MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak se má používat krém výplň vrásek pro korekci pleti. Používá se na den a nebo na noc?.pod pletova sera a krémy?děkuji pospíšilová

Dobrý den,

Výplň vrásek pro korekci pleti z řady Arganový olej je nutné aplikovat večer i ráno na celý obličej nebo jen do vrásek.

Výplň vrásek se vždy nanáší jako první na vyčištěnou pleť a následně aplikujte denní a noční krém z řady Arganový olej.

Nebo je možná a vhodná aplikace Výplně vrásek na den i noc a následně v tomto období doporučuji na den i noc Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den!
Poraďte mi prosím jaké Vaše přípravky používat vzhledem k věku i vzhledem k tomu, že mám smíšenou pleť. Předem moc děkuji.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti večer i ráno.

Jak pleť správně čistit a jaké výrobky použít uvidíte ZDE

V tomto období doporučuji na den i noc aplikovat na celý obličej Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Toto sérum je vhodné i kolem očí.

Více o séru ZDE

Následně po séru aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Babička shání krém býval to Neridé na vrásky a mastnou pleť. Tvrdí, že ho kupovala i u vás i když se pak asi jmenoval jinak. Já ale nic takového nemohu najít. Děkuji za radu.

Dobrý den,

myslím si, že jsme krém Neridé neprodávaly na našich značkových a bohužel nevím kde je možné jej koupit.

Z naši řady mohu doporučit Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej.

Více o séru ZDE

Dále mohu doporučit z řady Mořské řasy Aktivní krém proti vráskám.

Více o krému ZDE

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,

chtěla abych Vás poprosit o doporučení krému. Používám Váš Ochranný krém na problematickou pleť ( z řady Aknestop). Krém je úplně úžasný. Skvělé dávkování, krásně voní a téměř okamžitě se vstřebává. Bohužel mam velice citlivou pleť a přijde mi,že krém mi pokožku vysušuje a loupe se mi. Kosmetička mi doporučila nějaký krém na citlivou pokožku. Proto bych Vás chtěla požádat o radu, který z Vašich krému by mi nejvíce vyhovovat pro denní použití. A poprosím nějaký snadno vstřebatelný.

Moc moc děkuji a přeji krásný den.

Dobrý den,

na Vaši pleť v tomto období doporučuji z řady Suchá a citlivá pleť, Výživný krém s mandlovým olejem. Jedná se o lehký, dobře vstřebatelný krém.

Více o krému ZDE

Nezbytně nutné je důkladné čištění pleti ráno i večer.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Nepoužívejte na obličej vodu z vodovodu.

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

dobrý den, prosim vás chci se zeptat nabízí make up (nevím jestli se to takhlens píše, kdyby ne nezlobte se prosím) světleho odstínu. nikde ho nemužu najít. děkuju za odpověď. hezký den.

Dobrý den, ano, ale pokud je Vaše pleť hodně světlá, doporučuji si na prodejně vyzkoušet testery. Zde najdete zmíněný make-up  http://www.ryor.cz/cz/produkty/decorative-care/rozjasnujici-make-up-8v1---light--/

S pozdravem
Jana Štěpánková

 

Dobrý den,
trávím sportem každý den cca 1hod. venku, který krém mám použít. Pleť mám normální.
Děkuji za odpověď.
Renata

Dobrý den, nyní během zimy bych použila Výživný krém s ceramidy http://www.ryor.cz/cz/produkty/normalni-a-smisena-plet/vyzivny-krem-s-ceramidy/
Je vhodný do mrazu, zároveň pleť chrání i hydratuje a krásně se vstřebává.
Obměnu bych udělala pak cca v dubnu, kdy už začíná teplé počasí a je potřeba se více chránit před UV zářením.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Jana Štěpánková

 

Dobrý den,
nedávno jsem začala používat vaši kosmetiku a zaujal mě článek a video o Q10. Tvrdí se tam, že žlutá barva krému dokazuje přítomnost této látky-viz sypání žlutého prášku do nádoby. Znamená to, že jakýkoli krém, nejen Ryor, pokud je žlutý a tvrdí, že obsahuje Q10, není přibarvený uměle? Jako např. žloutky u kupovaných vajec?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den
Slámová

Dobrý den, paní Slámová,

to je trochu složitá otázka. Můžeme Vám garantovat, že přípravky RYOR jsou skutečně zabarvané aktivní látkou koenzym Q1, které obsahují dostatečné množství.
Jak připravuje krémy s Q10 jiné značky, to Vám nemohu sdělit. Nezmám jejich proces přípravy, technologie a ani receptury, stejně jako oni neznají ty naše. Je to tedy spíš otázka přímo na jejich technology, ale samozřejmě, i takový "podvod" může fungovat.

S pozdravem
Jana Štěpánková 

Dobrý den, také bych vás poprosila o sestavení přípravků, mám smíšenou pleť, spíše suchsi , na čele a kolem očí mám hodně jemných vrásek, na nose rozšířené póry, a kolem nosu sklony k zarudnutí, celkově se mi obličej leskne ale pleť působí suše,
Moc děkuji za vaši radu!
L.K.

Dobrý den,

čištění pleti je nezbytně nutné. Každý večer použijete Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Pleťové mléko čisticí a následně je vždy nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Večer i ráno na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej. Toto sérum aplikujte i kolem očí.

Více o séru ZDE

Následně v tomto období večer i ráno na celý obličej aplikujte Výživný krém s mandlovým olejem z řady pro suchou a citlivou pleť.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče. Věřím, že budete spokojená.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Asi před třemi lety jsem se přestala líčit. Mám drobné vrásky kolem úst a očí a hlubší vrásky na čele. Pleť mám normální,spíš sušší, zatím jsem nebyla na žádný krém alergická.
Domnívala jsem se, že když nepoužívám makeup, nemusím si čistit pleť a stačí se jen umýt vodou. Pak jsem se dozvěděla, že i tak bych měla čistit, ale nemohu si vybrat. Nevím, jestli by stačilo jenom tonikum nebo jestli je nezbytné i něco dalšího.
Dokud jsem se malovala, používala jsem k čištění většinou hydrofilní olej.
Mohli byste mi prosím něco doporučit na čištění a které krémy by byly vhodné pro pleť v mém věku. I když jsem pečlivě prostudovala váš katalog, těžko se mi vybírá.
Předem děkuji za rady.
L.Vašková

Dobrý den,

dvoufázové čištění pleti je nezbytně nutné. Každý večer použijete Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Pleťové mléko čisticí a následně je vždy nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí a úst aplikujte ráno i večer Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Večer i ráno do hlubokých vrásek aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti z řady Arganový olej.

Více o výrobku ZDE

Následně v tomto období pět večer i ráno na celý obličej aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče. Nezbytně nutné je čištění pleti a vynechání vody z vodovodu.

S pozdravem kosmetička f. Ryor