MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, trpím na extrémně suchou pleť. Letos v létě se mi dokonce kolem očí začaly tvořit suché mapy a vrásky kolem očí jsou i výraznější. Prosím o radu, co používat.

Dobrý den Andreo,

základním a troufám si říci tím NEJDŮLEŽITĚJŠÍM krokem v péči o pleť je její důkladné čištění až pak přichází na řadu výběr vhodného krému či pleťové masky. Níže postup jak by to mělo vypadat.

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť a to i včetně očního okolí Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  tonikum již NEOPLACHOVAT vodou !!!!!

2)Na oční okolí lehce vklepáte Oční krém kaviárem  - obsahuje kaviárový extrakt, makadamový olej, avokádový olej, pantenol a vitamin E. Při pravidelné aplikaci je pokožka vláčná, hydratovaná a bez vrásek.

3)Na ostatní části pleti aplikujte Extra výživný krém s arganovým olejem - unikátní krém zabraňující pocitu suchosti pokožky, posiluje kožní bariéru a vyhlazuje vrásky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  ( obsahuje světlík lékařský a komplex hydratačních látek ) - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Tonikum již NEOPLACHOVAT vodou !!!

3)Lehkým vklepáním aplikujete na oční okolí Oční krém s kaviárem  

4)Na ostatní části pleti aplikujete Extra výživný krém s arganovým olejem 

1x týdně na důkladně vyčištěnou peť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku  - maska obsahuje chmelový extrakt, bio arganový olej, skvalen a vitamin E. Využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

V případě dalších dotazů se na nás můžete s důvěrou obrátit :)

Hezký den přeje 

Renata Voláková

 

Dobrý den
Mám suchou a citlivou pleť s rozšířenými žilkami a rosaceí,musím používat makeup a chtěla bych používat i podkladovou bázi pod něj, aby déle vydžel.Je vhodná i pro mě?Děkuji Věra

Dobrý den Věro,

Podkladová báze pod make-up  - neproniká do pokožky, neobsahuje žádné konzervační látky a je tak vhodná pro všechny typy pleti, tedy i pro Vás :)

Hezký den z Ryoru přeje Renata :)

 

Renata Voláková

 

Dobry den Vážení, prosím o radu, jak se starat o pleť. Před porodem jsem mela kůži mastnou a používala proto přípravky na mastnou pleť, po porodu ale pleť mám spíše sušší, pne, ale zůstala mastná T zóna, hlavně brada a nos s rozšířenými póry, bez krému však nemůžu být. Jedná se tedy o smíšenou pleť? Je pro mě nějaká Vaše řada? Moc Vám děkuji za rady a přeji pěkné dny. S pozdravem Aneta Mokrá

Dobrý den Aneto,

stav a kvalita naší pleti se mění někdy i několikrát v průběhu roku, vliv na to mají mimo jiné hormonální změny, strava, stres, roční období. Ale tím nejdůležitějším vždy zůstává DŮKLADNÉ ČIŠTĚNÍ PLETI a to ráno i večer !

Níže si dovolím návrh jak by to mělo být právě u Vás.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť tonikum již NEOPLACHOVAT VODOU !!

2)Jako první aplikujete Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - sérum obsahuje extrémně vysoké množství kyseliny hyaluronové která spolu s dalšími aktivními látkami pleť hydratuje a zvláčňuje. Ovšem největší předností tohoto séra je to že VIDITELNĚ STAHUJE PÓRY.

3)Sérum překryjete Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti a hydrataci.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra či krému.

3)Aplikujete Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  

4)Sérum překryjete Nočním krémem s mořskou řasou -
Lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zvláčnění pokožky a její hydrataci.

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte lokálně na problematické partie Masku na černé tečky  - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň STAHUJE PÓRY. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aplikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale.

Hezký den přeje Renata :)

 

 

Renata Voláková

 

Dobrý den
chtěla bych vás poprosit o doporučení vašich produktů.Je mi 45 let a mám smíšenou pleť, klasicky mastná T zóna. Na čištění používám vaše produkty, jedná se mi teda spíše o séra, denní a noční krémy. Tyto produkty běžně používám, ale mám různé značky a chtěla bych to sjednotit.
Moc děkuji za radu
Přeji pěkný den Petra

Dobrý den Petro,

velice nás těší že Ryor používáte a jste s ním s pokojená :), dovolím si jen přeposlat postup správného čištění pleti : http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1337083681-videoclanek--naucte-se--spravne-odlicovat-a-cistit-plet!-je-to-zaklad!/ 

Ráno na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Kyselinu hyaluronovou - gel - ta zajišťuje intenzivní hydrataci a postupnou redukci drobných vrásek. Pleť po aplikaci bude pevná, svěží a rozjasněná. Pro intenzivní hydrataci doporučuji pokožku přestříkat Osvěžující mlhou s kyselinou hyaluronovou ( rychlý efekt kyseliny hyaluronové spočívá totiž v její schopnosti vázat na sebe vodu ). Následuje aplikace Denního krému s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem- cílený efekt kyseliny hyaluronové a xylitol-komplexu zaručuje hydrataci pleti a redukci vrásek, obsažené UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti a hydrataci.

Večer na důkladně vyčištěnou pleť aplikujete Kyselinu hyaluronovou - gel , přestříkáte Osvěžující mlhou s kyselinou hyaluronovou  , následuje aplikace Nočního krému s hedvábím, betaglukanem a arganovým olejem - restrukturalizační noční krém s arganovým olejem, ASC III, hydrolyzovaným hedvábím a betaglukanem cíleně působí na tvorbu kolagenu, čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.

Možností je samozřejmně vždy více ať už se jedná o séra či pleťové krémy, ale základen vždy důkladně vyčištěná pleť :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, je mi 59 let, pokožka suchá a citlivá, kruhy pod očima, můžete mi nějakou serii z řady RYOR doporučit? Děkuji.

Dobrý den paní Naďo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na kruhy a váčky pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Zajišťuje vysokou hydrataci a redukci drobných vrásek.

3) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém s kaviárem je to přípravek určený k ošetření citlivého očního okolí,který hydratuje a vyživuje oblast kolem očí.Viditelně zpevňuje oční okolí. Vyhlazuje jemné vrásky.

4) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska obsahuje mořské řasy a minerální látky,které pleť hydratují a tím jí i zpevňují.Naneste na pleť a nechte 20min. působit, poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište.rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda bych začala používat vaši kosmetiku, a tak prosím o radu, co by bylo pro mou pleť nejlepší. Je mi 52let, mám spíš pleť mastnější s vráskami a hlavně kruhy pod očima. Co byste mi poradili k celkovému ošetření mé pleti? Děkuji za odpověď, hezký sluníčkový den, Monika

Dobrý den paní Moniko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu  a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť  

2) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Zárověň dochází k vysoké hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje celodenní ochranu pleti.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek. Má zklidňující účinek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

4) Jako noční krém použijte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek pri korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.Aplikujte na celý obličej mimo očí, jako běžný noční krém.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu, jak správně používat přípravky a kombinovat je, které mám již zakoupené. Moje pleť je normální, bez pupínků, nijak zvlášť mastící, max. slabě v T-zóně. Kruhy pod očima (prý slabší pokožka), vrásky hlubší u kořene nosu, drobné kolem očí a rtů. Kosmetika, kterou mám : Denní sérum s magnólií a mechem Every Day, Noční sérum se sněžnou řasou Every Day, Kyselina hyaluronová - gel Intenzivní ošetření pleti, Výplň vrásek pro korekci pleti Arganový olej, Depigmentační krém Intenzivní ošetření pleti, Hydroperfekt - hydratační pleťové tonikum, Aktivující výživný krém s ASC III, Kolagenový gel na vrásky. Děkuji.

Dobrý den Evo,

dovolím si k Vaším výrobkům přidat ještě Dvoufázovou odličovací emulzi - ta je nezbytná při večerním odličování a čištění pleti :)

Jak tedy na to ?

RÁNO

Očistíte a osvěžíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt, na oční okolí lehce vklepáte Výplň vrásek pro korekci pleti,lokálně na místa s výskytem pigmentových skvrn aplikujete Depigmentační krém (ten musíte překrýt krémem s vysokým ochranným faktorem z řady Cílená UV ochrana pleti) následuje aplikace Denního séra s magnólií a mechem to překryjete Aktivujícím výživným krémem s ASCIII.

VEČER

Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí, dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt, další kroky jsou schodné jako při ranní péči, pouze vynecháte použití krému s UV ochranou a denní sérum vyměníte za  Noční sérum se sněžnou řasou.

Kolagenový gel na vrásky používejte jako masku 2x týdně.

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje 

 

Renata Voláková

 

Mám sušší pleť, používám kosmetiku Avene, ktrá se mně zdá pro mou již s přibývajícími vrásky nestačí. Zakoupila jsem krém La Roche .Posay Hyalu B5 a bylo to hrozné, pleť doslova pálila a pnula. Dále jsem zjistila, že mně naprosto nevyhovují micerální vody, vyzkoušela jsem snad všechny na doporučení v lékárně. Na doporučení mladší kolegyně jsem si zakoupila Ryor s kmenovými buňkami + mořské řasy. Není špatný, ale pro moji pleť nedostačující. Můžete mně na základě uvedeného doporučit krém na suchou, citlivou a vráskami postiženou pleť. denní i noční. Rovněž nějaký krém na suché okolí kolem očí. Díky Eva

Dobrý den Evo,

 na odličování suché a citlivé pleti JEDNOZNAČNĚ A POUZE Dvoufázová odličovací emulze - naprosto jedinečný odličovač s obsahem extraktu světlíku lékařského a komplexu hydratačních látek. Neobsahuje parfemaci  :) :) Čištění pleti je totiž naprosto zásadní a velice důležitá věc, pokud není pleť správně vyčištěna, nemají aktivní látky z krému šanci se přes nečistoty do pleti dostat.

Jak tedy na to ?

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  -
Výjimečné pleťové tonikum, vhodné i pro citlivou pleť, s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek

2)Na oční okolí aplikujete Oční krém s kaviárem  - 50ml zázračný :) kelímek, vyditelně zpevňuje oční okolí, hydratuje a zpevňuje. Obsahuje kaviárový extrakt, makadamový a avokádový olej, panthenol a vitamin E.

3)Aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  - Výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Je vhodný zejména pro sušší, podrážděné a citlivé typy pleti s vráskami.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém s kaviárem  

4)Na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  

1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku  - ta se postará o vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a výživu pleti.

Hezký den přeje

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, ve dnech vedra jsem měla pleť úplně vysušenou, krém mi vůbec nestačil, pleť mě pnula. koupila jsem si pleťový olej, a bylo to lepší. v pondělí jsem byla na kosmetice, a paní mi řekla, že mám pleť přesušenou, olej se v létě nepoužívá. potřebuji hydratační krémy. po masce a rozprašovací mlze se cítí moje pleť lépe. mám pigmentové skvrny na dolní části tváří. používala jsem ryor pleťové tonikum a Denní a noční krém Q10.
Prosím Vás o doporučení výrobků z Vaší nabídky.
děkuji moc a přeji pěkný den
Hana Krejčová

Dobrý den Hanko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační účinek a je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné  vrásky.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  je to vysoce účinný přípravek,určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky. Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Na pigmetové skvrny lokálně aplikujte Depigmentační krém tento krém ovlivňuje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn,intenzivního slunečního záření i věku.Projasňuje pokožku a sjednocuje barevný tón pleti..Přes den je vždy nutné aplikovat přípravek s UV faktorem.

5) Jako denní krém použijte Duo-aktivní krém SPF 15 Je to polomastný denní krém,který obsahuje kyselinu hyaluronovou,extrakt z mořských řas,bambucké máslo a vitamín E.Má střední stupěň ochrany pleti a zároveň zajišťuje optimální hydrataci pleti.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomoci Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum s Matrixylem 

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký, snadno vstřebatelný noční krém,který zpevňuje a hydratuje pleť.Obsahuje vitamín E- vitamín krásy a mládí. Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

V použití masky pokračujte dál,tak jak jste zvyklá.Totéž platí i pro osvěžující mlhu.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková