MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je možné kolagenový gel na vrásky používat jako denní krém. Mám normální pleť a chtěla bych vyzkoušet nějakou novou péči proti vráskám a na zpevnění pleti. Pokud by tento produkt pro mně nebyl vhodný, prosím o doporučení jiného produktu z vašeho sortimentu.
Děkuji
Ivana Nováková

Dobrý den,

samozřejmě můžete, ale je to škoda. Raději bych používala teď na jaře a v létě nějaký krém s vyšší UV ochrannou, např. některý z přípravků Cílené ochrany pleti t.j.  Duo - aktivní krém SPF 15 nebo Trio -aktivní krém SPF 30.

Vynikající Kolagenový gel na vrásky bych si nechala na noční ošetření a využila jej i na ošetření dekoltu a svrchní části rukou, kdy se jeho aktivní látky účinně využijí na vysokou regeneraci.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý deň, mám problémy s pokožkou na rukách. Hneď, ako začne byť vonku trochu chladno, mám veľmi suché ruky a to až do takej miery, že mi puká koža na hánkach až do krvi a postupuje to až na zápästie a na prsty (zvrchu rúk, nie dlane). Keď mrzne, je to ešte horšie. Skúšala som veľa rôznych krémov, ale nepomáha nič. Vždy sa mi urobia ranky, ktoré štípu a keď sa hoja svrbí to a tvoria sa mi akési šupinky a tvorí sa začervenanie. Viete mi, prosím, poradiť prípravok, ktorý by mi pomohol aj liečiť aj predísť tomuto problému a je možné ho používať celoročne, teda aj v mraze?

Ďakujem. M.J.

Dobrý den,

na noc bych použila Konopný výživný gel. Je to mastný gel, který se ale velice rychle zasákne.

Pokožka se určitě rychle zhojí. Na den používat po každém mytí rukou Pivní krém  na ruce, který vytváří na rukou tzv. ochrannou rukavici, protože obsahuje lecitinovou složku.

Mytí rukou prosím provádějte Tekutým mýdlem s amarantovým olejem, pokožka je čištěna neagresivními tenzidovými složkami.

Konopný výživný gel na Slovensku k sehnání pouze ve speciálních  prodejnách.

 

hodně úspěchů!

 

Dobrý den, na doporučení jsem si koupila bylinný čaj Lymfodren. Moc mi pomohl a přestaly mi otékat ruce i nohy. Na návodu je napsaná 6týdenní kůra, ale když jsem přestala čaj pít obtíže se vracejí. Mohu pít čaj stále, nebo jsou nutné přestávky? Děkuji za odpověď. Dočkalová Kateřina

Mezi jednou a druhou kúrou udělejte vždy 2 - 3 týdenní přestávku a můžete v pití čaje Lymfodren pokračovat.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den, ráda bych používala kosmetické přípravky vaší značky, pro svůj druh pleti bych však byla ráda, kdybyste mi konkrétní přípravky na ošetřování mé pleti navrhli. Je mi 65 let a moje pleť je lehce zasažena kuperozou.
Moc děkuji za váš čas věnovaný mému dotazu.
Doris Josífková

Dobrý den,

pokud je na pleti kuperoza, začněte aplikací Klidnícího séra pro intolerantní  pokožku ze serie Derma Ryor - péče o podrážděnou pokožku .

Zkuste i získat alespoň vzorek Krému proti zarudnutí a rozšířeným žilkám ( s probiotiky ), stejná řada - Derma Ryor - péče o podrážděnou pokožku a vyzkoušet ho. Měl by také přinést výsledky a podle toho se zařídíte, je možné dávat - vrstvit tyto dva přípravky na sebe - vždy se počká pár minut - asi 2-3 a nanese se další přípravek.

Na závěr denního ošetření by měl být nanesen ochranný přípravek, u Vás  z řady Cílená ochrana pleti -  Trio - aktivní krém SPF 30.

 

Na noc bych potom doporučila Výživný krém s kmenovými buňkami z arganie, ale můžete i pod něj dát některý z přípravků řady Derma Ryor - péče o podrážděnou pokožku, které jste používala při ranním ošetření - buď Klidnící sérum pro intolerantní pokožku nebo Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám

Takto provedené ošetření považuji zadobře zacílené a komplexní.

 

Dobrý den. Může vaši kosmetiku na problematickou aknotickou pleť a rady k tomu od vás uvedené použít také má 12letá vnučka? Akné "zdědila" po svém otci. Koupila jsem jí již přístroj na ošetřování akné patentovaný brněnskou firmou, který pravidelně používá, ale projevy akné zatím úplně neodstranil.
Konkrétně černé tečky jsou ještě viditelné. Bude pro ni vhodná od vás maska na černé tečky?
Já osobně jsem vyzkoušela mnoho Vašich výrobků s velkou spokojeností. Jinou kosmetickou značku již nekupuji.
Děkuji předem za vaše informace. Vlasta

Dobrý den,

děkujeme za pochvalu.

Přípravky z řady Aknestop můžete v pohodě používat na 12letou vnučku.

Pokud budete v péči důslední, výsledky opravdu vidět jsou už po krátké době.

Maska na černé tečky funguje spolehlivě, po této masce ještě naaplikujte Zklidňující sérum na rozšířené póry, které rozšířené póry stáhnou.

Přeji rychlé a úspěšné zlikvidování problémů!

 

Dobry den,velmi by som potrebovala poradit.Moja plet je skor sucha a mam mimicke vrasky na cele uz dost hlboke mam len 26 rokov.Chcela by som zacat pouzivat vasu kozmetiku a preto prosim o radu aky krem je pre mna dobry najma na tie mimicke vrasky .Aj aku napriklad masku by som mala pouzivat.Dakujem pekne

Dobrý den, tak k mimickým vráskám.

1) je nutné dobře čistit pokožku, jednak pleťovám mlékem a potom tonikem - jen tak zaručíte, že se aktívní látka dále používaného přípravku dostane do spodních vrtev pokožky. Video najdete TADY

2) na vrásky je vynikající přípravek Výplň vrásek pro korekci pleti, který  má dvě aktivní látky pro rychlou  a dlouhodobou výplň vrásek. Používá se 2x denně buď na celý obličej nebo na  místa, kde je třeba vrásky redukovat.

3) Denně bych Vám doporučila používat Výživný krém s kmenovými buňkami z arganie, kdy dochází ke zpevnění pleti , hydrataci a výrazné redukci vrásek.

4)Maska pro Váš typ pleti - Kolagnový gel na vrásky, kde jsou vybrané látky ASCIII a Kalparian, které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu a výrazně omezují tvorbu vrásek.

Přeji viditelné a dlouhodobé výsledky!

 

Dobrý deň,

Chcela by som sa poradiť ktorý krém by bol vhodný pre moju pleť.

Mám citlivú a suchú pleť s mimickými vráskami.
Naštastie nemávam žiadne vyrážky.

Nemám rada výrazné kvetinové vône skôr jemné

Ďakujem velmi za radu

Dobrý den,

 

ráda bych Vás odkázala na řadu Arganový olej a řadu Ryamar.

Pokud je pleť velmi citlivá, byla by vhodná řada Ryamar s amarantovým olejem, kde je Denní krém s amarantovm olejem a hedvábím a na noc Krém s amarantovým olejem - ideální k ošetření vrásek.

Není -li ta citlivost pleti až tak výrazná, zařaďte do svého ošetření Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, uvidíte zda bude konzistencí vyhovovat a dále bych doporučila Výplň vrásek pro korekci pleti ( také s arganovým olejem ) , který působí v několika pozicích - okamžitý , ale i postupný účinek při korektivní redukci vrásek včetně vrásek v oblasti očí, rtů atd.

Přeji příjemnou aplikaci přírpavků a výrazný výsledný efekt.

 

Dobrý den,,
již dlouhou dobu používám vaše výroby a nejsem si docela jistá, zda není možná změna pro rychlejší vyrovnání vrásek zejména v okolí úst. Mám ten problém, že mám skutečně vrásky dost výrazné, jsem typ, který nemá mnoho podkožního tuku a v oblasti obličeje je to zřejmě problém nebo možná výhoda, ovšem s jinými vašimi výrobky, jen nevím s kterými. Chtěla bych se zeptat, které výrobky mají vyšší účinnost, zda jsou to séra, která jsou uvedena v zadní části vašeho katalogu. Pleť mám bezproblémovou, ani jizvy, ani pihy, jen ty zatracené vrásky. Jelikož jsem sportovního typu a velice vitální, přála bych si být i v obličejové části taková, abych nestrašila hodné lidi, což přeháním, ale opravdu ty vrásky jsou hodně viditelné. Nikdy jsem nepoužívala make-up a ani asi nechci, tak vás prosím o radu co s tím, i když je to pouze na dálku, věřím, že mi poradíte co s tím.
Srdečně děkuji předem a jsem s pozdravem Kostková

Dobrý den,

 

tak se zaměříme na vrásky.

Zkuste Výplň vrásek pro korekci pleti - jsou tam 2 aktivní látky, jedna působí lifting ihned a druhá vyplňuje vrásky zevnitř prostřednictvím vyplnění vlastních tukových buněk.

Musíte být trpělivá, výsledky jsou vidět tak za dva měsíce, používejte 2x denně , můžete na celý obličej nebo jen na problematické partie.

Navečer bych ještě celý obličej ošetřila Výživným krémem s kmenovými buňkami z argánie

Ozvěte se za 2 měsíce, zda vidíte výsledek, dají se zvolit ještě jiné cesty, pokud by byla možnost přijďte na poradnu do Lotyšské ulice v Praze, která je jednou měsíčně - najdete na http://www.ryor.cz/cz/akce-poradny-a-slevy/

Zdravíme a přejeme úspěch při arganové kúře!

 

Dobrý den,
ráda bych své mamince zakoupila Vaši kosmetiku, ale nevím, která by byla vhodná. Mamince bylo minulý rok 70 let.

Děkuji za odpověď Zdeňka Augustinová

Dobrý den,

 

pro maminku by byla vhodná kosmetika z řady arganový olej :

1) na den bych zvolila Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť

2) na noc krém s velkým obsahen aktivních látek a to Výživný krém s kmenovými buňkami z arganie

3) na tělo  Arganový olej , což je 100% čistý přírodní olej z Maroka

 

dobrý den,pěkně vás prosím ,mám sníženou funkci štítné žlázy ,brala jsem od února letrox a nějaký jod,ale problém mi nic neřešil do teď. Od loňského roku od května mám velký problém v ms, dlouho opravdu dlouho jen špiním pak teču asi da dni a zase pak špiním.Už nemohu dál ,letrox neudělal nic a hlavně se celoživotně cpát něčím takovým ani nechci.Neberu HA vůbec žádnou a ani žádné léky na nic. Prosím vás pěkně, máte pro mě nějakou pomoc ,jo a stále jsem velmi spavá.Moc vám děkuji a budu vděčná za vaši pomoc. Děkuji jste zlatí ,paní Podhorná je šikulka.Naďa

Dobrý den,

tak tímto problémem by se měl zabývat specializovaný lékař, erudovaný na endokrinologii a dále gynekolo.

Do oblasti kosmetiky tento problém nepatří.Paní Podhornou z firmy Naděje - byliny oslovit můžete, ale lékař je nutnost.