MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, mám aknozní pleť (sem tam pár pupínků, spíše mne trápí černé tečky), jinak je docela vysušená. Poradili byste mi prosím jaké přípravky/řady používat?

Dobrý den,

každý večer je nutné pleť důkladně vyčistit.

Jak pleť čistit uvidíte ZDE

Jako noční krém aplikujte Zklidňující sérum na rozšířené póry z řady Aknestop.

Více o séru ZDE

Jako denní krém v tomto období doporučuji Duo - aktivní krém SPF 15 z řady Cílená ochrana pleti.

Více o krému ZDE

1x za týden až 10 dnů na černé tečky aplikujte Gelovou masku slupovací.

Více o masce ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

hned na úvod musím pochválit vaše výrobky, které jsem "objevila" v lékarně a na základě vyzkoušených vzorečků i tamtéž objednala.

Mám suchou pleť se sklony k pigmentaci na obličeji. Jako denní krém jsem doposud používala váš Hydratační krém s aoe vera s UV filtry, ale teď na jaro a léto jej střídám s Duo aktivním krémem SPF 15, aby byla ochrana větší. Chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl v tom, když je krém s UV filtry a na jiném je uveden i faktor ochrany. Ten s faktorem chrání také proti UV, ne? Prosím o vysvětlení a také zda myslíte, že v našich podmínkách SPF 15 stačí nebo raději používat na pigmenty Duo aktivní SPF 30?

Na noc používám váš Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie a jsem z něho nadšená, zejména také proto, že je bez parfemace. Po používání přírodní kosmetiky jsem si na výraznější vůně už odvykla. Doporučily byste mi na noc a teď v období jara, léta zároveň také váš Depigmentační krém nebo s ním začít až na podzim, zimu?

Nelíčím se, makeup nepoužívám a k čištění aplikuji ráno i večer micelární vodu, ale na vašich stránkách jsem četla, že ráno pouze tonizovat - proč? Nebo funguje micelární voda na stejném principu a můj postup je takto v pořádku?

Děkuji předem za informace a ať se vám a vašim klientkám daří!!!

S pozdravem, Holubová

Dobrý den,

jestliže máte pigmentové skvrny, tak do našeho počasí a pro běžný pracovní den je pro Vás vhodný a postačující Duo - aktivní krém SPF 15. Tento krém má samozdřejmě i UV filtr.

Hydratační krém s aloe vera a Uv filtrem má Uv filtr, ale SPF je cca 4. Jedná se o ochranný faktor, z aktivních látek. Tento ochranný faktor není měřitelný, tudíž se nemůže dle legislativy uvádět na obal.

V období léta a vystavování na slunci je nutná aplikace Opalovacího krému SPF 50.

Více o krému ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Hezký den,dnes jsem prošla asi 10 drogerií a chtěla si koupit novy make-up,ale bohužel mi nikde nebyli schopni nabídnout tester nebo vzorek.Mám velmi problematickou pleť,proto používám Aknecolor z lékárny ale bohužel mi asi začal "nesedět".Jsem ochotna zakoupit si kvalitní make-up i za vyšší cenu,ale potřebuji zjistit,zda mi vyhovuje.Proto se na Vás obracím s prosbou o zaslání testerů nebo vzorků (klidně si je i zakoupím) make-upu.
Děkuji za pochopení


S pozdravem a přáním krásného dne


Zuzana

Dobrý den,

 

prosím napište mi Vaši adresu, kam je možné testery zaslat.

Je možné mi zaslat i prodejny, kde jste byla. Jelikož naše VIP prodejny mají nebo by měly mít testery k dispozici.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o radu. Z důvodu toho, že RYOR má opravdu mnoho druhů krému, nevím, pro který se rozhodnout.

Moje pleť je suchá, hlavně v okolí nosu, pusy a očí. Ať mažu jakýmkoliv mastnějším krémem, nic nezabírá. Často se mi vyskytují i pupínky (akné).

Proto bych byla ráda, kdybyste mi poradili, na jakou řadu krémů se obrátit a co vyzkoušet.

Děkuji.

Dobrý den,

doporučuji Vám na noc Výživný krém s mandlovým olejem z řady Suchá a citlivá pleť.

Více o výrobku ZDE

Na den v tomto období aplikujte Denní krém z řady Mořský řasy.

Více o krému ZDE

Nezbytně nutné je důkladné čištění pleti.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, chtěla jsem poradit jaké produkty by jste mi doporučili na mou pleť. Má pleť je celý můj život akneticka. Po tváří se mi sem tam udělá pupínek nebo hnisava vyrazka někdy i na hrudníku a zádech.Pleť se mi mastí a když se umyji tak je suchá někdy se i loupe a mám i černe tečky.Také někdy používám i make-up.Prosím poraďte mi které přípravky bych z vaší řady měla používat.Uvažovala jsem o řadě na akné.Mám zakoupený krém,který si dávám pod make-up Matující krém s pudrovym efektem Mořské řasy je skvělý! krásně voní a balení užasne s dávkovačem. Akorát mě mrzí že nejsou všechny vaše výrobky v obchodech jen některé sortiment je omezen aspoň u nás v Ostravě.Děkuji za radu

Dobrý den,

důležité je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Hydratační micelární vodu nebo Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť. Následně po micelární vodě i mléku je nutnépleť dočistit Pleťovou vodou čisticí pro smíšenou a mastnou pleť.

