MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Zajímalo by mě, proč již není v nabídce Luxusní sérum na oční okolí s Matrixylem a také velice postrádám Výplň vrásek pro korekci pleti z řady Argan Care with Gold, byly to moje oblíbené produkty. Děkuji za odpověď.

Dobrý den paní Renato,

 

moc nás těší, že jste si tyto výrobky oblíbila. U Výplně vrásek se zlatem došlo k úplnému zrušení, protože bohužel prodej výrobku nebyl dostatečně velký, zákaznice raději volí verzi bez zlata - Výplň vrásek pro korekci pleti.

 

Podobný případ je i u Luxusního séra na oční okolí s Matrixylem, kdy prodeje bohužel nebyly tak velké abychom výrobek mohli zachovat, v současné době máme opět skladem omezené množství výrobku a po doprodání výrobek skončí.

 

Snad nám zachováte přízeň a oblíbíte si i jiné výrobky z našeho sortimentu.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den,
prosím o radu. Střídám značky krémů, vyzkoušela jsem i RYOR, jsem moc spokojená, ale v obchodech v našem městě není toho moc k sehnání.
Mám hodně vrásek, já to tak vidím, a prosím poraďte mi jaké krémy bych měla používat. Děkuji vám, Čejková

Dobrý den paní inženýrko,


dovolila bych si Vám nabídnout následující ošetření. Seznam obchodů kde můžete RYOR zakoupti ve Vašem kraji naleznete ZDE, případně můžete nakupovat i prostřednictvím našeho e-shopu.


Doporučené ošetření pleti:


Večerní péče:


1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).


2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).


3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.


4) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.


5) Lokálně aplikujte na vrásky dvakrát denně ráno a večer Výplň vrásek pro korekci pleti. Tento přípravek pleť vypíná jak okamžitě (efekt vydrží cca 5 hodin) a také na dlouhodobém principu, kdy příkazové látky stimulují tvorbu vlastního tuku a tím vlastně "vyplníme" samotné vrásky.


6) Aplikujte na noc Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, případně Noční krém s hedvábím.


Ranní péče:


1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .


2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.


3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.


4) Lokálně aplikujte na vrásky Výplň vrásek pro korekci pleti.


5) Na den použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Kromě arganového oleje obsahuje i arganové máslo a hlavně kmenové buňky z argánie, které redukují vrásky až o 26 % a přes den pleť chrání proti nepříznivým vnějším vlivům.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Případně také můžete péči doplnit Maskou s kyselinou hyaluronovou z naší řady Professional Skin Care, kterou aplikujte 1x týdně na obličej, krk i dekolt, nechte působit 20 min a poté rozestřete do ztracena (tato maska se nemusí smývat vodou).

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych prosím poradit s výběrem Vaší kosmetiky.
Je mi 66 let a asi před třemi lety se u mně projevila růžovka. Mám velmi citlivou pleť s rozšířenými póry na obličeji a nose , červenými žilkami a stále červený nos a obličej. Od lékaře jsem se natírala Rozexem, vyzkoušela kosmetiku z lékáren, 100% přírodní mýdla, 100% arganový a mandlový olej, pupalkový olej, výsledek žádný, po namazání olejíčkama je obličej mastný a červený. Co mně trochu pomůže a pleť mně tolik nepálí je, když se natřu UV faktorem 50+ v létě i teď v zimě a použiju makeup.
Léta užívám bylinky, bylinkové čaje, snažím se jíst zdravě, nepiji alkohol ani kávu. Prošla jsem vážnou nemocí, ale nevím, jestli to má s tímto problémem souvislost.
Děkuji mnohokrát za Vaši laskavou odpověď J. Zl.

Dobrý den paní Jaroslavo,

 

růžovka je velmi nepříjemné onemocnění, určitě dál vytrvejte v péči dermatologa.

 

Při problémech s růžovkou je lepší používat méně mastné přípravky, samotné oleje tedy asi nebudou úplně vhodné. Doporučila bych Vám používat následující výrobky, u citlivých typů pleti je lepší vyzkoušet nejdříve na vnitřním předloktí.

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ

 

VEČERNÍ PÉČE


1. Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

 

2. Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt . (nyní odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

 

3. Aplikujte Klidnicí sérum na intolerantní pleť.

 

4. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, mastnou pleť nebo jiné nedokonalosti, které už nemusí být nutně problémem pouze náctiletých :) Mastná pleť a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

5. Pleť překryjte Krémem proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky), vitaminy A, C a E ve formě lipozomu pomáhají předcházet praskání žilek (s těmi, které již máte upřímně nic nezmůžeme, s těmi pomůže pouze laser, ale můžeme zabránit šíření nových prasklých žilek). Krém díky probiotikům pleť chrání a pomáhá vytvářet ochrannou bariéru.


RANNÍ PÉČE


1. Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

 

2. Aplikujte Klidnicí sérum na intolerantní pleť.

 

3. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 

4. Pleť překryjte Krémem proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky),

 

5. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech. Díky obsahuje zeleného pigmentu účinně kryje začervenání na pleti včetně červených žilek.

 

Třezalková maska na rozšířené žilky - jednou týdně aplikujte masku na 20 min a poté rozetřete do ztracena.


U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.


U pleti s červenými žilkami se vyvarujte napářkám, sauně, horké vodě v kontaktu s obličejem (i párou) a např. i kořeněnému jídlu, to vše přispívá k tvorbě nových prasklých žilek.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den ráda bych se poradila ohledně ošetření pleti co by jste mi doporučily. Mám ji spíše smíšenou, mám sklony k akné ale zároveň i citlivou se sklonem k začervenání, hlavně při změně teploty když přijdu někam kde je dost teplo, mám i sklon k červeným žilkám. Potřebuji vědět co bych měla používat za krém v zimě a v létě a poradit s peelingem nebo i jiné přípravky na ošetření pleti.
Děkuji za odpověď

Dobrý den,


doporučila bych Vám následující ošetření. U citlivých typů pleti je lepší zkoušet přípravky na vnitřní straně předloktí.


DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ


VEČERNÍ PÉČE

1. Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).


2. Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt . (nyní odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).


3. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nemusí být nutně problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.


3. Pleť překryjte Krémem proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky), vitaminy A, C a E ve formě lipozomu pomáhají předcházet praskání žilek (s těmi, které již máte upřímně nic nezmůžeme, s těmi pomůže pouze laser, ale můžeme zabránit šíření nových prasklých žilek). Krém díky probiotikům pleť chrání a pomáhá vytvářet ochrannou bariéru.


 

RANNÍ PÉČE


1. Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

2. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.


3. Pleť překryjte Krémem proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky),


4. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech. Díky obsahuje zeleného pigmentu účinně kryje začervenání na pleti včetně červených žilek.


Třezalková maska na rozšířené žilky - jednou týdně aplikujte masku na 20 min a poté rozetřete do ztracena.


U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.


U pleti s červenými žilkami se vyvarujte napářkám, sauně, horké vodě v kontaktu s obličejem (i párou) a např. i kořeněnému jídlu, to vše přispívá k tvorbě nových prasklých žilek.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

dobrý den, je mi 24 let a trápí mě první vrásky hlavně kolem pusy jinak pleť mám trochu mastnou (hlavně nos,trochu čelo) a nevím jaký krém zvolit, nějaké rady?
děkuji

Dobrý den,


doporučila bych Vám následující ošetření:


DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ

VEČERNÍ PÉČE

1. Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti, v tomto kroku odličujeme např. smog a prach).


2. Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.


3. Pleť dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop (nyní odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).


4. Na oblast vrásek (jak už kolem očí tak i kolem úst) použijte ráno i večer Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.


5. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nemusí být nutně problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.


RANNÍ PÉČE


1. Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.


2. Na oblast vrásek (jak už kolem očí tak i kolem úst) použijte ráno i večer Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.


3. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.


4. V létě, ale i v zimě (a zejména v mrazivém počasí) doporučujeme pleť překrýt ještě ochranným Duo-aktivním krémem SPF 15.


5. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den, rozhodla jsem se, že bych chtěla vyzkoušet širší řadu vasich výrobku, bohuzel ale netusim, ktere (správne) vybrat, jelikoz netusim jak specifikovat muj typ pleti :-( Proto se na Vas obracim s prosbou o nabidku tzv. na míru :-)
Pokusím se co mozna nejpresneji popsat stav sve pleti: v okoli nosu a čela mam plet mírně mastící, v oblasti lícních kostí mám pokožku normální (ani suchou, ani mastnou). Akné se mi vyskytuje jen zřídka. Pozoruji, že se mi na čele a v okolí očí začínají dělat vrásky, na čele tedy konkrétně nejvíc. Pleť citlivou nemám, teda alespoň jsem doposud nezpozorovala žádné potíže. Mé každodenní rituály spočívají: odlicovani v okoli oci ruznymi odlicovacimi pripravky dostupne v drogeriich, pote umyti cele pleti obycejnym mydlem a vodou a nasledne jsem se vzdy namazala kokosovym olejem, jelikoz me po umyti pleti vodou z kohoutku napinala. Rano jen umyti vodou a hned pote nanasim make-up. Po precteni nekolika vasich clanku jsem zjistila, ze temer vse delam spatne. Rada byh to zmenila a zacala se o svou plet starat zodpovedne:-) Rada bych vas poprosila o doporuceni, jaky pouzit odlicovaci pripravek, tonikum nebo pletovou vodu, denni krem, nocni krem, rada bych zaradila i ocni krem na vrasky, jaky peeling, masku, popripade dalsi produkty? Mate spoustu ruznych kosmetických řad a trošku tápu, ze které řady si vybrat ten správný výrobek. Mockrát děkuji za zpětnou vazbu a přeji příjemný den.

S pozdravem

Zuzana

Dobrý den Zuzano,


děkujeme za Váš dotaz. Kárat Vás nebudeme, ale opravdu toho děláte hodně špatně :)


Ale vše se dá napravit když je vůle :) Ušijeme tedy ošetření přímo na míru, ale ještě předtím Vám stručně vysvětlím co je vlastně na Vaší dosavadní péči špatně.


1) Použití mýdla na obličej - na normální až sušší typy pleti je použití vody na obličej vyloženě nevhodné, voda sama o sobě velmi vysušuje a může i dráždit, mýdlo by na obličej nemělo přijít NIKDY. V případě smíšené, mastné a problematické pleti doporučujeme používání naší Čisticí pěny na obličej jejíž složení je uzpůsobeno tomu, že je používána na obličej a pleť nevysušuje. Naopak mořské řasy v ní obsažené pomáhání vyrovnávat do normálu zvýšenou mazotvorbu. Na obličej by se tedy používat vždy čistící/mycí gely nebo pěny přímo určené na péči o pleť. Jinak se čištění pleti doporučuje dvoufázové (odličovat + tonikum) a neoplachovat :)


2) Ranní péče - voda + make-up. Záleží samozřejmě na typu make-upu, ale málokdy poskytuje takovou výživu a ochranu aby bez použití krému stačil. Voda opět vysušuje. Naše zakladatelka ing. Štěpánková říká "Ranní krém je na ochranu, večerní krém je pro krásu". Na denní použití tedy vždy volíme přípravky, které pleť chrání proti vnějším vlivům (smog, zima, slunce, prach, atd.) a na noc již není třeba ochranný přípravek, ale naopak stačí výživný.


3) Kokosový olej je v současné době velmi trendy a moderní, ale na péči o pleť jsou vhodnější typy olejů. Pro mastnější a problematickou pleť jsou to např. avokádový nebo jojobový olej.


DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ

VEČERNÍ PÉČE

1. Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti, v tomto kroku odličujeme např. smog a prach).


2. Pleť dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop (nyní odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).


3. Na oblast vrásek (jak už kolem očí tak např. na čele) použijte ráno i večer Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.


4. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nemusí být nutně problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.


RANNÍ PÉČE


1. Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

2. Na oblast vrásek (jak už kolem očí tak např. na čele) použijte ráno i večer Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

 

3. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.


4. V létě, ale i v zimě (a zejména v mrazivém počasí) doporučujeme pleť překrýt ještě ochranným Duo-aktivním krémem SPF 15.


5. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.


Doplňkové výrobky


Maska s minerály - na doplnění péče - výživa + zpevnění pleti a protivrásková péče doporučuji používat 1x týdně.

Enzymatický Peeling - vyzkoušejte Enzymatický peeling, tento peeling v sobě nemá malé kuličky, kterými manuálně pleť obrušujete, ale obsahuje ovocené Aha-kyseliny, které pleť obrušují samy. Naneste a nechte 5 min působit, poté smyjte. Nelekejte se případného začervenání pleti, to způsobují kyseliny a brzo to odezní.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Více informací o využití oleje si můžete přečíst ZDE, na to jsem klikla, otevřel se jakýsi blog, ale text o používání arganového oleje jaksi nebyl, jen zelené prázdno, jestli je to vše, co k tomu můžete říct , jste poněkud zklamáním, pí ing. Štěpánkové přeji pečlivější zaměstnance, zdař buh.

Dobrý den,

 

děkujeme za upozornění. Bohužel se nám stala někde chyba na webových stránkách a článek opravdu neexistuje. Už jsme to napravili.

 

S pozdravem, Veronika Čížková

 

Dobry den, je /bude zpet k dispozici Serum na ocni okoli z Luxury Care? Nemohu ho najit ani na eshopu,ani mezi produkty na strankach.

Dekuji.

Dobrý den, Romane,

 

brzy by opět mělo být skladem.

 


S pozdravem, Veronika Čížková

 

Dobry den,

resim nyni problem s pleti a chtela bych prosim poradit kompletni peci od vasi znacky. Plet byla vzdy problematicka, mastna t zona a zaroven velice citliva. Nyni v zime citim paleni i pnuti. Nejakou tu prvni vrasku mam jiz taky. V okoli oci tmave kruhy a vacky. Pokud pouziji vodu tak cela zrudnu. Stav se zhorsil po porodu. Potrebovala bych nejakou hydratacni peci, ktera bude jemna a nebude plet ucpavat a nebudu se po ni lesknout. Jeste jedna proba.. co se tyka PEG v kosmetice jsou opravdu nutnosti ? Dekuji za zodpovezeni meho obsahleho dotazu a preji krasny den.

Alice

Dobrý den Alice,


děkujeme za dotaz a zájem o naše výrobky.


Doporučila bych Vám ošetření přímo na míru Vámi popsaných problémů, určitě je ale v případě citlivé pleti lepší výrobky zkoušet kvůli možnému dráždění - ideálně na vnitřním předloktí ruky, tam se případné podráždění projevuje rychle.


Ohledně oplachování obličeje vodou - zkuste to úplně vynechat a pleť čistit pouze za použití našich výrobků dvoufázové (odličovač + dočitění tonikem). Voda pleť na obličeji vysušuje a dráždí.


K dalšímu dotazu - PEG v některý výrobcích používáme, v některých ne. Určitě nejsou nutností, ale mohou být užitečné. Ale hlavně nejsou škodlivé nebo nebezpečné, to si můžete ověřit i na webových stránkách SCIENTIFIC COMMITTEE ON CONSUMER SAFETY (SCCS), kde můžete nalézt i potvrzující studie. Je to stejné jako například Silikony, na které je vrháno špatné světlo kvůli tomu, že např. ucpávají póry -  přitom vůbec póry neucpávají, vůbec do pokožky nepronikají, ale zůstávají na povrchu, póry se ucpávají v důsledku špatného čištění, a to jak už silikonů nebo např. zbytku potu nebo nečistot ze vzduchu. Ale samozřejmě je existence různých lobby, které ke svému vlastnímu užitku na některé látky vrhají špatné světlo. My chceme jít při výrobě a vývoji co nejvíc přírodní cestou, ale hlavně rozumnou cestou, tak aby naše výrobky byly bezpečné a zároveň účinné. Kdybyste měla víc dotazů tak dejte vědět, vůbec se nebráníme diskuzi a můžeme Vám poslat i nějaké pěkné články od odborníků :)


A nyní přímo k doporučené péči:


Večerní péče:


1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).


2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).


3) Na kruhy pod očima aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima.


4) Na noc použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nemusí být nutně problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami (např. práve po porodu) a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.
Ranní péče:


1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .


2) Na kruhy pod očima aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima.


3) Na den opět použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť (v mrazivém počasí doporučujeme tento krém ještě překrýt ochranným krémem, např. Duo aktivní krém SPF 15)


4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve těch barevných odstínech.


 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Vydržte s používáním alespoň 3-4 týdny. Při péči o problematickou pleť někdy chvíli trvá než se výsledky dostaví.


V případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Přeji hezký den, Veronika Čížková

 

dobrý den, ježíšek mi přinese Galvanickou žehličku Biowave,
prosím o radu jaké přípravky, si mám u vás zakoupit ke správném použití.
nemám s tím sebemenší zkušenost.
moc děkuji za jakkékoli rady.

Dobrý den Ivono,


v případě galvanických žehliček obecně platí, že působí na principu polarity + (kladný náboj) a polarity - (záporný náboj).

 

Přípravky pro práci s galvanickou žehličkou jsou následující:


1. ČISTICÍ gel pod galvanickou žehličku obsahuje kromě základních složek extrakt z aloe vera a extrakt z měsíčku lékařského.


2. VYŽIVUJÍCÍ gel pod galvanickou žehličku obsahuje  kromě základních složek kyselinu hyaluronovou, extrakt ze zeleného čaje a hydratační komplex.


Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku obsahuje účinné hydratační složky jako extrakt z aloe vera a další látky podporující hydrataci.


Postup práce:


1. Důkladně vyčistěte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze nebo Pleťovým mlékem čisticím dle typu pleti a dočistěte tonikem dle typu pleti, doporučuji Pleťové tonikum Hydroperfekt.

 

2. Příprava pleti na ošetření galvanickou žehličkou – dočištění, hydratace pokožky.

Pleť dočistíte Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku.

 

3. Aplikujte 1. Čistící gel pod galvanickou žehličku (-) – následuje práce s galvanickou žehličkou (-), jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, je nutné přidat na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší.

 

4. Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku dokonale odstraníte zbytky gelu.

 

5. Nyní na pleť naneste 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a přepněte žehličku do polohy s plusovou polaritou, kdy zapracujete 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a zároveň se vytahujete nečistoty, které se uvolnily při 1. kroku.

Jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, přidejte na pokožku

Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší

 

6. Na závěr - po ukončení celého procesu je nutné pleť vyčistit Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku


NEZAPOMEŇTE HLÍDAT, ABY BYL PROPOJEN ELEKTRICKÝ OBVOD PODLE NÁVODU NA PŘÍSTROJI!

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.
Veronika Čížková