MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je třeba nechat nějaký časový odstup mezi používáním
RYOR Urychlovač růstu vlasů - 3 měsíční kúra (23101)
a melírováním přírodní barvou s minimem chemie. SANOTINT výrobce Itálie.
Mám jemné vlasy krátké, velmi pomalu rostou, jinak nebarvené.
Barva špinavý blond. Bude asi nejlepší použít vaši kúru a až vlasy povyrostou, nechat si udělat melíry.
Je třeba ponechat nějaký časový odstup?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Nemusíte nechávat žádný odstup, přípravek je určen jak na barvené vlasy, tak přírodní. Sama používám Urychlovač a minulý týden jsem byla u kadeřnice a hned večer použila přípravek, takto používám celý čas a výsledky jsou znatelné.

Hezký den

 

Lucie Rysková

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli neuvažujete o rozšíření sortimentu v oblasti dekorativní kosmetiky, myslím tím například oční stíny popř rťěnky :), ještě bych se chtěla zeptat jestli neuvažujete třeba o doplňích jako čelenky, ručníky, vím že předtím jste měly i vesty. Předem Vám děkuji za odpověď, přeju i nadále spoutu úspěchů :)

Dobrý den, 

uvažujeme. Brzy budeme mít nový balzám na rty s názvem Chameleon, který bude měnit barvu rtů podle pH rtů majitelky. Stíny asi dělat nebudeme, jedná se od sot prašnou záležitost a v našem výrobním areálu bychm si to nemohli dovolit. No nechte se překvapit.

Jinak doplňky v sortimentu máme, stačí se přihlásit jako kosmetička na náš e-shop. Ručníky můžete získat v rámci bonusového programu http://www.ryor.cz/cz/profi/novinka/bonusovy-program-2017/ a nově máme v nabídce i černá trička s konopnou kosmetikou.

Pěkný den přeje Jana

 

Dobrý den, mam dotaz ohledně testování výrobků. Dočetla jsem se, že finální produkty nejsou testovány na zvířatech. Znamená to, že jednotlivé složky mohou být testovány na zvířatech? Vlastníte certifikát HCS? Děkuji za odpověď. S pozdravem Karolína

Dobrý den Karolíno, 

testování finálních kosmetických produkt je v EU zakázáno od roku 2003, ČR je jednou ze zemí, kde se netestuje už asi 40 let. Jednotlivé suroviny se nesmí sle legislativy EU testovat, tuším, od roku 2009, tedy ani jednotlivé složky nestestujeme. Suroviny se testují buď ve zkumavkách nebo na tzv. umělých kůžích.
Certifikát HCS nevlastníme. Jednak si myslíme, že podmínky jsou dostatečně dané legislativou a za druhé už nechceme zvyšovat žádnou byrokracii v naší firmě. Bohužel už tak je jí ze strany státu a U dost. Děkujeme za pochopení. 

S přáním pěkného dne 
Jana Štěpánková

 

Prosím o radu jak nejlépe aplikovat - ráno nebo večer - Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie a Výplň vrásek pro korekci pleti . Doposud jsem používala denní a noční krém s mořskými řasami. Děkuji

Dobrý den, Ireno,

Výplň vrásek vždy aplikute pouze lokálně na problematické partie, kde se vrásky vyskytují (např. vrásky kolem úst, nosoretní vrásky, vrásky na čele, kohoutí stopy, atd.), nechte Výplň vrásek chvíli vstřebat do pleti a poté celou pleť překryjte Výživným krémem s kmenovými buňkami z argánie.

V případě používání Výplně vrásek je opravdu důležité dodržovat dávkování a aplikaci přípravku 2x denně, ráno a večer.

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť.

2) Lokálně aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti a nechte chvilku vstřebat do pleti.

3) Pleť překryjte Výživným krémem s kmenovými buňkami z argánie.

Večerní péče:

1) Odličte pleť za pomoci Dvoufázové odličovací emulze nebo Hydratační micelární vody.

2) Dočistěte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť.

3) Lokálně aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti a nechte chvilku vstřebat do pleti.

4) Pleť překryjte Výživným krémem s kmenovými buňkami z argánie.

Pokud chcete pleťi dopřát větší dávku hydratace a péči proti vráskám, tak doporučuji po Výplni vrásek a před aplikací krému ještě aplikovat Kyselinu hyaluronovou ve formě gelu.

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Je mi 40 let.Mam suchou a velmi citlivou plet.Prosím o radu, jaké přípravky používat.Přála bych si i něco proti vráskam,začínají se mě dělat a moje plet vypadá unaveně-lidi si myslí jestli mě neni špatně,ale cítim se velmi dobře. Děkuji za radu a odpověd
MONIKA

Dobrý den, Moniko,

ušijeme Vám ošetření přímo na míru :)

Zaměřili bychom se na výživu, regeneraci a protivráskovou péči. Pevně věřím, že Vaše pleť takovou péči ocení a efekt bude viditelný jak pro Vás, tak i pro Vaše okolí.

 

Večerní péče:

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

4) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

5) Aplikujte na noc Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, který kromě kmenových buněk (spouští rychlou regeneraci a zpevnění pokožky) obsahuje  navíc také vzácný kanabidiol (CBD), který se získává z konopí a který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

 

Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť.

2) Na celý obličej opět aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

5) Na den také použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

6) Zkuste navíc náš Rozjasňující make-up 8v1, je v dispozici ve třech odstínech (light, medium, dark) a udělá opravdu velký efekt v rozjasnění pleti. Nemusíte se bát hutné konzistence, ani efektu "masky" jako u jiných make-upů. Náš make-up je lehoučký, jemný, krásně se přizpůsobí tónu pleti a pleť sjednotí. Zakrývá i různá začervenání na pleti a uvidíte, že okamžitě dodá pleťi jiskru :)


Nelekejte se většího množství bodů, výsledná péče tolik času nezabere a jakmile se do toho "dostanete" tak to bude jako čistění zubů, automatické :)

 

Nezapomínejte také na tělo a celkový relax - zkuste náš Zjemňující cukrový peeling Lemongrass, který za pomoci cukru zbaví pokožku těla odumřelých buněk, olej pokožku promaže a svěží vůně citrónové trávy osvěží a zrelaxuje tělo i mysl. Doporučuji také aplikovat v průběhu dne jen na pokožku rukou při pocitu únavy, promasírovat a opláchnout.


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat

Veronika Čížková

 

Dobrý den, prosím o radu jaké přípravky bych měla užívat Mám suchou pleť s celkem hlubokými vráskami kolem očí. Předem děkuji za odpověď Perglová

Dobrý den,

celou péči o pleť a použití přípravků Vám rozepíši níže. Celou péči bych zaměřila hlavně na výživu suššího typu pleti, ochranu a vysokou protivráskovou péči:

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

4) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

5) Aplikujte na noc Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, který kromě kmenových buněk (spouští rychlou regeneraci a zpevnění pokožky) obsahuje  navíc také vzácný kanabidiol (CBD), který se získává z konopí a který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

5) Na den použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Kromě arganového oleje obsahuje i arganové máslo a hlavně kmenové buňky z argánie, které redukují vrásky až o 26 % a přes den pleť chrání proti nepříznivým vnějším vlivům.

Případně také můžete péči doplnit Maskou s kyselinou hyaluronovou z naší řady Professional Skin Care, kterou aplikujte 1x týdně na obličej, krk i dekolt, nechte působit 20 min a poté rozestřete do ztracena (tato maska se nemusí smývat vodou).

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat

Veronika Čížková

 

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, co si koupit. Mám suchou pleť ( která se během dne mastí), občas začervenalou kolem nosu. Ráda bych odličovací mléko, tonikum, denní i noční krém, s ohledem na věk.
Děkuji za radu.

Dobrý den,

 

Základem pro péči o pleť je čištění. S ohledem na Váš věk Vám doporučuji na večerní čištění Dvoufázovou odličovací emulzi, která odstraní make-up a nečistoty na pleti ulpělé během dne a následně dočistit zbylé nečistoty a pot Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť. Ráno pak stačí pleť jen přetřít tonikem. Denní krém bych Vám doporučila Konopný korekční krém pro problematickou pleť, který díky obsaženému vzácnému kanabidiolu řeší většinu problému s pletí. Zároveň je velmi lehký. Pokud nepoužíváte make-up doporučuji Vám vyzkoušet Matující krém s pudrovým efektem, který si naše zákaznice velice oblíbily a dokonce na něj udělala velmi pochvalnou recenzi americká bloggerka Tati. Pokud používáte make-up, doporučuji náš Rozjasňující make-up, který je velmi lehký, sjednocuje barevnost pleti a nemastí ji. Na noc pak doporučuji Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, který také obsahuje vzácný kanabidiol a zároveň pleť vyživí.

Hodně úspěchů

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobry den, mam mastnou plet se sklonem k akne a zustavaji mi jizvicky a hlavne cervene fleky po akne. Existuje pripravek na eliminaci techto skvrn? Plet pravidelne cistim 2x denne, na noc pouzivam krem s irisem a na den bb crem kvuli skvrnam a akne. Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

Základní péče je čištění, tedy bych doporučila pleť čistit v prvním kroku Čistící pěnou a v druhém kroku dočistit Bylinné tonikem pro normální a smíšenou pleť. Na den musí být pleť chráněna, pokud ji natřete pouze bb creamem, není nijak chráněna. Tedy červené fleky mohou být právě reakcí na bb cream. Doporučila bych Vám ráno přečistit pleť pouze tonikem a na den používat Konopný korekční krém pro problematickou pleť a až následně případně make-up. Můžete vyzkoušet náš Rozjasňující make-up, který je jemný, lehký tónovací make-up, sjednotí pleť, hydratuje, zmírňuje projevy zarudnutí. Konopný korekční krém je velmi lehký a díky obsaženému vzácnému kanabidiolu řeší většinu problému s pletí. Do budoucna pak můžete vyzkoušet na noc Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

Věřím, že vyřeší Váš problém

Hezký den

 

Lucie Rysková

 

Dobrý den,

před 3 měsíci jsem si díky přemíře kosmetiky rozhodila pleť. Vyskákala mi krupička a po léčbě u dermatoložky se krupice změnila v akne. Není povrchové, spíše hlubší a to na čelistech a přechodu na krk.
Zakoupila jsem tedy řadu Ryor aknestop. Mycí gel, slupovací masku, krém a roll on. Plus čaj lymfodrén. Po třech týdnech používání se pokožka pomalu uklidňuje. Chtěla jsem se zeptat, zda máte nějaký produkt na jizvičky po akne a jestli lze řadu aknestop kombinovat s konopným korekčním krémem.

Děkuji

Karolína

Dobrý den, Karolíno,

 

výrobky jste zvolila dobře, kombinace přípravků z řady Aknestop a čaje Lymfodren funguje.

 

Určitě pořiďte i Konopný korekční krém bude díky svým vysokým regeneračním vlastnostem na jizvičky to nejlepší co můžete zvolit díky obsahu vzácného kanabidiolu (CBD), který se získává z konopí a který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Ostatní produkty, které doporučujeme na jizvy (např. na těle) by byly na problematickou pleť s akné moc mastné.

 

Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:

 

Večerní péče:

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

 

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

 

3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

 

Ranní péče:

 

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 

3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

 

Mycí gel - do budoucna doporučuji vyměnit za výše zmíněnou Aknestop Čisticí pěnu s mořskými řasami, která je na problematickou pleť vhodnější (případně rovnou pořiďte Aknestop pěnu a až se pleť vrátí do normálu tak se vraťte k Mycímu gelu).

 

Slupovací maska - používejte dle návodu na obale, čistí póry a pleť udržuje matnou.

 

Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat

Veronika Čížková

 

Dobrý den můžete mi poradit co na obličej,začali se mi dělat pigmentové skvrnky není mi ještě ani čtyřicet. Předem děkuji Markéta

Dobrý den, Markéto,

v boji s pigmentovými skvrnami je hlavně třeba dodržovat pravidelnou péči za pomoci Depigmentačního krému, který je třeba používat dvakrát denně lokálně přímo na pigmentové skvrny a pleť dále chránit přípravky s UV faktorem.

Ranní péče:

1) Plet očistěte a osvěžte tonikem dle typu pleti (např. Bylinným tonikem pro normální a smíšenou plet, nebo v případě suché a citlivé pleti Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť).

2) Aplikujte lokálně přímo na pigmentové skvrny Depigmentační krém.

3) Použijte Váš bežný denní krém (doporučuji např. Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, který se soustředí nejen na hydrataci a výživu pleti, ale také již poskytuje nadstavbovou péči proti vráskám)

4) Pleť překryjte ochranným krémem s UV ochrannou - Trio aktivní krém SPF 30 - tento krok je opravdu důležité dodržovat, v případě, že nebudete pleť proti UV paprskům chránit, tak se skvrny zase objeví. Tento přípravek je třeba používat celoročně, protože ač se to v zimě nezdá, tak slunce a UV paprsky září celoročně :)

Večerní péče:

1) Odličte pleť za pomoci Dvoufázové odličovací emulze nebo Hydratační micelární vody.

2) Dočistěte pleť tonikem (např. Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť, nebo v případě suché a citlivé pleti Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť).

3) Aplikujte lokálně přímo na pigmentové skvrny Depigmentační krém.

4) Použijte Váš bežný noční krém, na noc již není třeba používat krém s ochranným UV faktorem.

Pro zvýšení účinku při depigmentaci je vhodné jednou týdně používat Enzymatický peeling, který za pomoci ovocných kyselin pomáhá jemně a cíleně odstraňovat zrohovatělou vrstvu pokožky a tím pomáhá při působení Depigmentačního krému. Peeling naneste na pleť, nechte max. 5 minut působit a poté ho smyjte. Nelekněte se případného zarudnutí pleti, způsobují ho právě ovocné kyseliny a brzy odezní. Ovocné kyseliny narozdíl od klasického peeling pleť "obrušují" samy bez nutnosti manuálního tření.

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková