MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobry den, chcela by som sa informovat ci je mozne zakupit aj vzorky kremov. Vopred dakujem za informacie

Dobrý den, Jano,

 

vzorky krémů bohužel není možné zakoupit, ale na prodejnách jsou k dispozici testery.

 

Pro více informací kontaktujte naši slovenskou kolegyni khandlova@ryor.sk.

 

V případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den,
je mi 57 let, mám normální pleť s mastnější T zónou a vůbec se nelíčím. Doposud jsem používala kosmetiku MARY KAY - tonika, séra, krémy,...
Myslím, že i vaše kosmetika je na podobné úrovni, ale bohužel se v těch spoustu řad neumím orientovat. Mohli byste mi pomoci s výběrem?

Dobrý den, Hanko,

 

doporučila bych Vám následující ošetření:

 

Večerní péče:

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) Pleť dočištěte Hydratačním tonikem Hydroperfekt.

 

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.


4) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.


5) Aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte Hydratačním tonikem Hydroperfekt.


2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou,


3) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem

 

4) Na noc použijte Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami.

 

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

S pozdravem, Veronika Čížková

 

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaký krém mám užívat na pleť se sklonem k občasné tvorbě akné ( podebrané pupínky) a mastnější typ.
Děkuji :-)

Dobrý den, Ivano,


děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše výrobky. Sestavila bych Vám ošetření pleti přímo na míru Vašim problémům. Bylo by úplně ideální kdybyste ho zkusila celé dodržovat, počítejte však s tím, že výsledky se mohou dostavit až za 3-4 týdny (pleti nějakou dobu trvá než si navykne na nové přípravky a ustálí se). Podle toho co píšete také Vaše pleť může být naopak i dehydrovaná  V případě, že má někdo mastnou pleť tak má tendence se řádně odmastit, ale to je právě špatně, pleť se potom brání ještě větší produkcí mazu.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)VEČERNÍ PÉČE

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky a nevyrovnanost pleti. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

RANNÍ PÉČE

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Doplňkové výrobky


Maska na černé tečky - péči bych také doporučila doplnit používáním Masky na černé tečky, ta se používá 1x týdne na 5-10min a poté se smývá.


 

Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Veronika Čížková

 

Dobrý den, koupila jsem si galvanickou žehličku Biowave, můžete mi, prosím poradit, jaké přípravky bych si od Vás, pro její použití mohla koupit? Někde jsem se dočetla, že takové výrobky máte.
Hodně a rychle jsem zhubla, takže mám povadlou, spíše suchou pleť a kruhy pod očima. Citlivost pokožky je spíš na mechanické dráždění (např. vytrhávání chloupků) jinak kosmetiku snáším dobře a na akné již netrpím. Pokožka bude též hodně dehydrovaná a nějaká ta vráska už se také najde :-)
Děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne Barchánková

Dobrý den, paní Dano,


v případě galvanických žehliček obecně platí, že působí na principu polarity + (kladný náboj) a polarity - (záporný náboj).


1. ČISTICÍ gel pod galvanickou žehličku obsahuje kromě základních složek extrakt z aloe vera a extrakt z měsíčku lékařského.

2. VYŽIVUJÍCÍ gel pod galvanickou žehličku obsahuje  kromě základních složek kyselinu hyaluronovou, extrakt ze zeleného čaje a hydratační komplex.

Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku obsahuje účinné hydratační složky jako extrakt z aloe vera a další látky podporující hydrataci.

Postup práce:

1. Důkladně vyčistěte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze nebo Pleťovým mlékem čisticím dle typu pleti a dočistěte tonikem dle typu pleti.

2. Příprava pleti na ošetření galvanickou žehličkou – dočištění, hydratace pokožky.

Pleť dočistíte Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku.

3. Aplikujte 1. Čistící gel pod galvanickou žehličku (-) – následuje práce s galvanickou žehličkou (-), jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, je nutné přidat na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší.

4. Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku dokonale odstraníte zbytky gelu.

5. Nyní na pleť naneste 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a přepněte

žehličku do polohy s plusovou polaritou, kdy zapracujete 2. Vyživující gel pod galvanickou

žehličku (+) a zároveň se vytahujete nečistoty, které se uvolnily při 1. kroku.

Jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, přidejte na pokožku

Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší

6. Na závěr - po ukončení celého procesu je nutné pleť vyčistit Zvlhčujícím roztokem

pod galvanickou žehličku

NEZAPOMEŇTE HLÍDAT, ABY BYL PROPOJEN ELEKTRICKÝ OBVOD PODLE NÁVODU NA PŘÍSTROJI!


Na běžné denní ošetření bych Vám doporučila:


Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

4) Lokálně aplikujte na vrásky dvakrát denně ráno a večer Výplň vrásek pro korekci pleti. Tento přípravek pleť vypíná jak okamžitě (efekt vydrží cca 5 hodin) a také na dlouhodobém principu, kdy příkazové látky stimulují tvorbu vlastního tuku a tím vlastně "vyplníme" samotné vrásky.

5) Aplikujte na noc Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, případně Noční krém s hedvábím.


Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť.

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

3) Lokálně aplikujte na vrásky Výplň vrásek pro korekci pleti.

4) Na den použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Kromě arganového oleje obsahuje i arganové máslo a hlavně kmenové buňky z argánie, které redukují vrásky až o 26 % a přes den pleť chrání proti nepříznivým vnějším vlivům.

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat


Veronika Čížková

 

Dobrý den,
Mám suchou a citlivou pleť se sklonem k alergii, potřebovala bych poradit která řada vaší kosmetiky je pro mne nejlepší / i vzhledem k věku /.
Děkuji, Alena

Dobrý den,

máme přímo řadu pro Suchou a citlivou pleť. Zde najdete krémy, které jsou velmi výživné a dámami ve věku podobném Vašemu jsou velmi oblíbené. Jsou použitelné na den i na noc a krásně pleť vyživí, nebude Vás pleť stahovat. Nevím v jaké míře a jak se alergie, o které píšete, projevuje. Na veškeré problémy v pleti je jasným favoritem a troufám si řict zázrakem látka kanabidiol (CBD), která je obsažená v naší konopné kosmetice. Řeší většinu problémů v pleti, proto, pokud by se vyskytl problém nebo klidně i preventivně, aplikujte nejdříve na pleť Konopný výživný krém s kmenovými buňkami a po zaschnutí aplikujte vybraný krém z řady pro suchou a citlivou pleť, ať sáhnete po kterémkoliv, neuděláte chybu.

Troufám si říct, že budete z péče nadšená.

Hezký den

Lucie Rysková

 

 

Dobrý den,

nemohu v eshopu najít: kolagenovou masku obj.č. v katalogu 7212.

Prosím, kde bych ji mohla objednat a jaká je cena?

Děkuji za odpověď.

Andrea Špánková

Dobrý den, Andreo,

bohužel Kolagenová maska Aquaton již není v našem portfoliu a neprodáváme ji. Zjišťovala jsem, zda ve Vašem kraji ještě nějaká nezbyla a bohužel ne. Co bych Vám ale nabídla jako alternativu je Kolagenový gel na vrásky, je vynikající a zákaznice jsou z něj nadšeny.

Obsahuje aktivní látky, ASC III a Kalpariane, které ovlivňuji tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezuj tvorbu vrásek.

Vysoká koncentrace aktivních látek v přípravku je zárukou účinnosti a výsledek je okamžitě viditelný.

Kolagenový gel na vrásky je možné aplikovat 2x denně, ráno i večer pod krém nebo na noc místo krému.

Nelekejte se vyšší ceny, vydrží Vám opravdu velmi dlouho a účinek je úžasný.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobrý den,
před pár týdny..jsem si psala o radu, kdy jsem chtěla dlouhodoběji používat Ryor, odepisovala mi paní Ing.Štěpánová. Psala jsem, že pokud jsem používala Ryor, zdálo se mi, že mě nedostatečně "vyživuje", že mám pleť přes den suchou-staženou. Připisovala jsem to absenci vitamínů v krému, protože když jsem měla krém kvalitnější, bylo vše v naprostém pořádku, v opačném případě se mi objevil jeden dva zánětlivé pupínky. Poradila mi krém s mořskými řasami den i noc. Používám je, ale přes den cítím opět staženou pleť, citlivou, sušší. Mám přípravky vyměnit nebo jen doplnit na den ještě jednou vrstvou. Děkuji Jana

Dobrý den, Jano,

každá pleť je jiná a tak každé v uvozovkách stačí něco jiného. V tuto chvíli navíc přichází čas, kdy začíná být naše pleť vystavena velké změně teplot, větru a jiným podzimním plískanicím. Doporučuji Vám tedy na den přidat krém z řady Koenzym Q10 - Denní krém s UV filtry. Je dobře vstřebatelný. Koenzym Q10 aktivně podporuje využití energie v buňka a zlepšuje regeneraci pleti. Podporuje elasticitu pleti, chrání pleť UVA a UVB filtry a je vhodný i do mrazu.

Věřím, že tato vrstvená péče Vám již bude dělat dobře a bude Vaší pokožce stačit.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobrý den, mohu používat výplň vrásek pro korekci pleti i na smíšenou/mastnou a mladou pleť? Přijde mi, že se změnila receptura a nová výplň je o mnohem lehčí, tak by mě zajímalo, jestli neucpává póry? A je vhodná i do mrazu?? Potřebuji vyřešit vějíře kolem očí a celkový objem pleti v závislosti na mojí nízké váze. Mé ošetření by vypadalo: Mycí gel, tonikum, kys. hyal v gelu a následná výplň. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Romane,

výrobek Výplň vrásek pro korekci pleti je spíše pro starší ročníky. Vám bych na vějíře kolem očí spíše doporučila Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti. Matrixyl restrukturalizuje kožní 3D sítě a je zaměřen především na citlivé oční okolí, vypíná a a vyhlazuje vrásky. Tedy ošetření by vypadalo: mycí gel, tonikum, aktivní sérum na oční okolí, kyselina hyaluronová, tonikum a následně krém, který používáte, doporučila bych Vám z řady Mořské řasy Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami. Na zimu potom zvolte, pokud máte mastnější pleť, na den Krém s fytosfingosinem a irisem a na noc ten samý nebo Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami.

Ať se Vám daří.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobrý Den,
chtěl bych se zeptat jestli mi řada Aknestop pomůže od jizev a strupů.

Filip Baše.

Dobrý den, Filipe,


záleží samozřejmě na velikosti a hloubce jizev, ale na ty bych Vám doporučila kombinovat přípravky z řady Aknestop s výrobkem z řady Cannabis Derma Care - Konopný korekční krém pro problematickou pleť.


Jinak je halvně v případě akné potřeba se o pleť pravidelně starat a hlavně důkladně čistit.


Sestavila bych Vám ošetření pleti přímo na míru Vašim problémům. Bylo by úplně ideální kdybyste ho zkusil celé dodržovat, počítejte však s tím, že výsledky se mohou dostavit až za 3-4 týdny (pleti nějakou dobu trvá než si navykne na nové přípravky a ustálí se).


VEČERNÍ PÉČE

1) 1) Očistěte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).


2) 2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.


3) 3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.¨


4) 4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť,RANNÍ PÉČE

1) 1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.


2) 2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.


 

Konopná řada je výjimečná obsahem aktivních látek. Na rozdíl od běžné kosmetiky obsahující pouze konopný olej, obsahuje i vzácný kanabidiol (CBD). Ten zajišťuje pokožce významné regenerační účinky.


Podívejte se i na video jak pečovat o problematickou aknózní pleť.


Je třeba hlavně vydržet a uvidíte, že výsledky se dostaví. Držíme Vám palce.

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den, je mi 56 let, mám spíše suchou pleť, můžete mi prosím poradít, jaké krémy bych měla používat přes zimu na obličej a tělo..? Děkuji. Hanka

Dobrý den Hanko,


níže Vám uvádím doporučené ošetření:


Večerní péče


1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).


2) Pleť dočistěte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť, v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).


3) Aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

Ranní péče:


1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť.


2) Na obličej aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - vyživuje, pleť chrání i v zimě a působí proti vráskám.


3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Na tělo bych Vám doporučila naše nejlepší tělové mléko - Konopné tělové mléko. Je skvěle výživné, přitom se rychle vsakuje a nezanechává mastný pocit.


Řada s konopím je výjimečná obsahem aktivních látek. Na rozdíl od běžné kosmetiky obsahující pouze konopný olej, obsahuje i vzácný kanabidiol (CBD). Ten zajišťuje pokožce významné regenerační účinky.
Přípravky jsou vhodné pro každodenní péči o pokožku suchou, šupinatou, zarudlou, svědící a podrážděnou pleť.


 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Veronika Čížková