Nepoužívejte na pleť vodu z vodovodu.

Každý večer doporučuji Krém s ovocnými kyselinami z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

Výborně jste zvolila na den Matující krém s pudrovým efektem z řady Mořské řasy.

Následně po krému doporučuji Podkladovou bázi pod make-up z řady Decorative Care a na závěr make-up.

Více o výrobcích ZDE

1x za týden až 14 dnů aplikujte na celý obličej Gelovoumasku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Doporučuji též celkově pročistit organismus za pomoci bylinného čaje lymfodren a nativní stravy.

Více o přípravě ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
je mi 49 let , vždy jsem měla smíšenou pleť, teď už je spíš sušší a citlivá a ve spodních částech tváře mám docela dost pigmentových skvrn. Na čele mám vrásky a kolem očí při úsměvu také. Pleť už začíná být i povadlá.
Ráda bych si nechala poradit, jaké přípravky mám používat na denní a jaké na noční ošetření pleti. Potřebovala bych pleť zejména zpevnit a sjednotit odstín pleti, přes noc vyživit.
Děkuji a přeji pěkný den
Pavlína Čermáková
Litoměřice

Dobrý den,

nezbytně nutné je důležité důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijte Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo v případě líčení použijte Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Večer i ráno na pigmentové skvrny aplikujte Depigmentační krém z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

Následně na celý obličej i kolem očí aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

A úplně na závěr na den i noc doporučuji Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

Více o krému ZDE

Jedná se o vrstvenou péči a věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
zakoupila jsem si u Vás depilační folie za studena a postupovala jsem přesně podle návodu. Nebylo to moc příjemné, ale dá se to vydržet.
Pleť jsem okamžitě ošetřila balzámem po depilaci na citlivou pleť ( také zakoupený u Vás )
Druhý den jsem měla pleť samou červenou vyrážku - až hnisající bolavé pupínky. Vypadala jsem strašně.... Ještě týden po depilaci moje pleť není v pořádku. Prosím poraďte mi, jak mám pleť ošetřovat, jsem z toho zoufalá.
Děkuji Stáňa

Dobrý den,

nezbytně nutné je dokonale pleť před depilací vysušit, dále postupovat dle návodu.

Je nutné pokožku hodně vypnout a rychle škubnout. je lepší když Vám to dělá někdo druhý.

Následně je nutné pleť dočistit např. použijte z řady Rymar amarantový olej pro pleť i tělo, dočistíte tonikem a následně aplikujte Balzám po depilaci.

Věřím, že vše bude v pořádku.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, je mi 65 let a potřebovala bych radu ohledně celkové péče o pleť (smíšená), především mi dělají starosti váčky pod očima resp. spodní víčka. Sama si nedovedu z vašich produktů vybrat. Děkuji předem a srdečně zdravím

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a následně je nutné pleť dočistit Bylinné tonikum na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Večer i ráno kolem očí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Jako noční krém aplikujte Noční krém z řady Mořské řasy a jako denní krém doporučuji Krém s kyselinou hyaluronovou a akmenovými buňkami.

Více o mořských řasách ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den chtela bych se zeptat je mozne zaslat vzorecky kremu dou activ a duo trio?a jak je to s spf kdyz pouziji denni krem napr s spf15 a ten prekryji makeupem s spf 4 nebo 10 ktery plati.Cetla jsem totiz ze spf se nescítaji.A nedavno jsem byla na vyplnich kyseliny hyaluronovy a byl mi doporucen krem s spf 30 ale zda se mi to dost.Opaluji se velmi dobre.Ale na cele trochu pigmentove skvrny dekuji

Dobrý den,

opravdu se SPF nesčítají a platí vždy ten vyšší faktor.

Testery obou krémů nemáme k dipozici a bohužel ostatní testery poštou nezasíláme. Je možné je získat na našich VIP prodejnách.

Více o prodejnách ZDE

Já sama osobně doporučuji Duo aktivní krém SPF 15, ale jestliže Vás viděla paní doktorka při vpichování kys. hyaluronové a doporučila SPF 30, tak bych poslechla ji, jelikož Vaši pleť viděla a určitě ví, co je pro Vaši pleť nutné.

Více o výrobcích ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
chtěla bych poradit jaké používat vaše produkty při péči o vysychající pleť. Péče by měla být komplexní-celodenní. Doposud jsem používala přípravky zn. Selvert thermal(Sérum a Créme remplissage pour rides) a dá se říci, že s nimi nejsem příliš spokojená. Chtěla bych vyzkoušet vaše výrobky.
Za odpověď předem děkuji Bedrnová

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně po mléku i emulzi, je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Každý večer i ráno aplikujte na celý obličej i kolem očí Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

Následně opět na celý obličej večer i ráno doporučuji Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť.

Více o krému ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor