MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
prosím nezveřejňujte moje příjmení na Vašich stránkách, které jsem uvedla v předchozím emailu. Pokud je to možné ani dotaz.

Děkuji Eva Klíčová

Už jsem odpověděla, doufám, že k Vaší spokojenosti.

E Š

 

Dobrý den,

Ráda bych se zeptala jakou galvanickou žehličku byste mi doporučili pro použití vašich přípravků pro galvanické žehlení event. zda je možná nějaká osobní konzultace. Běžně u Vás nakupuji Vaše přípravky a jsem spokojená.

Jen pro informaci, absolvuji u kosmetičky 1x měsíčně galvanické žehlení, ale z pochopitelných důvodů mi přijde nevhodné se jí ptát, jakou žehličku si mám koupit. Vím, že kosmetička používá NuSkin Galvanic Spa System II za , ale ta mi přijde poměrně drahá.

Děkuji za odezvu,
Eva Klíčová

Dobrý den,

víte, my galvanickou žehličku sami, ani v našich salonech nepoužíváme.

Máme tady zakoupenou jednu - Nuskin jen pro účely zkoušení přípravků.

My používáme ultrazvuk  Maya, který je podstatně levnější, dá se na něj použít větší množství přípravků, které se zapracovávají Vodivým gelem - je to nepoměrně levnější ošetření, s nímž máme dlouhodobé zkušenosti , máme ho ve všech našich salonech a prodáváme ho i pro neprofesionály buď v prodejně Lotyšská nebo přes e-shop za 2572 Kč.

Gely pro žehličku jsme vyvinuli na přání zákaznic, které už do želičky investovaly, ale obsah originálních ampulí byl pro ně drahý při doporučeném časovém používání.

Myslím, že efekt ultrazvukové hlavice je srovnatelný se žehličkou.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Prosím o přesné složení výrobku : RYOR Tradiční mandlový krém ultramastný .....Mám atopickou pokožku...... Děkuji

PS: Jsou možné i vzorečky při problému s ekzémem ? Případně co doporučujete.....děkuji

Dobrý den,

tak na atopickou pokožku Tradiční mandlový krém ultramastný není, to Vás předem upozorňuji.

Na atopickou pokžku jsou vhodné a indikované přípravky Cannabis Derma Care zde

Pokud máte už silný atopický ekzém, využijte Konopný výživný gel na postižená místa, pokud je atopie lokální je ideální Konopné tělové mléko.

A na celý obličej bych doporučila dobrodiní přípravku Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

Vzorky: měli by mít v Ústí : Viacell, V podhájí 776/30; Drogerie Na Hvězdě, Klíšská 118;

Katka DC, Plynáresnká 53, Papír-drogerie OD Labe, Revoluční 9

Víc jsem z označní bydliště nepochopila , pokud bude třeba, ozvete se mailem

zdraví Eva Štěpánková

 

Dobry den

potřebovala bych poradit s Vaší kosmetikou na obličej pro mne i pro dceru. Mě je 45 let a dceři 23 let. Obě máme stejnou pleť, smíšenou tzn. takzvané T se nám mastí, rozšířené pory, zbytek obličeje vysušovat nemůžeme, neboť potom se nám pleť podráždí až loupe. Prosím tedy o radu, jaké produkty či jejich kombinace pro celodenní i noční péči by byly vhodné pro dceru i pro mne - s ohledem na tvorbu vrásek.

Dékuji předem za brzkou odpověď, kosmetiku pro dceru bych ráda dala jako dárek do 14 dní

Monika Marešová

Dobrý den,

tak v první řadě byh doporučila kvalitní čištění.Protože máte obě smíšenou pleť , je vhodné využít kvalitní odličovás pomocí Dvoufázové odličovací emulze a Bylinného tonika prom normální a smíšenou pleť, viz zde članky/pece-o-plet/1337083681-videoclanek--naucte-se--spravne-odlicovat-a-cistit-plet!-je-to-zaklad!

A teď denní péče pro dceru: mastnější střed aplikace Matující krém s pudrovým efektem - obsahuje mikročástice, které mají dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, účinně absorbuje kožní maz

Denní krém na celý obličej pro dceru: Denní krém z řady Mořské řasy

Noční krém : Hydratační 24 hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou

pro vás: na mastnější T zónu bych doporučila tentýž, který pro Vaši dceru - Matující krém s pudrovým efektem samozřejmě na den

podle odhadnutého věku a s ohledem na vrásky pro vás: Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem na zbytek pokožky obličeje samozřejmě na den

na noc pro vás: Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami

A ještě rada na přípravek kolem očí- můžete obě dvě: Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem- vždy je lepší prevence než už odstraňování vzniklých problémů

Přeji pěkné zážitky s našimi přípravky - Eva Štěpánková

 

Dobrý den,
vzhledem k aktuálnímu problému s pokožkou - rudé skvrny v místech vystavených slunci - mi při dnešní návštěvě kožní lékař doporučil používat přípravky s posíleným UVA faktorem. Kosmetiku RYOR používám již mnoho let a jsem s ní velice spokojena. V zajímavostech Vaší firmy jsem si přečetla, že krémy s UV filtrem by měly mít UVA vyšší než opalovací mléka. U výrobků např. Denní krém s Q10 s UV filtry, který používám jsou obsaženy filtry UVA i UVB. Prosím o doporučení krému s nejvyšším podílem UVA filtru. Děkuji.

Dobrý den,

tak zcela určitě bych volila Trio- aktivní krém  s SPF 30, kde jsou filtry UVA i UVB zastoupeny v nejvyšší možné míře, přípravky byly rovněž proměřeny v laboratořích SZÚ a poslední kontrola KHES dopadla pro nás perfektně.

Na léto jsou tyto přípravky plně indikovány. Ještě bych možná doplnila tuto ochranu použitím make -upu, ten zesiluje ochrannou vrstvu a to je další ochranná nadstavba.

 

Zdraví Eva Štěpánková

 

 

Dobrý den,mám dotaz, před dvěma měsíci jsem si zakoupila krém ,, Výplň vrásek se zlatem ,, a byla jsem velice nadšená, na mou sušší pleť byl i trochu mastnější a hlavně se mi ta vrásčitá pleť pod očima vyhladila.Nyní jsem si ho opět zakoupila a po prvním namazání jsem cítila ,že pleť je po něm suchá a jakoby napjatá s mírným pálením,které však po 14 dnech ustoupilo a co se týče vrásek tak tady jako kdybych se ničím nemazala.On i kelímek je trochu jiný,jakoby menší ale se stejným obsahem.Chtěla jsem se zeptat,zda jste nezměnili složení krému,protože jsem zklamaná a hlavně i proto,že jsem u toho prvního měla radost ,že jsem našla konečně krém co na vrásky učinkuje .

Dobrý den,

kelímek se změnil co se týče designu, menší není, ale dodávky sice z Německa, ale přece jen z Asie se opožďovaly o celé měsíce a hrozil výpadek dodávek přírpavků.

Receptura ovšem upravená je, EU nám zakázala používat daší konzervační látky, takže změna konzervace v přípravku byla nutná.

To bych pochopila, že 14 dní Vás pokožka pálila, ale efekt přípravku by měl být stejný.

Tak, prosím, vyzkoušejte ještě Výplň vrásek pro korekci pleti bez zlata z řady Arganový olej, který je dermatologicky testován a na klinické zkoušení aktivních látek máme atesty a zkoušky.

Ne že bychom neměly vytestovány aktivní látkyv přípravku se zlatem, ale zlato přece jen účinek přípravku může ovlivnit  v konenčé fázi

Možná by stálo ještě za zkoušku vytestovat nový Konopný korekční krém s kmenovými buńkami, který má mít vysoké opravné účinky co se týče vrásek, měl by to být nejlepší přípravek na redukci vrásek, ale to musí být vyzkoušeno, protože každý jedinec na tyto přípravky reaguje odlišně.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den.
Chtěla bych se poradit ohledně pigmentových skvrn. Po překročení 40-tého roku se mi začaly tvořit pigmentové skvrny v oblasti spánků, směrem dolů ke krku. Nejsou to malé skvrny spíše celisté tmavé plochy kůže. Mám suchou pleť, chtěla jsme se poradit na nějakou kombinaci krému na suchou pleť a depignentačního krému. Děkuji.

Dobrý den,

budu se Vám snažit poradit co nejefektivněji.

Začněte s Enzymatickým peelingem , který provádíte 1x týdně, nechá se působit max.5 min., potom ráno i večer aplikace Depigmentačního krému. Ráno na filmovou vrstvičku Depigmentančího krému aplikujete Trio- aktivní krém SPF 30, aby na pokožku, která má v důsledku abraze - t.j. působení peelingu - minimální vrstvu ochranného filmu působením slunečního záření nedošlo k další následné pigmentaci.

Večer po vyčištění pleti - dousložkově - nanést opět Depigmentanční krém a na něj slabou vrstvičku běžně používaného nočního - u vás  mastného - krému.

Běhen dvou měsíců by měla být vidět výrazná ztráta pigmantace.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobry den, prosim o zodpovezeni nekolika dotazu.
1) Doporucili byste Masku na cerne tecky (ktere nemam) pro boj s rozsirenymi pory? Anebo bych mela pouzivat radeji klasicky peeling?
2) Obsahuje pletova voda pro smisenou/mastnou plet alkohol? (Pouzivam uz asi pate baleni vody Aquaton z rady profi 500ml). Plet mam po ranu mastnou,pres den se taky trochu zmasti v T zone. Nevim ktera voda je pro me vhodnejsi.
3) Obsahuje krem s pudrovym efektem (morske rasy) silikony? Pokud ano, jak je z pleti dostanu,obavam se vlivu silikonu na pory,akne (to nemam).
4) Jak mohu koupit produkty pro profesionaly? Konkretne velke baleni 2fazoveho odlicovace, serum na ocni okoli a serum s retinolem (pory).
Dekuji, Eva

Zodpovězeno předchozím mailem - Ing. Eva Štěpánková

 

Dobry den, prosim o zodpovezeni nekolika dotazu.
1) Doporucili byste Masku na cerne tecky (ktere nemam) pro boj s rozsirenymi pory? Anebo bych mela pouzivat radeji klasicky peeling?
2) Obsahuje pletova voda pro smisenou/mastnou plet alkohol? (Pouzivam uz asi pate baleni vody Aquaton z rady profi 500ml). Plet mam po ranu mastnou,pres den se taky trochu zmasti v T zone. Nevim ktera voda je pro me vhodnejsi.
3) Obsahuje krem s pudrovym efektem (morske rasy) silikony? Pokud ano, jak je z pleti dostanu,obavam se vlivu silikonu na pory,akne (to nemam).
4) Jak mohu koupit produkty pro profesionaly? Konkretne velke baleni 2fazoveho odlicovace, serum na ocni okoli a serum s retinolem (pory).
Dekuji, Eva

Dotazy 1-3

byly zodpovězeny v prvním dotazu, kde máte i odkaz na video, které Vám předvede reálnou situaci, silikony v dnešní době jsou naprosto bezpečné, je to vlastně křemík v naprosto pohodové formě, byl oceněn i americkou youtuberkou TATI.

Produkty  pro profesionály koupíte jenom během výstav, kde na Vás nechtějí ŽL, ale jinak musíte mít IČO.

Jinak na poslední stránce katalogu jsou výrobky Profesional Skin Care, které je možno koupit v malobchodní síti, případně si je tam objednat.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den. Prosím poraďte mi jak na rozsirene pory. Je mi 34, nemam akné, pleť smisenou řekla bych, střed mastnější, zejména každé ráno. Pravidelne a zásadne 2x denne cistim. Používám vse Ryor. Sérum na rozsirene pory mam už třetí balení. Přesto už asi deset let postupně sleduji jak se pory zvětšují od středu obličeje směrem dal a ani trochu se nelepší. Napište mi prosim kompletní seznam kosmetiky. Vse si poctive koupím a budu používat. Zároveň bych chtěla samozrejme i pleť vyzivovat, chránit (a nejlépe i omladit:-D ). Děkuji, Eva

Bylo zodpovězeno v minulém dotazu od stejné tazatelky - Eva Štěpánková