MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Jaké vaše produkty mám používat, pleť smíšená, s žilkami, miliemi,,sklonem k akné, vzhledem k věku je to divné, ale nevím, jak lépe specifikovat.před léty objednavala z Ústavu kosmetiky. Děkuji srdečně Milada

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

V tomto období aplikujte na den i noc Krém proti zarudnutí a červeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor.

Více o krému ZDE

Následně na den i noc doporučuji Výživný krém s ceramidy z řady Normální a smíšená pleť.

Více o krému ZDE

Doporučuji též celkově pročistit organismus za pomoci bylinného čaje Lymfodren a nativní stravy.

Více o přípravcích ZDE

Milie Vám musí vypíchnot odborně v kosmetickém salonu. Na toto žádný krém není.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den, prosím o radu.

na podzim jsem psala o radu o péči pro zimu, nyní podle Vaší rady používám na pleť denní, noční a oční krém z řady Koenzym Q10. Mám normální pleť s mastnější T-zónou, občas mám pupínky a dost černých teček. Na čištění pleti používám večer na oči dvoufázovou odličovací emulzi, na zbytek pleťové mléko pro normální a smíšenou pleť a pak bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť, ráno pouze tonikum.
Zaujala mě Vaše novinka Konopný korekční krém pro problematickou pleť a chtěla by si jej koupit, jen nevím, zda jej používat večer místo nočního krému, nebo ráno pod denní krém - i když to nevím, zda bych dva krémy na sebe snesla, v T-zóně po chvíli krém (ráno i večer) odsávám do ubrousku.
Také mám dotaz na vhodný krém ruce, který se rychle vstřebá. I když nosím rukavice, tak ruce mám suché, kůže mi často na konečcích prstů praská, v práci navíc používám často dezinfekci na ruce, tak kůže dostává zabrat. Večer na ruce používám měsíčkovou mast, ale přes den to není možné, protože je hodně mastná.

Moc děkuji a přeji hodně úspěchů
Hanka

Dobrý den,

čištění pleti je naprosto v pořádku a prosím, dále pokračovat.

Naši novinku Konopný korekční krém nyní aplikujte místo nočního krému. S tímto krémem budete 100% spokojená. Pleť klidní a napomáhá řešit většinu zásadních problémů.

Více o krému ZDE

Jestliže i přes den odsáváte ubrouskem určité partie, tak na denní aplikaci použijte Výživný krém s ceramidy z řady Normální a smíšená pleť.

Více o krému ZDE

Každý večer a kdykoliv si vzpomenete a můžete, tak na konečky prstů aplikujte Výživný konopný gel.

Více o gelu ZDE

1x týdně na černé tečky aplikujte z řady Aknestop Masku na černé tečky.

Více o masce ZDE

V průběhu dne na celé ruce aplikujte Pivní krém na ruce.Tento krém udržuje ochranou vrstvu pokožky.

Více o krému ZDE

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den prosím o radu jaké by pro mě byly vaše výrobky vhodné.
Mám spíše mastnou pleť , občas nějaký pupínek.kolem očí jemné vrásky.. Chtěla bych poradit jak pečovat o plet,pomocí vašich výrobků?a zároven doporučit nějaký krém na hydrataci, výživu,odpovídající mému věku..
Děkuji moc.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Hydratační micelární vodu a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte večer i ráno Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Jako noční krém je vhodná aplikace Revitalizačního séra s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem .

Více o séru ZDE

V případě pupínků, doporučuji Konopný korekční krém z řady Cannabis Derma Care.

Více o krému ZDE

Jako denní krém aplikujte nyní Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den
Ve vaší značce jsem se ,,našla",mám hodně citlivou pokožku(rosacea s rozšířenými žilkami) a používám vaši kosmetiku,se kterou jsem nadmíru spokojená. Jen bych se chtěla zeptat,zda krém s amarantovým olejem z řady RYAMARK obsahuje parabeny, Nejsem si jistá,aby tyto látky mi neškodily. Mám prosbu. Musím si tváře i nos,které mám věčně červené,krýt makeupem a bohužel musím používat řadu Dermacol. Z vaší řady i ten nejsvětlejší je pro mě tmavý a do oranžova. Nuvažujete o výrobě světlejších jako je dermacol kaviár? Děkuji Věra

Dobrý den,

Děkujeme za pěkný e-mail. Spokojené zákaznice nás vždy potěší. Krém s amarantovým olejem parabeny neobsahuje. Firma RYOR v některých přípravcích parabeny používá (např. Make-up), protože se řídíme vědeckými poznatky ohledně parabenů. Pokud byste měla zájem, přikládám Vám odkazy.

 

http://www.protisedi.cz/article/jana-stepankova-ryor-jdeme-proti-proudu-milujeme-parabeny#.WGuKC1CDGGA.email

https://video.aktualne.cz/dvtv/vyvoj-kosmetiky-vetsi-posun-nez-u-mobilu-rika-expertka/r~dc7f4b3a45ab11e5b22d002590604f2e/?redirected=1484809252

Ohledně světlejšího make-up, dekorativní kosmetika je u nás spíše okrajová, takže se zatím neplánuje rozšíření o další odstíny.

S pozdravem,

Mgr. Kateřina Böer

 

Oddělení Vývoje

 

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je stále k dostání noční krém Ryor s ovocnými kyselinami (bílozelená krabička) nebo, je-li za něj nějaká náhrada? Mám smíšenou pleť s lehkým akne. Velmi děkuji. S pozdravem Ilona

Dobrý den,

Krém s ovocnými kyselinami se již nevyrábí, ale je možno použít Enzymatický peeling z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o peelingu ZDE

Nebo naši poslední novinku Korekční konopný keém z řady Cannabic Derm Care.

Více ZDE

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,
prosím , jaké zvolit přípravky pro péči o pleť pro dívku :
dívka 25 let, akné-ozní pleť s větším výskytem pupínků, ale přesto velmi suchá a šupinatá. Co teď v zimě a co na jaře ? Moc děkuji RT

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použije dívka Hydratační micelární vodu a následně je nutné pleť dočistit Aknestop bylinným tonikem na problematickou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Nyní jako noční krém doporučuji naši novinku Konopný korekční krém na problematickou pleť z řady Cannabis Derma Care.

Více o výrobku ZDE

V tomto období jako denní krém aplikujte Výživný krém s mandlovým olejem.

Více o krému ZDE

Pleť se stále mění, a proto doporučuji napsat na jaře a nezapomeňte popsat pleť.

Je nutná pravidelná a důkladná péče,

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den, v posledních týdnech se mi hodně zhoršila pleť. Je přesušená, citlivá a má sklony k červenání. Začaly se i objevovat drobné vrásky kolem očí a červené žilky. Na to jsem doposud netrpěla. Pohybuju se hlavně v klimatizovaných místnostech. Prosím o radu, jak o pleť pečovat a jaké krémy používat. Děkuji

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Každý večer na celý obličej aplikujte Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti. Toto sérum aplikujte i kolem očí.

Více o séru ZDE

V případě, že budete mít pocit suchosti na pleti, následně opět na celý obličej aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor.

Více o krému ZDE

Jako denní krém aplikujte opět na celý obličej Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor a následně v tomto období je nutné překrýtDenním krémem s amarantovým olejem a hedvábím z řady Ryamar.

Více o krému ZDE

V období jara a léta se vždy pleť změní a je potřeba jiných krémů.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den, prosím o radu, které pleťové krémy z výrobků RYOR by byly pro mě vhodné. Mám suchou pleť se sklonem k tvorbě vrásek a také pigmentových skvrn. Rozhoduji se z vašeho katalogu mezi krémy s arganovým olejem, s 24 Kt zlatem, z řady Luxury Care a Caviar Care.
Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem
Marie Štuksová

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer pleť dokonale vyčistíte za pomoci Pleťového mléka čisticího Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo použijte Dvoufázovou odličovací emulzi. Nezbytně nutné je vždy po mléku i emulzi dočistit pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Na pigmentové skvrny ráno i večer aplikujte Depigmentační krém z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

V tomto období aplikujte jako denní i noční krém Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

V období jara a léta doporučuji výrobky z řady Caviár Care.

Více ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

jaké používat krémy a co si objednat včetně čistících emulzí ,krému na oční okolí ,které je vrásčité,takže nejlépe něco vypínacího☺atd.

Dobrý den,

v předmětu píšete, že pleť je suchá, pigmentová a rozšířené žilky. Na tuto pleť je nezbytně nutné důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Na pigmentové skvrny ráno i večer aplikujte Depigmentační krém z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

Každý večer na celý obličej aplikujte Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti. Toto sérum aplikujte i kolem očí.

Více o séru ZDE

V případě, že budete mít pocit suchosti na pleti, následně opět na celý obličej aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor.

Více o krému ZDE

Jako denní krém aplikujte opět na celý obličej Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor a následně v tomto období je nutné překrýt Denním krémem s amarantovým olejem a hedvábím z řady Ryamar.

Více o krému ZDE

V období jara a léta se vždy pleť změní a je potřeba jiných krémů.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda u vás najdu vhodný výrobek pro děti. Jedná se mi o to, když v zimních měsících jedou na hory, čím ošetřovat jejich jemnou pleť vystavenou mrazu, větru ....
Děkuji Katka

Dobrý den,

doporučuji 2 výrobky, které jsou vhodné na zimu i pro děti.

1. Krém s amarantovým olejem z řady Ryamar.

Více o krému ZDE

2. Výživný krém Exclusive z řady Suchá a citlivá pleť.

Více o krému ZDE

S pozdravem kosmetička F. Ryor