MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, ráda bych používala kosmetické přípravky vaší značky, pro svůj druh pleti bych však byla ráda, kdybyste mi konkrétní přípravky na ošetřování mé pleti navrhli. Je mi 40 let mám smíšenou pleť, kolem očí a úst však již hluboké vrásky apleť (kromě t-zony) je taková vyschlá...také mám pihy, pigmentové skvrny.DDěkuji předem za odpověď. Sochová Vlasta

Dobrý den,

ráda bych Vám doporučila celou řadu, která by zlepšila stav vaší pleti.

Kvalitu pleti velice ovlivňuje čištění, bez kterého se aktivní látky z přípravků nedostanou do spodních vrstev pokožky.

Je třeba tedy začít odstraněním nečistot rozpustných v tukových látkách - tedy Dvoufázovou odličovací emulzí a dočištění pleti od potu Pleťové tonikum na suchou a citliv ovou pleť.video najdete TADY

Na den bych zvolila Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, na noc Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť.

Pigmentové skvrny se odstraňují depigmentačním krémem, který se používá 2x denně, předtím se 1x za týden udělá Enzymatický peelig, ale pleť je nutno krýt některým přípravkem na Cílenou UV ochranu pleti, nejlépe Trio aktivním krémeme SPF 30, aby se pigmentové skvrny neudělaly znovu.http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1359974729-videoclanek--jak-na-pigmentove-skvrny/

přeji hodně úspěchů - Eva Štěpánková

 

Dobrý den.
Ráda bych si k svým 60 narozeninám udělala radost v podobě dárku od vás.
Mám smíšenou pleť, povolené obličejové kontury a ostré nosní rýhy. Při skladbě využijte kapsle, séra i masky. Děkuji.Dvořáková

Dobrý den,

neznám sice Váš typ pleti, ale vzhledem k věku bych volila serii Caviar care a Luxury care.

Luxury care: Luxusní sérum na oční okolí s Matrixylem

Cavia care: Denní krém s kaviárem, Noční krém s kaviárem a Oční krém s kaviárem

místo kapslí bych volila: Hydratační sérum s ceramidy, vždy navečer po krém

zdraví Eva Štěpánková

 

zdravim.obsahuje ryor latku propylene glycol..ktera je pry nebezpecna dekuji za odpoved

Pane Zatloukale, nemám ráda prý....

Propylenglyk je netoxická látka, používaná jako humectant.

Nastudujte si Materiály I pro obor kosmetička od jednoho z nejlepších kosmetických chemiků dr. Václava Krse.

Nedá se říci plošně nebezpečná, vždy záleží na množství,ale to platí i o vodě.

 

Dobrý den,oblíbila jsem si oční krém RYOR Aquaton v kelímku,ale před chvílí jsem se dozvěděla,že výroba byla ukončena bez náhrady.Chtěla jsem si jen ověřit,zda je to pravda a zda opravdu neuvažujete o podobném výrobku.Děkuji za odpověď a přeji pěkný den!!Vajdová Alena

Dobrý den,

výroba očního krému Ryor Aquaton byla opravdu ukončena.

Výrobek byl určen hlavně pro karlovarskou zahraniční klientelu a moc se neprodával.

Můžu doporučit jako náhradu Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem, kdy Matrixyl restrukturalizuje  kožní D sítě a je vynikajícídky dalším použitým látkám jako je skvalen, ceramidy, vitamin E, mandlová a jojobový olej.

Dále je k dispozici Oční krém z řady Koenzym Q10 s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q 10.

A mezi luxusní přírpavky patří i Oční krém s kaviárem, obsahující kaviárový extrakt, makadamiový olej, avokádový olej,D - panthenol a vitamin E.

Doufám, že si z vyjmenovaných přípravků vyberete - zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je možné kolagenový gel na vrásky používat jako denní krém. Mám normální pleť a chtěla bych vyzkoušet nějakou novou péči proti vráskám a na zpevnění pleti. Pokud by tento produkt pro mně nebyl vhodný, prosím o doporučení jiného produktu z vašeho sortimentu.
Děkuji
Ivana Nováková

Dobrý den,

samozřejmě můžete, ale je to škoda. Raději bych používala teď na jaře a v létě nějaký krém s vyšší UV ochrannou, např. některý z přípravků Cílené ochrany pleti t.j.  Duo - aktivní krém SPF 15 nebo Trio -aktivní krém SPF 30.

Vynikající Kolagenový gel na vrásky bych si nechala na noční ošetření a využila jej i na ošetření dekoltu a svrchní části rukou, kdy se jeho aktivní látky účinně využijí na vysokou regeneraci.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý deň, mám problémy s pokožkou na rukách. Hneď, ako začne byť vonku trochu chladno, mám veľmi suché ruky a to až do takej miery, že mi puká koža na hánkach až do krvi a postupuje to až na zápästie a na prsty (zvrchu rúk, nie dlane). Keď mrzne, je to ešte horšie. Skúšala som veľa rôznych krémov, ale nepomáha nič. Vždy sa mi urobia ranky, ktoré štípu a keď sa hoja svrbí to a tvoria sa mi akési šupinky a tvorí sa začervenanie. Viete mi, prosím, poradiť prípravok, ktorý by mi pomohol aj liečiť aj predísť tomuto problému a je možné ho používať celoročne, teda aj v mraze?

Ďakujem. M.J.

Dobrý den,

na noc bych použila Konopný výživný gel. Je to mastný gel, který se ale velice rychle zasákne.

Pokožka se určitě rychle zhojí. Na den používat po každém mytí rukou Pivní krém  na ruce, který vytváří na rukou tzv. ochrannou rukavici, protože obsahuje lecitinovou složku.

Mytí rukou prosím provádějte Tekutým mýdlem s amarantovým olejem, pokožka je čištěna neagresivními tenzidovými složkami.

Konopný výživný gel na Slovensku k sehnání pouze ve speciálních  prodejnách.

 

hodně úspěchů!

 

Dobrý den, na doporučení jsem si koupila bylinný čaj Lymfodren. Moc mi pomohl a přestaly mi otékat ruce i nohy. Na návodu je napsaná 6týdenní kůra, ale když jsem přestala čaj pít obtíže se vracejí. Mohu pít čaj stále, nebo jsou nutné přestávky? Děkuji za odpověď. Dočkalová Kateřina

Mezi jednou a druhou kúrou udělejte vždy 2 - 3 týdenní přestávku a můžete v pití čaje Lymfodren pokračovat.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den, ráda bych používala kosmetické přípravky vaší značky, pro svůj druh pleti bych však byla ráda, kdybyste mi konkrétní přípravky na ošetřování mé pleti navrhli. Je mi 65 let a moje pleť je lehce zasažena kuperozou.
Moc děkuji za váš čas věnovaný mému dotazu.
Doris Josífková

Dobrý den,

pokud je na pleti kuperoza, začněte aplikací Klidnícího séra pro intolerantní  pokožku ze serie Derma Ryor - péče o podrážděnou pokožku .

Zkuste i získat alespoň vzorek Krému proti zarudnutí a rozšířeným žilkám ( s probiotiky ), stejná řada - Derma Ryor - péče o podrážděnou pokožku a vyzkoušet ho. Měl by také přinést výsledky a podle toho se zařídíte, je možné dávat - vrstvit tyto dva přípravky na sebe - vždy se počká pár minut - asi 2-3 a nanese se další přípravek.

Na závěr denního ošetření by měl být nanesen ochranný přípravek, u Vás  z řady Cílená ochrana pleti -  Trio - aktivní krém SPF 30.

 

Na noc bych potom doporučila Výživný krém s kmenovými buňkami z arganie, ale můžete i pod něj dát některý z přípravků řady Derma Ryor - péče o podrážděnou pokožku, které jste používala při ranním ošetření - buď Klidnící sérum pro intolerantní pokožku nebo Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám

Takto provedené ošetření považuji zadobře zacílené a komplexní.

 

Dobrý den. Může vaši kosmetiku na problematickou aknotickou pleť a rady k tomu od vás uvedené použít také má 12letá vnučka? Akné "zdědila" po svém otci. Koupila jsem jí již přístroj na ošetřování akné patentovaný brněnskou firmou, který pravidelně používá, ale projevy akné zatím úplně neodstranil.
Konkrétně černé tečky jsou ještě viditelné. Bude pro ni vhodná od vás maska na černé tečky?
Já osobně jsem vyzkoušela mnoho Vašich výrobků s velkou spokojeností. Jinou kosmetickou značku již nekupuji.
Děkuji předem za vaše informace. Vlasta

Dobrý den,

děkujeme za pochvalu.

Přípravky z řady Aknestop můžete v pohodě používat na 12letou vnučku.

Pokud budete v péči důslední, výsledky opravdu vidět jsou už po krátké době.

Maska na černé tečky funguje spolehlivě, po této masce ještě naaplikujte Zklidňující sérum na rozšířené póry, které rozšířené póry stáhnou.

Přeji rychlé a úspěšné zlikvidování problémů!

 

Dobry den,velmi by som potrebovala poradit.Moja plet je skor sucha a mam mimicke vrasky na cele uz dost hlboke mam len 26 rokov.Chcela by som zacat pouzivat vasu kozmetiku a preto prosim o radu aky krem je pre mna dobry najma na tie mimicke vrasky .Aj aku napriklad masku by som mala pouzivat.Dakujem pekne

Dobrý den, tak k mimickým vráskám.

1) je nutné dobře čistit pokožku, jednak pleťovám mlékem a potom tonikem - jen tak zaručíte, že se aktívní látka dále používaného přípravku dostane do spodních vrtev pokožky. Video najdete TADY

2) na vrásky je vynikající přípravek Výplň vrásek pro korekci pleti, který  má dvě aktivní látky pro rychlou  a dlouhodobou výplň vrásek. Používá se 2x denně buď na celý obličej nebo na  místa, kde je třeba vrásky redukovat.

3) Denně bych Vám doporučila používat Výživný krém s kmenovými buňkami z arganie, kdy dochází ke zpevnění pleti , hydrataci a výrazné redukci vrásek.

4)Maska pro Váš typ pleti - Kolagnový gel na vrásky, kde jsou vybrané látky ASCIII a Kalparian, které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu a výrazně omezují tvorbu vrásek.

Přeji viditelné a dlouhodobé výsledky!