MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,

chtěla bych změnit kosmetiku, kterou používám a zaujala mě značka Ryor. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc s výběrem vhodného pleťového krému. Děkuji.

Ráda bych si koupila pleťový krém a vyzkoušela, jak mi bude vyhovovat. Jen si sama neumím z široké nabídky vybrat. Mám spíše smíšenou pleť, trochu problematickou T-zónu. Úplně mi nevyhovuje používání denního a nočního krému, hledám proto krém, který bych mohla používat jak ráno tak večer. Nic mastného, spíše lehký, rychle vstřebatelný krém. A vzhledem k věku něco vhodného pro boj s vráskami. Moc Vám děkuji.

S pozdravem Tereza Schejbalová

Dobrý den,doporučila bych Vám následující ošetření:
Večerní péče:


1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).¨

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum s matrixylem. Toto sérum je možné aplikovat i na jiné vrásky vyskytující se na obličeji.

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Pravděpodobně se vyloženě o akné již nejedná. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. životním stylem, stresem nebo u nás žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.Ranní péče:


1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Aplikujte Aktivní sérum s matrixylem.

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková


 

Dobry den,
Potrebuji radu.... V cervnu letosniho roku mi bude 50 let. Cim jsem starsi, tim mam sussi plet. Jinak jsem vzdy mela smisenou. Zkousim ruzne cistici miceralni vody, pletove kremy a stale stejny vysledek. Na pleti se mi objevuji male supinky kuze a plet me i svedi..... Jaka je moznost vyzkouset vase produkty ke zlepseni pleti? Dekuji za odpoved.
Jana Vaňková

Dobrý den,


doporučila bych Vám vyzkoušet následující ošetření pleti:Večerní péče

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

3) Aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.


Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Na obličej aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - vyživuje, pleť chrání i v zimě a působí proti vráskám.

3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den,
ráda bych vyzkoušela Vaší kosmetiku.Je mi 48 let,většinou si kupuji krémy (denní i noční) podle věku + oční.Jaký byste mi poradila?
V časopise Svět pro ženy jsem četla o denním matujícím krému,je i pro mojí věkovou kategorii?
Děkuji za odpověď
Vránová Hanka

Dobrý den Hanko,


Matující krém je vhodný pro pleť, která je smíšená až mastnější, případně je vhodný i pro sušší typy pleti, ale pod ty se musí aplikovat výživnější krém.


My péči nedělíme úplně podle věku - např. i 16ti letá slečna může mít pleť suchou, 20ti letou ženu mohou trápit vrásky a naopak ženy kolem 50 let klidně může trápit mastnější pleť, pupínky a vrásky se jim vyhýbají.


Vzhledem k tomu, že nepopisujete žádné větší problémy pleti budu usuzovat, že máte pleť normálního typu, ale vzhledem k věku bychom přidali na hydrataci + protivráskovou péči.


Níže Vám naleznete doporučený návod na ošetření pleti:Večerní péče

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum s matrixylem. Toto sérum je možné aplikovat i na jiné vrásky vyskytující se na obličeji.

4) Aplikujte Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, krém je lehký, vyživuje, vysoce hydratuje a díky obsahu kyseliny hyaluronové a kmenových buněk účinně působí proti vráskám.Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum s matrixylem. Toto sérum je možné aplikovat i na jiné vrásky vyskytující se na obličeji.

3) Aplikujte Denní krém s arganovým olejem.
4) Pro zmatnění pleti můžete aplikovat Matující krém s pudrovým efektem.

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)
Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý deň. Môžem sa vás opýtať, ktoré produkty by ste mi odporučili na aknóznu, citlivú ale suchú pleť? Čiže asi nič čo vysušuje. Ďakujem..

Dobrý den Martino,


doporučila bych Vám následující ošetření, hlavně je třeba pleť pravidelně a důkladně čistit:


Večerní péče:

1) Odličte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze(a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) Pleť dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4)   Aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem.


Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

2) V zimním mrazivém období aplikujte Ochranný krém na problematickou pleť / při teplejším počasí bez mrazu můžete používat Krém s fytosfingosinem a irisem

3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

 

 

Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

dobrý den,nedávno mi objevili alergii na kobalt a nikl,chtěla bych vědět zda máte kosmetiku,která ja na tyto prvky testovaná. děkuji

Dobrý den,

 

v našich výrobcích nikl ani kobalt není obsažen.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veronika Čížková

 

Dobry den, lze vypln vrasek aplikovat na cely oblicej jako serum? Neucpava pory?Je nekomedogenni?V mem veku me trapi mimicke vrasky a zaroven obcasne akne, chtela bych pouzivat v kombinaci s konopnym korekcnim kremem. Dekuji za odpoved

Dobrý den,


Výplň vrásek pro korekci pleti je něco mezi lehkým krémem a sérum - používá se lokálně na problematické partie - vrásky, atd. Můžete samozřejmě použít klidně i na celý obličej, pokud Vás vrásky trápí všude.


Je to opravdu lehký přípravek a musí se překrývat krémem - ucpávání pórů není pravděpodobné.


Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:


Večerní péče:

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

4) Aplikujte lokálně na problematické partie Výplň vrásek pro korekci pleti.

5) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Pravděpodobně se vyloženě o akné již nejedná. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. životním stylem, stresem nebo u nás žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Aplikujte lokálně na problematické partie Výplň vrásek pro korekci pleti.

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

 

Dobrý den. Mám jeden dotaz.Čaj lymfodern jak dlouho se má užívat.Děkuji vám

Dobrý den,

ideální je pro zajištění účinku pít čaj Lymfodren 2x denně po dobu 6 týdnů a kúru provádět 2x ročně.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobrý den, reaguji na příspěvek p. Burianové, o jiné kvalitě výrobků. Používala jsem Ryor hodně let, ale před rokem jsem byla nucena přejít na kosmetiku jinou. Krémy mě začaly štípat, totéž pleťové vody. Mám dojem, že přespříliš chemie není to pravé ořechové. Přešla jsem na oleje, bambucké másla a nemohu si vynachválit. Minimální spotřeba, maximální účinek, absolutně žádné alergické reakce. Je mi líto, že jste změnili receptury, parfemace jsou taky příliš agresivní.
Přeji Vám mnoho úspěchu a takový nějaký návrat k drívějším výrobkům.

S pozdravem

Zuzka Hořelková

Dobrý den, paní Hořelková,

v odpovědi na dotaz paní Burianové jste se také mohla dočíst, že se pravděpodobně jedná o logistickou chybu a výrobek zřejmě nebyl správně skladován v nějakém distribučním skladu.

Tato nepříjemnost se bohužel občas může stát. Stojíme si za svými výrobky a samozřejmě nás tyto špatné zkušenosti mrzí, proto se snažíme všechny problémy řešit ku prospěchu zákazníka, tedy jsme i v tomto případě vyřešili výměnou výrobku. Bohužel nemůžeme zodpovídat za skladování spedičních firem, ale stavíme se k problémům čelem a každou nepříjemnost nebo reklamaci řešíme.

Pokud Vám naše výrobky přestaly vyhovovat, velice nás to mrzí a věříme, že si k nám třeba někdy najdete cestu zpátky. Pleť se často věkem mění a stáváme se občas citlivější na látky, na které jsme dlouhá léta nebyli, stejně tak, jako vznikají alergie. 20 let člověk může milovat jahody a jednou přijde den, kdy se po další jahodě osype. Proto je poté vhodné navštívit poradnu, kde můžete konzultovat vzniklý problém a najít vhodnější výrobek pro Vaši pleť. Pokud zákazník nemá čas nebo možnost se účastnit fyzicky poradny, právě proto vznikla i tato online poradna, kam zákaznice a zákazníci píší o rady.

Ať se Vám daří.

Hezký den

Lucie Rysková

 

 

Dobrý večer,
kdysi jsem používala váš denní krém a měla jsem s ním velmi dobré zkušenosti. Poraďte mi, prosím, který krém bych měla používat na suchou pleť, když mám u většiny kosmetiky problém s tím, že mi po použití krému začnou slzet oči a začnu smrkat. Podotýkám, že si krém nenanáším až k očím.
Děkuji za radu a jsem
s pozdravem
Čeřovská

Dobrý den, Ivo,

neuvádíte jaký krém jste používala, ale dle popisu bych Vám doporučila krémy s koenzymem Q10. Na den Denní krém s UV filtry, který je lehký, dobře vstřebatelný krém. Koenzym Q10 aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti. Podporuje elasticitu pleti, vhodný i do mrazu a chrání díky UVA a UVB filtrům. Na noc pak Noční krém s vitaminem E a koenzymem Q10. Působí proti vzniku vrásek, napomáhá zpevnění pleti.

Pokud máte citlivější pleť, doporučuji nejdříve krémy vyzkoušet a to můžete na našich partnerským prodejnách. Jejich seznam v Libereckém kraji najdete ZDE.

Na prodejně mají vzorečky krémů, které si můžete následně vyzkoušet doma.

Pokud byste nesehnala na prodejně, napište mi na adresu ryskova@ryor.cz a já Vám je pošlu poštou.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobrý den.Chtěla bychporadit nejake kremy mam normální pleť na čele vrasky pod očima vrasky a kruhy pod očima. Mam jak kdyby unavenou pleť Děkuji Vladka

Dobrý den, Vlaďko,

vezmeme to od začátku. Pro svěží a čistou pleť má vliv i její správné čištění. Bez dokonale vyčištěné pleti pak nemůže v plném rozsahu do sebe vstřebávat aktivní látky z krémů a sér.

Večer by tedy péče měla vypadat následovně:

1) odlíčení pleti od make-up a nečistot Dvoufázovou odličovací emulzí a to i když se nelíčíte. Odtraní nečistoty za den na pleti ulpělých jako je prach, smog a jiné, všechny nečistoty rozpustné v tucích.

2) dočištění pleti Hydratačním pleťovým tonikem - Hydroperfekt od zbylých nečistot rozpustných ve vodě

3) dokonale vyčištěnou pleť poznáte dle čistých odličovacích tamponků. Pokud je pleť čistá, můžeme již aplikovat séra a krémy. Pro dodání hydratace aplikujte na noc Kyselinu hyaluronovou - gel, pro maximální hydrataci polijte tamponek ještě tonikem a lehce pleť poklepejte, tím do sebe nasaje ještě více vlhkosti.

4) vrásky u očí budete řešit Aktivním sérem na oční okolí s Matrixylem. Vysoce účinný regenerační přípravek určený předeším k ošetření očního okolí, ale zároveň i na ošetření jemných vrásek celé pleti. Matrixyl restrukturalizuje kožní 3D sítě, ceramidy zajišťují regeneraci pokožky, skvalen zjemňuje a zlepšuje kožní bariéru.

5) kruhů a váčků pod očima Vás zbaví Kaviderm. Intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek napomáhá redukovat kruhy a váčky pod očima, obsahuje extrakty z mořských řas, kyseliny hyaluronové, avokádového a jojobového oleje a další multifunkční aktivní látky. Při pravidelné aplikace se pokožka stává rozjasněnou a jemnou. Pantenol a bambucké máslo pokožku intenzivně regenerují. Aplikujte jemným vklepáním v oblasti očního okolí.

6) aplikujte krém Výživný krém s ceramidy. Je to vysoce účinný, dobře vstřebatelný krém. Komplex ceramidů dlouhodobě hydratuje a regeneruje pleť.

Ráno pleť přečistěte tonikem, proti kruhům a váčkům aplikujte Kaviderm a následně Výživný krém s ceramidy.

Jednou týden doporučuji Peeling, kterým odstraníte odumřelé buňky. Dojde ke zjemnění a tím i snadnějšímu vstřebávání dalších aktivních látek do pleti.

Jednou týdně také můžete použít Hydratační masku s minerály. Naneste na pleť, nechte 20 minut působit a následně nevstřebané zbytky vetřete do pleti a dekoltu.

Nelekejte se více kroků, jakmile si po pár dnech navyknete, přijde Vám péče jako rutina, jako napříkad čištění zubů.

Pleť se Vám pak odvděčí :)

Hezký den

Lucie Rysková