás o radu, čo by ste mi doporučili ako najvhodnejší produkt z Vašej rady.
Ďakujem veľmi pekne a prajem pekný deň.
Mgr. Svetlana Uhlířová

Dobrý den,

na Vaši pleť v žádném případě nedoporučuji Hydratační micelární vodu, ale Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Odličovací olej hydrofilní.

Více o oleji ZDE

Následně je nutné vždy pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť nebo pleťovou vodou Aquaton.

Více o pleťové vodě ZDE

Nyní Vám na Vaši pleť 100% doporučím výrobky z řady Cannabis Derma Care. Tělové mléko je vhodné a vyzkošené i na obličej.

Více ZDE

V zimním, chladném období doporučuji jako denní krém, Krém s amarantovým olejem z řady Ryamar.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, chtěla bych vědět, zda ve Vašich výrobcích máte také pleťové masky. Potřebovala bych pleťovou masku pro zregenerování plati obličeje a dekoltu, nic agresivního. S ohledem na věk - tedy 55+. A také mě zajímá, zda bude možné zakoupit výrobek v prodejně v Praze.
Předem děkuji za odpověď, přeji hezký den. J. Mejstříková

Dobrý den,

určitě masku na obličej, krk i dekolt najdeme a máme.

Je možná aplikace Výživné masky z řady Koenzym Q10. Více o masce ZDE

Dále je možná aplikace Hydratační masky s minerály z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o masce ZDE

A také můžete aplikovat z řady Professional Skin Care Masku s kyselinou hyaluronovou.

Více o masce ZDE

Všechny tyto masky je možné zakoupit na našich značkových prodejnách v Praze.

Více o prodejnách ZDE a ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor