MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Prosím o doporučení přípravků pro sušší pleť. Potřebovala bych zpevnit kontury a minimalizovat vrásky.( Nevyhovují mi gely.) Doposavad jsem používala kosmetiku od firmy Oriflame. V poslední době po aplikaci nočního krému, mám ráno po probuzení oteklá oční víčka.
Zaujal mne váš katalog, ale nabídka je tak pestrá, že bych uvítala vaše doporučení pro mou věkovou kategorii.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, paní Věro,


doporučila bych Vám následující ošetření:


Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).


2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).


3) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.


4) Lokálně aplikujte na vrásky dvakrát denně ráno a večer Výplň vrásek pro korekci pleti. Tento přípravek pleť vypíná jak okamžitě (efekt vydrží cca 5 hodin) a také na dlouhodobém principu, kdy příkazové látky stimulují tvorbu vlastního tuku a tím vlastně "vyplníme" samotné vrásky.


5) Aplikujte na noc Aktivující výživný krém s ASC III, který aktivuje a podporuje tvorbu vlastního kolagenu v pleti, pleť je pevnější a pružnější..

 

Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt


2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.


3) Lokálně aplikujte na vrásky Výplň vrásek pro korekci pleti.


4) Na den použijte Aktivující výživný krém s ASC III.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Případně také můžete péči doplnit Maskou s kyselinou hyaluronovou z naší řady Professional Skin Care, kterou aplikujte 1x týdně na obličej, krk i dekolt, nechte působit 20 min a poté rozestřete do ztracena (tato maska se nemusí smývat vodou).

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovatVeronika Čížková

 

Dobrý den, začala jsem nově používat Vaše přípravky. První mi bylo na Vaší prodejně doporučeno používat Kyselinu hyaluronovou s kmenovými buňkami a odličovací set (Dvoufázová emulze a Bylinné tonikum). Vzhledem k tomu, že mi vyhovují, žádám o radu, jaké další přípravky se shora uvedenými začít kombinovat na den a noc.

Děkuji
Ivana Čechová

Dobrý den,

 

jsme rádi, že Vám naše výrobky vyhovují!

 

Nespecifikovala jste typ pleti, tak bych Vám doporučila přípravky vhodné pro normální až sušší typ pleti vašeho věku.

 

Doporučím Vám dvě varianty:

 

Varianta č. 1

NA DEN Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem

NA NOC Noční krém s arganovým olejem, betaglukanem a hedvábím

 

Varianta č. 2

NA DEN Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem

NA NOC Aktivující výživný krém s ASC III

Ve variantě č. 2 je na noc zvolen krém, který má větší protivráskový efekt. Obsahuje látku ASC III, která stimuluje tvorbu a obnovu vlastního kolagenu v pleti.

Jinak samozřejmě nezapomínejte na pravidelné a důkladné čištění pleti.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den.
Používám denní krém s SPF 30, ale mám po něm mastnou a lesklou pleť. Je možné tento krém míchat s krémem s pudrovým efektem?
Krém v pumpičce je dávkovací? Jedno pumpnutí jedna dávka?
Děkuji za odpověď. Vlaďka

Dobrý den Vlaďko,

 

věříme ve vrstvenou péči a také ji našim zákazníkům vřele doporučujeme. Matující krém je perfektní na vrstvení v případě mastnější nebo lesknoucí se pleti a aplikujete ho jako poslední (tzn. první půjde Trio-aktivní krém SPF 30 a poté Matující, přes něj případně i Make-up).

 

Dávkování z dávkovačů je individuální, někomu stačí jedno stisknutí, někomu více. Záleží také na typu krému.

 

Hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den,
ráda bych se dozvěděla koncentraci kyseliny hyaluronové v přípravcích "Kyselina hyaluronová - gel" a "Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami".
Předem děkuji za informaci
Lenka Haladová

Dobrý den Lenko,


přesné koncentrace v našich přípravcích Vám bohužel nemohu sdělit, neboť se jedná o součást receptury a tedy i obchodní tajemství.


Mohu Vám však potvrdit, že vždy musíme do našich výrobků dát dostatečné množství k tomu, abychom mohli udávat uvedená tvrzení o účincích. Takto je to stanovené zákony a předpisy.


Tzn. kdybychom například tvrdili, že používáme látku X, která má účinek na redukci vrásek, tak musíme dané látky dát takové množství, které dodavatel a výrobce dané látky garantuje jako účinné množství. Na to má výrobce a dodavatel veškeré testy a důkazy, že látka v takové koncentraci daný účinek garantuje. Můžeme však prozradit, že v krému se jedná o desetiny % a v gelu o jednotky % (přepočteno na aktivní molekulu, nikoliv roztok).


Ke všemu máme samozřejmě příslušnou dokumentaci.


V případě dalších dotazů jsme k dispozici a neváhejte nás kontaktovat.


Hezký den, Veronika Čížková

 

 

Dobrý den.
Mám velkou prosbu. Koupila jsem si u Vás Depilační fólii na obličej a ztratila příbalový leták. Mohli byste mi ho, prosím, poslat? Nebo aspoň stručný popis jak se fólie používá?

Děkuji Vám
V. Sokolová

Dobrý den, paní Sokolová,

 

v příloze emailu Vám posílám text.

 

Hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

 

Dobry den, objednala jsem u vas vice kremu, pro sebe, maminku a sestru. Maminka (60let) ma problemy s unavenyma ocima, podrazdenyma ocima, objevila jsem ocni gel,ktery je doporucovan na unavene oci. Maminka ma velkou alergickou reakci,oci ma neuveritelne otekle, jak je to mozne? Kdyz je ocni gel specialne navrzen na ocni okoli. Nikdy zadnou takovou reakci na nic nemela, co obsahuje specialni ocni gel, ze se vyvinula takova reakce? Dekuji Chotasova

Dobrý den, paní Chotasová,


velice nás mrzí, že mamince výrobek nesedl, může to být z různých důvodů – Vaše maminka může mít alergii na nějakou látku obsaženou ve výrobku, zejména jestli je citlivější a kůži kolem očí má podrážděnou.

Velké sklony k alergickým reakcím mají citlivější jedinci zejména v období podzimu, kdy je pleť změnou počasí rozdrážděná a ještě více citlivá. Může se také jednat o tzv. křížovou reakci, kdy se v těle sejdou dvě různé látky (např. i ze stravy) a nastane alergická reakce, která by na samostatný výrobek třeba vůbec nebyla.


Veškeré látky, které výrobek obsahuje jsou uvedeny na obalu v sekci „Složení“ – reakci mohla vyvolat buď konzervační látka nebo i některá z aktivních látek.


Mohla bych Vás požádat o zaslání čísla šarže výrobku (je natištěno na výrobku spolu s datem spotřeby) a případně také poslat výrobek k nám do laboratoře na vytestování zda-li je výrobek v pořádku? V rámci reklamačního řízení se s Vámi spojí Martina Šubínová z oddělení kontroly kvality.


Prosím zašlete výrobek na adresu:


RYOR a.s.

Martina Šubínová

Karlovarská 207

Kyšice  273 51


S pozdravem, Veronika Čížková

 

 

Dobrý den,mohla bych se zeptat kde najdu pleťové mléko a pleťovou vodu v dávkovači?..na stránkách sem našla jen aquaton.Děkuji

Dobrý den,

 

pro konečné zákaznice je v prodeji právě Vámi zmíněná Pleťová voda Aquaton v 500ml balení. Ostatní přípravky ve velkém kabinetním balení jsou k dispozici pouze pro kosmetičky.

 

Pleťové mléko, pleťové vody a tonika naleznete v maloobchodním balení ZDE.

 

V případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den,
prosím o radu ve výběru nočního a denního krému. Je mi 47 let, mám poměrně dost vrásek okolo očí a úst, ale jinak mám běžnou bezproblémovou pleť (střed obličeje mastnější, na krajích suchý). Dosud jsem používala Váš krém s koenzimem Q10 (denní i noční), ale ráda bych poznala nějaký intenzivnější krém, vhodnější pro mou věkovou kategorii.
Děkuji
K. Čunková

Dobrý den,


doporučila bych Vám následující komplexní ošetření pleti:


Večerní péče:


1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť

3) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

4) Lokálně aplikujte na vrásky dvakrát denně ráno a večer Výplň vrásek pro korekci pleti. Tento přípravek pleť vypíná jak okamžitě (efekt vydrží cca 5 hodin) a také na dlouhodobém principu, kdy příkazové látky stimulují tvorbu vlastního tuku a tím vlastně "vyplníme" samotné vrásky.

5) Na noc aplikujte Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a arganovým olejem.

Ranní péče:


1) Pleť po noci očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

3) Lokálně aplikujte na vrásky Výplň vrásek pro korekci pleti.

4) Na obličej aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - vyživuje, pleť chrání i v zimě a působí proti vráskám.

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Veronika Čížková


 

 

Dobrý den, mám normální bezproblémovou pleť. Chtěla bych poradit nějaké přípravky, které by byly pro mě vhodné. Celou řadu - krém, nějaké sérum, čistící prostředky.
Znám Vaši tělovou kosmetiku, se kterou jsem spokojená a ráda bych vyzkoušela i něco jiného. Ale v nabídce tápu, nevím jestli si mám koupit nějaký hydratační krém nebo vypínací apod.
Nemáte výrobky testované na zvířatech? To by mně vadilo.

Děkuji
Hezký den
Koníčková

Dobrý den, paní Miroslavo,


na zvířatech netestujeme, nikdy jsme netestovali a testovat nebudeme :) Testujeme na lidech - dobrovolnících :)


Doporučila bych Vám následující komplexní ošetření pleti:


Večerní péče

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť dočistěte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť, v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

4) Na noc aplikujte Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a arganovým olejem.


Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť

2) Aplikute Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou,.

3) Na obličej aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - vyživuje, pleť chrání i v zimě a působí proti vráskám.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve

třech odstínech.

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková


 

Dobrý den,
začala jsem používat vaši kosmetiku řady Aknestop. Koupila jsem si Bylinné tonikum na problematickou pleť a pár minut po použití mě pokožka začne pálit a mám na obličeji rudé skvrny. Zkusila jsem ho použít několikrát a vždy stejný výsledek. Tak jsem vyzkoušela jiné tonikum - pro suchou a citlivou pleť a opět mě pokožka svědila a zrudla. Máte s tímto zkušenost. Popř. jaký jiný výrobek na principu tonika bych měla vyzkoušet. Používám i jiné výrobky, jako čistící pěnu s mořskými řasami, krémy z řady Aknestop a nikdy žádný problém nebyl. Děkuji za odpověď.
Andrea Vítková

Dobrý den,

 

doporučuji vyzkoušet naše nové Pleťové tonikum Hydroperfekt, je možné, že Vám nesedí některá látka ve výše uvedených přípravcích uvedená.


Přípravek Hydroperfekt je koncipovaný pro citlivější typy pleti.

 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Přeji hezký den

 

Veronika Čížková